Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no jak czulam ze lece to zaraz probowalam zrobic wszystko by tylko na brzuszek nie poleciec..ja tam moge sie polamac ale nie pozwole by malemu cos sie stalo bo normalnie bym sobie nie wybaczyla..reka mnie szczypie jak cholera ale nie wazne.. no tableka skrzywiona heh..nie ukladam wg dat bo w sumie nie wiadomo ktorych heeh takze jest jak jest:) i prosimy o reszte dziewczyn zeby sie dopisaly do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili uwazaj na siebie, a małemu pewnie nic nie jest tak dla pocieszenia tez juz zaliczylam orła w ciazy i to przy mezu!! jechalismy do jego babci a zanim do klatki sie wejdzie trzeba pokonac pare stopni no wiec idziemy, ciezko mi sie idzie wiec prawa reka probuje zlapac meza za reke, lapie go lapie ale nie umiem znalezc reki w koncu zagladam gdzie ja schowal i w tym momencie bum, ja patrzylam pod nogi maz sie na kolesia co przy aucie robil zagapil i jak juz lecialam w miedzy czasie zdazylam ryknac \"k*****aaaa mac\" :D:D to wtedy sie ocknal dobrze ze na kolanie wyladowalam i na lewa reke i caly ciezar staralam sie przeniesc na nogi a nie na brzuch zeby jakiegos napiecia miesni nie zrobic, oczywiscie tez sie poryczalam, ale zanim wyjechalismy winda na gore musialam otrzec lzy bo nie chcialam nikomu mowic:), teraz sie z tego smiejemy, ale nie powiem mialam stracha... teraz bardzo uwazam bo po tym incydencie stweirdzilam ze moj srodek ciezkosci bardzo sie zmienil i trudno mi pozniej rownowage zachowac, wiec uwazaj na siebie Imili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imilii -uważaj na siebie,relaksuj sie teraz i odpoczywaj dzieki za tabelkę:)🌼,ładna:) boli mnie trochę noga i nie wiem czy isc na ten koncert i próbę chętnie bym pojechała na próbę bo ważna,ale nie mogę później dojechać,bo przyjedzie po mnie dyrygentka przed koncertem a tak nie miałby mnie kto przywieźć na próbę nie wiem najwyżej posiedzę na koncercie,a tylko w próbie wezmę udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Iza juz rodzi?? bo cos cicho u niej?? ja bylam w pracy pozniej zaczelam poprawiac prace mgr dopoki mala nie zaczela plakac (bo siostra pojechala na zakupy) teraz sprzedalam dziecko babci i ide troche dom ogranac. Dobrze ze dzis piatek. Imiili uwazaj na siebie. Witajcie.. ja dzis humorku niemam wracajac od rodzicow jak szlam na parking po samochod wywalilam sie ..eh na szczescie nie na brzuszek bo sie bronilam jak moglam tylko noge i reke mam pozdzierana ..pol wody utlenionej wylalam na reke eh.. dobrze ze sa mili ludzie jeszcze az 3 do mnie podbiegla pomogli mi wstac i pozbierac pare rzeczy no i chyba jeden pan byl lekarzem bo spr czy sobie reki nie zlamalam.. az sie poplakalam z nerowo o synka..mam nadzieje ze nic mu nie jest,,,ale juz pare kopniakow zasadzil mi wiec chyba wszystko dobrze.. Pseudonim ........Imię........... Data ur.............. Data ślubu waikiki .............Ewa............ 23.08.1983........23.08.2008 kala321...........Kamila............23.06.1978 .........3.05.2008 imili86.............Emilia ............27.08.1986.........4.10.2008 gagatka..........Agata..............6.02.1985.........2.08.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatka buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki i jak naumiana? :) Kala zazdroszcze Ci wesele, ja to bym sie teraz chetnie pobawila a juz nie wspomne o jedzeniu :) dopisuje sie do tabeli Pseudonim ........Imię............... Data ur............ Data ślubu cafka.............Magda............15.06.1984...........7.06.2008 kala321...........Kamila............23.06.1978 ..........3.05.2008 waikiki............Ewa...............23.08.1983..........23.08.2008 imili86.............Emilia ............27.08.1986..........4.10.2008 gagatka..........Agata..............6.02.1985...........2.08.2008 poprawiłam tabele, Waikiki nie gniewaj sie ze z piewszego miejsca Cię \"wyrzuciłam\" chciałam tak po kolei żeby było rozumiesz ;) ide prostowac włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonim ........Imię............... Data ur............ Data ślubu gagatka..........Agata.............6.02.1985.............2.08.2008 cafka.............Magda............15.06.1984........... 