Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka.......22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek ... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009....Fabianek OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Imili86..................13.07.2009..................... .......chłopiec Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..dziewczynka kati.....................27.07.2009..................... .......chłopiec Zonqa ..................30.10.2009.............................??? ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech te bóle krzyżowe :) ale szybko się o nich zapomina przy małym bąblu na brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka 70, 50 :) ja tylko na momencik :) Pani promotor odesłała mi juz prace i zaczne ja poprawiac tzn w bibliografi mi cos tam kazała zmienic. I w przyszły czwartek chyba jade ja zarejestrowac, albo na poczatku lipcca!! Zaczynam sie bac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to oki ;) tyle mogę jeszcze dołożyć do tego interesu :P To która teraz w kolejce na porodówkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) oj jak ja sie dzisiaj dobrze czuje bo lało cały dzien i przynajmniej chlodno bylo...a w upały mi ciezko eh..niestety od jutra znowu to samo eh :/ nawet obraczki juz nie nosze bo palce mi napuchły eh i mnie obcierała..leży biedna i tylko patrzec na nia moge,, W kolejce na porodówke to chyba cafka i ja ..cafka na 9 lipca ja z usg tez na 9 (lekarz powiedział ze ten jak dla mnie bardziej prawdopodobny termin) a z om na 13 wiec zobaczymy hehe Nie powiem wolałabym 9:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście jeszcze ja termin wg USG 9 lipca :) mała ma już głowke na 27cm a ja w pasie mam juz 116cm :) i plus 13,2 kg hehehe Iza a napisz czy cie nacinali mam nadzieje że nasza niunia nie bedzie bardzo duża jak rodzice ja ważyłam 3800 a mąż 4200 heheheh buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia :) a jak będzie miała ponad 4,500 kg?? Ja oczywiście sobie nie pospałam bo słyszę w łóżeczku rano awantura z miśkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuzulka nawet nie kracz hehehe nie raczej nie lekarz oszacował że ok 3300 do 3500 maksymalnie przy obecnym wzroście wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tak bylo :) ale wiesz...rznie to jest z USG mi nap raz wyszło ze mały wazy 4,500 kg! a tydzień później że 3000 kg!i ja zgłupiałam!! tak czy inaczej wszystkim wam życzę lekkiego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsze, ze masz już to Iza za sobą i u boku lezy słodkie maleństwo :) no teraz Zabusia i Imili są juz blisko rozwiązania :D zobaczymy jak im pójdzie ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Gratuluję szczęśliwym rodzicom. Dzięki Iza za opis porodu. Super, że już po wszystkim i masz synka przy sobie. Nie mam czasu czytać niestety co u Was więc tylko pomacham wszystkim :) Ja, tak jak Kala napisała, jestem zabiegana strasznie. Znów zaczęło się pisanie prac lic i mgr więc siedzę i przepisuję, poprawiam itd. Poza tym remont. Ciągnie się dalej. Kuchnia już jest praktycznie. Trzeba tylko takie kosmetyczne rzeczy porobić. Łazienka się robi, zaraz za nią przedpokój i klatka schodowa, no i powoli sypialnia i będzie koniec. Z miesiąc to jeszcze potrwa. Jeśli chodzi o sprawy ciążowe to czujemy się bardzo dobrze, boli mnie jedynie kręgosłup jak za długo posiedzę na krześle. Wizytę u gina mam 3 czerwca, zobaczymy ile mały waży :) Tyle u mnie. Zmykam na kawkę i drugie śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-witaj:) a potem parapetówkę dla \"kafiarnianych\";P ja już po koncercie:)super było a teraz pełna strachu na 14:30 na zdjęcie szwów i kontrola,oraz ustalenie dalszego leczenia pierwsza wizyta u lekarza po zabiegu zobaczymy też co powie o dzidzi?jak on to widzi,przy tym leczeniu? i wogóle z moimi stawami? ciekawa jestem,ale też pełna obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala napisz co lekarz powiedział i jak poszło w ogóle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka to Ty mi sie reklamowałas jako jedynaczka do przemaglowania he he he :D wysłąłam Ci na maila ankiete, nie wiem tylko czy dobrego maila mam ;) więc sprawdź czy doszło :D ...bo powiem Wam szczerze, ze ze mną coraz gorzej. W ostatnim czasie zauwazyłam u