Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Rano mieliśmy gupawkę;P:)stresa miałam w kościle,a właściwie jak chór zacżął śpiewać z listu do Koryntian"Największa jest miłość"-to łezki mi poleciały:) potem już Ks. przyszedł po nas i było dobrze-czuliśmy się z J.(po omówieniu),że jakbyśmy momentami patrzyli z boku,lub w jakimś filmie byli-takie wrazenie-jakby to nas nie dotyczyło. Było pieknie,śpiewałam sobie z chórem i było pięknie,śliczne kazanie-dostaliśmy puzzle od Ks. -co mówił kazanie-śliczne-mamy nagrane.Była koncelebra( 2 znajomych Księży) potem tłum ludzi z życzeniami-szok ile ludzi,morze kwiatów:)ryż we włosach:D dopiero wtedy czułam jak boli mnie żołądek,jakbym miała słupełek. potem pojechaliśmy do restauracji,tam chleb,sól,szampan i super potłuczone kieliszki,szczęścia do nie miara(tym bardziej,że pod koniec kelner szedł z tacą pełnym kieliszkow i chyba się potknął,bo wszystkie si ę stłukły:) jeść jadłam bardzo mało,bardzo duzo jedzenia,soków,alkoholu zostało-także zapraszamy na weselną wódkę,winko;):D potem taniec i polecieliśmy na zdjęcia,tam głupawka podwójna nas złapała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem tort olbrzymi,a włąściwie dwa duże(jeden na dole,drugi na górze),niezliczona ilość "gorzko":) potem taniec z panną młodą i panem młodym,potem wykup butów.w między czasie jedzenie,tańczenie,picie i rozmowy,śmiechy i chichy:D podziękowaie rodzicom i taniec z rodzicami. a dużo wcześniej oczepiny:) a niespodziankę zrobili nam taką-może kwiatów w domu,wszędzie kwiaty(szok),nie ma się gdzie umyć-sypialnia w kwiatach,mały pokój w kwiatach, w kuchni w zlewie,na stołach,na podłodze,w brodzik,wszędzię kwiaty. łóżko nam zrobili Ci co przywieźli nam to do domu,na łóżku płatki kwiatów,szampan,świeczki-nastrój,że szok. Potem oglądalismy życzenia,prezenty,a potem....;):P:D piękna chwila obudzić się w ramionach męża,wśród kwiatów i niebiańskiego zapachu.Tyle na razie-zdjęcia wyslemy po powrocie(jedziemy na trzy dni nad morze).potem do pracy na kilka dni i ...Grecja-Kreta 2 tyg:) błogie lenistwo z mężem:) i ....:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy co jeszcz śpicie? dziękujemy za piękne życzenia-J. i K.-świeżo poslubieni:D pogoda dopisała(nie padało,a nawet było słońce momentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala jestes najpilniejsza panna młodą, ktora bardzo szybko zdała relacje hehe :) ciesze sie :) Fajnie ze sie wszystko udało :) tylko pogratulowac :0 no teraz juz jestes Pani Kala :D czekamy na zdiecia :D ale Wam jfajna nispodzianke zrobili z tymi kwiatkami :D super U mnie dzis brzydko ze feee, padapada pada :( Pilnujemy dzis znow małego, mielismy go wziaźć na spacer i zaprosic moja chrzestna, ale pada !!! Mma pytanie czy nie za wczesnie zapraszamy??? Bo siostra wczoraj na mnie najechala ze to wczesnie!! Ale to juz 3 miesiace leci, a zreszta w czercwu michal bedzie sie bronil i na pewno nie bedzie miec kiedy!! Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE kala super ze weselicho sie udalo...ja sie szykuje na poprawiny eh najgorsze jest to ze strasznie choruje hehe kac :P za duzo sie wypilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala:) super ze sie udało:):):):):):):):):):):):):):):):):):) stresik jednak był i nie ominie żadnej z nas:):):):):):):):) płatki na łóżku extra romantycznie;):):):):):) Izuś;):):) przepraszam że nie wymieniłam Cie w osobach które sie udzielają i biorą ślub🌼 mały śpi,ja czekam na S i jedziemy dorobić pazurka:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kala Fajnie ze wszystko sie udalo niech ci teraz zycie sie wiednie tak jak sobie to wymarzylas ...Jeszcze raz duzo Milosci . My znowu mamy upal jak w lato ale fajnie ...grillowalismy na obiad:) Jeszcze jutro mam wolne ale jedziemy do Dortmundu . Pozdrowienia uciekam na \"Tak to lecialo\"Pozdrowienia dla was. Milego wieczoru.pa Czekamy na fotki Od Babitka i teraz od Kali :=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalunia :-) super ze sie wszystko sie udalo pieknie, z kwiatami cudnie :-) no i ogolnie sluzy ci mysl malzenski stan :-) a teraz czekamy w roznie szybkim tempie na fotki - i nie zapominaj o nas :-) my na dobre zjechalismy z weekendu. poki co sie obijam patrze na taniec ale jeszcze msze napisac prace zaliczeniowa oczywiscie na ostatni moment 😡 dzis sie dowiedzielismy ze brat marcina i jego narzeczona beda mieli dziecko.. jasne ze fajnie, ale jakos im tak zazdroszcze.. glupie wiem. ok, spadam poki co na herbate :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tych co serca mają,są kochani i sami kochają przyjmijcie życzenia: w miłości powodzenia,ochoty na wzloty,radości z kochania i umiejętności dawania! Kala wszystkiego dobrego i niech Ci stan małżeński służy 🌼 Z tymi kwiatami to niezłe :) Fajnie, że pisałaś \"na gorąco\" bawcie się dobrze nad morzem Czekam aż mój M skończy robotę...kupiłam piffko na wieczór coby poczuć świątecznego