Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hejka :) kala, odp. na pytanka :) -a jak Twój mąż ,mocno się denerwował? Tomek się bardzo denerwował, ale o tym jedynie ja wiedziałam bo go dobrze znam i umiem rozpoznać :) w kościele mi szepnął - zaraz zemdleję :D:D:D -gdzie położyłaś kwiaty w kościele na klęczniku,czy dałaś świadkowej? w kościele jak doszliśmy do klęczników to go na nim położyłam, świadkowa miała swoje kwiatki, bo tak zamawiałam, kwiaty dla siebie i dla niej i butonierki dla Tomka i świadka, wyszło mi za to 150 zł -lepsze pończoszki,czy...? ja miałam rajstopy,białe, pończoch nie lubię, stąd rajstopki :) -a nogi mocno bolały,miałaś rozchodzone buty?,bo mnie im więcej rozchadzam to bolą bardziej nie bolały mnie o dziwo nogi, a jedynie uda następnego dnia :D:D:D:D butów nie rozchodziłam przed weselem, ale widać-dopasowałam sobie (niesamowite!!! ) bo były nadzwyczaj wygodne i to mnie cieszyło :) -przypomnij mi,czy wy mieszkaliście razem? tak, mieszkaliśmy razem i wydawało nam się, że po powrocie będzie tak samo, ale nie... jest zupełnie inna relacja między nami, na plus :) -skąd szliście do kościoła? hmmm, ciemna jestem bo nie czaję o co konkretnie chodzi :P jechaliśmy z domu, mamy kawałeczek, ale pojechaliśmy ile wcześniej zamawiałaś kwiaty? kwiaty zamówiłam około miesiąca wcześniej -ile wyszło wam soków itp.,owoców itp/na os? na 28 osób kupiliśmy : - 8 razy 2 litry pepsi - 3 razy 2 l Fanty - 2 razy 2 l. 7up - 3 razy 2 l sok jabłkowy - 3 razy 2 l sok z czarnej porzeczki - 3 razy 2 l sok pomarańczowy - 2 razy 2 l sok z malin i rabarbaru - 2 razy 2 l sok z czerwonej pomarańczy - 4 razy 1.5 l wody miner. gazowanej - 4 razy 1.5 l wody min. niegazowanej owoce : - 4 ananasy (obrano je i pokrojono w plastry) - 5 kg mandarynek - 4 kg bananów - 8 opakowań po 25 dag truskawek (bardzo szybko zeszły :) ) - 4 kg winogron ciasta : (domowej roboty :) znajoma piecze na wesela, smakowały gościom ) 5 blach ciasta i 3-piętrowy tort (duuuuuużo zostało - chyba im miejsca nie starczyło na ciasto :) ) no i konkretne żarełko to - (za osobę 75 złotych) - obiad dwudaniowy rzecz oczywista : rosołek i drugie - mięsa do wyboru (kotlet mielony, kotlet schabowy, de volaille, schab w sosie z warzywami i... coś jeszcze, zapomniałam :) ) plus ziemniaki lub frytki plus surówki - 7 przystawek : 3 rodzaje sałatek, pstrąg w galarecie, kurczak faszerowany, karkówka z pastą jajeczną w galarecie, i patera mięs - 3 dania ciepłe - barszcz z pasztecikiem, kurczak z kalafiorem, golonka lub łosoś z warzywami (do wyboru) - kawa i herbata do woli alkohole : - 20 butelek 0.5 l luksusowej - 2 butelki (te duże) martini - ciemnego i jasnego - 4 wina czerwone - 2 butelki whiskey - 3 likiery (alkoholu zostało, ale głównie wódki, bo te inne poszły :) ) tak więc widzisz nie jestem w stanie podać Ci ile na osobę wychodzi :) w każdym razie zostało no to tyle, jak coś to pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoim aparatem w zasadzie nie robiliśmy, a jak robiliśmy to robiłam ja i mnie nie ma :D:D:D rodzinka ma ale jakoś nie mam okazji wyhaczyć nikogo przez net, więc muszę zaczekać troszkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie juz nie chce, a tu jeszcze na swietlice trzeba isc :( nie lubie tam chodzic ale to zawsze jakas kasa!! Wlasnie napisala do mnie kolezanka z liceum z enie da razy przyjechac wczesniej na moj slub :( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane....hmmm ja jeszcze dokladnie nad zaproszeniami sie nie zastanawialam tzn mam upatrzone ale sama nie wiem czy to to :D ..okaze sie jak bede zamawiala:D ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Darianko, mam pytanko, ja tez chce kupic inne alkohole niz wodka, takie jak wina, whisky, gin i likier. Powiedz mi prosze, czy alkohole typu whisky itd., schodzily dobrze, czy raczej nikt ich nie ruszal? bo nie wiem ile czego kupic, jak to przeliczylas? z gory dziekuje za odpowiedz:) pozdrawiam wszytkie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka_81 - nie obraZ sie, ale sama sie dolujesz. 