Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a wiesz, ze w zasadzie nie :) ale ja z natury duzo mysle, wiec tak naprawde znam odpowiedzi na pytania, co nie wyszlo a powinno, co wyszlo, co jeszcze bym chciala. ale rocznicowego rachunku sumienia nie czynilam :) a Ty takowe popelniasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, ze sie trzymamy Kala i tak latwo sie nie poddamy, zywcem nas nie wezma! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja starość widzę po dentyście... w szkole pods. 3 zęby , a teraz jeszcze 3 do plombowania ach... co to będzie po dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem taki rachunek sumienia:) ;P robię naleśniki ,która chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dzieciach bedzie - jeszcze 3 do wstawienia ;) :P (oby nie, niewybredny zart ;) ) przemyslenie siebie i zycia swojego to fajna sprawa, pozyteczne.. ja poprosze nalesnika, z dzemem mozna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można choć u mnie preferują z Twarożkiem waniliowym i brzoskwiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłam mieszane[naleśnik z dżemem]+[naleśnik z twarożkiem i brzoskwiniami]:D smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dobra kobieto :) kochane, raz jeszcze skladam Wam wszystkim i wszystkim Waszym Ukochanym gorace i plomienne zyczenia walentynkowe, kochajcie sie z calego serca :) ja uciekam juz z pracy swietowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku - Jakie złożyć Ci życzenia By warte były Twego westchnienia Pieniądze - to nie wszystko Samochód - to złomu składowisko :D W Urodziny Twoje Życzę Ci... miłości i kochania aż do samego zwariowania. ❤️ Witajcie dziewczynki - stare i nowe :) Wybaczcie, że mnie trochę nie było, ale mam tysiące spraw na głowie. Do ślubu zostało 43 dni i... nerwowo jest :) Poza tym męczę swoją magisterkę, pracuję i nie mam na nic czasu. :) Ot, tak zwyczajnie, doba zbyt krótka :P Ale często o Was myślę i zastanawiam się co tam skrobiecie :) Całuję Was i życzę duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo miłości (no ale to już przecież macie ;) ) z okazji święta sprzedawców kartek, miśków, kubków i wszystkie co czerwone - czyli WALENTYNEK ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja ofiara na szarym koncu!!! Babitku wybacz za takie opoznienie z zyczeniami. No wiec....czego by Ci tu zyczyc? Moze najmagiczniej...spelnienia marzen. I oby zycie nie platalo zadnych niechcianych figlow. Buziaczki Udanych Walentynek dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja, jeszcze ja!! Babitku wszystkiego naj naj naj... 🌼 Nie rozsypuj nam się jeszcze :P i trwaj w samozachwycie jak najdłużej. Uff zdążyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wróciłam od mojej chrześnicy:) lekko wstawiona bo szwagier martini ...tego:P:Pa rodzice pojechali do sklepu a dzieci zostały i drinken:P:P:P a teraz uciekam bo \"\"gotowe na wszystko\"\":):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie babitku ja tez skladam tobie najlepsze zyczenia w date na urodzinki bardzo ladna wybralas sobie. a jesli chodzi o date slubu to tak postanowilismy bedziemy slubowac w nasza rocznice 7 lat :) z tego co widze i czytam to duzo dziewczyn jest nowych z czego bardzi sie ciesze ale malo starych :( gdzie sie podzila ineska nusia i inne moze wktotce sie odezwa pozdrawiam a dla was dziewczynki duzo milosci wam zycze w ten dzien zakochanych buziaczki dla wszystkich pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też już wróciliśmy z urodzinek niestety rano do pracy:) a jutro poprawiny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek - oj, dawno cie tutaj chyba nie bylo:D bo ja pisze na forum:) ps. to ja - byla ineska,hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i milegdnia dnia wam zycze. nie wiem jak u was ale u mnie zimno i troche mrozno. faktycznie dawno mnie nie bylo calineczko :) mam prosbe jakby ktoras z was zmienila moja date na liscie na 20 czerwca z gory dziekuje pa pa buziole cieple przesylam dla wszystkich ta ten mrozny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) po raz drugi :) u mnie tez mroźno :) tak wiec kazdy cieply aspekt sie przyda!! dzis musze sie pouczyc, jutro egzamin mam!! A przez caly tydzien robilam wszystko zeby sie nie uczyc!! Dzis musze sie juz zmeirzyc z rzeczywistoscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) ja wam również życzę miłego dzionka :) ja w pracy i ciesze się nie zmiernię że już piątek :). Widzę toczyła się rozmowa na temat wieku :) hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś dziś weny nie mam-tak jak większość widzę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona:) o zupka pomidorowa:):)mniam w ciąży to był jeden z moich ulubionych przysmaków:):) a myśleliście już o imionach dla maluszka?masz jakieś przeczucie co będzie>ja miałam od początku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×