Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

padam idę się myć i spać,przyszły tydzień załatwimy dokumenty z USC i do Kościoła, i w planach rozdanie do końca zaproszeń i może wypisanie zawiadomień niech leci z górki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to tabletki anty :) Ja wlasciwie to lece juz do łózka :) Yza jak Ci sie w lipcu i w czerwcu zadna biba nie trafi to pogadaj z dziewczynami z forum na pewno Cie zaprosza :) ja bym Cie zaprosial ale mam 2 sierpnnia,a w sierpniu Ty juz masz swoej :P Ja poki co mam w kwietniu-slub w sierpniu swoj wlasny Odezwe sie jutro z samego rana, oj jak mi sie nie chce wstawac!! Ale nie bede o tym myslec zle tyylko pozytywnie jakos :) dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie:) Rybnik-Iza - wyslalam do Ciebie maila z przepisami, o ktore prosilas:) ostatnio mam taki nawal pracy, ze rzadko widze komp. a musze przysiedziec i w tym tygodniu kupic juz wycieczke (podroz poslubna). poza tym jutro znow oglada garnitury jedziemy i kupic rower stacjonarny do cwiczen:) pozdrowionka!:D ps. byla ktoras w Egipcie? lub moze jakies biuro podrozy polecic, bo jest sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha gagatko...anty...już rozumiem nigdy nie brałam więc dlatego nie znam:) witam-miłego tygodnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) byłam na targach :) wczoraj było w miarę aczkolwiek byłam tam chwilę i tak szczerze sukienka podobała mi sie jedna :) i stwierdzam że chyba po ten zakup udam się do warszawy mimo że to spory kawałek drogi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey My wrocilismy wczoraj wieczorem ...i od razu poszlismy spac ...Niestety w sobote jak jechalismy do Szwagra to stalismy poltorej godziny w korku ..ale jak jechalismy wczoraj wieczorem to nie bylo zadnego ....Wiec nam Weekend minal super ...A jak wam ??? Calineczka dzieki za przepisy ...brzmia swietne ... Ja niestety musze juz uciekac do pracy wlasnie szef dzwonil wiec sie z wami zegnam Milego dnia i tygodnia .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja na targi nie jechałam bo byłam rok temu i już nie było sensu a poza tym miałam kiepski weekend a dokładnie niediele mój sie tak wkurzył oczywiscie wyrzył się na mnie - przeprosił ale cóż słowa które powiedział zostana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie napisałam takieg dlugie posta mi wcieło grrr jeszcze raz... a wiec chodzilo mi o to że zastanawiam sie czy nie wziasc dwuch druzbantek poniewaz mam dwuch braci ktorzy maja dziewczyny i te dziewczyny bardzo chcialy byc moimi druzbantklami ale wzielam jednego brata z panną ale teraz sobie myśle ze moze warto to zmienić. Po za tym u mnie w sali siedzi sie na ławkach także nie było by tak pusto koło nich :) i jeszcze jedna sprawa robicie kartki kto gdzie ma siedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :-D agatka jak ja brałam microgynon21 to tez mi troche urosło ale po 3 m-cach brania wróciło do normy. teraz yasmin i też przez pierwsze 3 miechy miałam nabrzmiałe i później mi przeszło. Kati ja jak brałam microgynon to nie miałam takich skutków ubocznych, ale czytałam o tym, że one czesto to powodują i niektóre dziewczyny pisały, ze to świnstwo. Jeśli o mnie chodzi, to nie brałabym wcale tabletek, ale musze ze względu na powracające torbiele lewego jajnika. Tabletki Yasmin całkowicie reguluja mi wszystko i uspokoiły ten szalony jajnik ;-) ale zdaje sobie sprawe, ze to chemia i nie jest to super dla organizmu. Dlatego za rok, dwa odstawie i postaram się o dzidzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, to mogłoby byc nawet fajne, ale super by wyglądało, jakby były tak samo ubrane, lub chociaz by miały sukienki różnie skrojone, ale z tego samego materiału :-) fajowo by było :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka 🌻 piszesz, ze siostra miała cięzki poród, ale moja przyjaciółka też miała w szpitalu była o 6 rano ze skurczami, po 21 urodziła, ale męczyła się strasznie, mały miał 60cm długości i ważył 3900 i przez to,z ę był taki długii to nie chciał wyjść :-o dziewczyna tez bardzo popekała i strasznie ja poród wymęczył :-( mały urodził się lekko niedotleniony i leżał 3 dni w namiocie tlenowym. Pierwsze co mi powiedziała jak ją odwiedziłam,to że nie bedzie nigdy już rodzic dzieci! Teraz maluszek ma 2,5 roku i ona juz się zastanawia nad rodzeństwem dla niego. Z czasem i twoja siostra zapomni o bólu i tak jak moja kolezanka mówi teraz, ze dla tak wielkiego szczescia można to przecierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale zrobiłam wielki comeback ;-) 3-4 posty na raz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też kiedyś brała microginon 21 i troszke mnie przybyło a jak odstawiłam to dopiero a teraz biore yasmin i jest super chociaż odstawiam zaraz po ślubie bo chce sie o dzidzie starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) aneczka:) ja nie myślałam o winietkach-ale nasza siostra ma w maju wesele i właśnie robi-chociaż czasami ciężko jest trafić kto chce obok kogo siedzieć,kto z kim sie nie ozywa ale jeśli