7.06.2008 kala321...........Kamila............23.06.1978 ...........3.05.2008 waikiki............Ewa...............23.08.1983......... .23.08.2008 imili86.............Emilia ............27.08.1986............4.10.2008 teraz jest ok:) zmienilam wg daty urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hee ja jak zwykle ostatnia bidulka hehe ze slubem poza ruda tez prawie ostatnia hehe haloooo nikt niema po mnie urodzin hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili no nie chcialam żeby tak wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jakby nie ulozyc czy wg urodzin czy rocznic i tak ostatnia :D...ale pamietajcie ostatni beda pierwszymi :),..takze mam szanse w sumie to \"odworicc tabelle i imili na czele \" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonim ........Imię............... Data ur............ Data ślubu gagatka..........Agata.............6.02.1985............ .2.08.2008 cafka.............Magda............15.06.1984........... 7.06.2008 kala321...........Kamila............23.06.1978 ...........3.05.2008 waikiki............Ewa...............23.08.1983......... .23.08.2008 Yzulka...........Iza................30.06.1984............30.08.2008 imili86.............Emilia ............27.08.1986............4.10.2008 jestem po jazdach!dwie pierwsze godziny ok :) ale dwie drugie-byłam natarczywie podrywana!Facet nie do zdarcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Yzulka masz urodziny w moje imieniny :D 30.06:D ..jak fajnie.. to mowisz podrywal Cie no no:).. ja spadam do lozka polezec eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonim ........Imię............... Data ur............ Data ślubu gagatka..........Agata.............6.02.1985............ .2.08.2008 cafka.............Magda............15.06.1984........... 7.06.2008 kala321...........Kamila............23.06.1978 ...........3.05.2008 Belleteyn_.....Małgorzata........14.08.1984...........16.08.2008 waikiki............Ewa...............23.08.1983......... .23.08.2008 Yzulka...........Iza................30.06.1984.......... ..30.08.2008 imili86.............Emilia ............27.08.1986............4.10.2008 Helou :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam -już po koncercie prezydent RP pojechał już do domu:) patrzałam na tą naszą listę i patrzę ,że najstarsza jestem:P a 86 to rocznik mojej malutkiej sis:);P ale fajnie przy Was odmłodnieje;) uważajcie na siebie i nie przewracajcie się,chyba,że w ramiona pięknych facetów;)Waszych mężów:) jutro wesele nie wiem jak dam radę też się cieszyłam,że się pobawię,a teraz to tylko zostało mi cieszyć się ze smacznego jedzenia,bo nawet pić przez leki nie mogę:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam poprawic swoja date ur powinno byc 16 luty a nie 6 :) jak ktos bedzie sie dopisywal do listy to bardzo prosze o skorygowanie mojego bledu :) ja juz po sniadanku, zaraz zabiarma sie za sprzatanie potem siadam do pracy :) wczoraj w nocy myslalam ze zejde z tego swiata, jak zwykle polozylam sie do lzoka spac, zazylam tabletke i poogladalam chwile TV, poczym poszlam spac. Po 40 minutach wstalam siku (juz sie obudzilam) i nawet nie zdazylam wyjsc z kibla jak mnie strasznie zaczla bolec brzuch, taki straszny bol - caly mnie bolał, do tego dreszcze, ciagnelo mnie na wymioty, dusznosci. Jedyna mysla bylo tylko to zeby to nie byla wyrostek robaczkowy. A do tego M. jeszcze w szkole nawet nie mialam sily wstac zeby sie napic czegos i kogos zawolac. PO 40 minutach przeszlo!! POdejrzewam ze byla to reakcja mojego organizmu na tabletek, bo przedwczoraj nie zazyalm bo mi sie nie chcialo juz wstawac bo mialam je w torebce. I tak przez wlasna glupote mialam takie przygody w nocy!! No ale dzis juz wszystko ok :) Oby tylko dzis w nocy sie nie powtorzylo!! Kala to smacznego na weselu :) i nie matrw sie jeszcze na nie jednym bedziesz hulac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) uważaj na siebie🌼 a tel koło siebie trzeba było mieć i dzwonić po pomoc:) ja kiedyś miałam takie bóle przy @(wymioty,rozwolnienie i bóle jakbym miała na tamten świat przejść,dreszcze)-przechodziło dopiero po zastrzyku włąśnie się martwię,bo z J. znajomych to ostatni kawaler;P a potem tylko za miesiąc moja kuzynka no i moja mała sis zostaje,a tak wszyscy już zaobrączkowani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleee sie u mnie rozpadałoooo!!! jestem już po egzaminie. Był pisemny :D ale trudny :( teraz sie boje czy to co napisałam wystarczy na pozytywną ocene 😭 okaże sie najwczesniej w piatek :( no cóż teraz musze sie uczyć na nastepne dwa egzaminy, które mam w przyszłą niedzile. Te już będa nieco lżejsze, bo materiał bardziej przyswajalny :) miłego weekendu!!!!! p.s. mojego męza siostra nas na dziś zaprosiła na koncert Feel-a to sie zrelaksuje może troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. gagatka współczuje bólu - to okropne że my kobiety musimy tak cierpieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ja tam sociologie lubilam :) ja wlasnie poprawiam prace tzn czytam sobie (bo juz zapomnialam co ja tam napisalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki-nie martw się będzie dobrze:) a teraz już z górki:) ja za chwilę zacznę się szykować ,bo nie mogliśmy z J. wyjść z łóżka;):P a teraz czas zacząć,bo niestety na jednej nodze makijaż i fryzura nie tak łatwa do zrobienia:) a potem zjemy lekki obiadek,bo ślub o 17 a potem J. pomoże mi się ubrać-niestety nie jestem samodzielna:P;) trochę martwię się pogodą ,bo mam sukienkę \"bez ramion\"a dziś zimno,ubiorę marynarkę,ale zastanawiam się jeszcze nad swetrem w kościele będzie zimno,a na zabawie też za bardzo tańcem się nie rozgrzeję.Wygląda jakby miało padać,a niestety o kulach trudno się rozruszać,aby było ciepło chcę lato i ciepło:) życzę miłego popołudnia i wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja socjologie też lubiłam na licencjacie, a tu to jakieś współczesne problemy socjologi w powiązaniu z polityką itd. beznadzieja!! Kala no przed tobą wieczór wrazeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonim ........Imię............... Data ur............ Data ślubu gagatka..........Agata.............6.02.1985............ .2.08.2008 cafka.............Magda............15.06.1984........... 7.06.2008 ZABUSIA25.......Marta.............24.06.1983...........19.07.2008 kala321...........Kamila............23.06.1978 ...........3.05.2008 Belleteyn_.....Małgorzata........14.08.1984...........16 .08.2008 waikiki............Ewa...............23.08.1983......... .23.08.2008 Yzulka...........Iza................30.06.1984.......... ..30.08.2008 imili86.............Emilia ............27.08.1986............4.10.2008 Dopisana żyje w dwupaku hehehe pobyt u teściów przeżyłam teraz tylko relaks :) w poniedziałek USG i wizyta :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) obyś jak najszybciej do zdrowia wróciła :) a ja dziś miałam znowu dwie godziny jazd-tym razem bez podrywania bo był inny pan :) i jeździło się całkiem ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helolllll dziewczyny :) Waikiki na pewno zdasz :) ja ustnych strasznie sie balam, wiec wiem co masz na mysli ale jak pisemny to luzik :) trzymam kciuki! ja juz po sniadanku, maz w pracy ehh teraz musi ponadrabiac zeby w lipcu miec wiecej czasu dla nas dlatego teraz tak sie widzimy jak sie widzimy:( ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo ;) w ogole to u mnie dzisiaj odpust wiec ide z mama poogladac :) sama nie chodze w takie skupiska bo ludzie nie zauwazaja ciezarnych tylko ida i patrza tylko na siebie, co mnie strasznie denerwuje, bo ja zawsze staralam sie zauwazyc, ustapic itd itp... u mnie dzis piekne sloneczko wczoraj za to deszcze deszcz i jeszcze raz deszcz, ale na odpust sie pogoda udała :) w ogole kiedys z moim to na karuzelach jezdzilismy :D tacy starzy hehe, teraz to sie wszystko zmieni :) to milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) ciekawe jak tam Kala po weselu :) i czy nasza Iza rodzi??? Bo od kilku dni cisza????? Wie tam moze któras?? Ja zaraz zabieram sie za pisanie zakonczenia czyli to co najgorsze!!!!! Bibliografie naszczesie mam z glowy - latwo poszlo wczoraj!! Martwi mnie tylko to, ze mam 14 ksiazek :( niby wystarczy 10!! Ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakończnie niby mam :) aczkolwiek musze dopisac jeszcze cosik!! A nie wiem jak!!!! Jka wam mija niedziela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Gagatka no coraz blizej konca:)..moment i skonczysz:).. No Iza albo rodzi albo juz biednej nie chce sie teraz wchodzic bo czeka nicierpliwie na maluszka.. U mnie niedziela mija jak narazie nudno...siedze i ogladam tv ..no i synek daje mi popalic w brzuchu .. a co u reszty:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też leniwie spędzam niedziel o 13 obiadek bo tata idzie na popołudniu do pracy potem idziemy na działke zobaczyc jak tam porosło przez ten tydzień co nas nie było no i nie moge doczekac sie jutra USG bo tak dawno nie widziałam malutkiej :) Izuś daj znać co i jak czy to już po a może hmmmm w trakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz wrocilam i mam dosc tyle ludzi ze szok... zaraz obiadek i odpoczywanko:) no jak ktos cos bedzie wiedziec o Izie to prosze dac znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×