Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witam sie wieczornie i weekendowo BABITKU :-) spoznione zyczenia urodzinowe! ostatnie panienskie :-) my jutro mamy spotkanie rodzicow i poki co tym zyje, mam nadzieje ze bedzie krotko i bezkonfliktowo... w zwiazku z tym uciekam cos szykowac (bo spotkanie jest u nas w domu). moze jeszcze zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotnio idę do pracy:( a tym którzy zostają w domu-miłego dnia i odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja wlasnie jem sniadanie, u mnie jest pierońsko zimno jest prawie -10!!!! Choc tata stwierdzil ze 23 lata temu było minus 30 i zebym nie przesadzala bo do takich mrozów powinnam byc przezwyczajona!!\' dzis egzamin super !! Oby było 3!! Ale mialam sny, spoznilam sie na wlasny slub (tylko ja bo mialam egzamin !!!) a obok mnie siedziala jakas inna dziewczyna!! Mialam czarna suknie i ksiadz zapomnial zeby odprawic ceremonie slubu tylko zrobil normalna msze!!! Na szzcescie na tarkacjach koscielnych sie skonczylo!!! Uffff Milej niedzieli, nie wiem czy dzis sie odezwe moze wpadne na chwile!! Wieczorem ide na pizze a potem na piwo nie jedno!! P.S Jestem juz stara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki dziekuje Wam pieknie za zyczenia :):):) oby sie wszystkie spelnily :):) Gagatku! Stoooooooooooo laaaaaaaaaaaaaaat stooooooooooooo laaaaaaaaaaaaaat nieeeeeeeeeeeeeeech zyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyje zyyyyyyyyyyyyyyyyyyje naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, stoooooooooooo laaaaaaaaaaaaaat stoooooooooooooooo laaaaaaaaaaaaaaaaaat nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeech zyyyyyyyyyyyyyyyyyyje zyyyyyyyyyyyyyyyyyyje naaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!! :) zyj w swiecie spelnionych marzen, badz zdrowa, szczesliwa, usmiechnieta kazdego dnia! :) wielki urodzinowy buziak ❤️ i bukiet urodzinowych kwiatow :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jade po materialy na sukienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
hej dziewczynki! zagladam tu do wa od czasu do czasu-z jakims pytankiem, ale powiem Wam ze wasze rady sa najlepsze! teraz mam problem z rękawiczkami, chcialabym kupic rękawiczki koronkowe, takie za łokiec ( na sukni mam sporo koronki) ale na necie nie moge nigdzie takich znalezc, a u mnie w mieście tez niestety takich nie spotkalam. a jakie Wy bedziecie mialy rękawiczki i czy wogole jakies... Yzulka...masz peknego synka:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka:) ale Ty stara d... jesteś:P:P:P żarcik:):) zdrówka,zdrówka,zdrówka:P szczęścia,miłości ,kasy.udanego wesela,dużej gromadki dzieci-tyle ile na świetlicy:)-nio STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna:) dziekuje:) zobacz na tej stronce...www.lapa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
Yzulka patrzylam juz tam i nie ma nic takiego co by mi odpowiadalo. mozektoras z was cos jeszcze bedzie wiedziala. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGAtko wszystkiego najlepszego :) duzoooo zdrowiaaa szczesciaaa powodzeniaaaa i wspanialego slubu.POzdrawiam was wszystkie.Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wgole czy ktoras z was jest jeszcze ze swoim slubem na czerwiec (14 czerwca)? ja juz powoli wpadam w panike bo to juz niedlugo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff egzamin zdany :) co prawda na 3,5 ale to moja czysta wiedza bez sciag (a sciagi tez byly ale nie uzywałam ich!!) zreszta przewazaly same 3!! Takze jestem happy :) Dziewuszki dziekowac dziekowac za zyczonka :) Babitku ładnie śpiewasz :) Yzulka a Ty to niby młoda jestes??? He???? Pogadamy w czerwcu :P:classic_cool: Zimno starsznie !! Maskakra!! Teraz zabieram sie za sprzatanie potem sie bede zbierac bo o 4 wychodze i wroce jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odo czerwca jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo czasu-no przynajmniej udaję ze tak jest:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku urodzinowe usciski ode mnie i od Fasolki. Samych wspanialosci i braku kaca. Baw sie dobrze. Buziak urodzinowy... Yzulka!!! Nie mam przecucia.Wlasciwie to wrocilam ze szpitala.Strasznie