Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Rudziutka, ja mam ślub o 16 :) czyli też ciemnica :D:D a nie ma jakichś światełek przed wejściem? hymm... Pochodnie tez fajna sprawa, tylko to zalezy jak to się będzie komponowało z całością... Słuchajcie, a my wczoraj z A oglądalismy jakies smieszne pierwsze tance na youtube i chyba chcemy odwalić coś smiesznego, cos jak na tym filmie... http://pl.youtube.com/watch?v=21F7FP3_54M :D tzn ja to bym sie jeszcze zastanawiała, ale mój A po prostu tak sie podjarał :D:D tzn na poczatku zatanczylibysmy dlugiego pieknego walca, a potem nagle zgrzyty w tasmie i fun :P nie powiem ,ciekawa opcja, rozluzniająca i w ogole, ale nie wiem czy sama bede miala tyle odwagi zeby tak wywijac :D dla znajomych to ok, ale rodzina to chyba padnie trupem :):):) dzis pierwsze lekcje tanca, nie moge sie doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Zabusia a jak samopoczucie? I jak reszta \"Matek\"jak wasze samopoczucie ...u mnie nadal mdlosci itp.Ale juz coraz to lepiej i coraz ich mniej i z tego sie ciesze. unusual Pierwszy Taniec Extra ....ale osobiscie na pierwszy taniec mi sie to nie podoba ....:) Ale to moje zdanie aha no i musialabym miec bardzo waska sukienke zeby do tego zatanczyc bo jak sie ma Tren to pozniej wszystko przeszkadza . Pozdrowienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no własnie, tamta pani miała bardzo zwiewną sukieneczkę i mogła sie wyginać:) ale tak naprawdę to chyba też wolałabym śliczny normalny taniec. Potem ewentualnie jak sie wszyscy już rozbawią, to można coś fajnego zrobić :D ale tak generalnie to idziemy dziś na pierwszą lekcje tanca i chcialabym wszystkich oczarować walcem :P:P Mi sie bardzo podoba kawałek Połomskiego i Santor \"Zakochani\" ale A twierdzi ze jest taka za stara i ze nie, znacie moze jakiegos ładnego walca? tzn jakies polskie czy zagraniczne utworki do ktorych mozna zatanczyc? apropos, ten taniec tez jest bardzo oryginalny i tu ten walczyk jest ladniutki tylko nie wiem kto to spiewa... http://pl.youtube.com/watch?v=Zo27tNO3omo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia gratuluję kochana! Dbaj teraz o siebie i brzuszek :) jak tak Was czytam, to mnie się strasznie zachciewa!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy natknęłam sie na ten filmik, wyszło im naprawdę nieżle. Ale nie wyobrażam sobie moich babć (jedna po zawale) patrzacych na takie wygibasy :) Suknia musi być wygodna i lekka, typowa PM ala królewna będzie wyglądała komicznie A ja kupilam dziś futerko na etolę :) Unusual czy Twój meżczyzna przewiduje ubranie wierzchnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany dziewczyny! Litości z tymi Waszymi zaciążeniami, mnie sie dziś całą noć śniło, że miałam dziecko :D:D:D tzn trochę z Waszego powodu, ale lubie czytać o brzuszkach;) i trochę pewnie dlatego że co chwila dowiaduję się że jacyś moi znajomi są w ciąży :D:D rany, umęczona dzisiaj jestem przez to dziecko w nocy jak nie wiem co :D:D:D Niby było dopiero co urodzone, a siedziało, ba stało nawet i gadalo :D ale wiecie ja kto sie w snach psiańczy... Najlepiej to mi sie śmiać chce jak w moim śnie mija dzień a mi sie przypomina, że może tak bym to dziecko przewinęła :D:D i chyba 2 godziny meczylam sie z jakaś tam pieluchą, a na koncu stwierdziłam, że trzeba będzie kupić pieluszki Huggies, bo są najlepsze :D:D:D a przeciez ja się na pieluchach nie znam :P nie wiem skąd mi się to urojiło;) rano powiedziałam o tym A, to się uśmiał :D Wczorajsze lekcje tańca były super! Kolejne w czwartek :) teraz już wiem, że jak skończymy ten kurs, to napewno idziemy na jakiś towarzyski :) Smieliśmy sie z siebie jak któremuś coś nie wychodziło, ale też i jedno drugiemu służyło pomocą jak szybciej załapało kroki :D A bardzo się spodobał walc, że taki dostojny taniec, że ładnie to będzie wyglądało, ehh jak mu mówiłam wczesniej to tak się nie palił, faceci to są jednak dziwni, nie uwierzą dopóki sami nie spróbują :P Rudziutka, no właśnie