Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej;) Babitek:) dzi ekowa;) Ruda obrączki łądne,proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poradzcie prosze czy możemy iśc do USC ze starymi odpisami aktu urodzenia czy musze w urzedzie zalatwic nowe bo mam w domu ale takie stare i zzolkniete ktore maja juz 22 lata i zastanawiam sie czy przymna mi takie cos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala slicznie wygladaliscie- sukienka bardzo ladna i ten welon jak ladnie pasowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku ale on tez nie wygladał na zdrowego :) na p\\ytanie ile sie znamy mówimy 6 lat, Michałowi wpisał 6 lat, ami mówi ze mi wpisze wiecej bo na pewno juz za nim latałam wczesniej :P Ruda obraczki sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to muszą być akty urodzenia specjalnie na cele ślubu. Takie starocie chyba odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, lepiej ze przed niz po, naprawde. ja znam historie, w ktorej dziewczyna sie rozmyslila przed slubem, ale \'glupio\' jej bylo sie wycofac, wiec wziela slub, a kilka dni pozniej sie wyprowadzila ze wspolnego mieszkania... Yzulka, nie za ma co :) Ania, niestety nie. ja mialam w domu stary, ale tez potrzebowalam do slubu nowy. Gagatku, noooo to trafil swoj na swego ;) ale to bardzo fajnie, ze ksiadz nie gburowaty :) Belleteyn - slusznie prawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszą być nowe ale muszą być w dobrym stanie i czytelne jeśli nie byla pobrana opłata skarbowa to pobiorą ją na miejscu. Ja do ślubu złożyłam akt( urodzenia) :) ktory wyciągałam do matury musialam tylko zapłacić tą opłatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opłate trzeba zapłacic jesli slub jest w innym miescie niż u Pany młodej a jesli slub w miescie pana młodego to on nie musi płacic za akt urodzenia :) ja nic nie płaciłam a mój Rafal 22zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie dziewczynki co kraj to obyczaj :) roznych rzeczy chca w roznych usc :) dlatego najlepiej zadzwonic do swojego i sie zapytac, jak jest u nich :) (ja Zabusiu musialam placic w usc - a slub byl w moim miescie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to 22 zł to opłata nie zależna od miejsca jest ona pobierana ustawowo za wydanie aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - lepiej ze przed slubem, niz po. Ty sama sobie nie pozwalasz na swiety spokoj. rozpamietujesz, roztrzasasz. a dla Ciebie samej najelepiej byloby po prostu pogodzic sie z tym co sie stalo i isc dalej. a Ty stoisz w miejscu i za chiny nie chcesz sie ruszyc na krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam pochwalić się, że odebraliśmy obrączki - sa przepiękne!!! Niestety Tomka z powodu dziwnej budowy palca (zgrubienie w kostce) nmie bardzo mu chce przez tą kostkę przechodzić. Proszę go, aby zaniósł ją do poszerzenia (jest za darmo), ale on mówi, że po ślubie... :(. Ja na samej ceremonii będę się męczyła z założeniem mu tej obrączki, bo jemu nie chce się teraz iść - ci faceci... Kala - ja nadal nie mam fotek. Powtarzm adres : belleteyn@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi!!!!!!! Dziś wplacono mi na konto moja pierwsza wypłatę z umowy o pracę :D :D :D dotąd miałam swoją kasę tylko z jednorazówek:) Fajne uczucie :) Moi rodzice, kiedy wysyłali mnie na studia "umówili się ze mna" ;) że za pierwszą wyplatę zabiorę ich do Grecji. Tej mojej niestety starczyłoby chyba tylko na Ciechocinek, a z reszta i tak idzie na kiecunię moją śliczna (jescze nie wiem jak będzie wyglądać....ale na pewno sliczna ;) ) Belleteyn_ wyobrazilam sobie właśnie szamotanine z obrączką przy ołtarzu...nie no.......... na takie coś jak zmniejszanie obrączek po ślubie może wpaść tylko facet.