Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Babutek :) i ja przeczytałam:) pewnie gdzieś zza granice jedziecie?? Calineczka:)utkwiło mi w pamięci kolorze sukni-sorry ale czy są nie poważne??a szczególnie świadkowa-ja bym takiej od razy podziękowała!!!! nieważne ze Ty masz ecri-biel i jasne kolory w tym dniu są zarezerwowane dla panny młodej!! mam kłótnie z S-on sam chce jechać po garniak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!powiedziałam mu ze jak to zrobi to sie do niego ie odezwę-a on na to ze on mojej sukni nie widział(no sorry ale tak zazwyczaj jest ze sukni się nie pokazuje bo są różne)a garniak w sumie na jedno kopyto(może sie tylko kolorem różnią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja już w domku zamówiłam okularki bedą na 7 lipca :) zaraz ide robić porządek w starym mieszkanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...dziekuje za zyczenia..:) ja na chwilke..nie wiem jutro chyba dopiero bede bo niestety jade zwiesc komputer do naprawy hehe....tzn formata zrobic..a ja nie umiem meza niema..niema kto zrobic..zaplace 30 zl ale mi zrobia:P..i nie wiem na kiedy mi beda kazali przyjechac... Milego Dnia i Nocy jakbym sie nie pojawila dzisiaj juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku - alez ty długie posty piszesz i nigdy o nikim nie zapomnisz :D. Btw w zimę też robię z pomidorków z puszki zupę pomidorową. A teraz na rynku jest fajny nowy produkt firmy Podravka - takie pomidorki bez skóry w kartoniku same, z bazylią i oregano i z oliwą i czopsnkiem - świetne np. do spaghetti (wypróbowane). Wczoraj byłam na posiadówie ze znajomymi Tomka i.. okazało się, że ten kolega, który nas poznał ze sobą pod koniec września bierze ślub no i ...będą z narzeczoną rodzicami :D. W sumie to ja nawet jego przyszłej żony nie znam - bo są ze sobą chyba dopiero od pół roku - no, ale widać są pewni tego, że chcą ze sobą już być na zawsze. Jutro idę na pierwszą miarę sukni. (aaaaa!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko, z sukienkami swinstwo, ale skoro te osoby tak sie ubieraja, nie baczac na Twoje samopoczucie i przyjete zasady - nie powinnas zrobic nic innego, jak je olac. po prostu nie zwracaj na to uwagi. kazdy wie, ze to Twoj dzien i tej mysli sie trzymaj przygotowania Cie nie ciesza - i nie dziwne, jesli pojawiaja sie klopoty z nimi zwiazane, to meczace i dolujace..ale zobaczysz, ze w dniu slubu bedziesz szczesliwa :) wszystko do slubu sie powyjasnia i bedzie dobrze Waikiki, ja tez kibicowalam Hiszpanii :) Ruda, wybacz :) postaram sie nie zarzucac Was takimi epopejami :D ale to wszystko dlatego, ze nawalam z regularnoscia :) Yzulka, to milo - wytrwala jestes ;) tak, na pewno tak - w zeszlym roku w zasadzie nigdzie nie wyjechalismy, odkladalismy te ciezkie tysiace, ktore wydalismy w jedna noc :D i w tym roku sobie odbijemy z nawiązką :) I jak ze Slawkiem? pojechal sam po garnitur? mam nadzieje, ze nie..i ja tez swojemu nie zaufalam i po jego ubranie bylam z nim :) Imili, format to pol biedy..narobisz sie dopiero z nagrywaniem wszystkiego z powrotem - tego szczerze nienawidze, instalowanie wszystkich programow ktorych uzywam po formacie..zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn - staram sie jak moge :D Podravki nie probowalam - ale brzmi fajnie, sprobuje na pewno :) skoro polecasz - a z tego co widze, zupe pomidorowa lubimy bardzo podobna ;) u nas w najblizszej przyszlosci 2 sluby :) jeden cywilny bez imprezy, drugi z weselichem na drugim koncu polski :) ale pojedziemy, a jakze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem świadkowa robi świństwo ubierając się na biało - ja bym jej powiedziała wprost, żeby