siebie narastające problemy z pamiecią. Tzn zapominam coraz cześciej jakieś pierdoły, ale do tego stopnia, ze jak ktos mi mówi że mi coś dawał, to ja niepamietając wpieram że na pewno nie!! a póxniej sie okazuje,z e to jest u mnie i jak widze gdzie lezy to sobie przypominam moment kiedy to tam kładłam :o :o :O JA SIE CHYBA STARZEJEEEEEEEEEEEEEEE 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka mail mi sie wrócił, więc mam nieaktualny twój adres :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE NIe Zabusia nie nacinali mnie ,dalam rade bez tego ....:) My dzisiaj wybieramy sie na pierwszy spacerek 15 min ale czekamy jak nasze malenstwo,wstanie napije sie i mozemy wyjsc. Wczoraj przyjechala polozna sprawdzic czy z malym i ze mna ok ,a dzisiaj jak przyjedzie to bedzie go wazyc...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej-nie bolało tak mocno tylko w jednym miejscu(w trzech miałam szwy) jestem trochę przybita:( lekarz powiedział,że wszystko dobrze itd ale niestety powiadomił mnie ,że do pracy wrócę najszybciej za 2-3 miesiące:( nie żebym tak tęskniła,tylko wkurzą się na mnie,że nie przyjdę bo wiecie czas letni-urlopy itd mieli kogoś zatrudnić na ten czas jak mnie nie będzie,ale znając moją szefową może z tym zwlekać,a niezadowolenie szefa i współpracowników spadnie na mnie:( a dodatkowo przydałoby się jakieś zajęcie w domu,a jeszcze najlepiej takie ,które finansowo by wsparło to już by było super,bo niestety te zastrzyki od 500 najtańsze do 1200 kosztują-za jedną serię(3 zastrzyki) co do dzidzi to dam radę,ale dopiero po leczeniu prawej nogi(bo on nie poda mi zastrzyków jakbym była w ciąży,a dobrze by było wyleczyć do końca tą prawą nogę) czekają mnie -ćwiczenia i zastrzyki i bezwzględnie 6 tyg o kulach bez ściemniania(które mi się czasem zdarzało):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala czyli w sumie nie jest źle ;D bardzo sie cieszę,z e prognozy zwiazane z potomkiem sa pozytywne :D a co do pracy to sie nie martw - w końcu muszą sobie jakoś poradzić ;) a co do zajęcia w domu to ja nie w iem co Ci tu doradzić... takie nic nie robienie jest na pewno męczące, bo sie czlowiek tylko niepotrzebnie zadręcza. Trzeba się zastanowic co tu porobic, aby dorobic i sie mocno nie narobić (przez wzgląd na noge) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala:) zdrówka dla ciebie :) a wiecie ja się właśnie umawiam z dziewczynami z mojego forum ciążowego na spotkano :) jesteśmy rozsiane po całej Polsce, ale w czerwcu pod koniec mam nadzieję ze się spotkamy(chyba w Wawie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie tylko pochwalic ze po 22 dniach laskawie zjawil mi sie okres!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza to jest fajna sprawa jak sie wszystkie moga stawic na takie spotkanie, albo chociaz wiekszośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki:) no tak okolo 7 ma nas być ;) a wszystkich jest 14 z czego udziela się najwięcej 9 :) reszta została na kafeterii chyba-ale nas nie bawiły już pomarańczowe wpisy i teraz mamy spokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda, ze na kafe nie mozna zrobić forum prywatnego, gdzie obce osoby by nie mogły pisać i żeby zacząć pisac na danym forum musiałby załozyciel tematu zaakceptować taką osobę. to by sie przydało ;) miłego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) a miał być zrobiony \"album\" z naszymi zdjęciami ślubnymi pamiętacie ten pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:). Ja dzis zmeczona ide sie polozyc na godzinke eh.. na targu ruch masakryczny mielismy dzisiaj chyba z 300 kg truskawki poszlo masakra jakas..az nie chce myslec co bedzie w sezonie jak juz teraz tak idzie ..tata az drugi raz na gielde jechal po truskawke bo zabraklo w sumie teraz najbardziej ona schodzi i pomidory ...mam dosc.. mama sie smieje ze na tyle ruchu co ja sobie gwarantuje to maly sam wyskoczy przy porodzie ze pojdzie szybko i sprawnie hehe.. No Kala ja pamietam pomysl z albumem z naszymi zdjeciami slubnymi, tylko kto go zaproponowal to juz nie pamietam:D..a ja do takich rzeczy to zdolna nie jestem hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka dzieki za pozdrowionka :) jestem dziś padnięta po tej wyprawie do szkoły rodzenia i zaraz zmykam poleżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×