Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witam...a mowilam agatko ze zaliczysz:P a ty mi wmawialas ze nie zaliczysz nie ladnie:P gratuluje...to kiedy pijemy,,hehe tylko nie dzis bo zmarnowana jestem...wiecie ciezkie kobiece dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka brawo brawo :):):) Kocurek - spóźnione, ale gorące 100 lat :) Ale Wam zazdroszczę, że Wy jeszcze czynicie przygotowania do ślubu :D Grunt, że zaraz Babitek dołączy do mnie ;) a potem Kala i reszta :D My teraz czekamy na zdjęcia i film :) i wspominamy, wspominamy, wspominamy ... :) Obrączkę nosi mi się rewelacyjnie :) a świeci się jak psu... :P Taaaaaaaaaaaaka jestem szczęśliwa !!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Darianka witaj....no a niemasz tu dla nas jakis zdjec roboczych :D wykonanych amatorsko hehe :D bo ciekawosc zżera....no tak nie dlugo sama nie bedziesz...dołączy pare dziewczynek do Ciebie:D Agatka no to super ze zaczekasz na mnie hehe bo po tabletkach dzisiaj jakbym sie napila piwa albo drinka to bym chyba odleciala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie poćwiczyłam ufff :) wyszło jakeis 90 minutek (ale 40 minut cwiczylam a nie cwiczylam bo ogladalam brzydule) :) Wszystkim bardzo dziekuje za gratulacje :) chyba przestane sie uczyc na egzaminy :) bo po co jak i tak zdaje na dobre oceny :) Imili to kiedy pijemy wirtualnie oczywiscie :) bo niestety w realu sie nie da :( :o Przyłaczam sei Darianko do prosby imili :) o zdiecia robocze ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko jak dla mnie moze byc i jutro bo nie bede juz tabletkami przeciwbólowymi naszprycowana hehe... My prosimy o zdjecia Darianko...no nie mozesz nam przeciez odmówić profesjonalne pozniej a teraz prosimy o normalne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżyc_
ciekawe, jak długo będziecie się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko-gratulację,ja może też się przyłączę do oblewania:);P Darianko:[kilka pyt] -a jak Twój mąż ,mocno się denerwował? -gdzie położyłaś kwiaty w kościele na klęczniku,czy dałaś świadkowej? -lepsze pończoszki,czy...? -a nogi mocno bolały,miałaś rozchodzone buty?,bo mnie im więcej rozchadzam to bolą bardziej:P -przypomnij mi,czy wy mieszkaliście razem? -skąd szliście do kościoła? ile wcześniej zamawiałaś kwiaty? -ile wyszło wam soków itp.,owoców itp/na os? zaczynam się bac,że o czymś zapomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale u nas dzisiaj mrozno tylko 2 stopnie.A ja dzisiaj musze zadzwonic do szefa czy mam juz przyjsc dzisiaj do pracy koniec leniuchowania. Agatka Gratuluje !!!!! Dziewczyny jezeli macie chwilke czasu odwiedzcie nasza stronke a jak chcecie wpisac sie do naszej ksiegi niestety musicie wkleic ten link w wyszukiwarke a oto ona:serdecznie zapraszamy _http://izaitomekwieczorek.republika.pl/ Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie trzeba nic kopiowac zeby wpisac sie do ksiegi wiece serdecznie zapraszamy do zwiedzenia i wpisania sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie jest mroźno,jest chłodno i pada deszcz:( mimoto,życzę miłego dnia-zbliża się wekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :). Wybraliśmy tekst zaproszenia. Jak sie podoba? :) Pomysł na motto jest mój i strasznie mi się ten wierszyk podoba. \"Jeśli do ludzia tuli się ludź to ludź do ludzia musi coś czuć \" Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat. Małgorzata xoxoxox Tomasz xoxoxoxox wraz z Rodzicami serdecznie zapraszają Sz. P………………………………………………………….. na uroczystość zaślubin, która odbędzie się dnia 16 sierpnia 2008 roku o godzinie 16.00 w Kościele św. Stanisława B.M. przy ul. Szkolnej 23 w Ostrowcu Św. Przyjęcie weselne odbędzie się w Domu Weselnym ”Panorama” w Jędrzejowie Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 01.08.2008 r., tel: xoxoxox (Małgorzata) lub xoxoxoxox (Tomasz) I na dodatkowej wkładce do zaproszenia chcemy napisać: Goście drodzy, Goście mili radość byście nam sprawili w szczęście nasze inwestując kupon totka nam darując. Oszczędzicie kwiatów moc, co by zwiędły w jedną noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn :) fajne ja tez bede miala cos w tym stylu :) Sąd Najmilszy po rozpatrzeniu sprawy Agata ..... i Michał ..... oskarżonych o miłość wzajemną uznaje ich winnymi zarzucanego im czynu, skazując obydwoje na karę dożywotniego związku małżeńskiego. Wyrok sądu jest prawomocny i nie podlega rewizji. Ogłoszony zostanie dnia2 sierpnia 2008 r. o godz. 15.00 w Kościele MB Szkaplerznej w Naramie Nie zdający sobie sprawy z powagi chwili Narzeczeni Nie biorący za nic odpowiedzialności Rodzice Jednocześnie zapraszamy na przyjęcie weselne, które odbędzie się w....... Pełna szczerych chęci i ochoty Imię i Nazwisko oraz Bogu ducha winien Imię i Nazwisko ogarnięci nieodparcie wzniosłymi ideałami życia małżeńskiego oraz gwoli skrócenia niebezpiecznie przedłużającego się narzeczeństwa postanowili zawrzeć związek małżeński dnia 1 stycznia 2000 roku o godzinie 12:00 w Kościele .............. przy ulicy ................ w ................ . Na tę uroczystość serdecznie zapraszają Rodzice i Narzecze Ja, Imię i Nazwisko i Ja, Imię i Nazwisko Już wkrótce powiemy sobie \"TAK\". 1 stycznia 2000 roku o godzinie 12:00 w podniosłej atmosferze staniemy przed ołtarzem Kościoła ................. w ................ i wypowiemy tekst przysięgi małżeńskiej. Wszystkich Przyjaciół, którzy chcieliby dzielić z nami radość tej niezwykłej chwili serdecznie zapraszamy. Będzie to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Po uroczystości miło nam będzie gościć Sz.P. na przyjęciu weselnym w .................. . Prosimy o potwierdzenie przybycia do ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hehe mi tez sie podoba a jak Michałowi (zwlaszcza te wyrazy "Oraz Bogu ducha winien) no i ajkei prawdziwe bo juz 5 lat chodzimy ze soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Poczytam Was trochę (nadrobię zaległości) i do roboty. Mam trochę tekstów na zaproszenia - mogę Wam wysłać na maila jak chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka poszło - to taka zbiorówka tekstów które napotkałam na swojej drodze szukając tekstu do naszych zaproszeń. My poplątaliśmy kilka tekstów i wyszło super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz troszkę poczekać na tego maila bo wysyłam jednego mega maila i musi on najpierw pójść a potem pójdzie ten do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×