Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witam-:) ja też byłam na badaniech,a teraz sprzątam,gotuję i piorę(trzy w jednym):) ach te kobiety,ze tez one tak potrafią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wspaniałego męża :) ja siedzę ze zdjęciami i albumem,a J. lata na odkurzaczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się pierwsza :) Puścili mnie wcześniej z pracy :) Jutro rozjeżdżamy sie każde w swoją stronę po zaśw3iadczenia z USC i resztę papierologii. Oglądałam dziś biżuterię i nie wiem co ja właściwie chcę......Mam suknię z ramiączkami (grubymi) zbiegającymi się na karku, dekold dosć duży w V- czy wisiorek bedzie pasował ? Czy sobie darować? Ze względu na moją bladość wrodzoną :P przydałby się jakiś drobiazg.... Belletyn sporo tej papierologii....faceci to mają łatwiej...jak zwykle :) kala mój też pomaga. Ale może robić tylko jedną czynność na raz inaczej się pyrki przypalaja albo pranie niewyjęte kiśnie w pralce pół dnia :O Ale i tak jest kochany :) gagatku a jak ja Ci zazdrościłam, że Ty już tak bliziutko do ślubu miałaś :) A ja jeszcze z przygotowaniami w lesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój często pomaga,właściwie podłoga bardziej należy do niego niż do mnie:)(to ja okazjonalnie ją sprzątam) za to w kuchni ja króluję:) dziś upiekłam babeczki czekoladowe(po raz pierwszy )-sama ich jestem ciekawa jak bym chciała już niedzielę...odpoczynek a tym czasem jutro goście,w piątek próba, w sobotę imprezka(podwójna-10 rocznice ślubu znajomych) a ja już zmęczona:) ciekawe jak tam kati w podrózy poslubnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem bezdomna :) wymeldowałam się w poniedziałek i Sławek powiedział,ze mnie zamelduje jak będę "grzeczna" Ja tez zazdroszczę tym które są przed-ale nie wesela tylko ślubu...och jakie to piękne było ;) drugi dzień kursu zakończony pomyślnie-jak zdam to będę pijana cały tydzień ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Na nk sa nowe zdjecia z naszego slubu od fotografa zapraszam do ogladania ...a kto chce moge wyslac na emeila. Dziewczyny nie odzywalam sie ...dlatego ze ....2 dni temu zrobilam test i ukazaly sie 2 kreski w przyszlym tygodniu dzwonie do lekarza zrobic sobie termin ....ale w sobote jeszcze chce raz zrobic test....plakalam ze szczescia i nie moglam uwierzyc ...ale to musi potwierdzic lekarz ..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza super gratulacje :) rany ale sie ciesze ja też już chce hehehe Pozdrawiam i trzymam kciuki za drugi test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gratuluje :) wszystkiego najlepszego kochana :) my sie nikomu nie wygadamy spoko lolo :) Ja dopiero wstałam, moj M. pojechał na rozmowe kwalifikacyjna na studia , ja nie pojechałam, bo boli mnie gardło. wczoraj caly dzien pilnowalimsy dziecka :) fajne sa takie szkraby :) i kupilsmu sobie orbitreka :) ale daje wycik trzeba zrzucic sadełko przez zime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagtka przedszystkim spozniony okres ....i zaczelam wiecje jesc ....a dla mnie to byl wielki objaw bo ja moglam nie jesc caly dzien ...no i ranne wymioty ....ale w sobote zrobie jeszcze jeden test a w przyszlmy tygodniu dzwonie do lekarza bo wyczytalam ze najlepiej isc w 6 tygodniu ----a z moich obliczen wynika ze to 4 tydzien....Zobaczymy nie ciesze sie dopoki tego lekarz nie potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i pierwszy test zrobilam po 14 dniach spoznienia @ Gagatka jak spoznia ci sie @ zrob test bedziesz wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś;) gratulacje :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) wiesz jaka Cię czeka przyszłość :P dziś rano nakarmiłam młodego i położyłam na podłodze,a sama zasnęłam na 15 minut!!!!!!!!!!!!!!! cop skończyło sie tym,ze po przebudzeniu zobaczyłam Wojtka w koszu na śmieci,śmieci na podłodze,wszystkie szafki pootwierane,ubrania