Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witam wiele szczęścia i miłości,niech Wam się szczęści,bądźcie zawsze zakochani i radośni jak w dzisiejszy dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o której Summer ma dziś ślub? ja dziś śpiewam na ślubie o 16:00 i okazało się ,że na ten sam ślub dostalismy wcześniej zawiadomienie(J. znajoma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze tak niedawno Darianka była pierwsza panna młoda a teraz już kolejne i kolejne. Ciekawe jakie samopoczucie maja dziewczyny:):) jejku ja tez już chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jeszcze 77 dni(a wydaje mi sie jakbym wczoraj narzekała że 140 mi zostało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja :-) kala, slub o 15. o 14 blogoslawienstwo. czuje sie fantastycznie. pieknie, kobieco. fryzura boska prosciutka ale cudownie dziewczeca, makijaz super. stres jakby minal, czekam az bede mogla zaczac sie ubierac. dziekuje wam dziewczyny za zyczenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka_81-wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzinek:) summer-dzieki za podanie godziny:)moją Komunię ofiaruję w Waszej intencji pamietam,najgorsze to czekanie na ubieranie,bo wszystko gotowe i się czeka:) ale fajnie ,że kolejna panna dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko i Łukaszu Kasiu i Marcinie w tym wyjątkowym dniu dniu życzymy Wam - ja i mój mąż ... jeszcze więcej szczęścia (o ile to możliwe :) ) ❤️ i duuuuuuuuuuużo miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:).. Malutka wszystkiego naj z okazji wczorajszych urodzin:) zdrowka szczescia i duzo milosci:0.. Summer wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia...spelnienia waszych marzen i oby ten dzien byl taki jak sobie wymarzyliscie:)...Jeszcze razy wszystkiego naj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie o tej samej godzinie 4 pazdziernika bedzie blogoslawienstwo:D eh zeby tylko szybciutko zlecialo...a teraz czekamy na opiewsci od summer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Wszystkich dzisiejszych panien młodych najserdeczniejsze życzenia, co mają gwarancje spełnienia: prezentów ładnych, smutków żadnych radości licznych, potem dzieci ślicznych i do tego na końcu wypłaty dwa razy w miesiącu :) :) :) Nareszcie udało mi się kupić sukienkę na drugi dzień i buty do niej. Jestem zadowolona, bo jeszcze na pewno na jakieś wesele w niej pójdę. W przyszłym tygodniu chciałabym kupić butki ślubne, mam nadzieję że mi się uda. Wszystko powoli układa się w całość. Tylko przyszłego męża nie mogę zmusić, żeby zaczął szukać garnituru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer wszystkiego naj :) nonq Tobie też :) My u teściów w Chybiuu :) powiedzieliśmy że zamierzamy wynająć mieszkanie nawet jakoś to przełkneli Zaraz jedziemy jeszcze do wujka Rafała na rowerkach :) troche ruchu hehe Kupiłam łańcuszek na ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam pisać swoją pracę - uffff. Ja też Tomka nie mogę namówić, aby zaczął garniaka szukać. :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze a moj Karol co dzwoni dziennie to mowi ze jak przyjedzie to idziemy szukac dla niego garnitur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka:) 🌼 ps.wczoraj urodziny miała moja przyjaciółka,mojego S chrześnica,i dziadek-obrodził 13:P:P mojemu S te z ciężko zabrać się za zakup garnituru-ma czas!!! dziewczyny już pewnie tupią z niecierpliwości::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Malutko wszystkiego najnajnaj z okazji urodzinek :) teraz sie przyznawac ktora jest nastepna? Kala?? Bo Yza to wiem kiedy :P Summr juz stoi w kosciele :D Moj michał na kazda wzmianke o slubie mowi ze "Po obronie" juz tego słuchac nie moge, no ale wiem chłopak sie stresuje :) na szczescie obrona juz 18 czerwca. Dzi odmówiły mi kolejne 3 osoby (powod uzasadniony mieszkaja we Włoszech) juz na 100% 7 osob nie przyjdzie a to dopiero początek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas79
