Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

oo, Yzulka - a Ty widzialas Babitka? :) wysle Ci, a coo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopla
:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sopla:) dzięki za zdjęcia:) aneczka a ty już pełnoletnia?Taka młoda na tych zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J. się śmieje ze mnie,że chyba jestem najstarszą panną na tym forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, mam - dzieki :) Bardzo ladna para :) Aneczka - dzieki :) rowniez bardzo ladna para :) i mega usmiana Aneczka ;) Yza, no widzisz - i ja tez chcialabym zwolac konferencje :D moze tu - na kafe, jutro o 11.00? :D no dooobra, obecnosc nieobowiazkowa ;) Kala - ode mnie ledwo roczek, wiec jestesmy niemal rownolatkami :) nic sie nie martw :) pozdrawiam sopla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, zwoluje konferencje nt moich urodzin, swietujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) może uda mi się przed ,bo ok,11 jedziemy do biura parafialnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zwoluje konferencje na przed 11 :) - zeby nie bylo ze przeszkody robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, na naszej klasie nie jestem - musze w koncu sie tam wmontowac, ciagle to odkladam :) a co do konferencji - no przeciez przyjemnosc po mojej stronie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę pod prysznic i do J.,leży i czeka już:);) tak,że do jutra:) a jutro walentynkowo-urodzinowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spij dobrze Kala, ja tez zaraz spadam :) colorowych tak tak, jutro walentynkowo i URODZINOWOOOO ps. powinnam miec treme? - to moja pierwsza konferencja prasowa jaka zwoluje :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku:) ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 najlepsze życzonka w dniu urodzinek:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) szczęścia pomarańczy niech Ci mąż nago tańczy:P:P:P.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale jestem dumna ciocia:) znalazłam na naszej klasie koleżankę która dała na imię córce-------Izabela:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dziekuje Yzulka :) aleee fajnieee, uwielbiam swoje urodziny :D:D:D dziekuje dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam na petka jeszcze :) dzieeeekuuujeeee Calineczko :D :D :D a teraz spac pojde sobie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybnik -Iza
Babitku wszystkiego co tylko najlepsze z okazji urodzin a wam dziewczyny milego dnia walentynkowego pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życze miłych Walentynek Ide po pracy po te spinki do koszuli i srnik w kształcie serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga Agatka bedzie śpiewac: STO LTA,STO LAT, STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM, NIECH ZYJE NAM a KTO..... BABITEK :) Babitku wszystkiego najlepszego, dzuo zdrowia pomaranczym, niech Ci Adrian nago tanczy :) duzo słona i cukierków :P i udanego slubu bez koszmarów nocnych :P Ja tez juz w pracy, alescie sie wczoraj rozpisały huhuhu :) no ale bylo rano co czytac :) Zaieram sie za udwanie ze pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek Wszystkiego najlepszego dużo szczęśc zdrowia pomyśloności :) oraz spełnienia marzeń nawey tych najskrytszych :) 🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kwiatek mi wyszedł sorki jeszcze raz :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Kala ja mam 23 latka rocznikowo nawet 24 :) tak, że tak amłoda nie jestem :) hihih Więc miłego dnia świetego walentego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam dziewczynki baaaardzo :):):) wlasnie urodzinowo zaspalam do pracy :D ale juz sie zbieram i szybko jade...ale niezaleznie od zaspania, konferencja prasowa sie odbedzie (Gagatko :) ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×