Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Glupolek - gratuluje pracy :) fajnie fajnie :) Ineska - pewnie masz racje, nawet poczucie zażenowania jest warte takiej pamiatki - jedyna okazja w zyciu. Poza tym wiem, ze zdjecia nie oddadza wszystkiego - to tylko klatki. no i chyba nie bede sie rumienic ze wstydu przy kazdym ujeciu ;) w koncu mi przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale zapisalyscie, musze poczytac bo nie przeczytałam całosci, ja jestem w rozjazdach, teraz też sie musze zaczac uczyc bo drugi etap rekrutacji to jest test i musze miec jakies pojecie, wiec zaczynam sie ostro uczyc bo zalezy mi na tej pracy...!! pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Babitek super zdjęcia, myślę, że 1500 za cały dzień plus wesele to jest bardzo tanio. My płacimy za plener plus kościół 1000 zł. Glupolek - jeszcze raz GRATULACJE!!! co do kamerzysty, to ja osobiście chciałabym mieć taką pamiątkę. Tak jak już było wspomniane, nie będzie na zdjęciach słów księdza, rodziny, znajomych, nie będzie śmiechu, muzyki itp. Cafka- miłej nauki Powiedzcie jak to jest z tym plenerem, czy te zdjęcia robicie w dniu ślubu czy może po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zabka :) milo mi, ze Ci sie tez podobaja :) I wlasnie ten fotograf nas namawial na wycieczke po slubie, na caly dzien za miasto - ma swoje \'ulubione\' miejsca zdjeciowe, ale ja nie chce- moze jeszcze zmienie zdanie. Ale nie wiem jakby to mialo wygladac - w dniu slubu bedzie fryzjer, wizażystka i swieza czysta suknia. A po slubie - jeszcze raz fryzjer, wizażystka i przybrudzona po weselu, podeptana suknia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też się zastanawiam jak to rozegrać, bo niby ślub mamy w sierpniu ale jak pogoda nie dopisze:( i w dzień ślub jest tak mało czasu, żeby to wszystko wyszło. Ciekawe ile takie zdjęcia mogą trwać, ale pewnie z kilka godzin. Poza tym jest jeszcze opcja przed ślubem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my wlasnie na razie mamy plan przed slubem - innej opcji nie widze :) ale slub bierzemy w kwietniu wiec ryzyko pogody jest jeszcze wieksze :) a trwa - nasz fotograf powiedzial ok 5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek gratuluje pracy, mam nadzieje ze tez mi sie uda... Belleteyn Tobie rowzniez gratuluje mieszkanka! dziewczyny napisze ogolnie obraczki wszystkie super, my sie jescze nie rozgladalismy, co do fotografa tez jeszcze nie mamy... zespoł hmm, tamten olałam a teraz w niedziele jestesmy umowieni wiec mam nadzieje ze wypali... co do zdjęć ja wole po weselu, znaczy My, jedynie na zdjecia w studio sie zdecydujemy ale po slubie plener, bo jednak to duzo zajmuje... ide zjesc kolacje, bo dzisiaj w biegu, ale zdazylam jeszcze paznokietki zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Co do pleneru -to my mamy w dniu wesela pierwsze studyjne a potem plener ,mam nadzieje ze pogoda dopisze. Wesele jest w jednym dniu i dlatego nie chcialabym pleneru ani przed dzien slubu ani tuz po nim :) Nie wyobrazam sobie wesela bez KAMERZYSTY choc nie przedam ale pozniej za kilka lat bedzie milo zobaczyc PAMIATKE Z WESELA :) Ja na dzisiaj sie z wami zegnam .Zycze wam milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sama nie wiem kiedy chcę mieć plener.jak tak czytam wszystkie wypowiedzi to plusów jest prawie tyle samo co minusów zrobienia pleneru w innym dniu. muszę to jeszcze przemyśleć :-) cafka - powodzenia z tym zespołem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek zespoł jak zespół, bardziej mi zalezy na tej pracy :( musze dac z siebie wszystko i zdac ten test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie