Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej!! Darianka - wszystkiego najlepszego :) jak będziesz mogła to ja też poproszę chociaż jedno zdjęcie z Tobą!! Dziewczyny w przyszłym tygodniu wybieram się do USC - powiedzcie mi co ja za papiery mam wziąść i ile to mniej więcej kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili:) a przymierzałaś któraś z nich? mnie sie podobały podobnie a jak założyłam takie to przestały mi sie podobać momentalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili, gwarantuje Ci, ze jak zaczniesz mierzyc, szybko bedziesz wiedziala, ktorą chcesz :) sama Cie wybierze :) wiec sie nie stresuj tym ogladaniem w necie. Yzulka - troche za wielkimi krokami, jak dla mnie ;) My mieszkamy razem i oboje jestesmy tu zameldowani, wiec zapowiedzi oddawalismy w tym samym kosciele (na jednej kartce w ogole) i placilismy 50pln. Z tego, co wiem Yzulka, to na zapowiedzi kazde z mlodych daje w swojej parafii (miejsca zameldowania) i placi sie chyba tu i tu. 350pln za zapowiedzi?! no bez jaj...zdzieraja - od nas - jak wyzej - w warszawie wzieli 50pln za 2 osoby za zapowiedzi. Yol Gosiaczku :) Nam do USC potrzebne byly dowody osobiste i metryki urodzenia (adrian wyciagnal ze swojego USC, a ja moja na miejscu, w warszawie), pozniej musielismy zaplacic - dokladnie nie pamietam, ale ok 100pln (chyba 75? czy 85?) i na miejscu, od reki wszystko nam dali - musielismy wypelnic formularze nt nazwiska mojego po slubie, nazwiska dzieci itp. Ponawiam apel do Darianki - zeby bylo na wierzchu ;) prosze slicznie o zdjecia :) bata.b@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku bardzo proszę o dopisanie do kalendarza- 27.12.2008. imili86 z Twoich sukienek najbardziej podoba mi się 2. Jeśli masz mozliwość przymierzenia to szoruj do salonu, tam wszystkie wątpliwości się rozwieją. Z tego co słyszałam to zapowiedzi 50-100 zł, USC 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - dopisalam :) jesli chcesz, to dawaj jakis opis (tekstowy), ktory pojawi sie po kliknieciu na Ciebie :) napisac tam mozesz caly elaborat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe jajca - dzwoniłam do tych par, które mają ślub tego dnia co ja aby uzgodnić czy bierzemy dekoratorkę czy nie i chyba ksiądz zapisał 2 pary na 1 godzinę. Ja sama mam już mętlik w głowie - chyba zapisywałam się na 16....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn - nie masz gdzie sprawdzic? - moze zapytaj kogos - z rodziny, bo pewnie komus mowilas, albo rezerwacja sali - na pewno dopasowywalas to do godziny slubu - jakos dedukcyjnie musisz do tego dojsc...a to wlasnie 16 jest zapisana podwojnie? - w sensie 2 pary? Yzulka, taaaaa, 18 dni..a lista rzeczy do zrobienia wciaz dluga :) wiem wiem, powtarzam sie, ale prawde mowiac tylko to mnie stresuje :) z sama mysla slubu juz sie chyba 'pogodzilam' ;) i nie mam juz nawet zadnych durnych snow na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_wariatku
Babitku poczekaj poczekaj :) sny na pewno sei pojawia :) (na 70% dzis w nocy - skoro o nich myslisz) Agatka wlasnie pocwiczyla godzine :) Imilii suknia najladniejsza według mnie to 2 :) ja mam nadzieje ze wyrobie sie z zapowiedziami, ksiedzem, organista w 500 stówach i niech spadaja!! :) Teraz chyba udam sie do wanny :) Belletyn powaznie n ie pamieatsz godziny?? hehehehehh :classic_cool: Ja mam 15 ale teraz zaluje ze nie 16!! :( no ale trudno juz po ptokach :) Zmykam poki co narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle nie pamiętam, co sama zaczynam być niepewna - lae ja jestem przekonana ze 16. Jutro mają u księdza sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..no dziekuje za opinie tez wlasnie najbardziej jestem przekonana do 2..no wlasnie narazie niemam mozliwosci bo salon jest w radomiu a tam dopiero bede w maju i wtedy sie wybiore.. co do godziny my mamy tez 15 chcielismy 16 ale niestety rozaniec jest bo to pazdziernik ...a 17 byla zajeta..wiec byla wolna 18 lub 15 wolelismy juz 15 bo wiadomo 18 pazdziernik to szybciej ciemno sie robi ..eh chociaz boimi sie jak z czasem bo na 12 mamy jeszcze plener hehe tzn trwa 1,5 godziny plener tyle ze mamy jeszcze jakies 25 km do tego parku gdzie robimy ..nie wiem jak to bedzie ale ile zdarzymy zrobic zdjec to zrobimy wokol sali tez jest ladnie wiec najwyzej