Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Zareczona YZULKA gratuluję dzieciaczków :D . My jeszcze długo będziemy czekać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć agatka_wariatka powiem ci, ze dobrze sie masz ja do domu w piątek (jak dobrze pójdzie) a dzisiaj jeszcze zapisy na język obcy i ZNOWU DŁUGA KOLEJKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda - na pewno sie uda, jak oboje tego chcecie i sie kochacie to nic Wam nie moze przeszkodzić waikiki od 2 dni kombinuje nad zaproszeniami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) już po pracy:) teraz szybki obiadek ruda 22-bardzo podobają mi się Twoje sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka115:D-głowa do góry i uszy też-nie wolno mieć doła:) idzie na wiosnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka pamietaj o cyckach :) głowa, uszy i cycki do góry :) Nie dołowac mi sie prosze!! Choc powiem Wam w tajemnicy, ze mi po nocach sni sie pierwszy taniec, jutro znow mamy mini lekcje i jak mnie tak wszyscy beda terroryzowac to znienawidze moja przyszla szwagierke i meza!! A tak poza tym to jestem taka padnieta, oczeta same mi sie zamykaja!! Zaraz ide pod prysznic i spac!! w koncu!! A wyspie sie dopiero 1 marca, kuszaca perspektywa!! Dobranoc moje dziewczynki, prosze tu byc grzecznym, usmiechac sie, odganiac czarne mysli, nie lapac deprechy i dola, wtyspac sie za mnie :) dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ... :(tak mogę określić nastrój na dziś,jutro i kto wie do kiedy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki kolejna sprawa załatwiona wczoraj mój Rafał kupił sobie garnitur grafitowy lekko błyszczący, dodatkowo zamówilismy bordową kamizelke z musznikiem i wypustką, kupilismy białą koszulę oczywiscie z mankietami na spinki :) Teraz bedziemy się rozgladac za butkami :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny :) Yzulka co sie stalo ??? Zabusia fajnie ze kolejna sprawa zalatwiona. Reszte serdecznie pozdrawiam i sciskam. Milutkiego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) witam przy kawie :) Yzulka co sie stało?? Zabusia gratuluje zakupów :) czesc Iza-Rybnik :) a mi dzis znow sie snil taniec!! wwwrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dzięki za miłe słowa z waszej strony. Yzulka :(:(:(..... powiedz o co chodzi... A ja jeszcze mam pytanko... powiedzcie ile liczyci litrów napojó na głowę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dzięki za miłe słowa z waszej strony. Yzulka :(:(:(..... powiedz o co chodzi... A ja jeszcze mam pytanko... powiedzcie ile liczyci litrów napojó na głowę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ale chodzi ci o napoje alkoholowe czy bezalkoholowe ...my zajmujemy sie tylko alkoholowymi dlatego ze bez alkoholowe w naszej sali sa bezograniczen i wloiczone w cene jedzenia a alkohol liczymy litr na osobe obojetne czy to dzieci czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mi właśnie chodzi o napoje bezalkoholowe :) sory zapomniała napisać. A może wiesz jak sie liczy, te bezalkoholowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze nie tylko ja mialam zły dzień wczoraj a humor dzis też nie najlepszy dzis mie czeka powazna rozmowa z Łukim ale cóż takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ---widze ze tez masz wesele latem wiec mysle ze troche tych napoi chyba musi byc ...nie wiem czy na jedna osobe wystarczyla by jdna litrowa cola,jeden sok i ewentualnie woda ...to wszystko zalezy od pogody sama nie wiem najlepiej zapytaj sie szefowej u ktorej macie wesele ona napewno sie orientuje .... Aha wyzsza wypowiedz pomylilo mi sie 05.litra napoji alkoholowych na osobe mimo czy to dziecko czy dorosla osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatam:)🌼 dla wszystkich i głowy do góry:) u nas w resrauracji mówili,że 1,5 l napoju(sok,woda,lub cola;P) na osobę.Tylko pamiętać o zróżnocowaniu:)i my pewnie tak kupimy miłego dnia i uśmiech niech wróci na wasze usta,a radość do serc mi też się śniło coś związanego z weselem,a konkretnie szukaliśmy sali i okazało się,że ta do której weszliśmy ma 150 od osoby,ale z alkoholem i napojami i ciastem.A my 110 bez tego:( nie lubię takich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień sie zaczął fantastycznie:P:P S wrócił z pracy ciuchy porozrzucane wszędzie!!!Rano do kompa-moment ja idę do kuchni i mówię że jak nie posprząta to mu wyżućę-I ON OCZYWIśCIE NIE POSPRZąTAł-ZDążYłąM WYżUCIć SWETRA BO SPODNIE ZABRAł I OBRAZA MAJESTATU!!!!\ powiedziałam że nie dość że mamy jeden pokój to jeszcze taki bałagan---minute potem mnie przeprosił:) ja mam dwoje dziec:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka jak masz w okresie letnim (bo Kala ma w maju) to radziłabym Ci kupic wiecej tak z 2 litry na głowe :) dzis mi sie dluzy!! jak uda mi sie zwolnic to ide dzis do lekarza, po wyniki cytologii!! Ciekawe jakie wyjda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka ja bym kupila 3 litry, ale ja zawsze lubie przesadzac bo boje sie ze nie starczy, a potem zostaje!! Trudno pwoeidziec, jak bedzie upal to 3 litry w sam raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×