Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Belletyn dzięki! Gdzieś już czytałam o tej cebuli - tylko jak toto przypiec? Wziąć jakieś szczypce i nad ogniem że się tak wyrażę- gazowym? Brązowe ma się zrobić? Co jakiś czas będę Wam zadawać takie pytania bo gotowanie lubię, ale umiejętności i wiedzy u mnie niet. A moja mama ma nieco inny styl i ciężko się z nią gada na te tematy- zbyt wiele umie i nie umie tak łopatologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obierasz cebulę, ścinasz z 2 stron na płasko, jak do siekania i po prostu \"stawiasz\" cebulisko na palącym się gazowym palniku. Musi się zbrązowić, nawet sczernieć - w sumie nie wiem po co to się robi (pewnie dla aromatu), ale moja babcia tak robiła, moja mama tak robiła to robię i ja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej dziewczynki :-) ale bylo pieknie! polecam prage na miodowy wyjazd :-) piekne romantyczne uliczki, szczegolnie wieczorami, jedyny chyba na swiecie smak piwa no i taki erotyczny klimat w powietrzu :-P :-) pewnie napisze jeszcze wiecej na ten temat, jak bedziecie mialy jakies konkretne pytania bo nie chce tu wszystkich :-) aa co do fotek slubnych, mam link do fotek z pleneru, moge podeslac na maila. nie chce tu rozpowszechniac :-) dziewczynki, jestem zona juz 2 tygodnie :-) pozniej poczytam co zescie naskrobaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn mam przepis na kwasnice.. o,5 kg miesa(baranina,,zeberka karkowka lub lopatka...mi osobiscie najbardziej smakuje na baraninie lub zeberkach taka typowo zakopianska:) 0,5 kg kapusty kiszonej(ale moze i wiecej zalezy od uznania jaka kwasnosc lubi chodz powinno byc bardz kwasne jak na kwasnice przystalo..) suszone lub swieze grzyby ziele angielskie 3-5 ziaren maggi 2 zabki czosnku ziemniaki (Pamietaj ze do prawdziwej kwasnicy nie dodaje sie wloszczyzny..zadnych warzyw procz ziemniakow) Mieso umyc oplukac wlozyc do garnka wraz z kapusta kiszona z odciekiem(im wiecej tym lepiej)zalac odpowiednia iloscia wody aby miesa bylo przykryte Dodac ziele angielskie posolic dodac maggi mozna dodac grzyby. Gotowac az kapusta bedzie miekka mieso rozgotowane pod koniec dodac czosnek . W osobnym garnku ugotowac ziemniaki...Podawac razem na talerzu. Ja wole akurat bez ziemniakow tak jakw gorach podaja:)...z chlebkiem pychotkka.. W ogole ogladam na you tube filmiki weselne tak mi sie jeden spodobal jak sie panna mloda ubierala slicznie to wygladalo i widac bylo ze wzruszona nawet sie poplakala... http://pl.youtube.com/watch?v=Sy5Fvp7gsDM&feature=related a w drugim mi sie piosenka cholernie spodobala ale nie wiem co to za tytul ani wykonawca:/ http://pl.youtube.com/watch?v=5aiTpT-fAAg&feature=related Jak ktos zna to prosze o podanie wykonawcy i tytulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer kochana witaj:) super ze podroz poslubna byla wysmienita:)...eh jak ja Ci zazdroszczE:)...ale zleci i do mnie:)...summer prosze o link do zdjec:D..z mila checia obejrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ta piosenke:D co prawda narazie tylko w wykonaniu churu ale moze znajde taka wersje jak na filmiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się jakoś te filmiki nie widzą - z tego ubierania panny młodej ścięłabym ze 30 sekund maks. Sama powiedziałam kamerzyście, że absolutnie nie chcę takiego filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede miala teoretycznie jak sie ubieram bo bedzie krecone po zdjeciach..tzn bedzie tak na niby...ze jak swiadkowa mi welon zaklada...jak sobie podwiazke zakladam jak tata mi pieniazka wklada do bucika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) ja poproszę fotki YZASOBIERAJSKA@interia.pl i relację z Pragi bo chcemy tam jechać(co gdzie za ile?