Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ale mi sie nic nie chce :) ale pocztam sobie jeszxcze te zasrane przepisy :o jak chcecie wiedziec coś na temat prawa jazdy to walcie śmiało :P prace mgr moge z tego pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka gratuluję :) bób lubię:) już jadłam w tym roku bardziej duża fasola niż groszek;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha:) nio to wiem o co kaman:P a cio kala w pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda słów :(...:(:( mam nadzieję,że nie sfiksuję sytuacja coraz gorsza(atmosfera ciężka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spędziłam miło czas z koleżanką na spacerze,pogawędce i piwku:) było miło trochę ochłonęłam mogę iść jutro do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka - gratuluje Glupolek - gratuluję dzidziusia, i duzo zdrowka zycze!:) Belletyn_ - spisalas juz protokol? 3 miesiace przed zlozylismy wniosek, do USc narzeczonego po dokument, i po 3 tygodniach go otrzymal (czyli 28.06), od razu po otrzymaniu ostaniego dokumentu, zadzownilam do ksiedza by sie umowic na spisanie protokolu, a on do mnie \'\'jade teraz na wakacje, wiec prosze spisac go sobie w Polsce\'\' , a ja mowie \'\'ze bede 5 dni przed slubem dopiero w Polsce\'\' a ksiadz wtedy do mnie \'\'to mnie nie juz nie interesuje, mozecie sobie wziasc slub tylko cywilny\'\' kopara mi opadla, a moja mama o malo zawalu serca nie dostala, jak poszla do kancelarii we wtorek, powiedziec mojemu ksiedzu ze mamy takie problemy, a tu nagle wchodzi jakas dziewczyna i mowi : \'\'dzien dobry, bylam tu wczesniej i rozmawialam z innym ksiedzem, i sie z nim umowilam, bo mam na 12.00 msze ze moge sobie przesunac na 16.00 (ja mam na 16.00) bo para na 16,00 nie ma jeszcze spisanego protokolu, wiec ta godzina jest wolna i chce miec slub o 16.00\'\' jestem poprostu zdolowana. te problemy nie rownaja sie z porzednimi, choc tamte mnie tez bola. :( i jakos tak brak motywacji i checi mam do slubu przez takie wlasnie nieprzychylne dzialania ludzi,heh. .................................................................................. mimo tego pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i dziekuje za zyczenia :) czuje sie dobrze oby tak dalej. darianka gratuluje mgr inz sama przez obrone przechodzilam wiec wiem co to za stres i ile nerwow ale teraz czas na relaks w koncu jst lato i wakacje moze jakis wyjazd romantyczny z mezem :) wlasnie tez tak sobie pomyslalam ze niedawno byl slub darianki a to juz zaczela sie druga polowa roku jak ten czas szybko plynie. milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Calineczka nie zazdroszcze ci takich nerwow ja bym tego ksiedza ........ Glupolek fajnie ze dobrze sie czujesz? Nam zostalo do slubu 16 dni ....a za tydzien w piatek w nocy wyjezdzamy do Polski ..... Pozdrawiam . Dzisiaj mamy wizyte u dentysty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka 🌻 z tym retuszowniem zdjęć to przesadziłaś! Ale się nie gniewam ;-) Belleteyn 🌻 ja luuuuubie bób, ale jeszcze nie jadłam w tym roku... :-( Darianka 🌻 GRATULACJE!!!!! no to Pani Magister ma teraz satysfakcjonujące wakacje :-D Calineczka 🌻 ale mnie teraz wystraszyłaś!!!!!!!!!!! kurde jak mi ksiądz też powie, ze teraz to moge już tylko cywilny! :-O ja jeszcze nic nie załatwiłam z papierków!!! a to niecałe 2 miechy zostały! :-O o kuźwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) waiki:) bo to była aluzja :P:P przecież wiem,ze nie retuszujesz-jak ja :P:P:P:P:P:P Calineczka:) Izuś;) ja te zdzi do stomatolog(ale dzisiejsza wizyta jest ta na którą czekałam od dawna.....bo osatatnia:):):) i do xsiędza wiec trzymajie kciuki żeby myślał tak jak ja-poradnii mówie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Calineczka głowa do góry,będzie dobrze,wszystko się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Darianka gratulacje obrony to mamy ten sam tytuł :) My mielismy wczoraj pecha w naszym mieszkanku wylała pralak zalalo nam cały przedpokój na szczęście szybko zebraliśmy wode ale dechy i tak cos pochłoneły :( już prawie wyschły tylko w jednym miejscu spuchło troszke położymay tam chodnik i mam nadzieje ze sie udepta :) Do slubu 16 dni Yupiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terza Gosiaczek,a później Żabusia i Iza-jak to zleciało:) my mamy dziś 2 miesiące po ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko - prokotół spisałam już z miesiąc temu, zbierając potężny ochrzan, że jego się nie spisuje później niż 3 miesiące przed ślubem. W sumie zostało nam z tych spraw kościelnych dzień skupienia (idziemy w tę nd) i spowiedzi (pojde w tym tyg. jak się wyprowadzę od Tomka - bo bez tego księża nie chcą dawać rozgrzeszenia). Sprzedaję swój ukochany samochodzio :( :(. Tomek ma swój, więc nie ma sensu trzymać dwóch, a mój niestety ostatnio \"niedomaga\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam własnie zamówic prezent