sie dobrze zna swoja rodzinę to takiego problemu nie ma...zobaczymy jak wyjdzie u siostry i może też się cos pomyli o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABUSIA25 he he Ty masz taka samą historie tabletkowa jak ja :-D tylko ja jeszcze nie odstawiłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. ja jeszcze nie odstawie zaraz po slubie :-( tylko z rok po... chociaz kto wie...może to szybciej nastąpi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz w domu pije kawe i do nauki!! nie chce mi sie!! Jak Wam minał dzionek?? Mnie starsznie bolał brzuch, momentami nie moglam oddychac!! Ale juz lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam idę robić obiadek:) aneczka myślę,że to super pomysł dwie druhny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ja juz dawno o obiadku zapomniałam :) Teraz z racji ze jestem padnieta, ide do wanny a potem zasiąde przed TV. Tez bym chciała ajkies druhny, ale mam tylko jedna mala, drugiej brak!! Która mi pożyczy?? Ide jeszzce z psem na spacer a potem: wanno witaj :P Odezwe sie jutro pewnie z samego rana papap Milego wieczoru badzcie grzeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko-wariatko-ja kończę pracę o 18 i zanim dojadę do domku... tak,że zwykle o tej porze jemy obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie :) daaaawno mnie tu niebylo ale znalazlam w koncu czas i postanowilam napisac co u mnie slychac, a wiec tak: - skonczylismy z \"mlodym\" remont naszego parteru (bedziemy mieszkac w domu u moich rodzicow oni na pietrze a my na parterze) i konczymy go meblowac- na dniach staruszkowie pewnie mnie eksmituja juz na dol bo od wrzesnia mieszkalam razem z nimi i pewnie maja mnie juz serdecznie dosc :) - w tamtym tygodniu bylam zamowic suknie slubna- niestety beda musieli uszyc nowa bo nie posiadaja rozmiaru 36 na sklepie :( 1 przymiarka 15 maj koszt samej sukienki 1640 zl biala jednoczesciowa gorset zdobiony koronka i krotkie bolerko z koronki 3/4 rekaw - dzisiaj zrobilam z mama maraton po sklepach w poszukiwaniu kreacji na poprawiny- obydwie wyszlysmy z zakupow na + ja kupilam sobie na 2 dzien bordowa sukienke z inteligentnej tafty do kolana z czarnymi aplikacjami a mama dluga brazowa suknie na 1 dzien - rozgladam sie za butami do sukni slubnej- mierzylam dzisiaj nawet 2 pary ale mialy jakis niestabilne obcasy i uciekaly mi do tylu takze poszukiwan ciag dalszy - przygotowania do slubu ogolnie stoja w miejscu- rusza dopiero w polowie maja jak pojdziemy do USCpo papiery i do ksiedza spisac protokol pozniej zamawianie na szyko zaproszen i rozdawanie/ wysylanie. wkurzylam sie na ksiedza u nas bo bylismy w tamtym roku zeby zapisal nas a dany dzien i godzine to mi powiedzial ze zapisze ale jak przyjdziemy spisac protokol bo mala parafia niema tyle slubow i wogole i przez o niemozemy wczesniej zamowic i rozwiesc zaproszen no bo co wypiszemy zaproszenie na godz 12 a ktos nas uprzedzi i co bedziemy musiedzi dzwonic po gosciach zmieniac godzine i robic niepotrzebne zamieszanie takze tego mu niewybacze :p - bylam w niedziele na targach slubnych w spodku hehe przez miesiac bede tymi ulotkami w piecu palic :) co krok to tona ulotek az normalnie i spokojnie niemozna bylo przejsc a jak sie chcialo dowiediec czegos wiecej to albo bylo tyle ludzi ze sie nieszlo dopchac albo zapraszamy do naszego salonu ktory ..... miesci sie na koncu swiata :/ ogolnie nic ciekawego niebylo torty ktore wygladaly jakby plastiwowe, limuzyny na 10 km, suknie w 5 metrowymi trenami i tona cekinow, masa forografow, grajkow, kwaiaty sraty itd. no to by bylo w wielkim skrocie pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu upatrzyłam inną suknię:P:P:P plus jest taki że przynajmniej w tym salonie co będę kupować:P:P:P:P Bethany:):):):):) Liliy:):):):) ta albo ta:):):) http://www.slubnysalon.pl/gala.html a to tylko jedna str z 5:):) myślę ze jak już pójdę przymierzać to coś wybiorę:):):)to ze mi sie te akurat podobają to nie znaczy że będę dobrze w nich wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja juz w pracy :) jestem lekko nie wyspana, ale nie bede narzekac :) zaraz zabieram sie za prace :) Yzulka ładne suknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) ania 868 ja też byłam na targach w niedziele:) ale w olsztynie u nas było śrdnio naprawdę nie wiem na co liczyłam nooo ale sredniawka :) YZULKA znalazłam tylko sukienkę bethany ładna mi się podoba :) agatka - wariatka i zabusia 25 ja tez juz w pracy :) no to miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na stronce co Yzulka wkleiła tez sa ładne tego typu :-) tylko szczerze mówiac jeszcze żadnej nie przymierzałam i nie wiem w czym mi bedzie dobrze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=libana&nr=1 ta mi się podoba, tyle, ze ja ostatnio stwierdziłam, ze będę chyba kupowac białą, bo taka babka mi powiedziała w salonie sukien, że ja jestem typ wiosny (typ urody) i mi będzie lepiej w bieli niż w jakis odcieniach ecri i wiecie - miała racje. w bieli mi dobrze a w kremie nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×