dziekuje :) w poniedzialek... a tak mi sie nie chce uczyc bo w sumie nie wiem czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten ból - przede mną jeszcze 3 egzaminy, aja się tak uczę na 2 dni przed każdym :-) kiedyś mi to wyjdzie bokiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewuszki:) przepraszam za pomylke gosiaczku:)glupolku gratulujepracy:) wrocilismy juz z zakupow:)prezenty kupione i chyba juz wszystko chociaz jutro tez idziemy to pewnie sie jeszcze cos dokupi:)juz sie troche popakowalismy:)w przyszlym tygodniu odetna mi internet bo roziwazalismy z nimi umowe bo 25 jedziemy do Polski ale pospisuje sobie adresy, numery gadi itp i jak tylko kupimy komputer i zalozymy sobie internet to wroce na nasze forum:)bedzie mi sie tesknilo:)za wami dziewczynki:) kupilam sobie dzis fajna maszyne tzw monitoring dni plodnych:)rano robisz siusiu i sprawdzasz jaki masz poziom plodnosci..mozesz tak caly cykl mierzyc...jak jest od 0-5 jest bezpiecznie a od 6-15 trzeba z prezerwatywa a przy 20 lepiej sie wstrzymac:)przy 30 murowany dzien plodny:)i wtedy najlepiej starac sie o dzieciaczka:)wiec koniec z tabletakmai:)hura.....:D zapisuje sie na kurs jezyka francuskiego i potem wloskiego:)bo mam juz podsatwy wiec czas chyba cos z nimi zrobic:)znam ang pefect, francuski na poziomie podstwaowym i wloski tak samo:)ale mam lenia i nie mam silnej woli:)i ktos musi nade mna stac i mnie pilnowac wiec kurs bedzie najlepszy:) zmykam cos zjesc:)buzka dla was:)poczytam was za chwilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiątko 🖐️ mam pytanie odnosnie tego urządzenia, jaka jest cena? jesli mozna spytac bo bardzo mnie to ciekawi z tego co kiedys sie oreintowałam to jest to bardzo drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysmy zaplaicili 100 funtow czyli cos oklo 550 zlotych ale jest dobre :)jeden minus to to ze placzeki trzeba kupowac osobno i musze sie dowiedziec ile kosztuja ale ten monitoring ma skutecznosc 99 % tak jak tabletki...chociaz to jest bardziej urzadzenie jak ktos sie stara o dzidziusia...ale dowiedzialam sie ze mozna i tez w ten sposob stosowac:)jutro ide po paleczki to tez napisze jaka ich cena jest.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiatko dzieki za info :) ja sie tez nad tym zasyanawialam ale cena mnie przeraza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zabka :) wiesz ładna ta suknia, ale bardziej by mi sie podobała gdyby na biuście miala prosta linie, jak dla mnie :) ale ogolnie śliczna ta suknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie podoba bo ma ciekway kroj ale uwazam tak jak cafka ze dekolt powinien miec inny kroj ale tak mi sie podoba bo dziewczyna wyglada w niej jak kseizniczka:)najwazniejsze jest czy tobie sie podoba:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te kiecki :) ja nie mam jeszcze upatrzonej, za wczesnie jak dla mnie ale poogladac czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojedzona:)najdalm sie jak nie wiem co hehe:)ja tez szukam sukni ale jak juz znalazlam i pokazalam lukaszowi to jemu sie nie posodobala bo nie llubi koronek i jestem w kropce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w porannym amoku to wyskoczylam z ta akcyza jak Filip z konopii. Nie wiem o co mi chodzilo. Pomieszalo mi sie rowno. Wlasnie patrzylam na ceny hurtowe w necie. Kurde. Bedziemy kombinowac, bo czasem wychodzi 5 zlna jednej pollitrowce. Ide spajkac. Bylam dzisiaj caly dzien w pracy i u tych znajomych. Dopiero o 20-stej wrocilam. Kasiatko.tez sie interesowalam tym testem. Podaj prosze jego nazwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×