zrezygnowała z tej sukni. Moja świadkowa na szczęście ma sukienkę beżowo-złotą, kreacji innych kobiet poza mamą (turkusowa) i siostrą cioteczną, która jest dla mnie jak rodzona (biało-czarno-żółte mazaje) nie znam. Może to i lepiej, bo po co mam się nerwować :D. Niestety jeden z kolegów Tomka poinformował nas już, że na 99% 16 lipca jedzie do pracy i wraca we wrześniu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Ja mam w końcu czas dla siebie. Studenci pokończyli studia, bądź czekają na poprawki we wrześniu. Żyje nam się świetnie jako małżeństwo. D jest cudny, przynosi kwiatki, mówi \"żono\", rodzice dali nam spokój. Jest naprawdę ok. Właśnie D pojechał po nowego laptopa. Cieszył się jak dziecko że zgodziłam się na zakup :) Błysk w jego oczach - bezcenne :D Yzulka i imili wszystkiego najlepszego dziewczyny. Niech dni do godziny \"0\" upływają Wam szybko, dużo miłości, radości i spełnienia najskrytszych marzeń. ruda22 Tobie również wszystkiego najleszego. Spóźnione, ale szczere. niezapominajka0609 na zapowiedzi daliśmy 50zł (w parafii D), u mnie 0zł głupolek poproszę o fotki - wysyłałam prośbę na maila, ale nie wiem czy dotarł. Też się cieszę że Hiszpania wygrała :) Żabusia zazdroszczę własnego mieszkanka. My trwamy w remoncie. Zanim się zrobi wszystko to minie sporo czasu. Też jestem na etapie wymiany dokumentów. Pobrałam już wnioski, zrobiłam zdjęcia i jutro zanoszę. Na dowód mam czekać miesiąc, na paszport niby też, ale już podobno mają zaległości jakieś. Prawo jazdy krócej. Na początek wydam na to 300zł :( Mam firmę na siebie i muszę zaktualizować wszystkie dokumenty w US, UM, ZUS-ie, bankach, kontrahentach. Narazie mnie to przeraża. Ale powoli i dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - żony i \"zaraz\" żony :) Dla dziewczynek w dniu ich święta duuuuuuuużo radości i usmiechu każdego dnia :) Miło się czyta te wszystkie Wasze radosne posty :):):) A ja mam stresa, bo pojutrze się bronię :D Chwała Bogu, że znam pytania i... uczyć się muszę, buuuuuu.... ;) No nic, to ja wracam do moich bażantów :D Buziaczki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka będę trzymała kciuki. Napewno obronisz na 5+ :) Powodzenia i nie stresuj się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc WLasnie wrocilam z pracy ale zaraz uciekamy do sklepu Ja otrzymalam tylko zdjecia od Glupolka CZEKAM NA RESZTE ZDJEC . pozdrowienia. Sorki ze nie czytam co u was ale brak czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja napisalam taki dlugi eleborat a mi sie skasował :( (ale babitka nie przeskoczylam) I z tego wszystkiego juz mi sie nie chce pisac!! Darianko kopniak na szczescie :) A my jakos ostatnio sie nie klocim,y (nie liczac jednej glosnej klotni o pierdulke - ale pozniej sie z tego strasznie smialismy) jest miło. Przez weekend M. spal u mnie i wszedzie za mna lazil i sie tulil, ciekawe kiedy w malzenstwie mu sie znudzi lazenie z amna krok w krok. Dzis bylam na mini zakupach, trafilam na same promocje - kupilam stanik, spodnie, balsam, paste wybielajaca, mmydlo do twarzy i zaplacilam 100 zł :) jestesm z siebie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko będziemy trzymać kciuki :) Babitku oczywiście, że wybaczam :) Stron ci u nas dostatek, miejsca na piśmiennictwo nie zabraknie...;) gagatka85 podziwiam zaradność i oszczędność ;) calineczka ja tez bym się wkurzyła na świadkową. ma do koloru wszystkie możliwe kolory, tylko ten jeden jest dla PM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jestem wkurzona na atmosferę w pracy,płace itp:((wściekła) robię gołąbki:) pomidorową robię podobnie;) \"elaborat\" czytałam i nie zasnełam:D wkurzona jestem,bo jeszcze rusztowania