Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kala zdjecia super slicznie wygladaliscie:D widac ze szczesliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala dziękuję za zdjęcia już obejrzane- błysk szczęścia w oku pięknie uchwycony :D Ładnie wyglądałaś- suknia prosta, nieprzeładowana ozdobami, z klasą. Uroczy był ten bukiecik z konwalii. Dużo szczęścia dla Was :) i.........zazdroszczę Wam troszeczkę...... Malutka tez nie lubię tłumów, ale na slub zaprasza się osoby lubiane (przynajmniej w większości :P ) i jakoś to chyba pójdzie....trochę juz się nachodziłam na takie uroczystości i tylko raz para młoda była zestresowana i wygladała na nieszczęśliwą . Reszta- uśmiech od ucha do ucha. Mój N nigdy nie był na żadnej uroczystości rodzinnej nie licząc 25 lecia mojej ciotki na którą został zaproszony jako os tow. Nie wiem, jak on to przeżyje :) Nie ma zielonego pojęcia jak ślub i wesele wygląda, musze opowiadać \".....sypie się ryżem lub drobniakami....jest błogosławieństwo.....tort....oczepiny....\" a on na większość reaguje w taki sam sposób \"A po co to?\" ręce i cycki na kolana opadają.............jak dotąd się nie rozmyślił i dalej chce się ze mną żenić ;) Zadzwoniłam do mojej kuzynki (nie tej od faceta-mam ich dużo :) ) żeby pogadać o pierdołach, właśnie robiła zaproszenia dla swojej koleżanki i zaproponowała, że nam też zrobi :) Mi to pasuje- ma fajne pomysły i na pewno będą oryginalne, zresztą na pewno jej pomogę. I wszystko byłoby tak pięknie, gdybyśmy mieli datę..............już stwierdziłam, że bez N nie bedę z rodzicami gadać, bo to nie przynosi rezultatu. Musimy zrobić jakieś generalne posiedzenie okrągłego stołu i ustalić to w końcu. Bo mi się za młodu siwe kłaki pokażą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka- najprostrzy sposób, żeby dowiedziec się to pożyczyć kasetę/płytę kogoś zaprzyjażnionego. Ale mój N kategorycznie odmówił oglądania takich nudów, mam mu opisac w czym rzecz no to próbuję......z różnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie miałam internetu przez cały bdzień wrrrrr, ale już mam nareszcie. Babitku dziękuję Ci kochana za zdjęcia :). Ślicznie wyglądałaś, naprawdę piękne zdjęcia. Bardzo podoba mi się Twoja sukienka. Taka romantyczna. Jesteście tacy uśmiechnięci i szczęśliwi, tak to widać ładnie na tych zdjęciach. Kala, ja też poproszę o fotki na maila niezapominajka0609@op.pl :) :) :) :) Lecę się wykąpać i spać, taka jestem jakoś zmęczona. Papa dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Pewnie już śpicie ale chciałam sie przywitać:) Babitku bardzo dziękuje za zdjęcia wyglądałaś bombastycznie!!! KALA od Ciebie tez poproszę zdjęcia jeśli można:) Miałam dziś ciężki dzień więc uciekam spac bo jutro na 6.55 do pracy, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek;) 17 moja bratowa robi panieński i mamy pomysł na pytania a jak źle odpowie to lufa:):):) jakie Tobie zadawały dziewczyny pytania na panieńskim???????????? a moze wy dziewczyny macie pomysły??? bo jak narazie mam dwa =kim chciał byc narzeczony w dzieciństwie -jak chce dać dziecku na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka -teraz jak sie gdzies miniemy to sie juz na pewno rozpoznamy :) Ruda, dokladnie tak jak mowisz - slubny tlum to tlum specyficzny i nie ma sie go co obawiac :) jest duzo mniej stresujacy :) nie waz sie osiwiec! :) badz dzielna jak stonka i sie nie poddawaj :) Niezapominajko, dziekuje bardzo :) naprawde bardzo mi milo :) Kami, Tobie tez dziekuje :) Yzulka, mam wszystkie te pytania, ale w wersji papierowej, zaraz poprosze adriana, zeby mi przeslal maila od swiadkowej i ci dam - wkleic tu, czy wyslac Ci mailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-o której godzinie się urodził? -ile ważył przy narodzinach? -jak miała na imię jego pierwsza dziewczyna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - pracuje na zoliborzu - rog zajaczka i mickiewicza :) a mieszkam na gocławiu. a Ty? a zdjecia - wybor fotografa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) na krasinskiego 16 poprzednio bylo biuro naszej firmy :) - w starym bloku obok poczty zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka - wyslalam Ci mailem pytania :) musisz tylko powywalac z nich wszystkie beatki i adrianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, zwlaszcza cytadela wychodzi fajnie. na zywo jak zobaczylam, zastanawialam sie, co fajnego moze wyjsc w takim brzydkim miejscu, ale na zdjeciach wyglada to zuuupelnie inaczej - mi sie te z cytadeli bardzo podobaja. swietne sa kolory tego otoczenia. a most - ciekawy :) ma tylko jedna wade..na ziemi - na tych deskach miedzy torami jest taki brazowy osad kolejowy..co niezbyt gra z ciagnacym sie po ziemi trenem bialej lub kremowej sukni - zwlaszcza, jak zdjecia sa przed slubem ;) ale jakos dalismy rade, a brud byl pod spodem trenu, wiec nie bylo tak bardzo widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim My już wróciliśmy z długuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiego majowego weekendu. Było bardzo fajnie, odpoczęliśmy troszkę. Jednym słowem - super :) Nie ma jednak jak w domku :) Widzę, że sporo stron namazałyście :) Jutro nadrobię zaległosci a teraz lecę spać. Dopatrzyłam się, że Babitek i Kala fotki powysyłały. Fajnie :) Może ja też otrzymam :D:D:D:D:D Fajnie by było... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko, milo slyszec ze Ci tak sluzy zycie malzenskie :) ja weekend majowy przelezalam w lozku w towarzystwie chusteczek :D fotki Ci wyslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Porannie :) U nas znowu upal ...a ja zaraz musze uciekac do pracy :( A tak mozna by bylo sie poopalac no coz :( Zdecydowalam ze impreze urodzinowa robie teraz w sobote :) Ma byc dalej do 30 stopni wiec posiedzimy sobie na ogrodku. Kala wygladaliscie slicznie duzo milosci jeszcze raz dla was . Dobra uciekam sie ubierac ...pozdrowienia. Czy u was tez tak cieplo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nie mam zdjęć od Kali.:( Wczoraj odebraliśmy meble i zaczeliśmy je skręcać, dziś będzie dalszy ciąg skręcania. Jutro odbieramy obrączki jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka urodzinki mam we wtorek ....i myslalam ze dopiero urodzinki bede odprawiac na przyszla sobote ...ale zostalismy juz zaproszeni na urodziny wiec zostal m,i wylko ten weekend ..... My na termometrze mamy juz 25 stopni napisze tylko ze termometr mam w cieniu nie w sloncu I juz sie wygadalam kiedy mam urodzinki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zdjęcia doślę dziś do pracy byle do wtorku, a potem Grecja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajko:) do Ciebie nie doszło,mam za pełną skrzynkę,jak chcesz to opróżnij i wyślę wieczorem babitku:) wysłałam jeszcze raz,sprawdź w spamach,może,bo jak tam dostałam od Izy.nie przyszło,że nie doszło,poszukaj;P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylismy na pierwszym spotaniu u ksiedza :) ale sie usmiałam, ksiadz tak dawał w ze w pewnym momencie mialam łzy śmiechu :) ksiadz pyta michala; mama z domu? a on usłyszał czy jest w domu i z usmiechem na ustach mowie z enie w pracy :D jak w smiech ksiadz tez i tak przez 3 minuty hehe :) potem było jeszzce kilak smiesznych sytułacji :) było miło nie pytał nas katechizmu :P protokól prawie spisany jest lajcik :) A my nadal nie umiemy tanczyc :) tylko to mnie przeraza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę do pracy,choć mi się nie chce wiozę ciasto i szampana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala kochana niech perseptywa Grecji Ci pomaga :) bedzie Ci lepiej :) A gdzie byłąs w górach? Mozesz cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka my też nie umiemy i nie wiem jak to wyjdzie:) jak cosik leci w radyju, to mnie N próbuje namówić, żebyśmy spróbowali.....a ja się wykręcam jak piskorz. Nie, to na pewno nie jest dla mnie....... A to z księdzem bomba :D Szkoda, że nasz to taka chodzaca powaga.... Znalazłam na necie nasze obrączki :) wzór ten sam, kolorki odwrotne http://www.wec.com.pl/Obraczki-wielokolorowe/Obraczki-slubne-ze-zlota-ST-89ZB-p616.html Ładne, prawda ? :P Babitek - ja też bym chciała taka listę. Prześlij plizzzzzz Co do osiwienia to nic nie moge obiecać. Wczoraj rozmawiałam przez skypa z rodzicami, mój ojciec zajmuje się renowacją starych motocykli i samochodów i w naszym garażu aktualnie stoi sobie ponad 6 m zabytkowa limuzyna, której właściciel po remoncie chce wypożyczać do ślubu. Oczywiście tata już ma wizję jak to my jedziemy sobie tym cackiem tylko....ona nie ma dachu (nie mam pojęcia jaki to może być model ?????) i się nadaje tylko na cieple miesiące. A ja nadal mu wiercę dziurę z tym grudniem :O ale chyba nic z tego :( Uczę się w tak piekną pogodę....bleee. zapuściłam sobie punk rocka bo przy tym najlepiej mi zawsze idzie. Zobaczymy jakie będą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Iza, w warszawce ani zimno ani goraco :) jak dla mnie - w sam raz :) Kala, ale ja dostalam Twoje zdjecia za pierwszym razem :) (i za kazdym kolejnym tez ;) ) ja sie nie skarzylam, ze nie doszly. i pisalam wczoraj, ze wygladalas slicznie, a J bardzo przystojnie i ze nawet gdybys sie nie usmiechala, z oczu bil usmiech i widac bylo wielkie szczescie :) (to do Zonqi nie doszly :) ) Gagatku, dobrze, ze ksiadz nie pomyslal o chorobie psychicznej i nie wstawil w protokol info, ze narzeczeni maja problem z glowa ;) :P a tak serio, to dobrze, ze poszlo dobrze :) taniec cwiczcie :) my cwiczylismy duzo, a i tak sie rabnelismy :):) Ruda, obraczki bardzo ladne :) Liste zaraz Ci wysylam :) i jak Yzulka - musisz powywalac stamtad wszystkie beatki i adrianki ;) nie siwiej kochana, nie siwiej, szkoda by bylo tych pieknych rudych lokow ;) probuj, moze jakos sie uda dogadac jeszcze co do grudnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że już nie musze podawać, ale no problem asmic85@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam oczywiscie Twojego maila, ale maile wklejalam nie zapisujac ktory jest czyj a duzo ich bylo :) no i nie chcialam sie pomylic :) wiec wolalam zapytac :) juz wyslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×