niby pamiętam ślub mojego brata zimą i on wtedy nie miał żadnego płaszcza, miał sam garnitur... Ale bez przesady jak będą mrozy to nie każę mu paradowac w samym garniturze, nie jestem tyranem :D już wcześniej kupił sobie ładną jesionkę, taką za pupcię;) i może miał ją na sobie dwa razy, nie widze przeszkód jeśli by chciał ją założyć tylko szaliczek trzeba będzie jakiś dokupić. Chyba, ze nie bedzie jakiegoś strasznego mrozu, niby kościół mamy ogrzewany, wiec marzniecie czeka nas tylko w momentach przejscia z samochodu do kościola i po ślubie do sali. Ale nie ma co się katować, tylko dlatego że coś wypada czy nie. To jest zima tak czy inaczej i łatwo sie przeziębić. Zwłaszcza że zaraz po weselu jedziemy na tydzień w góry więc nie możemy sie rozchorować. Własnie... chyba zaczne coś łykać przeciwgrypowego profilaktycznie;) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja prawie mdłosci nie mam tylko lekkie bóle podbrzusza jutro beta kontrolna ale wg wyliczen wszelakich to 5 tydzień :) a własciwie juz pocztek 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:).. Zabusia gratulacje.. Ja dzisiaj ide do lekarza:)>.na 16.30 i dokladnie sie wszystkiego dowiemy bo musialam niestety czekac na wizyte sporo bo nie bylo wolnych miejsc..u prywatnego w dodatku,,,eh:/ Pozdrawiam odezwe sie wieczorkiem to napisze co i jak.. Mdłosci oj hehe mdlic mdli lekko...na razie przynajmniej ale za ta senna jestem i ciagle do wc biegam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) co tam ciężarówki :) hehehe jutro wybieram sie do okulisty po 4 latach (a chodze w soczewkach ale na szczescie od 4 lat mam taka sama wade) to bedzie przełomowa wizyta :) a od poniedzialku planuje isc na chorobe i ruszyc w koncu ta cholerna prace mgr!! bo juz koniec listopada a ja nawet jeszcze nie zaczełam!! zaraz bede robic tosciki :) ktora chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) zaciążyło się nie ma co:) ja rok temu czekałam na młodego na porodówce:) obecnie robię prawko-o matko i córko dobrze ,że z mojego miasta nie jesteście ;P przyszłe żonki:) stresik jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no yza mamy to szczescie :) my dzis o mało co mielibysmy wypadek, jakis palant zaczął wyprzedzac auto ktore chcialo skrecac, my jechalismy swoim pasem a on chcial skrecac. Na szczescie nic sie nie stało, ale brakowało paru mm. pocwiczylam ciut :) cvzekam na miska ktory podwiezie mnie do kolezanki a potem tosciki :) mniam mniam aa tosciki, piwko i Lejdis :) taki wieczorem dzis mamt ktora sie pisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję \"ciężarówkom:P:D\" ja się piszęna wieczór z tościkami,a mogę winko zamiast piwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po wizycie u lekarzA:). malenstwo ma 16 mm i 6 tygodni termin mam na 13 lipca:)...za 4 tygodnie kolejna wizyta i musze porobic za dwa tygodnie badania rozne.... od dzisiaj mamy mieszkanko kawalerke ale duzo bo 42 m wynajmujemy od znajomego taty troszke ja podremontujemy odswiezymy zevt sie przyjemnie mieszkalo..i placimy tylko 400 zl juz z czynszem no i wiadomo jeszcze media ale tego duzo nie zuzyjemy heh :)...najlepsze ze w bloku naprzeciwko moich rodzicow:)...wiec na internet nie daleko:)... i mam nadzieje ze do swiat sie uporamy z malym remoncikiem i sie wprowadzimy:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) byłam dzis u okulisty no i mam astygmatyzm no i slepne :( imilii to juz duze dziecie nosisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhe gagatka normalnie człowiek gigant:)... Ty biedulka nie slepnij bo nie bedziesz zagladala do nas jak oslepniesz:)>...ja juz z 5-6 lat nie bylam u okulisty heh a okulary gdzies leza bo nosic powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, nie ma co panikować :D ja mam astygmatyzm plus krótkowzroczność i żyję :D na codzień chodze ebz okularów, ale nie wsiąde za kierownicę bez nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez mam astygmatyzm od urodzenia i nie