Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

część zdjęć wysłałam na poczty Wasze:) Babitku-dziękuję za Twoje zdjęcia-piękne-super:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek nie wysłałaś mi zdjęć 😭 mój mail: ewkka@wp.pl jak mogłas o mnie zapomnieć?????? 😭 za to przyszły od Kali321 :-D śliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wygladałas bardzo elegancko! i dłuuugi welon miałas :-) mój będzie krótszy i teraz przez Ciebie się zastanawiam nad dłuższym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to wczoraj taaaaaaaaaki dłuuugi tekst napisałam i jak chciałam wysłac, to mi komputer nawalił :-( w ogóle mamy w pracy od poniedziałku problemy z internetem grrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, slicznie wygladalas, usmiech z twarzy, oczu - ze wszystkiego - bije :) J tez wygladal bardzo hmmm przystojnie - nie powiem, ze slicznie ;) Waikiki, nie beczec prosze :P wyslalam kazdej pannie i mezatce :) ktora sie na forum zglosila :) - inaczej bym sie pogubila :) oczywiscie juz do Ciebie leci mail :) 🌻 Malutka, my poprosilismy nie o maskotki, tylko o rozne rzeczy dla dzieci z domu samotnych matek z dziecmi, prowadzonego przez nazaretanki. nie wiem, czy kojarzycie torby z ikei - takie na zakupy - uzbieralismy 4 pelniutkie torby - kosmetykow dla dzieci, kaszek, herbatek, pieluch, zabawek, ubranek itp itd. jeszcze tego nie zawiezlismy, bo stwierdzilismy ze zawozic dzieciom moje zarazki to nieladnie ;) wiec jak sie wylecze, jedziemy od razu :) Waikiki, ale nerwus dzis z Ciebie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalusia sliczna z Was para młoda :) hihihi :) Slicznie razem wygladaliscie :) A ja bede miala dosc egoistycznie bo chce kupony lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała zdjęcia asmic85@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belletyn-proszę opróżnij pocztę,bo wraca do mnie:( pozdrawiam,resztę prześlę popołudniu,kto nie ma niech poda meile ,teraz idę do męża zanieść mu ciasto do pracy i szampana:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek wyczułaś mnie chyba z tym komentarzem co do nerwusa, bo mój narzeczony mnie dziś rano wpieklił i później kumpel z pracy też i faktycznie mam nerwowy dzień!! ;-) ale fotki juz obejrzałam i są śliczne na serio!!!!! A TE NA KTóRYCH TWóJ Mąż PODSKAKUJE dowądzą tego jaki jest szczęśliwy, że ma Ciebie!!!! Strasznie mi się jeszcze podoba to co macie przy tych murach, co tak Was z góry widać!!!!!!!!!!!!!!!! :-) kurde jak tak Wasze fotki oglądam, to już się nie moge doczekac swoich!!! poza tym powoli mam takie nerwy z tym ślubem, bo to kurde powazna sprawa jest! Wybór drogi życiowej...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opróżniłam skrzynkę - bardzo przepraszam, ale to babitkowe fotki tak mi ją zawaliły :D. Dziewczyny, czy macie jakiś pomysł jaki bukiecik dla druhny do złotej sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo Waikiki :) powiem Wam, ze oprocz tego, ze fotograf musi oczywiscie umiec robic zdjecia :) polowa sukcesu - to jak jest fajny, jak umie stworzyc wyluzowana atmosfere - ja sie na zdjeciach swietnie bawilam :) Waikiki, sprawa jest jak najbardziej powazna :) ale nic sie nie boj :) Malutka, nei jest tak zle :) ja sie zaczelam denerwowac dopiero przed kosciolem i to na krotko - w kosciele, jak wszystkich mialam juz za plecami tez bylam spokojna :) szkoda tylko troche, bo wydawalo mi sie ze mowie glosno - staralam sie, a pozniej wszyscy powiedzieli, ze adriana bylo slychac (nie wiedziec czemu z najwiekszym zdecydowaniem powiedzial ze slubuje mi WIERNOSC - z wykrzyknikiem to powiedzial :D - pozniej sie z niego smiali, ze jego przysiega byla wyrezyserowana ;) ) - a mnie ledwo ledwo, ze cos tam cichutko mowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn, prosze o wybaczenie ;) pozmniejszalam moooocno zdjecia - w oryginale kazde ma srednio 5-6 Mb :) a bukiecik - wiesz co, herbaciane