Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

glupolek - widze ze tez Uk:) Darianka - jak cie zobaczylam na zdjeciach, to mi sie skojarzylo , tak niebiansko ... :D to przez te kolorki niebiesko-bialo, sietne polaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was po przerwie :-) moze to tak nieladnie od razu z zadaniamia :-) ale prosze proszeeee darianko o zdjecia :-) artviolin@interia.pl na wszystko odpisze dokladniej po poludniu a teraz zmykam na kawe i do pracy powoli :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo :) Ja wlasnie pije poranna kawe zaraz uciekam do pracy. Za oknem zimno i ponuro...Gdzie jest Wiosna .....w Polsce jak bylismy chodzilismy tylko w sweterkach a tu trzeba by bylo znowu ubrac zimowe buty ....W sprawach slubych my nadal czekamy na ksiedza :( ale jakgo nie ma tak go nie ma :( juz mnie to denerwuje . Pozdrawiam i zycze Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej woitam ja w pracy do 17 :) na szczęście już piątek :) Napisałam wczoraj pismo o akt urozenia dla mojego Rafała musze teraz to wysłąć i bede czekać aż mi przyślą i idziemy do USC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko kochana prześlij zdjęcia na asmic85@interia.pl Gratulacje, Pionierko :D Idę dziś z N oglądać obrączki, kurcze ale się cieszę :) :) :) Nadejszła wiekopomnaja chwiła ........ehhh wstyd się przyznać , ale wyobrażałam sobie tą chwilę kiedyś......kiedy jeszcze ani widu, ani słychu o małżeństwie nie było :D Hiphiphura W ramach zarabiania na w/w obrączki robiłam inwentaryzację w empikach -miałam 3 nocki pod rząd. Non stop robiłam w cyferkach, kodach.....grrrr. Po pierwszej spałam 3 godziny, po drugiej nic (pędem leciałam na zajęcia) po trzeciej padłam na pysk. Spałam do 15 w sobote, wygramoliłam się z wyrka, poszłam na zakupy- zdziwiłam się, czemu sklepy pozamykane-przecież ja dopiero wstałam ;) Kiedy wróciłam zamiast szyfru w drzwiach do bloku chciałam wbić mój pin do karty kredytowej :D co za dużo to niezdrowo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ale się namnożyło tych adresów :) Wysłałam na wszystkie podane :) Dziękujemy za miłe słowa :) Niebiańsko, hihihihihi :D:D:D:D:D:D:D:D Pozdrawiam i uciekam PS. Fajnie macie, że jeszcze planujecie, kupujecie, wybieracie... eeeeeeeeeh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Yza dzieki za zaproszenie na naszej-klasie :-D jak Ty mnie znalazłaś??? przecież namiary dawałm daaaaawno temu ;-) 🌻 Darianka no to Ty już po... dawaj fotki dla mnie też !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ewkka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ dokładnie ten sam tekstzaproszeń biore pod uwage ten i jeszcze jeden hm... nie moge się zdecydować ...oczywiście bez tego dodatku na wstepie o uczuciach ludziów ;-) ale to jest spoko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda 22 ja byłam ostatnio z moim ogladać obrączki i była masakra, zupełnie rozbieżne typy :-( ale później usiedliśmy na spokojnie w domu z katalogami i doszliśmy do porozumienia - na szczęście!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas będzie właśnie ten - łącznie z "ludziami" Jutro idę na sukienkowy łów - i się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda 22 ja byłam ostatnio z moim ogladać obrączki i była masakra, zupełnie rozbieżne typy :-( ale później usiedliśmy na spokojnie w domu z katalogami i doszliśmy do porozumienia - na szczęście!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ nie bój sie, będziesz przymierzać sukienki i slicznie wyglądać :-) wybierzesz tą która będzie na Tobie najlepiej leżeć i w której najfajniej bedziesz się czuła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się, że nie będzie rozmairu - bo ja nie dość, że jestem "przy kości" to jeszcze mam biust D/E. Ehhhh... jeszcze siostrze się synek (moj chrześniak z suwaczka :) ) rozchorował i nie będę miała żadnego wsparcia - moja świadkowa jest w Wa-wie. Lipa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 hehe znam dziewczyne ktora sie nazywa tak samo jak ty, tylko ze mieszka w Czeladzi:) co za zbieg okolicznosci :D a juz myslalam ze to ona sie tu udziela a ja nic o tym niewiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA CAłE SZCZęSCIE NAM PODOBAłY SIE TE SAME OBRąCZKI I MAMY JE JUż W DOMKU OD PONAD MIESIąCA :) A CO DO SUKNI TEZ JUZ WYBRANA I SIE SZYJE PRZYMIARKA 15 MAJA :) JUż NIEDłUGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ zawsze mogą Ci uszyć taka jak tylko będziesz chciała!!!!!!!!!! A poza tym Twoja wyprawa może miec charakter czysto zwiadowczy ;-) i mozesz iść za tydzień drugi raz i już może kogos wyciągniesz do pomocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) waikiki:) he he...na wspomnienia mi sie wzięło i wróciłam parę stronek wstecz do momentu porodu;):):):):):):) i było Twoje i Calineczki zaproszenia:):):):):):) Bealetyn:) mam podobny problem biust 75 e-sprzedawczyni w sklepie mówiła mi o staniku co się nazywa FELINKA podobno na takiej duuuuuuuuuuuuze biusty:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Widzę, że Darianka fotki rozdaje - proszę i ja. Koniecznie chcę Was zobaczyć :) Mail w profilu. My dziś odebraliśmy garnitu, dokupiliśmy pasek. Zostaje bielizna i kamizelka z fularem i D będzie ubrany :) W przyszłym tygodniu Urząd Stanu Cywilnego i znów do księdza zanieść to wszystko. A i jeszcze jedno - nasza Zuzia (ta z linku na dole) jest w ciąży :) Wczoraj byliśmy na USG - będzie jakieś 7,8 małych klusek :) Normalnie babcią zostanę już 24 kwietnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sama się nie spodziewałam że w tak młodym wieku to nastąpi :D Puszczała się ta moja córa całe 3 dni nonstop :D i od razu ciąża mnoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEż MAM BIUS 80 E :) ALE NA CAłE SZCZęśCIE KUPIłAM JUż BIELIZNE :) I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZAPłACIłAM COś KOłO 100Zł ZA KOMPLET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, widzę że nie ja jedna mam taki kłopot. Zabusia25 - napisz jakiej marki i gdzie kupowalas komplet? Napisalam smsa do kolezanki, ktora bierze ślub w 2009 roku - może ją coś zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×