Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

BABITEK życzę Ci duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo szczęścia i zdrówka!! bo to jest najwazniejsze!! 100 lat 100 lat niech zyje zyje nam :-D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oraz Tobie i wszystkim innym pannom młodym duuuuuuuuuuuuuuuużo miłości i namiętności z okazji walentynek ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Waikiki :):):) bardzo dziekuje :) aa, no i w moim egocentryzmie dopiero teraz :P aleeee wszystkim Wam, kochane, zycze goracych, plomiennych uczuc, pieknych milosci i zakochanego zycia walentynkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku:) dzisiaj jedziemy na urodziny do mojej chrześnicy-tez 14lutego 🌼 oj już sie boje co z niej wyrośnie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, to wspaniala musisz miec chrzesnice :):):) a ze sie boisz, slusznie, pewnie taki czubek jak ja ;) (ale my, wodniczki walentynkowe wbrew pozorom jestesmy bardzo kochane :P:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrucha,przepraszam Babitku jestem dopiero teraz Wszystkiego co najlepsze,słońca,zdrówka,niech Twój Cię na rączkach nosi,po nóżkach całuje i nieba uchyla:)🌼 Wybacz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że czekałyściena mnie,ale poszłam ok 9 do USC-wszystko załatwiliśmy i jechaliśmy do parafii,tam napisaliśmy protokuł,.Spotkania mamy w pon z Ks. i we wtorek z panią z poradni itd.Potem poleciałam na herbatkę do mamy,z nią na cmentarz do taty.A potem już na zakupy-też udane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka, bo wodniczki to kochane dzieci ;) (nadal jestem w ekstazie samozachwytu :D) Gagatka, uciekaj - kamuflarz, czolgaj sie przy scianie i choduu - moze nikt nie zauwazy :P Kala - nie mam co wybaczac :) przeciez obecnosc na konferencji prasowej nie byla obowiazkowa, a moje samozapatrzenie w siebie w dniu dzisiejszym nie maleje bez wzgledu na nic :D dziekuje kochana za zyczenia bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uchyliłaś od pytania o noc poślubną:Podpowiedź po łepkach a więc... jak będzie wyglądać:P:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszce 10 minut i spadam do michała, ale pisał zeby sie nie spieszyc, a wiec sie nie bede odwidze pare sklepów. Milego Walntego Wam życze - żeby wieczorki były udane :D Ja bede wieczorkiem, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłąm dziś maraton udany w sklepach:buty spodnie dla J. 2 pary,dla mnie jedną,podwiązkę,spinki,pasek,misia:)itd uwielbiam wolne dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zamysle - seks stulecia (tysiaclecia :D), w zamysle praktyki - cholera wie, co wymysle, ale moge Wam obiecac, ze opowiem po :P a w podejrzeniach faktow - pewnie zasniemy :):):) i noc poslubna przelozymy na noc nastepna :) Kala, dla mnie jak na razie kazdy wiek jest fajny :) nie cierpie poki co z powodu starzenia sie wiec co roku ciesze sie tak samo :) (pewnie do czasu) Gagatku, niech i Wam milo wieczor minie :) bawcie sie zakochanie :) Kala jestem jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba :) pewnie, ze sa. wlosy siwe - kilka widzialam i uznalam, ze nie bede sie przygladac - farbuje regularnie - wiec w zasadzie odpowiedz powinna brzmiec - siwych wlosow brak :P a kurze lapki..no coz :) pod oczami lekkie worki i since (ale since to tylko zmeczenie :) ), w kacikach male kurze lapki i usmiechowe mimiczne tez lekuchne ;) a Ty Kala kochana jak? rozsypujesz sie tez troszke? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwych włosów jeszcze nie mam,za to kurze łapki w kącikach oczu już od dawna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyja gładka,bez widocznych zmarszczek skóra jeszcze przylega;D nie noszę tyłka za sobą tak,że chyba dobrze się trzymam jak na prawie wiek średni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az wstalam obejrzec swoja szyje :D - jest ok :) skora tez raczej na miejscu, choc pewnie sprezystosc juz nie ta ;) tylek staram sie nosic ze sobą a nie za sobą ;) :):):) podsumowujac - Kala, nie jest zle! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zadawałaś sobie pyt co przez te 28 lat osiagnęłam? czy jestem zadowolona z siebie itp?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×