dla szefa od ekipy na imieniny rybka złota plus asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Głupolku gratuluję :) Ja też już chcę, ale czekam do września :) Darianko również wielkie gratulacje. Teraz czas na tytuł doktora :D Calineczko a może inny ksiądz spojrzy na to inaczej? Tylko ten jeden jest w parafii? My gadaliśmy tylko z jednym księdzem (jest czterech) bo inni jakieś \"ale\" mięli do świadectwa mojego D. Kala przesyłam pozytywne fluidy. Trzymaj się kochana. I gratuluję dwumiesięcznicy :D Rybnik-Iza dentysta nie gryzie :) Troszkę poboli, ale ząbki będą piękne i zdrowe. A przecież musisz mieć piękny uśmiech na ślub, a to już bliziutko :) waikiki zmykaj do kościoła spisać protokół. Trzymam kciuki żeby poszło gładko. YZULKA trzymam kciuki żeby ksiądz myślał tak jak Wy :) Ja mam dwie prace mgr do poprawiania. Nie chce mi się strasznie więc najpierw lecę na kawkę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wybieram się do kościoła, czy wie może któraś z Was, czy jak mam swój oryginalny akt chrztu, to czy ten właśnie dokument moge zanieść do kościoła?? Czy musi być jakiś bardziej aktualny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przedostatni dzień w Polsce. M już pojechał do mojego rodzinnego domu (z moich okolic mamy transport). Jutro wizyta w dziekanacie, 2 wpisy, kolokwium ustne szybkie (mam nadzieję) i waaakaacjeeee :D Nareszcie opuszczę Wrocek i pojadę na wieś (to nic, że do pracy ;) ) Całą noc siedziałam nad projektem, spotkałam wykladowcę w ksero po drukowaniu rysunków i on wziął je i bez oglądania wpisał mi ocenę do indeksu- kurczę gazetę moglam tam wsadzić i zająć się czymś pozytecznym :) Belletyn ja za bobem nie przepadam- nie lubię mącznych warzyw tj fasola, groszek (no poza takim świerzutkim i młodych i babcinego ogródka). Pożegnaj się czule z samochodem- pamiętam jak ryczałam kiedy jakieś 17 lat temu moi rodzice sprzedawali malucha....;) Darianko gratulacje !!!!! [kwiatek) Calineczka poszukaj innych ksieży przecież musi być jakieś wyjscie...trzymam kciuki YZULKA Za ciebie tez trzymam coby Cie te flaki z olejem ominęły :) kala gratuluje dwumiesięcznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - masz mail ze zdjęciem woalki ode mnie. Jestem na nim trochę niewyjściowa, ale cóż ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, już byłam, prawie wszystko załatwiłam, mam akt chrztu, zaśw. bierzmowania, tylko proboszcz powiedziłą, zebyśmy pozwolenie załatwili z parafii pana młodogo, bo ona ma kupe roboty! :-( od któregoś z nas z parafii o tym, ze możemy wziąć ślub, bo bierzemy w parafii, która nie jest moja ani mojego narzeczonego. ale to wszystko jest zbiurokratyzowane!!! grrrrrrrrrr dziewczyny powiedzcie mi prosze, jakie dokumenty trzeba mieć w USC żeby wszystko do konkordatowego załatwić? (oboje jesteśmy z tego samego miasta, w którym sie rodziliśmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju proboszcz to nie jest ona!!!!!!!!!!!!!! tak mi się niechcący napisało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie coś to mi sie podoba :) Iwlasnie takie krótkie. Tylko czy ona musi cały czas opadać, czy można ja zadrzeć do gory w trakcie wesela- chodzi o o to, żeby się z niej zrobił taki stroik. Czy możesz mniej wiecej podać cenę? I aders tej babeczki ktora ją robiła? Płaszczyk będzie mniej wiecej taki (oczywiście to jeden z przykladow podanych przez Ciebie w styczniowym slubie :) ) http://img109.imagevenue.com/img.php?image=59253_1619_122_632lo.jpg modelka ma na glowie jakieś misz-masz, myslę, że woalka tez by grała (tylko nie pytajcie mnie o fryzurę bo to bedzie największy problem...już prościej było z sukienką a i tak Was zasypywałam linkami...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwewczyny ike placilyscie za fryzury za całosc??? Bo mnie wyjdzie 140 zł!! Załamałam sie jak to usłyszałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole jestem zła, zakupilam zaproszenia w sklepie zeby zaprosic na slub kkierownictwo i wspolpracownikow a ona maja tekstz weselem, no i musze robic!! Poszlam na solarium spieklam sie niesamowicie ehhhhh mam dosc zeby juz bylo po tym slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatek moja fryzura będzie droga bo bedzie sie skladać z mnostwa próbnych :) Ostatni raz miałam spięte włosy na studniowce, normalnie mam rudą szopę z loków i nijak nie wiem jakby toto ujarzmić...Jedna z forumowiczek wysłala mi kilka zdjeć dzięki ktorym się żdziebko przejaśniło, ale do większości musialabym mieć więcej włosów na głowie no i dłuższe. Jak na @ fryzury (próbna i ta właściwa) to cena chyba ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-kati takiej odpowiedzi oczekiwałam skrycie :-D :-D :-D :-D uff jutro mój men pozałatwia papierki w swoim kościele, a w poniedziałek do USC :-) to może we wtorek spiszemy protokół... mam nadziej, że ksiądz nam nie nawymysla, że za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×