nie zdjęli 4 dni zdejmują i nie mogą:( J. kończy myć okna(duzy pokój):)szczęściara ze mnie na dowód miałam czekać miesiąc,3-go mija zadzwonię i się zobaczy...:)czy bedzie.Meldunek od ręki miałam,a reszta czeka na nowy dowód,bo z nim trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam,żejest to nietakt i ktoś powinien jej powiedzieć(może nie koniecznie ty),ale ktoś zaufany-pod pozorem"ja bedę miała to i to,a ty w jakim kolorze...Ojej tak nie wolno...ten kolor jest zarezerwowany dla panny młodej...zmień na coś innego...bo tak głupio..."itd,itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam troche czasu i postanowilam was poczytac i odpisac : Zebyscie nie pomysleli ze was olewam. Tez sie ciesze ze Niemcy wczoraj nie wygrali :-) Yzulka fajny prezent -zawsze przydatny jeszcze raz wszystkiego Naj . Imili Tobie jeszcze raz rowniez wszystkiego naj z okazji imienin., Babitek Ja chyba tez nie otrzymalam twoich zdjec i od Summer rowniez :-( Calineczka mam nadzieje ze wszystko sie ulozy a tymi kobietami sie nie przejmuj, Moze powiedz im tak po swojemu ze ten kolor jest przeznaczony dla MLODEJ PANI ja tez zwrocilam lekko uwage bo jedna osobka u mnie chciala przyjsc na bialo :-( Zabusia i jakie okularki wybralas? Darianka 3mam kciuki.^ Ja tez dzisiaj bylam na zakupach kupilam sobie takie komplecik(w sumie kupil mi go moj maz)http://cgi.ebay.de/KOMBI-2T-Bustier-Volant-PencilRock-weiss-SPITZE-32-34_W0QQitemZ380040117863QQihZ025QQcategoryZ12998QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262 A maz sobie zakupil nowy sprzet do auta .... My jeszcze robimy male zakupy przed urlopem i za 9 dni wyjezdzamy do POLSKI hurrrrraaaaa Kala my tez dzisiaj mielismy golabki na obiado-.kolacje. Zycze wam milego wieczoru. Pozdrowienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam mielone a gołąbki robię na jutro,pojutrze i mozetrochę pomrożę:) gratuluję zakupów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) kupiliśmy garniak RAZEM ;) ;) ;) jaśniutki w prążki,do tego brązowa kamizelka i musznik.Koszula ze sterczącym kołnierzykiem ...pięknie wygląda jak hrabia normalnie(przez ta koszulę) natomiast co do ceny-garnitur myślę że tanio-bo niecałe 400 zł,ale za to kamizelkę i musznik 200 zł...koszula 65 zł-jeszcze buty i bieliznę:):) imili:) oj bez chłopa bida:)mój sam formatuje :):) i reinstalke tez robi :) Belleteyn:) gratulacje pierwszej przymiarki:) ach ja mam po 10 sierpnia- Babitek:) kobiecie sie nie odmawia-kilka fochów i juz po :):):):) właśnie dzwoniła do mnie koleżanka Emila:)złożyła mi życzenia i powiedział ze jest w ciąży :):):):):):):):) 26 tydzień:):):):):) co do sukni jak pisałam wcześniej wg,mnie świadkowa robi świństwo(zresztą wy tez macie takie zdanie) ...hmmm muszę z moja świadkową pogadać:P:P:P kati:)miałam Ci napisać wcześniej ale wyleciało mi z głowy-zdjęcia które wysłałaś bomba-a najbardziej mi sie podoba ze na prawie każdym kieliszki idą w górę:):):):) Darianka:) będziemy na pewno trzymać kciuki za Ciebie:):):) gagatka:) jak miło słyszeć o szczęśliwej kobiecie po zakupach :):):) częściej je rób:P:P:P kala:) a co się dzieje w pracy?? Izuś:) śliczny ten komplet ):) właśnie przed momentem napisała mi na gg pani od wynajmu noclegu że zaliczka wpłynęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) wlasnie skonczylam sprzatac dom, zaraz m. podaje spaghetti, moze jakies winko i ... same wiecie :-P jestesmy juz malzenstwem wiec grzeszyc nie bedziemy :-D dziewczyny, ktore nie dostaly zdjec - w zaleznosci od rozwoju wieczoru obiecuje wyslac dzis lub jutro rano :-) babitku, tak, to ja nie dostalam od ciebie i czekam sobie :-) :-P kala, ja tez dzis zaczelam zalatwianie