Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witam wieczorkiem:) byłam na wigilii:) było super ,dopiero wróciłam;) kati-jutro pogadamy na gg w końcu chyba trafię do kompa :P pozdrawiam was wszystkie-jutro mam wolne-dokończę prezenty za to za tydzień w sobotę po świętach pracuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) unsual:) ruda:) wyszalejcie się za wsze czasy :) Jeszcze kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mają być białe święta!!!! i leciutki mrozek!!!!!!!! czyż nie cudownie???? Mam tylko nadzieję, że pogoda sie sprawdzi i nie bedzie wiatru :D ja jutro mam bardzo wazny egzamin... jak go nie zdam to chyba sie zalamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, bylam na egzaminie czekalam na pania profesor pol godziny ale nie przyszla, co za pech chyba sie zalamie.... :/ bylabym juz spokojna a tak..ajć! dobra, wylaczam na chwile statystyke teraz będe sie tylk ocieszyc swietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez słyszałam, że jutro ma być śnieg :) Laski saniami i konmi do ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no a potem umieraj na ból pęcherza 3 tygodnie ;D mnie przynajmniej po przemarznieci uzawsze dopada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Unusual nawet nie wisz jak ja sie cieszę tym lekkim mrozem i sniegiem :D :D :D co prawda teraz nie wygląda to zbyt dobrze, ale trzymam kciuki (bardzo, bardzo mocno) aby się sprawdziło!!!! W sobotę był mój panieński- udał się wspaniale, dobre jedzonoo (kiedy ja ostatni raz byłam w restauracji....?) tańce w klubie i oczywiście musiałam wykonać kilka obciachowych zadań :P ale byłam dzielna i podołałam :) Jutro przyjeżdża mój ukochany wraz w teściową i bratem- zostają na całe święta. Yzulka chciałam bardzo sanie, ale nie wyszło :( nikt w okolicy nie ma tak to się kończą pomysły pt \"jak urozmaicić wesele\" . Mamy mieć króciutki pokaz fajerwerków po wyjściu z koscioła, nie wiem jak na tę wieść zareaguje ksiądz :P postawimy go trochę przed faktem dokonanym :P Trzymajcie się cieplutko i nie chorujcie mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... dziś jest silnawy wiatr u nas i slyszalam ze ma padać śnieg z deszczem a potem sam śniego... ale jak jutro chwyci lekki mrozek to może się poprawi:)) Słyszałam, że ma być słonecznie:) tylko oby wichury jakiejś nie było... :/ Ruda, chodź odprawimy jakieś czary pogodowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym śniegiem to chyba jakaś ściema była, tak czuję że nie spadnie... Ale tu pusto, czy Wy wszystkie jesteście takie zarobione przed świętami? :D mnie to na szczęście omija w tym roku ;] pracuje do ostatniej chwili w wigilię i będe na tak zwane gotowe :D ale wiadomo my jeszcze w tym rok uspedzamy wigilie u mamuś, wiec luz :D za rok moze bycgorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie w te święta mam luzik(jestem w pracy),a potem jedziemy do teściów,a w I dzień do mojej mamy-także zrobiłam ładne prezenty:P ,kupiłam łososia wędzonego,owoce ,słodycze-i reszta z głowy. Choinka ładnie wystrojona stoi:) w II dzień świąt mam koncert,w sobotę niestety już pracuję tak,że w tym roku udało się jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, POWODZENIA W DNIU BOŻEGO NARODZENIA. BECZKĘ PIWA, WIADRA WÓDKI BY ODGONIĆ WSZYSTKIE SMUTKI. 100 CAŁUSÓW NA DODATEK BY SMACZNIEJSZY BYŁ OPŁATEK! Wesolych Swiat !!!! Zyczy Iza z Rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka, nie wiem czy cały, bo ja mam poważne wątpliwości!!!! wczoraj A urządził sobie wieczór kawalerki i wrócił o 4 nad ranem!! był niby w knajpie niedaleko naszego domku, ale watpie czy była czynna do 4... wkurzył mnie jak nie wiem co, zwłaszcza że dzis ostatni dzien na zakupy, mielismy kupic prezent rodzicom itd... A on spi!! Cholera, tak sobei obiecałam że nie będe sie z nim dziś sprzeczać bo wigilia, bo jaka wigilia taki cały rok, ale przegiął... ja jestem w pracy do 14, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual:) tylko bez takich kosmatych myśli.... dziewczyny jako ze ja jutro pewnie tutaj nie będę dziś składam wam życzenia(do rudej i unusual pisze :) Miłości bez granicznej, szczęścia całym zyciu0i niech jutro będzie trwało zawsze :) Wesołych Świąt ;) Czekam an relacje i zdjęcia naszych zimowych panien młodych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku życzą Emila i Karol :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wszystkiego co najlepsze,spełnienia marzeń,wielu łask i szczęścia nigdy nie zapominajcie o uśmiechu płynącego z Waszych serc pełnych pokoju i miłości-tego życzymy K i J:) Super gwiazdora-jeśli w niego wierzycie:P(ja wierzę i do mnie przyszedł:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołych świat dziewczynki :) wszystkiego co najlepsze :) no i jutro wydamy ostatnie panny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) I jak tam po Wigilii,prezenty bogate :) Chyba dzisiaj nasze ostatnie Panny ....Zycze Wam wszystkiego najlepszego na NoWych drogach zycia :) I czekamy na relacje i zdjecia.Wesolych Swiat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, na święta i Nowy Rok 2009 przyjmijcie - Wy i Wasi bliscy najserdeczniejsze życzenia od Darianki i jej Pana Męża :) A \"ostatnim\" Pannom Młodym i Panom Młodym życzymy błogosławieństwa Bożego i wiele, wiele miłości :) (a dopiero co byłam pierwsza a tu już się wszystkie wydały za mąż :D ) Buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia naszym ostatnim młodym pannom młodym:)..czekamy na relacje i zdjecia:)...faktycznie ten czas zlecial Darianko od Twojego slubu...a jak mi zlecialo juz prawie 3 miesiace po....oj szybciutko czas płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My także życzymy naszym ostatnim koleżankom z forum i ich mężczyznom-wszystkiego co najlepsze,miłości i szczęścia ,niech Wasze serca złączone dziś przysięgą- trwają w miłości ,radości i szczęściu:)-K i J już pewnie po wszystkich stresach teraz bawicie się i korzystacie z tej pięknej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak po wszystkim :) Ruda dziś się żeni :) tj. się już ożeniła :) a może coś mi się popier tego???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wrtocilam z chrzcin na pweno z paroma kg wiecej :( od jutra zaczynams ie odcudzac!! Basta taktaktak ruda sie dyis hajta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagayka:) coś Ci sie literki plączą i chyba to nie wina parku kg. więcej :P unusual i ruda:) czekamy na relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka to wina klawiatury :) ja jestem trzezwa jak swiania :) (chrzest byl wczoraj a dzis dopiero wracalismy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak oczywiście -to wina klawiatury :P wiem, wiem u mnie tez czasem zamiast \"y\" jest \"Z\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wróciliśmy od mojej rodzinki - przepraszam, że nie złożyłam Wam życzeń - i tych świątecznych i tych ślubnych (Ruda, Unusual) - byłam zajęta przygotowaniami świątecznymi. Umieram z ciekawości co tam u naszych ostatnich Panien Młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja sie nudze :( juz nie wiem co mam robic :) M. oglada tv!! a ja juz mam dosc siedzenia ne necie!! co tam u Was?? wle mi zlecialy te swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×