Witam wszystkie Pary Młode :) Jestem początkującym fotografem dlatego z miłą chęcią będę fotografował ( przygotowania, ślub, życzenia i jeśli pozwolicie to i w czasie przyjęcia weselnego np do 23.00 ) dla Was. Oddaję zdjęcia na płycie, w bardzo dobrej rozdzielczości. Mam profesjonalny aparat. Dajcie mi szansę. Serdecznie pozdrawiam, Łukasz Kot e-mail: lukasz.kot@op.pl GG 9519283 tel. 691 066 486

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Zabusia 24 :) i gosiaczek:) bodajże 5 lipca :) i juz mamy dwie panie :):):):):) ciekawe ja wrażenia-pogoda śliczna im dopisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka:) ale dlaczego Ty siebie tak traktujesz>dołujesz się! uwierz nie Ty jedna masz taka sytuacje-jest ciężko wiem,rozumiem i szczerze współczuję,ale widocznie on nie był Ci pisany!!! Ale Ty chyba nie chcesz dopuścić do siebie takiej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tak apropo ZABUSI TO JA ZABUSIA25 :) Wiecie teściowa mnie dziś kompletnie zaskoczyła zawołała mnie do pokoju i pokazuje co kupiła...................śpiszki sweterek i dwa kaftaniki aż mi sie łezka zakręciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia:) czy ja coś przeoczyłam?????????????????????????????? Malutka:) jakbym moja bratową widziała-ni dopuszcza wcale-tyle ze straciła głowe dla żonatego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wiem ze dzien sie konczy ale najlepsze zyczenia dla dziewczyn ktore dzis dolonczyly do grona mezatek duzo milosci spelnienia marzen i wszystkiego naj naj.trzymalam dzis kciuki aby byla ladna pogoda. ciekawe jaka ja bede miala w piatek ;) dobranoc kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, ciagle sobie obiecuje ze do Was napisze, podczytuje Was i ciagle odkladam na moment, az znajde wiecej czasu, zeby odpisac na wiecej :) ale w ten sposob w zyciu do Was nie napisze :) wiec - nie odpisze na to wszystko, co sie dzialo ostatnio :) aleee, przede wszystkim swiezo upieczonym zonkom zycze z calego serca, zeby zycie plynelo jak w bajce, klopoty same uciekaly, wielka milosc do grobowej deski rozpromieniala kazdego dnia, badzcie szczesliwymi zonami dziewczynki :) Malutka, wszystkiego dobrego z okazji urodzin, zycze Ci spelnionych marzen. powiedzcie mi, co mnie ominelo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D pierwsza :P miłego dnia niedzielnego życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja druga:) wiele radości i miłości nowym panią;) :)miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE nic nie przeoczlyłyście poprostu tesciowa chyba zaczyna myśleć o wnukach :) i marzy się jej wnusia Anusia :) My dziś wracamy do siebie pogoda taka sobie chłodno bo całą noc padało :( Ja już po sniadanku umyłam główke zaraz pójdziemy na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzien dobry:).... Milej niedzieli i slonecznej..:) bo u mnie to slonca nie za wiele:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka- tobie też wszystkiego dobrego na urodzinki 🌼 Wróciłam z domu- wybawiłam się ze zwierzakami (sztuk 6), byłam u cioci na imieninach (tak jak w pewnej piosence hehe) generalnie- czas milo spędzony :) niezapominajka0609 facet ma zawsze czas a juz na pewno na kupno garnituru :) ZABUSIA25 miłego łykenda u teściów. A teściowa umie dac znać czego oczekuje :) Babitek miło cię czytać ;) po długiej nieobecnosći 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz może nie tyle ze oczekauj bo zdaje sobie sprawe że dopiero prace zaczeliśmy i tak poamału ale jeśli chodzi o takie rzeczy zawsze była czuła w tych sprawach ma dwóch synów i wiem że marzy o dziewczynce wiec mam nadzieje ze za rok bedzie mieć wnusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×