papierkowych zmia. zaczelam od zameldowania, zrobilam fotki do dowodu, skladam za kilka dni. konto juz polaczylismy, pozniej prawo jazdy, karta nfz ble ble ble 😡 yzula, ale romantyczny ten twoj przyszly maz :-P dobra deska do prasowania zawsze sie przyda, dobrz ze ci garnkow nie kupil :-) ale powaznie, to fajny prezent :-) co do prezentow my dostalismy dzis spozniony slubny w firmie m. super robot kuchenny, 30 funkcji, dwa takie pojemniki mieszajace, jeszcze instrukcji nie ogladalam, ale jesem bardzo zadowolona. spisali sie :-) yzula, zazdroszcze zakopca. i jeszcze na krzeptowkach . super :-) zakopane ma tez fajny klimat. a to macie na podroz poslubna? bo pisalas chyba cos o pradze?? babitek, a czy ty dostalas ode mnie fotki ze slubu? bo te wyslalam :-) calineczko nasza kochana, nie przejmuj sie takimi rzeczami jak stroje gosci. to nieladnie z ich strony, a juz szczegolnie ze strony swiadkowej. nie mozesz z nimi pogadac delikatnie, moze niech chociaz jakies szale narzuca lub zakiety kolorowe...? o waszych problemach nie piszesz wiec nic nie wiemy, ale powiem ci po sobie, ze u nas przed slubem tez bylo ciezko. m. raz sie prawie wyprowadzal, klotnie byly o duperele i to sporo te klotnie. moze jednak i u was to stres przedslubny...? mam taka nadzieje, ze sie wam dobrze ulozy ❤️ waikiki, ja tez sie balam ze moja suknia mi sie nie spodoba, nie patrzylam nawet na inne ale jednak wybor byl 1000% trafiony i nie przestaje mi sie podobac do dzis :-) to chyba naturalne :-) darianka, bede mooocnooo trzymac kciuki :-) spokojnie, pojdzie do przodu :-) koniecznie nam zdaj relacje po obronie... boziu, kiedy ja sie bronilam ile la :-D kala, kobieto nie szalej tak z ta kuchnia :-) bo ci sie maz rozpiesci do granic nieprzyzwoitosci :-P :-) iza, komplecik bardzo fajny :-) ja niestety nie mam figury do takiego pokazywania brzucha :-( no dziewczynki, juz mi slinka cieknie na ta nasza dzisiejsza kolacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w kuchni to normalka,lubię gotować zresztą skończyłam też szkołęw tym kierunku,więc J. zadowolony:);P u mnie w pracy?świnie podkładają...już mam dość:( czekam tylko aż bedzie dzidziuś i po porodzie tam nie wracam w piatek idę do gina zrobić badania,cytologie i takie tam jeszcze chcemy trochę poczekać ze staraniem,ale badania chcę zrobić i kwas foliowy już biorę zresztą grzeczni nie jesteśmy;)i młodzi już też nie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprasowałam sobie i zaraz pójdziemy na spacerek aha ja tez zrobiłam zakupy... i w końcu wyczekiwana maszyna do szycia jest w domu:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w dalszym ciagu niemam zdjec od kati ;( ania_868@wp.pl no prosze wszystkie jakie mile wieczorki spedzaja z mezami i przyszlymi mezami- ja juz niedlugo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, a jakie robisz badania? masz jakies \"upatrzone\" czytak ogonlnie?? ytam, bo ja mam male schizy jesli chodzi o to, hormony mam w porzadku a mimo to sie stresuje :-) tez biore folik, zaczynam staranka od wrzesnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala będziemy trzymać kciuki za usilne starania :) A praca cóż....skoro masz zamiar odejść to jeszcze ten rok (?) dasz radę :) summer zdjecia bym bardzo chciała zobaczyć asmic85@interia.pl pliisssss ania_868 ja nie spędzam z moim przyszłym bo wyjechał. Mam za to bardzo miłe towarzystwo komputera i sciąg umieszczonych na necie na jutro ;) iza- rybnik fajny komplecik :) mam nadzieje, że mój mąż też bedzie taki hojny :) YZULKA gratuluję zbawiennego wpływu na przyszłego :) Z opisu wynika, że będzie pięknie wyglądać. Ty masz suknię ecrue/ivory? Belleteyn fajnie mieć przymiarkę :) moja