Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ale tutaj pusto!!!! Witam po weekendzie ! I jak wam minal ,nam fajnie ...wczoraj bylismy mieszkanie zobaczyc bo szukamy ale niestety nie spodobalo nam sie szukamy dalej. A dzisiaj znowu poniedzialek i czas do pracy ale pocieszam sie tym ze na weekend pojedziemy nad morze do Holandi ,mam nadzieje ze pogoda dopisze .pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie,ja też chcę gdzieś pojechać ale nic poniedziałek i czas do pracy dobrze ,że piatek wolny,choć niestety sobota w pracy,ale nie można mieć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka niestety w weekend nie udało mi sie wrzucic fotek bo net u teściów szfankował zrobie to dziś wieczorkiem a zdjęcia sa boskie :) Hmm ja czuje sie dobrze i czekam co bedzie w wrześniu ale cieszy mnie postawa męża który powiedził że jak bedziemy miec teraz dzidzie to znaczy tak mialo byc i damy rade :) Powiedział to gdy bylismy u cioci :) ale ja sie nie napalam bo jakos nie moge w to uwierzyc że teraz już odrazu sie udało Miłego dnia :) Malutka a mówiłyśmy że tak bedzie a ty ciągle swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) :( :( wysyłam zaproszenia przez NK do wielu znajomych.Na ślub.I większość odpisywał,ze dziękują i będą albo,ze niestety nie uda im się byc!!! a jedna koleżanka napisała,mi ze jestem,żałosna,ze powinnam iść do podstawówki z powrotem i jak wogule śmiałam jej wysłać zaproszenie!powinnam osobiście jej zanieść!!!albo wysłać!!! jasne do ponad 100 osób mam wysyłać zaproszenia!!!! i wykreśliła mnie ze swoich znajomych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuzulka olej je poprostu zazdroszczą ci szczęścia małpy jedne u mnie też miało byc więcej dawnych znajomych a wyszło jak wyszło nie przejmuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
Yzulka też uważam, ze zaproszenia przez nk są trochę niegrzeczne. To, ze musisz zaprosić ponad 100 osób nie usprawiedliwia Ciebie i nie zwalnia z porządnego zapraszania. I nie rozumiem pisania "zazdroszczą ci". Bo to nie dowód na zadrość. Osobiście nie napisałabym tak dosadnej odmowy, ale nie poszłabym na ślub po takim zaproszeniu. Musisz zrozumieć swoich gości, chcieliby żebyś wykazała trochę kultury. jakbyś się poczuła dostając zaproszenie na ślub smsem? Ja na urodziny/imieniny nawet tak nie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viss:) wyobraź sobie,ze wszyscy którzy mi odpisali dziękowali i albo z zapewniali,ze przyjdą,albo ze niestety nie dadzą rady-tylko ona jedna tak postąpiła! Ja nie uważam tego za niegrzeczne!Wręcz przeciwnie -po pierwsze internet jest nieco szybszy niż poczta! po kolejne absolutnie jej nie uraziłam wysyłając zaproszenie w takiej formie. No i wyobraź sobie,ze ciężko było by mi znaleźć czas żeby wszystkich na ślub zaprosić osobiście!Gdybym ją jedna zaprosiła to co z resztą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam ustalac menu i dowiedziałam się (uwaga....), że 14 i 15 tez jest ślub i dostęp do sali, aby ją udekorowa mamy... w piątek od 21!!!!! Absolutnie mi się to nie podoba, ale niestety tego już nie zmienię - w każdym razie to bardzo nie fair. Bardzo się zdenerwowałam, naq szczęście cała rodzina rzuciła się pomagac. Mojw spaniała (haha) świadkowa nie była na moim wiczorze panieńskim - podobno powodem był y problemy żóołądkowe .... Moja fAJANA KUMPELA NIE PRZYJDZIE, BO JEJ NRZECZONY MA ZAPALENIE PŁUC... Wszystko się sype...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać,ze ja nie znam adresu do tej koleżanki-mniej więcej kojarzę ulicę na której mieszka,ale nie trafiłabym tam...i pisałam jej kilka razy na gg,na komórkę i na NK,żeby mi go podałą-i odzewu nie było! Więc dlatego przez NK jej wysłałam zaproszenie. Belleteyn:) dobrze będzie :) na pewno :) u mnie na panieńskim też się dziewczyny nie wszystkie stawią :( a co do sali to bardzo dużo jest lokali które wynajmują salę na 14,15 i 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia śliczne:) wyglądacie na takich szczęśliwych:D co do zaproszeń,to ja nie wysłałabym przez nk,ale każdy robi jak chce.Też miałam dużo,co się dało rozdaliśmy lub wysłaliśmy pocztą ;odpowiednio wcześnie zaczęliśmy,aby zdążyć:) ale każdy robi jak chce,i nie przejmuj się tym,że ktoś tak zareagował:) najważniejsi jesteście Wy w tym czasie,a więc uśmiech na twarze i do serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
