Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Emilko nasza kochana wszystkiego naj naj naj na nowej drosdze zycia :) mam nadzieje ze ten dzien bedzie najpiekniejszym dniem waszego zycia :) sto lat dla Was :) a ja lecem do szkoły :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili - na nowej drodze, życzę wam obojgu, abyście całe życie kochali się tak jak dziś. Abyś codziennnie widziała w oczach swojego męża taki zachwyt jak dzisiaj. Aby niezbyt łądna pogoda nie popsuła wam humorków, i żeby wszystko na ślubie i weselu poszło zgodnie z waszymi oczekiwaniami. Buziaki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili-wszystkiego co najlepsze w tym wielkim dniu i w każdym następnym.Niech spełnią się Wasze marzenia,dużo miłości i radości, szczęścia jak najwięcej-życzą k. i j.🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Urlop się skończył. A po urlopie niespodzianka - choroba..W zasadzie to było do przewidzenia - w Grecji wsiadaliśmy do samolotu w 30 stopniach w cieniu, a w Warszawie zastaliśmy 8 stopni i ulewę..no i jak wiecie, pogoda wcale się nie poprawiła. Więc w nagrodę rozłożyliśmy się oboje z Adrianem..Ostatni tydzien spędziłam w łóżku ledwo żywa. W pracy się ucieszyli - pracownik roku ;) Grecja piękna, faktycznie można się zakochać. Bez wahania pojechałabym tam jeszcze raz..Wypożyczyliśmy samochód na kilka dni i zwiedziliśmy totalnie całą wyspę, każdy jej zakątek. Starczyło też czasu na wybyczenie się, opalanie, pływanie i słodkie lenistwo :) Szkoda tylko, że na następne wakacje trzeba czekać rok :( Imili, kochana, niech cały dzisiejszy dzień będzie jak w bajce. Niech spełnią się dziś Wasze marzenia :) Bądźcie całe życie zakochani i szczęśliwi... :):):):):):):):):):):) A co mnie dziewczynki ominęło? Wysyłacie zdjęcia..ja też poproszę :) bata.b@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek,a mówiłam,że Grecja to wspaniałe miejsce na podróżpoślubną:) cieszę się,żesię wszystko udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo sie Kala, udalo :) Naprawde pieknie..cudowne widoki, gory wpadajace do morza..na koncu wyspy morze egejskie laczace sie z morzem srodziemnym..palmy, słońce i najlepsza na swiecie feta i oliwa :) Ku mojej rozpaczy nie udalo nam sie zobaczyc santorini - rodos niestety jest za daleko - ale mamy jeden powod wiecej, zeby tam wrocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku cieszę się, ze podróż Wam się udała :) Co do "powodu aby wrócić"- mojej cioci w Chorwacji wysiadła bateria od kamery i wrociła tam 2 lata póżniej- by nakręcić Split :) Ciekawe co tam u Imilii....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku nic straconego,my też chcemy tam wrócić na Santorini,możesię spotkamy?a może zrobimy zjazd kafe na santorini:P:D za kilka lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek super że podróz sie udała :-D ja tylko mam nadzieje, ze mojemu mężowi nie przejdzie ochota na nasza podróż po nowym roku ;-) bo marza mi sie ciepłe kraje ;-) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Imili spóźnione ale szczere zyczenia wszystkiego cudownego na nowej drodze życia, żeby w waszym wspólnych zyciu było jak najwięcej takich szczęśliwych dni, żeby Wam sie wszystko układało po mysli i zdrówko wiecznie dopisywało!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Dawno mnie nie bylo ....ale brak czasu i odwiedziny tescia ....:) Do lekarza mam termin w czwartek na 17 wiec wszystko sie wyjasni ...zobaczymy wczesniej nie bylo miejsca i bylo swieto ... Ciekawe czy nasza ZARECZONA juz urodzila?Odezwij sie .... Chyba zaniedlugo czas najwyzszy trzeba jakis inny topik rozpoczac bo tutaj juz nikt nie zaglada ...co o tym myslicie ....Fajnie by bylo pisac jeszcze z wami ....o radosciach,problemach itp. Jeszcze 23 lub 22 dni i jedziemy do Polski :) Pozdrawiam i zycze wam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joooooł :) U nas powoli kończy sie papierologia- jak ja nie cierpię urzędów to szok :O I w tym tygodniu mają przyjśc pierwsze zaproszenia- w pierwszej kolejności musimy rozwieżć do rodziny M bo tam oprócz rodziców i braci nikt się ślubu nie spodziewa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - to Rybnik-Iza daj znać jak się okaże co i jak :D. Pomysł z innym topikiem jest jak najbardziej sensowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł joł :) no fakt tpik nam upada :( chlip chlip :o 😭 normalnie la epogoda :( spac mi sie chce okropnie, pada, zimno, w pracy do , do tego moj m. dopiero po 20 bedzie (a pojechał na 7) tak w skrocie to Ciekawe jka tam mloda mezartka??? nic sie do nas nie odzywa:( ruda nastepna Ty w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) gagatka:) mi miałaś wysłać Belleteyn i ja poproszę wasze zdjęcia-te na NK sa świetne. a czy ma jakiś sens zakładanie nowego tematu? pisać tutaj czy tam? trzeba takich samych chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! Belleteyn_ ja chce fotki (ewkka@wp.pl) :-) Yzaaaaaaaaaaaaaa już nie wspomne, ze Ciebie tez prosiłam o foto na maila!!!!! :-P ...bo ode mnie to nikt nie chciał 😭 miłego dnia :-) p.s. jak załozycie nowy topik to wklejcie tu link do niego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×