Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Tylko ze w tej cenie jest jedzenie ciasta torty i picie napojow bezalkoholowych bez ograniczen ,owoc eitp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak znalazlam jeszcze troszeczke czasu i postanowilam was poczytac . Widze ze pisaliscie ,o swoim wielku wiec My bedziemy mieli 26 i 25 lat :) Ruda nie zadzroszcze takiego snu :( Zabusia widac ze twoje zakupy juz prawie sie koncza .... Ja nic nie kupuje na dekoracje samochodu ...Wszystko bedziemy mieli w kwiaciarni, Co do wiazanki slubnej ja juz sama nie wiem ..Kiedys wam wkleilam zdjecia i nie wiem w koncu ktory wybiore ...wezne te wszytskie moje bukiety i pokaze jej w kwiaciarni i napewno cos mi doradzi ;) Gagatka z twojego bukietu 2 jest ladny :) Aneczka twoja strona mi sie nie otwiera:( Fryzurke tez mam wybrana i mam nadzieje ze przy niej zostane :) Yzulka Twoj bukiecik jest bardzo originalny:) To chyba wszystko .....Mam nadzieje ze nikogo nie ominelam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) skoro o bukietach ja miałam biało-zielony(kwiaty konwalie i eustomę i dużo zielonych liści)-jak chcesz mogę wysłać na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale sie rozpisałyscie :) Zamówiłam bukiet wczoraj bedzie zmodyfikowany troszke bedą trawki zwisające zamiast gipsówki materiał i listki zielone a róże na przemian czerwone białe i w srodku czerwone :) koszt 80zł wraz z przybraniem dla Pana młodego :) do tego zamówiłam 2 długie róże z organzyna i rafią dla mam :) Kupiłam tez kotyliony dla rodziców i świadków :) Zamówiłam przssawki do przymocowania dekoracji na aucie :) Wczoraj rodizce podpisali umowe z kierowcą busika :) A dziś mamy spotkanie z Djem myslę że już ostatnie przed slubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, ale tanio placisz za bukiecik. ja place za wszystko (bukiet, kwiat we wlosy, 2 butonierki) 250 zl :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie policzyła w bukiecie bedzie ok 20 róż :) fajna ta kwiaciarenka i taka niepozorna :) 20zł za duże róże z przybraniem to tez nie drogo :) Butonierka wliczona jest w koszt bukietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza :-) wybaczamy :-) zabusia, no to super z tymi butonierkami. ja za kazda place ok 25 zl. ale nie ma co marudzic :-) w koncu kwiaty trzeba miec :-P ide na sniadanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moja kwiaciarka na razie milczy dyskretnie na temat cen :) mam nadzieje ze do 900 stowek sie wyrobie ze wszystkim (bukiety, dla rodziców, na samochód, na kosciół, na sale) smaczengo summer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, powinnas sie zmiescic w 900. to kupa kasy jak za same kwiaty. my mamy kwiaty tylko dla rodzicow (100) do kosciola (100) bukiet (250). sali i auta nie dekorujemy. wiec nam sie zamknelo w 450 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nie ma zwyczaju kupowania swiadkowej a rodzicom kupiliśmy piekne podzikękowania na tłoczonym papierze i do tego zamówiłam takie olbrzymie róże po jednej z super przybraniem i to nas kosztuje 20zł :) kwiatów do kościoła nie kupujemy bo ksiądz sam stroi kościół, autko sama dekoruje organzą i sztucznymi różyczkami potem sprzedam na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my rodzicom kupujemy po koszu slonecznikow i dajemy im takie stylizowane na stare albumy, tam kartke z podziekowaniami i na pierwszej stronie jedno nasze wspolne zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupujemy bukiet świadkowej - u nas to taki zwyczaj. Kupujemy zatem 2 bukiety (mój i świadkowej) 2 butonierki i bukiet na auto. Ceny mamy uzgodnić 2 tygodnie przed - wtedy będzie wiadomo ile co kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, kupować będziemy 2 bukiety dla rodziców - ale one będą już takie "normalne" nie zamawiane - poza tym rodzice dostaną po karcie z pięknymi życzeniami i po obrazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tezniesty jest taki zwyczaj wiec musze kupic siostrze :) na autko bede miala jakies kweiatki http://wedding.w8w.pl/DEKORACJE/SAMOCHODY/slides/s14.html cos takiego :) rodzicom jeszcze nie wiem co damy, kwiaty na pewno choc chciałabym dac cos innego :) musimy jeszcze jakos podziekowac kuzynce Michała bo dziewczyna na prawde wiele nam pomogla :) tylko nie wiemy co jej dac :) jej brat jak mial wesele dał jej obraz ze znanymi ludzmi tzn twarze były calej rodziny tak jakby obraz mafii :) pewnie nie rozumiecie mnie o co mi chodzi :) ale cieżko to wytłumaczyc :) pomysł był na prawde suuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ale to nie będzie mój bukiet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja chciałam tylko pokazać!!! wystawiajcie dziewczyny buty,wystawiajcie-a w pudełku tez sie liczy?:P:P:P:P:P:P:P my będziemy mieli dwóch świadków i dwie druhchny -dokumenty będą podpisywane przed msza w kancelarii więc na samym ślubie nie będzie tak że tylko dwoje idzie podpisywać.. ja dla dziewczyn chce takie kwiatowe bransoletki na łąpki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) rozumiem rozumiem z obrazem----:):):):) a przybranie bardzo mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ciesze sie ze choc jedna zrozumiala :) bo ja ogolnie nie umiem tłumaczyc :D summer ile Ty jesz to sniadanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki macie juz bielizne?? Ile kosztowały was majtki?? Chodzi mi o figi albo stringii?/ Czy do 20 zł cos kupie?? nie musze byc super ekstra firmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zrozumiałam o co z tym obrazem chodzi :) Co do bielizny mam już cały komplet :) za całość dałam 110zł ok w tym stanik 79zł nie jakis super firmowy tylko że ja ze wzgledu na duuuży biust musiałam kupic porządny :) kupowałam już dawno bo musiałm na przymiarce mieć już biustonosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, przybrnie piekne, bardzo mi sie podoba :-) ile kosztuje, wiesz juz? ja tez rozumiem o co ci chodzi :-) fajny pomysl ale nasi rodzice sa troche bardziej \"tradycyjni\" :-D wlasnie skonczylam sniadanie :-) musialam sobie najpierw zrooobic, wlacyc jakis ciekawy program, zeby sie lepiej jadlo, po drodze jeszcze dzwonil m. wiec troche mi zeszlo :-) yzula, wiem o jakie bransoletki ci chodzi (chyba). znajoma miala cos takiego na swoim slubie, ladnie to wygladalo, tak dziewczeco i wdziecznie. agatka, ja placilam za majty 35 zl, kornkowe ladne, figi. kupowalam w szwalni gd, tzie szyje suknie teraz zaluje, bo moglam w zwyklym sklepie lub na targu i byloby pewnie po 20. powiedzcie mi JAK Z TYMI BUTAMI??? w ktora strone sie stawia i na jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dokumenty podpisujemy przed mszą mamy się stawic w kancelarii tak 15 minut przed cermonią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie sobie sama takie podobne jak na tym garbusie :) KOSZTY: organza - 17zł Róże 20zł dodatkowo kokady na klamki sama robie z wstążki orgadnowej 15zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×