Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

czy te teściowe zapomniały że kiedyś były na naszym miejscu????????????????????????????????????????????????? widzicie jaka nas czeka przyszłość:P:P:P mnie na pewno mam syna:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis znowu pierwsza :-) a cholera przeciez mam wolne, moglabym pospac 😡 kala, no i zostalas jakby \"slomiana wdowa\" :-P swoja droga to chore z ta praca, czlowiek ciagle tylko pracuje... yzula, prosze cie tylko nie badz taka wredna baba jak moja tesciowa :-P ale wiecie, nie wszystkie matki synow sa takie. to chyba kwestia zaakceptowania od poczatku wyboru syna, bo wystarczy jedno zle slowo i juz sie jest na spalonym. no i chyba niektore matki zapominaja ze ich syn to nie ideal :-P slucham sobie naszj pieosenki na pseudo \"pierwszy taniec\" boze jak sie stresuje :-) :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja druga hehe już w pracy wczoraj zniknełam bo pojechaliśmy w teren i do Urzedu Geodezji wiec w domku byłam już o 14 :) Spotkanie z DJem wypadło suuper prawie wszystko ustalone :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie pochwale taka dalismy liste piosenek :) Lista piosenek na 19 lipca 2008 Winiarnia u Renarda Marta Zych i Rafał Górny Pierwszy taniec : Mel C „First day of my life” - skrócić do 1,5min Podziekowania dla rodziców : (po oczepinach)Urszula Sipińska “Mam cudownych rodziców” Potem będzie tort wiec jakaś melodyjka następnie będą dedykacje dla rodziców: dla Barbary i Piotra Zych Barbara Strejsant Woman in Love dla Iwony i Kazimierza Górny Kombi „Pokolenia” Dedykacja dla Dziadka Czesława Zych z okazji urodzin Sto Lat (po oczepianach, torcie i po podziękowaniach dla rodziców) Dedykacja Od Żony Marty dla Męża Rafała w dowolnym momencie - Evanescience „My Immortal” Piosenki ogólnozabawowe  1. Celin Dion – Becouse Sou loved me 2. Krzysztof Krawczyk – Zatanczysz ze mną 3. Kobranocka – Kocham Cie jak Irlandię 4. Jennifer Lopez – Let”s Get Loud 5. Big Cyc – Macumba 6. Tom Jons – Sex bomb 7. Gasowski – Gdzie te prywatki 8. Zorba 9. Kajah – Prawy do lewego 10. Rynkowski- jedzie pociąg 11. Kaczuszki 12. Big Cyc – Rudy się żeni (jak by sie dało przerobić na Rafał się żeni ) 13. Dirty Dancing – Hangary Eyes 14. Qeen – I was Born to love You 15. Bellini – Samba de Janerio 16. Grechuta – Bedziesz moja Pania 17. Brathanki – W kinie w Lublinie 18. Czarno czarni – Nogi 19. Grupa Q – Ach co to był za slub 20. Daj mi tę noc 21. Nie licząc godzin i lat 22. Seweryn Krajewski - Czekasz na tę jedną chwilę 23. Lady Pank - Zawsze tam gdzie ty 24. M.Bajor - taka miłość w sam raz 25. Skaldowie - Wszystko mi mówi,że mnie ktoś pokochał 26. Kukulska – Zakochani 27. Kancelaria - Zabiorę Cię właśnie tam 28. No i Farba \"Chcę tu zostać\" 29. Ireneusz Dudek - Auuu sza la la la 30. Kombi - Nasze rendewo 31. 2+1Chodź pomaluj mój świat 32. TOP ONE - BIAŁY MIŚ 33. \"cztery razy po dwa razy\" 34. \"gorzałka dobra jest\" Co do reszty zdajemy się na Panów doświadczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się też zgadzam ze stwierdzeniem że po to wychodzimy za mąż aby stworzyc swoją rodzinę :)) święte słowa i też staram sie nie przejmować tesciową i wnikać w ich rodzinę bo cała jest **** A to wam coś opowiem, bo jak ostatnio razem z moim e. bylismy u teściowej to ona cos o rodzinie zaczeła i mówi do mnie noo bo Ty już po ślubie to będziesz musiała mówić ciociu i wujku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzis zapiernicz :o sama jestem w pokoju i na 2 stanowiskach jestem, jak tam ma byc to ja nie chce podwyzek :) Uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) zonqa:) JESZCZE DWA DNI :):):):):):):):) a u mnie 79-choć przyznam że niedawno było 100 i nie wiem kiedy to minęło... Zabusia:) przyjemne piosenki-my nawet nie wiemy jaka będzie piosnka na pierwszy taniec-a S oczywiście nawet nie chce poćwiczyć tańczyć bo ma czas Garnituru oczywiście nawet w planach nie ma Ja jeszcze muszę o poprawinach pomyśleć ale to już sukienka będzie taka żebym mogła ją jeszcze kiedyś założyć... Ja jeszcze butów ślubnych nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no ja własnie wróciłam wyrwałam się na targ po boczniaki bedą dziś na kolacyjkę na masełku mniam :) Jutro kupie szparagi :) i zrobie w sosie holenderskim mmmmmmmmmmmmnnnniiiiiammmmmmmm Co do teściów to ja cały czas powtarzam moim ze to nasze życie i to bedzie nasza rodzina a poza tym w pewnych sprawch