klimata (bo znów weekend spędziłam w pracy ...:( nie miałam sił siadać przed kompem). We Wrocku teraz fajny koncert jest, ale samej nie chcialo mi się iść- teraz żałuję troche bo juwenalia bedę do %$^%$&^ bedziemy gościc Dodę-Elektrodę @$%^&*$^#$%%$^%$^& normalnie alergie mam na nią grrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak starsznie głoda ze az mi nie dobrze!! Bleee Za niecale tygodnie mam wesele i musze splasczyc brzuchol!! Ide spac, jutro poniedzialek :( suuuperrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie uporalam z praca i ide lulu :-P agatka, kazdy by chcial brzuch stracic :-( ale jak sie wyglada tak jak ty, to nie bardzo wiem co ty chcesz tracic kochana :-) u mnie znow jakies zawirowania z okresem, znowu sie spoznia 4 dzien 😡 cholera a juz myslalam ze sie to jakos ustawilo. dobranoc kobitki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heje hej :) summer jak ja?!! Dobre sobie jak sie wazy 59 prawie to powinno sie zrzucic przynajmniej 4 kg!! Przez te cholerne tabletki tak mi sie nazbierało 😭 nie dobre tabletki :o mi tez sie spoznia, juz 3 dni a tu ani widu, a ni słychu, mam nadzieje ze luteina pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) witam.....i mykam do dentysty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka, trzymam kciuki u dentysty :-) dentyst na dobry poczatek tygodnia to0 jest to :-P agatka, ja tez biore luteine i czekaaam .... lece do pracy powoli, najpierw kawka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, jeszcze dzis i jutro. najdziwniejsze ze dzien po terminie @ przez 2 dni mialam male plamienia.. nigdy tak nie mialam nie wiem co jest grane 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to może być efekt stresiku mi też ostatnio spoźnil się 3 dni ale chyba efekt tego, że za ponad trochę miesiąc ślub i jakiś tam stesik podświadomie jest. Pozdrawiam już Panie Babitka i Kalę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wieczorem i czekam mam nadzieje ze do soboty dostane to cholerstwo, bo 17 maja mam weselicho!! chcialabym byc juz po zwlaszcza ze jestem zmuszona :classic_cool: :P spac w jednym łozku z mIchalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka mi sie też przytyło kiedy brałam tabletki :( yzulka fajny początek tygodnia.... Właśnie kończę poranną kawkę (bez kofeiny żyć nie moge) M zrobił dziś śniadanko do łóżeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku i Kalusiu!!! Sto lat sto lat ode mnie Fasolki. Wszystkiego najwspanialszego na naowej drodze zycia. Ale fajnie mialyscie. A Kala rzeczywiscie to wyskoczyla na swoj slub jakby na jakas imprezke, tak duzo siedziala na kafe. Hehe. Super relacje... Czujemy sie juz dobrze. Fasola rosnie jak szalona. No i jestem na polmetku.Mija mi 20-sty tydzien. Podczytuje Was czasem,ale tak duzo piszecie, ze nie nadarzam. Wylapalam Babitka i Kale.Gdzie jest stronka z kalendarzem? Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczona kalendarz jest w mojej stopce :) pozdrawiam ja dziś w nowej pracyc pierwszy dzień zobaczymy narazie jest fajnie Poza tym weekend minal szybko za szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie było źle u stomatolog-tylko szkoda że nie można sobie pogadać:P:P a poza tym S naprawia autko-Wojtek mu naqwet pomagał:) agatka:) zmuszona do spania w jednym łóżku????????????????????:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miala zaj.... w pracy!! Przez te majowe weekendy miala 2 razy wiecej pracy!!Ehhh jutro czeka mnie powtorka z rozrywki :( Dzis poszłam do mojej parafi po akt chrztu, nie trafilam na proboszcza tylko na ksiedza mojego z podstawowki! Normalnie lae miala stresa, sioedzialam tam jak an tureckim kazaniu :P (pomijajac fakt ze parafia czynna jest nie dzis tylko w inne dni, no ale pisalo w sprawach pilnych o kazdej porze :P a dla mnie to byla sprawa pilna bo sie wlasnie obudzilismy ze zjuz minelo 3 miesiace i ze trzeba załatwaic te wszystkie sprawy koscielne) no i spotkala mnie mila niespodzianka dostalam za darmo taki akt :) hehe a i na odchodne powiedzial mi ze z zapowiedziami juz trzeba do proboszcza i ze mamy sie dobrze przygotowac do tego malzenstwa (ze bedzie nas niby pytal Ide sobie zrobic herbatke bo to mi wolno :) kolacji nunu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny pamietacie mnie?? pewnie juz o mnie zapomnialyscie:( przede wszystkim chcialam zlozyc spoznione zyczenia Dariance, Babitkowi i Kali 🌻🌻🌻 wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia, szczescia miłosci i wszystkiego co najlepsze!!! czytalam wasze relacje z wesela az lezka sie zakrecila ;) ja zaczynam miec stresa i na sama mysl zoladek mnie boli heh zostal miesiac a nie mamy jeszcze wszystkiego tj. np. soki :) jestesmy po pierwszej spowiedzi zostala jeszcze jedna i z glowy :) teraz na nic nie mam czasu ciagle cos jest do zalatwienia... pozdrawiam was goraco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×