Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witajcie kochane wrocilam do was po weekendzie:) jak tam u was czas zlecial:) .. Na weselu było super no poza jednym incydentem ...a tak bylo super:) pospiewalam sobie z zespolem i z kolezanka :) wytanczylam sie ze nogi to mnie jeszcze dzis bola pierwszy dzien do piatej rano w drugi kolo 21 bylam w domu ... ale naprawde super byle nasze takie bylo udane to bedzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) a Ty w tej parafii bierzesz ślub gdzie wyciągałaś akt?? imili:) po zdjęciu na naszej klasie widać że się dobrze bawiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zabawa byla wysmienita ja chce znowu na wesele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka z mila checia pojde:) tez nie mialam w czym isc:D mialam isc w tym co bylam u Karola brata ale w koncu dzien przed weselem stwierdzilam ze ide w kuzynki sukience:D .. a tak w ogole to dzien dobry...aa ale mnie gardelko boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wczoraj juz nie napisalam do was bo wrocilismy pozno bo stalismy wkorku.Aha nie wiem czy pisalam ale w sobote bylam u fryzjera ...w koncu bo mialam juz wielkie odrosty.A dzisiaj znowu do pracy ....a za oknem juz upal ...ale bedzie ciezko wytrzymac . Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też już w pracy drugi dzień w tej nowej :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka a u mnie swieci sloneczko ...i juz mamy 20 stopni ale dzisiaj troszeczke wiaterku jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) u nas tez ładnie-a poza tym dostałam w końcu zwrot podatku;);););) mały od kilku dni je już łyżeczką-wyobraźcie sobie jak wyglądały początku;P:P:P:P jak przyjedzie S jadę do kumpeli fryzjerki-a potem na szał zakupów:):):):) teraz do czerwca spokój ze ślubami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny w długi weekend miałam duzo latania, rozrywkowego latania ;-) wypad na zakupy do łodzi, 2 grille, jedno ognicho i komunia siostrzeńca mojego narzeczonego... nie maiłam kiedy wejść na kafe ;-) Hej czy Babitek wysyłała już jakieś fotki??????????????? bo ja nic nie dostałam :-( w tym tygodniu zabieramy się za zaproszenia jak nam w przyszłym tyg. zrobia, to zaczynamy rozdawać :-D obawiam się, że te herbatki u rodzinki będą męczące... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fakt faktem że herbatki szybko się kończą przyjemnością my z Łukim po dwóch tygodniach mieliśmy dość herbaty a w domu piliśmy tylko soki i wodę :) u nas poki co to mamy w tym tyg. odbior mebli do naszego pokoju i obrączki :D a w przyszły czwartek odbieram suknię. Dziś zamowiliśmy wino na wesele. A po pracy po raz kolejny do kosmetyczki:) Oj szybko płynie ten czas zaraz będziemy stać przed kościolem i czerkać na wejście. Pozdrawiam z słonecznego Wołomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki:) byłaś w łodzi i pary nie puściłaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) mam zdjecia, komu wyslac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na adres jak w stopce :) poprosze zdjątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panny i Panie:) Babitek - mi! mi! mi! ja poprosze o zdjatka :D mail w info:) Fajnie mialyscie:) u nas w poniedzialek byl dzien ustawowo wolny (Bank Holiday), ale... ja pracowalam od poniedzialku do piatku, plus cala sobote, cala niedziele, caly poniedzialek, i od dzisiaj znow caly tydzien roboczy, i znow z cala sobota i niedziela:( wiec nie mam w ogole wolnego, nawet swiat:( Caly weekend tez mialam przymierzanie sukien, i w ciagu 3 dni (jakis fenomen) sprzedalam codziennie przez caly weekend suknie slubne teraz z...przam, bo 17.05 znow jade do Polski (co mi sie nie usmiecha),ale sluzbowo:/ a wrocilam 2 tyg.temu z Pl. heh pozdrawiam:) ps. u nas wczoraj lato, dzis lato, i mam nadzieje ze w kolejne dni tez:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonqa, Calineczka - poszly Ty sie Calineczko nie zatyraj, bo padniesz do slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ! ja też! asmic85@interia.pl plizzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) a u mnie super pogoda nawet kupilam sobie zielona torebke heh ;) Babitku jesli to nie klopot to tez prosze o zdjecia bede wdzieczna :) mam nadzieje ze zdrowko coraz lepsze...? cafka7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam do siebie troche 'ale', ale dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie Babitku, super zdjatka!!!!:D zajebisty plener:) gdzie byly robione zdjecia? bardzo ciekawy plener:) a Wy wygladacie na bardzo szczesliwych na tych fotkach:D slicznie:) widze tez ze wloski dlugie Tobie urosly:) tylko 9 ostatnich zdjec nie moge otworzyc, bo pojawia sie informacja ''blad pobrania zalacznika''. ale ogolnie pieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku foteczki cudne!! :D tylko myslalam ze inaczej wygladasz ;) jak kiedys przesylalysmy sobie zdjecia... no ale kiedy to bylo ;) teraz inny kolorek wloskow no super! jeszcze raz gratuluje 🌻 chcialabym jeszcze od Darianki fotki zobaczyc :) i Kali oczywiscie :) a kiedys pisalyscie o tipsach moja rada nie zakladajcie tuz przed slubem bo jesli ktos nie mial to paznokiec sie musi przyzwyczaic ja zalozylam sobie niedawno dlatego wczesniej zeby fajnie odrosly bo po pierwszym nalozeniu mi sie nie podobaja tak jak juz za drugim i kolejnym ;) ale kazdy zrobi jak uwaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×