Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cholerka - prawde mowiac ja tez nie :P bedziemy improwizowac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, Kala chyba nie przyjdzie - kolo 11 jechala do urzedu, Gagatku - Ty jestes? czy sobie poszlas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze jestem - przeciez zwolalam sama ta konferencje :P tylko jakos prasa nie dopisala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglaszam uroczyste rozpoczecie konferencji prasowej na czesc urodzin babitka :) (ciach - przecieta wstega :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem - ze to pierwsze pytanie na konferencji? :) otoz - nie wiem, gdzie oni - mysle, ze mogla ich nie wpuscic moja ochrona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, uwielbiam swoje urodziny :D (egocentryzm lekki ;) ) i bez wzgledu na wiek uwielbialam je zawsze (ciekawe kiedy sie to zmieni :P ) czuje sie zajebiscie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie znowu spije ;) kupimy moj ulubiony tort, przyjda znajomi - ci co zawsze, posiedzimy, popijemy i bede sluchac mam nadzieje caly dzien wspanialych zyczen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, to od siebie moge dodac, ze w urodziny wychodzi ze mnie egocentryk i stawiam siebie w centrum swiata ;) - przynajmniej mojego swiata :D adrian w nocy powiedzial - ej, ale to tez walentynki...chce buzi, odpowiedzialam - walentynki sralentyki - to moje urodzinki :P oczywiscie dostanie ladny prezent dzis - te czekoladki (mi sie podoba) i nie to ze nie obejde walentynek ;) a do tego jeszcze oswiadczyl sie w walentynki, wiec 3 swieta - rocznica zareczyn, urodziny i walentynki :) i jak tu nie uwielbiac tego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Babitku:) a jakie ma pani plany na noc poślubną???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Yzulko - jaka prase Pani reprezentuje? erotyczna? :P W noc poslubna chcialabym zamierzac uskutecznic seks mojego zycia (cokolwiek to znaczy :D ), lecz obawiam sie, ze skonczy sie na padnieciu na twarz i zasnieciu po weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podejrzewam adriana (ktory wytrzymalosc niespaniowa ma znaaaacznie nizsza niz ja), ze wymieknie szybciej niz ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×