pasuja na pewno kolorem ale nie wiem, czy nie lepiej jakies spokojniejsze dla stonowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, :) no prosze - to wyslij mi jakies swoje zdjecie :) zobaczymy - moze jednak sie znamy? :) ja sie wcale w tlumie dobrze nie czuje, paralizuja mnie absolutnie wszystkie wystapienia publiczne, plone rumiencem jak mam mowic do grupy osob, albo jak grupa na mnie patrzy :) adrianiasty tez nie lubi wystapien ale stwierdzil, ze tym razem bylo o tyle lepiej, ze caly ten tlum byl nam przychylny i dzieki temu jakos latwiej bylo to zniesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala;) dziękuje za fotki,śliczna prosta suknia:):):):) oboje sie ładnie prezentowaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj, Babitku - moja wina, że nie wykasowałam ze skrzynki, nie przeniosłam, na dysk - a nie twoja... A z tym bukietem - to przecież nie wezmę białych... Ech - nie mogła kupić jakiejś czerownej czy różowej kiecki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, ja nie wiem..glowy nie dam, ale chyba sie nie znamy :) - moze sie widzialysmy gdzies po prostu? Belleteyn :) no pewnie, ze bialych nie, ale moze zolte - takie nie krzykliwe, tylko takie stonowane? albo bardzo delikatnie lososiowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek slicznie razem wygladacie- sukienka baaaaaaaaaaaaardzo ladna i jaki kolorystyczny dobor kamizelki i musznika do koronki z sukienki majstersztyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek Twoje słowa jakoś zawsze do mnie doskonale trafiają :-) już mi lepeij :-) Malutka jak juz wysyłasz to ja tez chce!! (ewkka@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:D kazdy chwali zdjecia Kali a do mnie nic nie doszlo :(..ale teraz to ja pewnie bede miala zawalona skrzynke hehe bo sciagham zdjecia z tego wesela co bylam teraz ..kuzyn od karola mi powysylal sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja wlasnie wcinam lody Carte Dor\'a - grecki jogurt z polewa miodowa i migdalami, i mam wszystko gdzies:) nawet ladna pogode za oknem. mysle ze to z przemeczenia. dzis kupujemy garnitur dla Tz, fontanne z czekolady, i ksiege gosci. Yzulka - ja za chiny nie kumam Pythona, Jedynie z angielskiego humoru lubie Jasia Fasole:) (Fasola mieszka niedaleko mnie:)) slyszalam ze ktos tu wysyla swoje zdjatka?:D Malutka ja tez poposze!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wcinam ciasto:) dosłałam zdjęcia:) kto nie dostał,a chciałby to proszę o meile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 -dziekuje za zdjatka:) chcialabym, zeby moje zdjecia tez uchwycily te szczescie w wyracie twarzy i oczach, jak u WAs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka:) Jaś Fasola -oj przy tym to pękałam ze śmiechu;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odśwież i sprawdź b wysłałm przed chwilą:) calineczka dziekujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala A ja gdzie fotki wyslij mi jak chcesz ?Moj emeil w stopce uciekam obiadek robic wrocilam dopiero z pracy u nas 30 stopni w cieniu lato w pelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, nie padla nie padla :) no wlasnie, ja nie wiem - czy to dlatego, ze mi zasugerowalas. ale tez mam wrazenie, jakbym Cie juz widziala..tylko nie wiem gdzie i niewiem, czy moje wrazenie jest prawdziwe, czy sie zasugerowalam :) znac sie na pewno nie znamy, ale moze faktycznie sobie mignelysmy gdzies :) Ania 868 - dziekuje bardzo :) no z ta kamizelka i musznikiem - nie naszukalismy sie :) chodzilismy i szukalismy ganituru w zlotych tarasach i w jednym ze sklepow stwierdzilismy ze rozejrzymy sie za kamizelkami i bach - od razu trafilismy na ta :) - fart, ale faktycznie nieskromnie przyznaje, ze kolorem pasowala idealnie do koronki :) Waikiki, ciesze sie bardzo :) jak wpadniesz w przedslubna panike, wal jak w dym - bede Cie uspokajala :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×