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak sie ubieram nie-nie podoba mi sie to -błogosławieństwa tez nie nagrywamy -tylko zdjęcia będą....ilae płacicie/płaciłyście za fotografa?????????????????? na wesele tez bierzecie czy tylko znajomi i rodzinka robia fotki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my placimy za fotografa 1300 zl..ale mamy go na plenerze...i fotoreportaz ze slubu i wesela...bedzie gdzies do 2 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzula, Mniej wiecej ceny tego co mi przychodzi do glowy teraz… jakby co pytaj dalej. Ogolne wrazenie jest takie, ze napoje typu woda, cola waro zabrac ze soba z PL i takie zabierac na wycieczki. Jedzenie na starym miescie super klimatyczne ale niestety cholernie drogie. To samo zarcie poza starym miastem bardzo tanie, ale cene znow winduja napoje. Mysmy ostatnie 2 dni jedli w knajpce w takim wielkim Tesco, czeska kuchnia super tanio i naprawde smacznie. Raz na starowce przy moscie Karola… uuuuuuuu popłynęliśmy z kasa ale było super :-P Poruszanie się po Pradze absolutnie nie autem tylko metrem, dojedziesz wszedzie super wygodnie i szybko. Bilety kupowaliśmy po 26k w jedna strone/osobe, taki bilet jest wazny na calej Pradze przez 75 minut. Wiec dziennie n przejazdy 26x4 ok. 100 k. Wejścia do muzeow roznie od 90 do 300 k/osobe. Piwo w knajpie– ok. 50 koron Piwo na hali w Tesco – 10-15 /butelka Obiad na starówce – od 300 do 800 /osoba Przejazd metrem 26 k bilet do 75 minut dla 1 osoby można jezdzic po calej pradze Obiad poza miastem 150 /osoba Lody na starówce 30 k za gałkę Internet hotel 20k/ 120 min Napoje ogolnie drogie, min 30 k (butelka) Pytaj dalej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zaczynam wysylac fotki ktora chce to dalej czekam. mialam wyslac wczesniej ale w pracy bylam i osc pozno wrocilam zaraz wysylam :) summer od ciebie jeszcze nie dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupolek:) mój adres jest powyżej :):):):) summer:) a noclegi gdzie i jakie warunki(cenowe też:)rezerwacja ile przed? i jak jest z językiem???jak tam pojechaliście-własnym autem czy autokarem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dziewczyny spia summer wyslalam tobie zdjecia i tobie kala 321 a reszte wysle najwyzej jutro. jest pozno wiec pewnie juz spicie. dobranoc w takim razie do jutra pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupolek:) dziękuje pięknie:) dziewczyny widzę, że ''moja suknia''na naszej klasie wywoła rewolucję :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, wyslalam zdjecia do ani, yzuli i glupolka. glupolku, wygladalas pieknie, bardzo mi sie podoba sukienka i w ogole tak dziewczeco no i oboje z mezem tacy radosni :-) yzulka, noclegi przez www.turez.pl w hotelu 4* naprawde w porzadku hotel, tuz przy stacji metra, 15 minut metrem od starowki 5 noclegow 900 pln/ 2 osoby z suuuuper sniadaniami. jechalismy autem ale tak jak ci pisalam po pradze jezdzilismy tylko metrem. mysmy mowili po angielsku ale lamanym polsko-czeskim da rade spokojnie :-) no i chyba niemiecki rowniez... yzula, mysle ze nam juz zonom zlosc d.. sciska ze nie mialysmy takiej sukienki :-P :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo proszę foty asmic85@interia.pl summer Twój opis cenowy Pragi nam się bardzo przyda :) Możesz zdradzić ceny hoteli? I w jakim rejonie warto się zatrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Sorki ze ostatnio sie nie odzywalam ale brak czasu .... Dziewczyny ktore wysylaja zdjecia ...Ja tez po prosze ...Moj emeil to izabela37@wp.pl Sorki ze nie czytam co u was ...Ale zaraz uciekamy :-) Moze napisze wieczorem .... Pozdrawiam i wszystkim zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glopolek dziekuje ci za zdjecia ...wlasnie weszlam na emeila ...po prostu jednym zdaniem SLICZNIE wygladaliscie cudnie sukienka super ,a autko tez fajnie postrojone ...Pozdrowienia. Jeszcze raz duzo MILOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×