99% tutaj dziewczat, jest tez po przejsciach, nieudanych zwiazkach. Tak jak ja. I nie tez mialam miec slub 4 lata temu. Myslalam ze juz wzielas sie w garsc ,ale widze, ze w ogole nie chcesz tej sytuacji zmienic. A to wazne zebys ty chciala, a nie my. Dobrym wyjsciem bedzie przestac myslec o przeszlosci, a zadbac o przyszlosc. Moze przestac wchodzic na takie topiki, a zaczac wychodzic do ludzi. Musisz wybrac to , co jest dla Ciebie dobre. Przepraszam za brutalne slowa, ale moze akurat takiego wstrzasu potrzebujesz. Ja taki mialam, a teraz sie z tego smieje. pozdrawiam i powodzenia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka_81 - milosc jest wtedy, gdy jest obustronna. Nie mozna nikogo zmuszac do milosci. Zobaczysz, z czasem stwierdzisz ze bylo to zauroczenie. ja tez zylam przez jakis czas w marazmie. Ale dlugi czas sie nie da, i dzis wiem ze to byl zmarnowany cZAS. ale uparlas sie i chcesz byc nieszczesliwa. ja tego nie zmienie. zycze powodzenia i znalezienie prawdziwej milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski, kto chce jakieś foto,bo coś tam mam, niewiele ale mam :) to podawajcie adresy, to będę kopiowała i powysyłam :) no to ja czekam :) 3mta się ludziska :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło, dajcie znać czy aby dotarło :) wysłałam jedynie 3 fotki, bo więcej nie mam jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam:D ladnie ladnie...eh ja juz tez chce:D ja nie chce tak dlugo czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj doczekasz się zaraz :):):) dziękuję za miłe słowa, mam nadzieję, że nie są zbytnio wymuszone :P :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze mnie tu nie denerwowac heh...no nie moge jakie wymuszenie:D dla mnie pieknie...:D Ty to masz sie kochana cudownie juz po....a ja az 7 miesiecy jeszcze łłłłłoooo matko kawał czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka witaj serdecznie prosze o Twoje fotki na emeila izabela37@wp.pl dziekuje z Gory Ja niedawno wrocilam z pracy Dziekuje wszystkim za wpisanie sie do mojej ksiegi gosci.Pozdrawiam i zycze milego wieczoru Dobrze ze jutro juz piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez chce zabusia22@buziaczek.pl Ja właśnie zjadałm obia :) kończe prace o 17 wiec zanim dojade z katowic :) Darianka czekam na fotki buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi:) chodziło mi z tym wychodzeniu z domu,czy jako panna z domu rodziców,czy z Waszego gniazdka? ale chyba zrozumiałam,że z waszego co do tekstów zaproszeń to my mamy to środkowe\"Bogu ducha winien...\"i wszyscy się smiali,też jesteśmyponad 5 lat ze sobą ja też poproszę fotki: kala321@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balo
Darianko jak można to ja tez z chęcią bym zobaczyła wasze zdjęcia!!! fajnie ze już jesteście po, nam jeszcze tyle zostało :( mój adres planyweselne@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko jak można to ja tez z chęcią bym zobaczyła wasze zdjęcia!!! fajnie ze już jesteście po, nam jeszcze tyle zostało mój adres planyweselne@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka:) urocza z was parka:) mi sie bardzo podobają rozpuszczone włosy-tak jak Ty z przodu miałas-ale na całości by sie welon nie trzymał. chociaż z tyłu może jakies gniazdko sobie strzela:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam ja czeto tu wchodze i czytam niz pisze. darienko wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia. w dzien twojego slubu bylam w pracy ale pomyslalam o tobie choc sie nie znamy to jakos na mysl mi przyszlas. do mojego slubu zostaly niecale trzy miesiace :) jesli moge prosic o foto kasiunia_uk@o2.pl dziekuje czytam was coraz czesciej bo moze skorzystam z ktorej porady moze o czyms zapomnialam. ciesze sie ze powstalo te forum i ze niektore z was bardzo sie zaprzyjaznily widac to po wypowiedziach oby tak dalej pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×