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, i o zdrowie pytam?:D (tak zawsze mowi moja babcia:D) glowilam sie nad fryzurami, i wszedzie te same powielane zdjecia.heh ale wczoraj jak do katalogu mojego z sukniami slubnymi, wpinalam nowe modele, to sie zorientowalam, ze najladniejsze fryzury slubne jakie widzialam (i suknie rowniez:D), sa na stronie www.maggiesottero.com milego ogladania:) ps. a ja nadal nie wiem czy kurka tlumaczyc dokumenty, grrrr:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja juz po pracy ten tydzien na rano mam u mnie dzis pogoda mieszana jak slonce zaswieci to bardzo cieplo gorzej w cieniu. babitek dziekuje za morze zdjec super a to niespodzianka ze az tyle ich dostalam superrrrrrrrrrrrrrrrr zdjecia plener bardzo ale to bardzo udany o wygladzie juz nie wspomne bomba :) kazda z was wyglada inaczej i to jest fajne potem pod koniec roku zrobie sobie taki album zdjec ze slubow 2008 . nie mam zdjec od kali 321 :( ale moge ja zrozumiec szykuje sie na podroz poslubna na na zdjecie czekam kasiunia_uk@o2.pl pozdrwaiam was dziewczyny i do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mozecie polecic jakies noclegi na Mazurach? niedrogie, rzecz jasna:) ale wyprobowane, i zeby od stacji PKP lub PKS bylo dosc blisko. z gory dziekuje za info:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala dziękuję za zdjęcia... pięknie wyglądałaś i te konwalie! Moje ulubione kwiatki, tez się zastanawiam nad taka wiązanką ale raczej w sierpniu to chyba nie ma konwalii!:(... Wszystkim życze miłego popołudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Ja wrocilam z pracy upal niesamowity nadal prazy sloncem . Dzis przyszly mi nowe firanki-Raffrollo ale mojemu mezowi nie chce sie ich zrobic w sumie mnie tez wiec siedzimy i odpoczywamy na balkonie i sie opalamy trzeba korzystac z pieknej pogody. Pozdrowienia.Milego wieczoru Z tego co widze to tylko u mnie taka super pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jutro do pracy i do wtorku w domu bo w poniedzialek tutaj swieto i mamy wolne dopiero we wtorek do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam prosbe do was nie pamietam ale ktoras z was miala fajne wierszyki zawiazane z cukierkami . potrzebne mi sa bo my mamy prezenciki dla gosci zamowilam male garniturki i male sukienki slubne a w srodku beda cukerki z naszym zdjeciem :) chcialam do tego przyczepic takie podziekowanie za przybycie ale zeby sie rymowalo ze slodkosciami jesli ktoras by miala prosze dziewczyny przyslicie mi na adres kasiunia_uk@o2.pl z gory dziekuje bede bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeżyłam jeszcze tylko 3 dni pracy i słoneczna Grecja wysyłam zaraz zdjęcia Belletyn a obrączki ładne u nas musielismy mieć nowe akty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) dziś moi rodzice obchodzą 31 rocznicę ślubu:):):) a ja o mały włos nie połamałabym się -założyłam klapki rozmiar 45 bo nie chciało mi sie szukać moich i poślizgnęłam sie na płytkach na schodach i na dupie zjechałam-oczywiście zamiast martwić się czy wsio ok to ja tylko patrze czy moje pazurki są na swoim miejscu:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - dostałam, bardzo ładna z was para, wyglądałaś ślicznie, miałaś taką prostą, skromną ale urocza kiecuszkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) I ja rowniez witam ...i przesylam wam wszystkim sloneczko takie jakie jest u mnie w chwili obecnej dobrze ze dzisiaj ostatni dzien do pracy i az do wtorku wolne bo w poniedzialek tutaj swieto i mamy wolne .Uciekam sobie zrobic kawe a potem do pracy.pa Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja witam :) Ja już w pracy czeka mnie dziś dzień pełen roboty ale perspektywa weekendu mnie pociesza :) musze dziś druknąć chyba z 300 mapek na ploterze masakra :) Buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×