wyrzucone,wszystko możliwe z szafek pozrzucane!!! tak tak już wiem,ze mam dziecko w domu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mi sie tylko na razie okres spoznia, jem tak jak jadlam czyli czasami duzo a czasami mało i bola mnie piersi. Ale jutro kupuje test i ide do gina bo juz powinny byc moje wyniki z prolaktyny i progesteronu. Robie sobie kawke i zabieram sie za pisanie pracy na zaliczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izuś:) ja też robiłam po 14 dniach ,do tego bolało mnie w dole brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!! troche mnie nie było... wiecie że ja jeszcze zdjęć nie mam :-( ale zyje nadzieja, ze w ten weekend album bedzie juz mój!!! a szczerze mówiąc szlag mnie trafia, bo wiem że łądne będą a ja na nie czekam i czekam i trace juz cierpliwość... Yzulka ooo na prawko idziesz :-) to powodzonka - dobra decyzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik Iza uuuu ale tu piekne rokowania widze na przyszłą mamunię :-) zazdroszczę!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zkleciłam juz połowe - następna cześć za jakis czas (jak sie nie ma świadomości ze to tzreba juz to tak strasznie człowiekowi sie nie chce) w międzyczasie pisania pracy bylam u babci, posprztałam w pokoju - wszystko zeby tylko nie pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza suuuuuupeeeeeeeeer!!!!!!!!!!! Gratulacje 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 A zdjęcia na nk juz oglądnęłam :) Fajna z Was para :) Gagatka trzymam mocno kciuki! A ja byłam w tym moim zapyziałym USC- po pierwsze nie chcieli mi wydać zaświadczenia, bo przyszłam bez narzeczonego jestem jeszcze autonomiczna niezależna jednostka a oni mi każą już z chłopem po urzędach łazić.....po drugie urzędas stwierdził, że bez problemu wyda nam obojgu papióry...jacieeeee M był w swojej parafii po papierologię. Ksiądz go pamiętał, pogadali sobie, M wyłuszczył po co przyszedł i pierwsze pytanie księdza- \"Czy Twoja dziewczyna jest w ciaży?\" . Jak przychodzi młody chłopak i ślub zimą to musi być wpadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem, nie wiem co kupic na urodziny chłopakowi, który własnie zdał do liceum. macie jakis pomysł na prezent urodzinowy, ale nie specjalnie drogi?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ale ksiądz chamówe odwalił!!!!! ale Twój men go pewnie zgasił zaprzeczając :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie cwiczylam na orbitreku 30 minut :) umieram :) ja tez doddałam fotke na nk :) lae tylko jedna :) moim zdaniem najlepsza z calego slubu :) tzn z sesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki:) ja bym kupiła grę komputerową-zobacz co teraz jest na czasie:) możesz się podpytać rodziców w co gra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda księza ostatnimi czasu sa po prostu obledni!! Ich podejscie do niektorych spraw jezt zenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomysły 🌻 🌻 🌻 w sumie nie chciałam tego prezentu wiazac z kompem, bo w zeszłym roku dostał bluetooth-a pod usb, ale szczerze mówiąc chłopaki w tym wieku maja najwiecej radochy własnie z takich przentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki:) tak naprawdę kupić prezent nastolatkowi w naszych czasach to porażka! kilka lat temu książka przygodowa to było coś,a teraz! ja za rok w czerwcu mam komunię chrześnicy i mam zonqa jak cholera! młoda ma wszytko(telefon,komputer,złoty łańcuszek(nawet dwa)rower,wierze,aparat) sorry bardzo ale nie stać mnie na samochód.....jak ja szłam do komunii to biblia z obrazkami dla najmłodszych była na czasie,a teraz!!! pieniędzy nie chce dawać bo to wiadomo,ze dla rodziców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka quada jej kup :) w tym roku w okresie komun gadalam z kumpela i powiedziala ze dziecko zazyczyło sobie albo antene satelitarna albo quada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×