Yzulka moja wypowiedź nie była żadnym atakiem, napisałam co uważam i tyle. Powiedzmy, że pokazałam sytuację od drugiej strony. Zresztą chyba nie jest to specjalnie bliska Ci osoba, i nic się nie stanie jesli zabraknie jej na ślubie. Uważam, ze zarówno Ty jak i ona zachowałyście się troszkę nie bardzo. Usunięcie kogoś ze znajomych z tego powodu to dopiero dziecinada. Belletyn dlaczego wybrałaś taką świadkową? Czy dopiero teraz się okazało, że ma takie pdoejście do swoich obowiązków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
Yzulka moja wypowiedź nie była żadnym atakiem, napisałam co uważam i tyle. Powiedzmy, że pokazałam sytuację od drugiej strony. Zresztą chyba nie jest to specjalnie bliska Ci osoba, i nic się nie stanie jesli zabraknie jej na ślubie. Uważam, ze zarówno Ty jak i ona zachowałyście się troszkę nie bardzo. Usunięcie kogoś ze znajomych z tego powodu to dopiero dziecinada. Belletyn dlaczego wybrałaś taką świadkową? Czy dopiero teraz się okazało, że ma takie pdoejście do swoich obowiązków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka była ok, dopóki się nie wyprowadziła do Wa-wy. Tam jej \"warszawka\" padła na głowe. Absolutnie w niczym mi nie pomogła, a po tym wieczorze panieńskim nawet nie zadzwoniła, żeby się spytac co i jak (notabene ja się nim zajmowałam). Rozważałam zmianę świadka, ale nie chciałam jej urazic, teraz jest za późno a ja żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Viss:) ale jak tak tego nie odebrałam :) jeśli mogę tak napisać to jesteś kulturalna pomarańczką ;) to był bliska koleżanka,ale od kilku lat tak jak pisałam znajomość ograniczała się do sms--ów i gg. nieważne-nie będzie jej-przykro,ale świat się nie zawali.... Belleteyn:) ja tez zmieniłam świadkową-ale to kilka miesięcy przed ślubem-teraz...hmmm.to by było nieładne(za późno) ...może warto porozmawiać-w końcu to Twój dzień i jakikolwiek dyskomfort jest niemile widziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza ta twoja znajoma to jakaś prostaczka - mam na mysli to, ze Cie wywaliła ze znajomych. Owszem mogło jej sie to niespodobac (chociaz ja nic nie widze w tym złego, sama swoją klase z liceum zaprosiłam przez forum na nk) ale nie musiała robić takiego zametu, mogła tego nie komentowac i zachować swoje krytyczne uwagi dla siebie. Wczoraj odebrałam suknie :-D :-) a dokładnie suknie, welony, buty itd. ale ten czas leci szybko!!! jak szalony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia ślicznie :-D :-D dziewczyny mam do Was pytanko, może pomożecie, bo na podziękowanie dla rodziców robimy takie kosze delikatesowe, tzn mam już w składzie dobre wino, herbatę w metalowej puszce, kawę, słodyczy troszkę i co jeszcze tam można włożyć?? macie jakiś pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wina mały korkociąk, mysle że jakąś czekoladei możecie kupic małą ramke i włożyc tam wasze zdjecie bedą miec pamiątke i dzieci w ramce :) moi znajomi robili podobne kosze i własnie dodali to co napisałam super wyszło a rodzice sie ucieszyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
busia dzieki za pomysł, na pewno to przemyśle, może faktycznie ramkę i zdjęcie, tylko kurde musielibyśmy zrobić sobie jakąś ładną fotkę, taka w miare z bliska, bo wiekszośc wspólnych mamy z wiekszej odległości :-) tak jakoś wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waiki ramka ze zdjeciem to dobry pomysl:)Zawsze to pamiatka.Mozna jeszcze kupic takie koszulki z napisem Super Mama Super tata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) waikiki:) leci,leci:) ja mam jutro pierwsza przymiarkę :) :) :) dziś zrobiłam winietek część,przywieszki na wódkę,papierki do prezencików i księgę gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się musiała z wami \"pożegnac\" bo do czasu ślubu komputerek będzie w naprawie. Buziaki wszystkim, które słubują 16.08 i w tych okolicach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×