stawiamy ich przed faktem dokonanym np. nasz wynajem jeszcze nie wiedzą dowiedzą się w lipcu hehehe jak już bedziemy na tym większym mieszkaniu a o kawalerce wcale nie bedą wiedzić :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze dwie godzinki i do domku :) Cos się zaczyna chmurzyć :( ale powiem Wam że zawsze jak mamy jechać do Chybia zawsze pogoda jest do bani :) ale czasem to lepiej :) A lepsza nowina teść idzie do pracy na całą sobote wiec sie ciesze bedzie spokój w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia - a podrzuciłabys przepis na sos holenderski? Bo ciekawie brzmi :) Dzisiaj rano zadzwoniła do mnie mama z wiadomością, że mi ciocia (tak na marginesie moja najlepsiejsza) już prezent wybrała. Pytam się, czy na urodziny, a ona mówi , że slubny. To ja wielkie gały.......... Ciocia zawsze mi kupuje w okolicach Wszystkich Świętych prezent na Boże Narodzenie, a ok Wielkanocy wiem co dostanę na urodziny. I zawsze się pyta czy chcę takie cuś dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda masz po prostu ciocie ktoa nie lubi nic odkladac :) heheh ja uporałam sie z robote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masło pokroić na kawałki. W rondlu zagotować 2 łyżki wody z octem, solą i pieprzem i wstawić do gorącej kąpieli wodnej. Dodawać żółtka delikatnie ubijając, aż powstanie pianka. Wówczas rondel wyjąć z kąpieli wodnej i cały czas ubijając dodawać kawałki masła. Jeśli sos jest za gęsty dodać 1-2 łyżki wody. Doprawić sos sokiem z cytryny i podawać gorący Ugotowane szparagi przełozyć do sosu chwile w nim pogotować żeby przeszły samkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis skopiowany, dzięki 🌼 A zamiast szparagów moze być jakieś insze warzywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia widzę sporą listę piosenek wrzuciłaś :) kurczę ja też bym mogła już coś wybrać :( a najgorszy problem mam z wyborem piosenek na podkład do nagrania z wesela nie wiem gdzie jaki i takie tam :)) może macie jakieś ciekawe propozycje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że mogą być np marchwki robione na parze lub brokuły, kalafior czy brkselka :) Hehe ja o jednej kromce i jabłku już mi sie słabo robi hehe U rodziców czeka na nas zupa ogórkowa :) a potem te boczniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję :) Ja nie ma dużo lepiej na obiad (o 10.30- znowu :( ) mielismy tosty francuskie. Reszte dnia pojade na kanapkach+jogurt Ale za to w niedzielę jadę do domku :D będzie wałoweczka aż miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest ten boczniak?? Ja nie pwoeim wczoraj zezarłam pizze - bylismy uczcic podwyzke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boczniak to taka lepsiejsza pieczarka, najlepsza w panierce jak schabowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka : Zakochani Kukulskiej Ziyo Magiczne słowa Kocham cie Chłopcy zplacu broni Wielka miłosc Krajewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapozyczone z innego forum :) ja oglądałam płytkę z wesela gdzie był super dobrany podkład oto on: prolog: U2&Mery J. Blige "one" tutaj były zdjęcia pary młodej od lat najmłodszych do czasów obecnych (zdjęcia były oprawione w cieniutką "ramkę" na górze i na dole zdjęcia na czarnym tle) wstęp: Frank Sinatra "Stranger in the night" i w tym wstępie byli pokazani państwo młodzi rodzice świadkowie goście no i gdzie w jakim kościele i o której godzinie odbył się ślub. przygotowania: Piotr Rubik "niech mówią,że..." najpierw w domu pana młodego po czym on wsiada do samochodu i jadą do pani młodej w trakcie gdzy oni jadą są urywki jak świadkowa pomaga pani młodej. błogosławieństwo: nastrojowa muzyczka (nie znam tytułu) oczywiście głosy wyciszone tylko muzyczka gra, państwo młodzi byli twarzą do okna a rodzice tyłem (i tak kpowinno się kręcić filmy ze ślubu) wyjście z domu: Faith Hill - There You'll Be (piosenka z Pearl Habor) życzenia: m.in mannam "kocham cię kochanie moje", Bob Marley "one love" krojenie tortu: muzyczka z niemego kina w szybkim tempie (obraz czarno biały) zakończenie: 2 piosenki * N.Kukulska, Piasek "jesteś blisko mnie" * De Mono "Nasza jest cała ta noc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boczniak tezx jest boski z grilla - posypany zółtym serem... Ale mi narobiłyście apetytu - u mnie dziś spaghetti (mniammmm) i mamy gościa, takiego naszego kumpla na obiedzie i na meczu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×