jest ze mną tak żle hehe Ja odebrałam dziś wynik bety kontrolnej i jest ok koniec 6 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia i Imili czy Wy nie pracowałyscie przypadkiem wspolnie ?? Bo obydwie jestescie w 6 tygodniu :) heeh ja wlasnie wrocilam do domu po 12 godzinach i zaraz wyladuje chyba pod prysznicem, a jutro znow maraton szkolny :( ja tam nie nie panikuje, okluary nosilam od szostej klasy podstawówki i co roku wada mi jechala w dól (krotkowzrocznosc) od drugiej liceum swoja przygode rozpoczelam z soczewkami i dzieki nim wada juz mi tak nie galopuje, teraz mi trochu poleciało w dól ale po 4 latach miało prawo!! lecem do wanny :) gdzie Wy sie podziewacie wszystkie??? babitek, summer, katai rzado sie odzywa, kala tez - balletyn, !! Co z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MOJE MALEŃSTWO JUTRO-A W ZASADZIE ZA KILKA GODZIN KOŃCZY ROCZEK:) JAK SOBIE POMYŚLĘ,ZE ROK TEMU O TEJ PORZE LEŻAŁAM NA PORODÓWCE,TO JESTEM W SZOKU JAK TEN CZAS SZYBKO PŁYNIE :) Poza tym śnieżek pada i jest fajnie biało:) Zostały mi jeszcze 4 jazdy po 2 godziny każda...jestem wściekła na poprzedniego instruktora bo położył sobie lachę na moje szkolenie... Po 17 godzinach jazd nie pokazał mi co to rękaw i koperta-i teraz muszę nadrabiać wszystko! Danonek zajmował się swoimi sprawami(tj.pojechać tam,potem tam,na chwilkę do kolegi pogadać) Danonek-to mój ex instruktor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danonek fajna ksywa :) hehe No to złóz temu Twojemu duzemu juz synkowi zyczenia od cioc z kafe :):D sto lat :) Yza co mozen kupic poltora rocznemu chłopczykowi na mikołaja?? (taki nie drogie znowu??) a ja juz wykapana :) i zaraz chyba pojde spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko-ja zawsze w piątek jestem na próbie,a że u nas śnieg spadł,to ja najpierw poszłam pod ciepły prysznic,zjadłam obiad a teraz weszłąm na komp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie snieznie i mrozno!!! U mnie tez spadl snieg i jest fajnie bialo! Wojtus wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek!!! Pozdrawiam , Uciekam zrobic sniadanko bo \"jestesmy \"strasznie glodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie tez sniezek spadł :) szkoda ze wczoraj moje buty zimowe oddałam do reklamacji :( Yzulka dziekuje za pomysły :) JA wlanie koncze kawe a potem zmykam na uczelnie - w razie nudnych zajec zabralam ksiazke do czytania :) Milego dzionka dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :)... u nas tez bialo heh a my na letnich oponach bo zimowe sa na wsi:)...w poniedzialek akurat jedziemy wiec mam nadzieje ze dojedziemy:D bo plyta do odebrania:) Dla WOjtusia sto lat:D....i buziaki od forumowej cioci...Wszystkiego najlepszego :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Imili Zabusia to my tak jednakowo :D ja mam termin na 10-go lipca :D:D Imili Ty na 13-go hihi :) Rybnik-Iza oj u mnie mdlosci sie zaczely :( nie za czesto ale jak juz przyjdzie to okropnie sie czuje juz 3 razy zlapalo mnie w pracy rano wstaje z uczuciem \"niedobrze mi\" w busie ledwo co jade a jak jzu przyjezdzam do pracy to do kibelka :D Yzulka zyczonka od ciotki Cafki :D 🌻 jest ktos w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) wczoraj bylam bardzo grzeczna i wysiedzialam do konca na zajeciach :) (az sie dziwnie czulam). Bylismy wczoraj w kinie i na kolacji i lekka reka wydalismy przeszło 100 zł :) teraz od 8 minut powinnam byc na zajeciach, ale spoznie sie tak poltorej godzinki :) Cafka moj M. tez urodził sie 10 lipca :) a tak w ogole to dzien dobry wszystkim :) Yza jak po imprezie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)...jeju sniegu coraz wiecej eh:/.... my dzisiaj jedziemy na chrzciny małego od brata Karola...a sa dopiero o 16 normalnie szok tak pozno:)... i tak poprasowalam ciuchy ja to sie juz ubralam bo jeszcze musimy po kartke zaraz pojechac :).. no Yza jak tam po imprezie urodzinowej Wojtusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×