będzie we wrześniu (jeszcze tylko troszczeczkę....;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja lubię tą sprawdzarkę wulgaryzmów na kafe.... h.o.j.n.y miało byc a nie jakiś....ehhhhhhh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Glupolek dziekuje po raz 3 za twoje zdjecia slubne ale znowu otrzymalam tylko Twoje. I jak dziewczyny wieczory spedzone? Dziekuje za opinie moje komplecika ,.,..Byl tez wlasnie ten bialy z czarnym ---Ale Jak gdybysmy stzli na drugie wesele to moglabym w tym isc ...I mam troszke dluzszy ten gorset nie pokazuje brzucha :-) A kupilam go sobie bo rodzice wymysylili ze drugi dzien robia wdomu to nie wyskocze w Jeansach .-....Pozdrawiam. JA JUZ mam malego stracha ...ciagle tylko mysle o jednym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja jeszcze nie wiem,jednego dnia chcę ,a drugiego jeszcze nie,ale w razie czego folik biorę:) a badania zrobię cytologię i krew.A resztę zapytam dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, powysylalam fotki :-) iza, wieczor nam sie bardzo przyjemnie udal :-D kala, poszukalam wczoraj sama w necie i znalazlam na poczatek a propos badan przed ciaza: Badania standardowe Kobieta i mężczyzna powinni je wykonać nawet wtedy, gdy czują się zupełnie zdrowi. Gruntowny ogląd stanu zdrowia powinno się zacząć od wizyty u internisty lub lekarza rodzinnego. Podstawowe badania które zleci lekarz internista obojgu partnerom to: Podstawowa analiza laboratoryjna moczu i krwi. Kobieta dodatkowo powinna wykonać badania krwi w poszerzonym zakresie: Badanie poziomów hormonów tarczycy, Badanie na obecność antygenu Hbs, świadczącego o nosicielstwie wirusa zapalenia wątroby typu B (tzw. żółtaczki ), Badanie na obecność przeciwciał groźnego wirusa cytomegalii. Kobieta powinna również wiedzieć czy przechodziła w dzieciństwie takie choroby zakaźne, jak różyczka lub odra. Jeśli nie, konieczne będą szczepienia przed zajściem w ciążę. Uwaga! Szczepienia wykonane tuż przed bądź w pierwszym trymestrze ciąży są groźne dla rozwijającego się płodu. Należy również pamiętać o chorobach , którymi mogą zarazić się ludzie od zwierząt. Dla kobiet planujących ciążę szczególnie ważne jest wykonanie: Badań na obecność we krwi przeciwciał przeciwko toksoplazmozie - chorobie przenoszonej przez koty domowe, ponieważ jest ona szczególnie groźna dla płodu, a u ludzi i zwierząt najczęściej przebiega bezobjawowo. Podstawowe badania medyczne powinien wykonać również ginekolog, najlepiej ten, który będzie potem prowadził ciążę. Standardowe badania zlecane przez ginekologa to: wymazy z szyjki macicy ( cytologia i czystość pochwy ) USG narządu rodnego i piersi podstawowe badania hormonalne określające poziomy hormonów kobiecych. wiec chyba tez sie wybiore do lekarza rodzinnego niedlugo, moze czesc da sie zrobic tam. gina mam bardzo dobrego, ale niestety wszystko platne i to sporo .... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o pracę chodzi.Np. w sobotę nie było wiadomo kto pracuje,więc pytałam kilka osób i szefowej,w końcu wyszło,że 4 os. przyjdą,to upewniłam się,że mogę mieć wolne.Kilka razy pytałam.Znaczy to,że pracuję następną.Niestety później okazało sie,że mi tyłek obrobiono,że nie przyszłam do pracy w sobotę tylko miałam wolne.Chodzimy na zmiany,więc teraz tamci maja wolne,więc nie wiem o co tyle gadania.To jest przykład,a takich jest więcej.Ogólnie atmosfera sie zepsuła:(aż nie miło się chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prosze o meiliki która chce fotki sukni slubnej :) Ja też łykam sobie kwas foliowy :) zobaczymy jak bedzie to bedzie :) czasem już chce aczasem jeszcze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×