dorobi sie pare tam zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Belleteyn napewno sie wyjasni na ktora w koncu macie wasz slub :) Wszyscy macie miedzy 15-17 a my mamy na 12 ciekawe czy ze wszystkim zdarzymy :( Ciekawe co tam u naszej \"przyszlej mamusi \"-Jak sie czujesz? Yzulka Wojtus jest sliczny :) Sukienki ladne :) Pozdrawiam :) Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się:) mieliśmy winko do spróbowania białe i czerwone-smakowało i dziś pojechaliśmy kupić czerwone na wesele a białe dokupimy inne później co do sukienek to ładne ,ale nie w moim stylu co do zdjęć Wojtusia,J. mówił,żę rośnie jak na drożdzach:) co do godziny,my mamy o 15 w godzinę miłosierdzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sobie wszystko przypomniałam - NA PEWNO mamy na 16. Denerwuje mnie, że mój Tomek nie wie o której ma ślub i do tego się tak upiera, że już nawet mnie skołował. Orientujecie się ile może kosztować profesjonalny dekorator do kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn facici tacy sa :( niestety !! Ja mowie mojemu ze za 2 tyg bedziemy drukowac zaproszania a on mi jak chcesz!! Normalnie mi rece opadaja!!To Tylko Kati ma takiego Darka ktory sie całkowicie rozkrecil :) Kala w takim razie ja tez mam w godzine miłosierdzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatku Wariatku :D :P opowiem Ci, co mi sie snilo jutro :) jutro jedziemy w ogole zamowic tort (pan w cukierni powiedzial, ze potrzebujemy (o mamo) 10kg tortu :D) Imili, ja tez stawiam na 2, ale nadal uwazam, ze sprawa sie rozjasni, jak pomierzysz :) Gagatku, u nas slub jest co łaska (i nie ma kwoty minimalnej) a organista \'w cenie\'. zdecydowalismy sie na organiste \'w szerszym zakresie\' - czyli z utworami lirycznymi coś tam coś tam :) i z trąbką - i za to płacimy ok 450pln razem. No a zapowiedzi 5 dyszek. Iza, no 12 to bardzo wczesnie :) ale nie macie przed slubem zdjec, wiec zdarzysz ze wszystkim :) My mamy na 17 slub, zdjecia na 12, na 8 jestem zapisana do fryzjera a na 10.30 wizazystka przyjdzie do mnie do domu, taki to plan :) Kala, my z racji, ze win nie pijemy, kupilismy za rada babeczki w hurtowni kilka roznych rodzajow - lacznie 60 butelek (rozowe, biale, czerwone, polwytrawne, wytrawne, polslodkie - dla kazdego cos dobrego ;) ) Belleteyn, grunt, ze sobie przypomnialas! :) Dekorator - to zalezy pewnie glownie od tego, na jakie dekoracje sie zdecydujesz. sprobuj poszukac kogos na forum - powinno wyjsc troche taniej. my kosciola nie bedziemy chyba dekorowac wcale. Gagatku, Adrianiasty ulega, ale nie jest project managerem projektu ślubowesele ;) jak mu powiem, ze ma zrobic to czy tamto - wykonuje zadania grzecznie i nie jeczy, ale sam z siebie zapomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba też dekoratora nie weźmiemy.Mamy ślub 3-maja w Królowej Polski,więc i tak kościół będzie wystrojony.Tylko klęczniki może ubierzemy.Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :-) ja jak zwykle w biegu :-( dzis idziemy do usc, moze tez w tym tyodniu spisac protokol. wiec troche sie u nas ruszylo :-) belleteyn, nie przejmuj sie moj m. tez nie wie o ktorej slub. a czasem jak go z zaskoczenia zapytm, to i data mu sie myli :-) takze u was wszystko w normie :-P :-D napisze wam wiecej jak wrocimy, poki co pozdtrowienia dla wszystkich :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wybieram sie do bielska pozałatwiac takie tam różne sprawy :) Wczoraj przyszły dokumenty z bierzmowania Rafcia :) więc sie ciesze bardzo :) w poniedziałek wysyłam prosbe o akt urodzenia do Cieszyna a potem jak nam przyślą idziemy do USC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała sama opłacić dekoratora to też pewnie bym go nie brała, ale że mam taką okazję i składa się na niego 4 pary to powinna wyjść sprawa naprawdę groszowa. Btw witam z rana :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) my jeszcze dekoratora nie mamy zalatwionego ..musimy jeszcze sie dowiedziec kto ma z nami slub i nie wiem jak to bedzie czy ksiadz sie zgodzi bo po nas jest rozaniec i dopiero po rozancu ma nastepna para slub..zobaczymy..ale jak sie inni nie zgodza to nie bierzemy bo za drogo...trudno... co do sukni to mam nadzieje ze wszelkie watpliwosci sie rozwiaza jak poprzymierzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×