rozbolal mnie brzuch dzisiaj i wpadlam w panike. Okazalo sie, ze z Fasolke wszystko super, ale to bolaly jelita (kolo jajnikow). Badania porobione-wyniki moczu i krwi super. Fasolka rosnie jak na drozdzach i ma juz ok 2cm. Papa.Jade do Ikei pobuszowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny bylam dzis u ksiedza nie bylo tak zle nie musze chodzic na zadne nauki mam przyniesc tylko zaswiadczenie ze mialam je w szkole :) i tylko pojde na dwa spotkania z psychologiem. super a myslalam ze bedzie gorzej. za to juz jest jedna para na ten dzien co ja i jutro po mszy mam przyjsc do niego i powie mi na ktora godz w kosciele odbedzie sie slub. wiec juz nastepnan sprawa z glowy we wtorek jade ciasto zamowic. pozdrwiam was wszystkie i milego weekendu buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona:) no niestety ale w ciąży nawet lekka dolegliwość wywołuje panikę,ale dobrze będzie:) Glupolek:) ja tez mam takie zaświadczenie ale mój S nie-i będzie my chodzić razem nie zostawię biedaka samego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Babitku spoznione zyczonka 🌻 Gagatko dla Ciebie tez 🌻 WSZYSTKIEGO DOBREGO dziewczynki!! :) no i Zareczonej gratuluje :D jak się czujesz? dzisiaj byłam na zakupach kupiłam bizuterie slubna wiszące kolczyki i naszyjnikiem i jestem zadowolona :) jeszcze zastanawiam sie nad bransoletką, kupiłam tez drugi stanik bo tamtem mi cos nie lezał i kupiłam cały gładki i zobaczy ktory lepiej bedzie lezał a przymiarka juz za 2 tygodnie :D tylko nigdzie nie widze fajnych majtek buuu, nie chce stringów, co prawda chodze na codzien ale w ten dzien chce jakies inne hehe. jakie plany na weekend dziewczyny?? ja sie dzisiaj obijam, moze zaczne w koncu wypisywac zaproszenia, tylko co sie zabieram to mi sie odechciewa jak mam \"odmieniowywac\" nazwiska :D w ogole to jest ktos na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cafka wieki nie bylo ale widze ze ty tez czesto tu nie bywasz fajnie ze kupilas juz bizuterie ja niestety jeszcze nie. co tam u ciebie slychac.musze tobie przeslac zdjecie obiecywalam dzis wieczorkiem wysle obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Glupolek :) no ja mysle ze w koncu zobacze jak wygladasz :) teraz siedze i mocze wodke zeby sie naklejki odkleily bo musze na sto flaszek naklejki weselene naklejac hehe :) co u mnie? a po staremu, pracuje sobie co prawda to staz ale zawsze cos a naprawde mi sie podoba i szykuje sie do weselicha bo to juz 3,5 miesiaca :D a nasza Darianka ma juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak do twojego 3.5 a do mojego cztery miesiace:) ja tez pracuje i za bardzo nie mialam czasu aby wchodzic na kafeterie tylko podaj mi adres na twoja poczte abym mogla wyslac tobie zdjecie bo na twoim opisie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pownien byc mail w moim opisie :) cafka7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko-wszystkiego co sobie wymarzyłaś,aby się spełniło:)by Twój kochał Cię bardzo mocno i bś była najszczęśiwsza:)Wiele radości i miłości🌼 J.i ja:)życzymy Tobie udanej imprezki :);P lecę dziś na przymiarkę gorseciku:) miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona, uwazaj na siebie i Fasolke :) Gagatku, do spiewania mnie lepiej nie zachecaj, bo bedziesz blagala, zebym przestala :P Cafka, dziekuje za zyczonka :) Nooo, Cafko i Glupolku - dlugo Was nie bylo widac :) ale dobrze, ze wrocilyscie - lepiej pozno niz wcale :P kupilam dzis materialy na sukienke :) jestem zakochana w mojej koronce...materialy sa ecru, koronka capuchino z koralikami malenkimi i zlota cienka niteczka - tak tylko akcentuje, nie widac jej prawie. a cala akcja zajela mi tylko 2h :) za tydzien na przymiarke :) milego gorseciku Kala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka ladna nawet ta fryzurka :) Ja napilam sie jednego drinka i teraz mi troche w glowce szumi ....maz robi kolacyjke frytki mniam mniam ....ale wa zazdroszcze ze juz tak malo do waszego dnia :) Milego wieczoru.pa a jezeli ktos chce wyslac mi zdjecie ....moj email jest w opisie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku mam nadzieje ze szybko nam pokazesz suknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×