Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja tez mam taka nadzieje Cafko :) Iza, smacznego :) ide ogladac film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku cieszę się,że zakupy udane,materiał to połowa sukcesu:) moja przymiarka udana i wpadłysmy na pomysł \"wierzchni\" ,tzn.czegoś na sukienkę na zewnatrz tj.nie tak jak większość panien (u nas):bolerka,etole,szale tylko wymysliłyśmy marynareczkę delikatną,na wiazanie spod której będzie wystawał z przodu mój gorsecik:)podoba mi się ten pomysł,jast inny,ale nadal skromny tak jak chciałam kolejna przymiarka w przyszłym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie:) my dziś rozdajemy ostatnie 4 zaproszenia:) miłego dnia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Na wstępie gagatku wszystkiego naj naj :) Wczoraj byłam w końcu zobaczyć suknie. Zdążyłam być tylko w dwóch miejscach, tyle było dziewczyn do mierzenia i tyle było trzeba czekać na swoją kolej. No, ale myślę że wybrałam :) Tzn zobaczyłam siebie w kilku rodzajach sukien i teraz wybieram pomiędzy dwoma modelami. Mam dylemat bo jedna jest śliczna, a druga tylko ładna, ale za to 750zł tańsza (mogłabym dokupić buty, bukiety, opłacić fryzjera itd). No, ale w tym tygodniu podejmę decyzję mam nadzieję. Był ktoś na filmie \"Rozmowy nocą\"? Warto wg Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie z wieczora :) Wczoraj było dosc ciekawie :) heeh wypilam 4 piwa i drinka urodzinowego :) u michala bylismy przed 2!! Ale sie nie wyspałam!! Dzis mielismy pierwsza lekcje nauke tanca :) ciezko jest !! No ale moze cos z tego bedzie!!! Zdiecia przyjmuje pod mailem a-g-a-j-a@o2.pl Dzieki za zyczonka dziewczynki :) Cafka fajna fryzurka :) Kati nie bylam na filmie i chyba juz nie pojdziemy!! Babitku i Kalo czekam na foty sukien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko-sukienka jeszcze się szyje,ale jak będzie gotowa zrobię zdjecie i wyślę ok? zaproszenia prawie rozdane-zostało nam jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) i znów poniedziałek... dziś spotkanie-nauki z Ks. i dostaniemy kartki do spowiedzi przedslubnej:) pa ,lecę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) I znow po weekendzie ...i znow poniedzialek i czas do pracy. Czy u was tez tak zimno :) U nas sprawy slubne stoja w miejscu czekamy az zadzoni ksiadz zeby spisac z nami protokol:(Przyjdzie do nas do domu.A tak po za tym wszystko ok.Weekend szybko minal. POzdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagadku :) wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :) Kala a kartki przed ślubne to do spowiedzi, co nie??? U nas to dwa razy trzeba iść. Kurczę ja co raz częściej się stresuję tym weselem, nie wiem jak to wszystkoogarnąć. Babitek i Kala wy sobie szyjecie sukienki, ja chcę kupić ale nie wiem kiedy najlepiej jechać na poszukiwania jak myślicie, bo nie chcę za wcześnie kupić bo boję się że później schudnę i będę miała problem :). Sumer jak po spotkaniu z rodziacami.... ja tez takie miałam ale u nas był tylko mój e. z mama bo jego tata nie żyje. U nas było krótko i wsumie nie na temat bo nikt nie poruszył tematu wesela. Moja mama to nie chciała ale mama e. to tak panikowała że musi z moja mama porozmawiać o tym i o tym a nic nawet nie powiedziała. A moja mama stwierdza, że skoro ona płaci ( tylko bo moja teściwa powiedziała że e. jest już taki kon że może sobier sam wesele zrobić - 24 lata ma) to nie musi z nikim uzgadniać co ma być. Ja wczoraj zaczełam wypisywać zaproszenia i też nie wiem jak te nazwiska odmieniać :) grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka dzieki za zyczenia :) tydzien sioe zaczal, siedze w pracy boli mnie glowa, nie dziala program i jestem bezrobotna do tego naczelnik caly czas wchodzido pokoju!! chce do domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! jak tam humorki w ten poniedzailkowy ranek? ze mna jest jakos kiepsko, nie lubie takiej pogody. Cafka widze ze masz swoje wesele tydzien przedemna! niewiem jak Ciebie ale mnie juz ogarnia mały lęk..hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! :) wiecie, nie wiedzialam ze dojdzie miedzy nami do klotni o taki pierdol, jak podroz poslubna:/ droczylismy sie od tygodnia, ale w sobote juz zarezerowalismy i wplacilismy zaliczke. choc nie cieszy mnie to , bo czuje ze on sie zgodzil tylko dla swietego spokoju:/ nie klocimy sie prawie w ogole, a o taka mala rzecz rozpoczela sie wojna:/ wychodza miedzy nami roznice:/ i tak bedzie az do slubu:/ az sie boje pomyslec, co bedzie po.