Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witajcie widze dalej temat dzieci heh :) no moja babcia od strony taty ma 21 wnuków...a prawnukow ma 11 jakos tak hehe.. moi rodzice jeszcze wnukow niemaja..heh zobaczymy za ile beda miec..ja to jednak juz bym chciala miec dziecko..:)...zobaczymy buhaha @ az dwa dni sie spoznia ehhe..taaa czyli jak u mnie norma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia od taty ma :18 wnuczat i 13prawnucząt + 1 w drodze babcia od mamy:13 wnucząt i 10 prawnucząt+ jedno w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie statystyka wygląda tak. Babcia od strony mamy ma 1 prawnuka. Babcia od strony taty (gdyby żyła) nie miałaby żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) wlasmie cwiczylam 45 minut :) musze zlikwidowac oponke :( michal mi napisal ze dostal stypendium, wiec zapytalam go kiedy zabierze mnie na zakupy - od tej pory sie nie odzywa!! nie wiem czemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) wlasmie cwiczylam 45 minut :) musze zlikwidowac oponke :( michal mi napisal ze dostal stypendium, wiec zapytalam go kiedy zabierze mnie na zakupy - od tej pory sie nie odzywa!! nie wiem czemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym była dziś pierwsza?? Wczoraj zrobiliśmy runkdkę do znajomych, do Makro, do Castoramy i załadowanym samochodem na urodziny do kolegi. Wróciliśmy po godz. 2 w nocy. Nie wyspałam się wcale i teraz siedzę nad kawką. Klientów nie ma więc w ogóle będą nudy dzisiaj. Spaaaaać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) a ja zaraz wychodze do kosciola. potem jak wroce zjem obiadek, poplątam sie po domu, pocwicze, potem zrobie sobie maseczki, peelingi, kapiele oczywiscie w prawidłowej kolejnośći :) i poogladam jakis fillm jednym słowem niedziela dla mnie :) Kati łącze się z Tobą w bólu - ja za tydzien ide na impreze z roku a na drugi dzien na zajecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nic nie piłam. Gdybym miała tu siedzieć na kacu to chyba bym wyszła z siebie. A Ty widzę leniwy dzień będziesz miała :) maseczki, kąpiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pol na pol :) bo cwiczenia :) no i na piechte ide do kosciola to juz jak nic 30 minut spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerek to też jak ćwiczenia :) Czyli dziś tylko ćwiczysz i się maseczkujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś myję, szoruję, sprzątam po malowaniu, a to wszystko w upajających oparach farby olejnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono, to będziesz bardziej zamroczona niż po upojeniu alkoholowym :) A tak serio to współczuję, wiem co to znaczy sprzątać po remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez :) ja juz po obiadku :P teraz robie sobie kawusie :D ktora ma ochote z pysznym placuszkiem do dotego?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) my mieliśmy wieczór łóżkowo- filmowy;) potem poranek śniadanko do łózka cd filmów,te-ta -te,i potem kościółek,a teraz czekamy na gości:) jutro do pracy ,a wtorek eszcze nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala my takie plany mamy na dzis :D i jutro :P na razie zrobilam maseczke, pocwiczylam i czekam na meza mego ktory wlasnie wyjechal z krakowa :) ide dla odmiany zrobic sobie herbatke :) a coo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:).. dzisiaj zrobilam test i wykazal ze jestem w ciazy:)...hehe teraz musze sie umowic do lekarza potwierdzic:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili GRATULACJE!!! :) Jejku jakie rewelacje tu serwujecie. Co chwilę to jakaś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro @ się spóźnia, test wyszedł pozytywny, to lekarz to już formalność :) Kurcze, ale fajnie :) Tyle mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili:) gratuluję:) ja rok temu czekałam na rozwiązanie, a teraz się dowiaduję,ze kolejna ciężarówką już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te sie cieszymy chociaz chcielismy poczekac z dzieckim jeszcze z 4 lata no ale jak sie wrocilo w 3 z Egiptu to jest super:) i jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie wiecie tylko wy :D...rodzicom jeszcze nie powiedzielismy poczekamy az sie umowie u lekarza i bedzie wszystko wiadomo:)..hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po krotkiej nieobecnosci !!! Najpierw Gratulacje dla \"Naszej drugiej Forumowej Mamusi\"czyli ZARECZONEJ ....Mala jest sliczna !!!! No i teraz dla wszystkich \"Przyszlych Mamusiek\"Fajnie widze ze jest nas coraz to wiecej.Moze Przyszle mamusie zrobimy sobie dodoatkowy temat i tam tez bedziemy pisac o ciazy?Co wy na to? Yzulka pytalas mnie czy mamy juz jakies imiona narazie sie na tym nie zastanawiamy mamy jeszcze czas. U nas zaczal sie 13 tydzien,w czwartek mam kontrolna wizyte,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze! W Polsce bylo super ,pogoda dopisala nawet kilka dni bylo az 25 stopni i bardzo cieplo,ale niestety po wszystkich swietych umarl mi dziadek :( Juz moj ostatni wiec znow byl stres ....ale tak bylo ok. A dzisiaj chyba juz do pracy ,narazie musze zadzwonic do szefa. Pozdrawiam i zycze wam wszystkim Milego dnia ! Zabusia i co wyjasnilo sie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iza :) u mnie jest tak robiałm bete przed @ i wyszła 1,18 wiec niska dziś już 5 dzien spóżniającej się :) w poniedziałek byłam u gina i powiedział że mam wszystko miekkie i rozpulchnione, sluzówka na 8 mm i podejrzewa ciąże ok 2 tydzień wiec kazał w piątek powtórzyć bete i potem za tydzień i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×