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka dziekuja za zyczonka :) Nie matrw sie, nam ksiadz powiedzial na naukach ze ludzie powinni sie kłocic, bo co to jest zwiazek bez kłótni. I zeby rownie szybko sie godzic jak sie pokłociło. Jeszcze godzinka i do domuuuum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Agatko, sto lat, dużo miłości, radości, uśmiechu każdego dnia :) Wybacz, że spóźnione :( U nas istny kociokwik :P Temat - ślub - króluje ;) Dni 39 pozostało. W piątek obkupiliśmy Pana Młodego :) Łącznie ze skarpetkami i gatkami :P Tak więc Tomcio ma już wszystko. UUUUfffff :D W weekend byliśmy u moich rodziców, ostatni raz przed Wielkanocą i ślubem :) Czeka nas jeszcze wypad do Olsztyna m.in. po zapowiedzi wygłoszone u Tomka w parafii. Dni mijają nam w zastraszającym tempie, jak nigdy !!!!! Spojrzałam dzis na nasz kalendarz i jestem w szoku jak nam wszystkim stopniały te cyferki :D Niesamowite. Za \"moment\" wszystkie będziemy jedynie wspominać nasze sluby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka-tak ja szyję sukienkę:) kartki do spowiedzi zgadza się dziś w końcu kupiliśmy garnitur J. wygląda bardzo ładnie i elegancko.Cieszę się bardzo ,bo już ma wszystko.Jest ubrany od stóp,po głowę.Ja też mam wszystko,a sukienka i \"coś\" na wierzch się szyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy już powinnam iśc do kosmetyczki na rozeznanie stanu skóry,oczyszczanie,nawilżanie itp.Kiedy powinno się iść?ile wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Darianka:) nio u Ciebie to migusiem i będzie noc poślubna:P:P:P a my jeszcze ani garniaka ani sukni-martwię się chrztem i potem weselami -dlaczego nasze na końcu????????????????????????będę musiała jeszcze welon łapać nio chyba że się delikatnie zawinę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, ta noc poślubna :):):) to się będzie działo...pośpimy se na całego :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy spotkanie z Ks.,spisaliśmy protokuł ślubny,dostaliśmy kartki do spowiedzi przedślubnych,i na zapowiedzi. Miłe było to spotkanie:) jutro wieczorem spotkanie \"Teologia małżeństwa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i my tez dostaliśmy kartki do spowiedzi...przed chrztem:):) a i mamy jeszcze konferencję;) pewnie nie taka wypasiona jak miała Babitek ale zawsze coś:P ostatnio tak szybko czas płynie-młody w piątek kończy 3 miesiące!!!! a jeszcze tak niedawno był w brzuszku:) do ślubu troszkę ponad pół roku,i nie mogę sie już doczekać przygotowań-bo to jest najfajniejsze:):)w mojej rodzinie przygotowania i sprzątanie trwa kilka dni:):)wogule poprawiny będą w niedzielę i w poniedziałek, ale w poniedziałek to już bez zespołu A U WAS KOBITKI JAK TO WYGLADA? WOGULE OSTATNIO CORAZ MNIEJ NAS SIę UDZIELA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zereczona
YZULKA jak Was poczytuje, ale ze u mnie przygotowania zmieniaja sie na przygotowana do przyjecia fasolki na swiat, wiec sie nie udzielam. Sama nie wiem co z naszym slubem. Mam dosc duze obawy, a z drugiej strony bardzo chce w tym terminie co mial byc. Czas pokaze. Pozdrawiam i lece do pracy. Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Zaręczona nie martw się kochana na zapas czas pokaże i nic na siłę. A u mnie jednak chyba nie bedzie karteczek z miejscamio :(. Wczoraj wypisywałam zaproszenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawno mnie nie było ale jestem :) od wczoraj mieszakmy w naszym mieszkanku (wynajętym) no i siedzibe firmy mam teraz pod mnoskiem 15min na nogach :) Buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, no wlasnie z materialem mi nie dawalo spokoju - balam sie, ze zajmie mi to znacznie wiecej czasu a tu bach :) i z glowy Kati - nie widzialam rozmow noca Gagatka - na ile lekcji tanca pojdziecie? - ja sie musze za to zabrac. Iza - fajnie, macie ksiedza z dostawa do domu ;) :D Aneczka, jesli bedziesz kupowala gotowa suknie i bez poprawek to popatrz tylko jakie sa, wybierz, zdecyduj sie, a kup niedlugo przed weselem - po co ma wisiec w szafie i sie kurzyc, jesli z poprawkami, musisz sie w salonie dowiedziec - ile u nich takie trwaja i pod tym katem kupic - zeby finalnie odebrac niedlugo przed - tak uwazam ja, babitek :D Calineczko kochana, klocic sie mozna o wszystko przeciez - o najwieksze pierdoly :) nie martw sie - wazne, ze sie godzicie po wszystkim. a roznice - co to by byla za para, zgodna we wszystkim? ja z adrianem tez dre koty - i to najczesciej wlasnie o jakies pierdoly, ktorych bym sie nie spodziewala, ale mija i to najwazniejsze :) a po slubie - pewnie bedzie tak jak przed :) przeciez sie nie zmienicie na gorsze (chyba? :) ) Darianka - Ty to juz za chwilke :D ja nastepna, po mnie Kala aleeeeeeee :):):) Kala, my wlasnie tez sie musimy po garnitur ruszyc - zwlekalam do czasu kupienia materialu - bo nie wiedzielismy jaki kolor, teraz juz wiemy wiec juz czas :) Z kosmetyczka, wg mnie ok 2-3 tyg przed, takie zabiegi zwykle nie sa na raz - najpierw oczyszczanie - po nim skora kilka dni dochodzi do siebie, pozniej dopiero zabiegi odzywiajace, pielegnujace itp. Yzulka - Twoje na koncu, zeby bylo, ze Twoje na wierzchu :P Konferencja (hehhehehehh), smiem jednak sadzic, ze Twoja moze sie okazac wazniejsza, niz moja prasowa :P Ja pisze troche rzadziej, ale czytam codziennie wszystkie posty :) Zareczona - jak sie czujecie z Fasolka? opowiadaj, co sie dzieje u Was :) nie opuszczaj nas :) Aneczka, czemu zrezygnowaliscie z winietek na stolach? Zabusia :) faaajnie, jak sie mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) witam sie z Wami i ja :) jak zwykle pisze w wielkim skrocie bo z abarzo warunkow tu nie mam i swobody !! Babitku uczyc nas uczy siostra michala, ale mi idzie oprnie i juz mnie stres zzera przed tancem pierwszym :( Oki wracam do pracy, z domu napisze wiecej!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ja bardzo chciałam te winetki tak :) dziwna nazwa - no ale tak jak piszę bardzo chciałm ale tak moja mama nie chce moj e. nie chce i sama juz nie wiem :) co tam jak usiadam tak bedzie najwyzej :) A co do sukienki to masz rację :) zdecydowanie :) ale rozglądać będę sie tak około kwietnia myślicie że starczy mi czasu :) ..... A garnitur to chyba w sierpniu zakupimy bo mysle lepiej w sierpniu niz 4 miesiace przed. A co do nocy poślubnej ..... to sie też nie mogę doczekać :) hihi ja to chyba będę się starać od razu o dziecko :) a wy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mieszka się super nawet dziś budzika nie słyszłam tak twardo spałam :) Narazie musmy się po swojemu urządzic ale myśle że bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chyba jako ostatnia będę brać ślub w 2008- mamy zamówiona salę na 27 grudnia hehe.( A może jest ktoś na sylwestra?) Przed nami spotkanie rodziców (zmówiny to sie chyba zwie), mamy stresa..... co do zabiegów u kosmetyczki- wydaje mi się, że należy zrobić próbę dużo wczesniej- z okazji slubu mozna się troszkę porozpieszczać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, nie strasz mnie tym tancem :P ja licze, z ejakos pojdzie :D Aneczka, ja w dalszym ciagu uwazam, ze bez winietek jest burdel na kolkach :) ale moze Twoi goscie nie beda sie zabijac o siebie wzajemnie zajmujac miejsca - oby :) a staranie sie o dziecko chcialabym zaplanowac, mam plany odnosnie naszej sytuacji, plany odnosnie kupna mieszkania, teraz bardzo duzo zmian zawodowych, rzucenie palenia, zadbanie troche o siebie - krotko mowiac, o dziecko chcialabym sie starac za ok rok. Zabusia - a cos sie snilo? :) podobno pierwsza noc na nowym miejscu...wiesz - prorocze sny ;) witaj Ruda :) ja w kwietniu :) i tez zaczynam miec stresa - choc myslalam ze bedzie gorzej - na razie jest wzglednie do opanowania :) zobacz sobie daty: www.ilf.pl/kalendarz - tam sa daty dziewczyn z tego topicu - wprawdzie czesc dziewczyn sie zmyla :) ale sporo z kalendarfza pisze regularnie oczywiscie jesli chcesz, napisz co - to wrzuce i Ciebie do kalendarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×