Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gagatka tez mi ten egipt po glowie chodzi ;) może tam jakies faraońskie moce krażą i pomagają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzicie polecam egipt polecam:P.. zadne fajki wodne itp itd nie sa dla nas taka pamiatka jak ten maly skarbik w lozeczku:) to dopiero pamiatka...:).. gagatko a moze okresik w ogole nie przyjdzie co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili ;) to mały powinien mieć "Egipskie" obywatelstwo :D mlody miał jutro przyjechać, a moi rodzice przywieźli go dziś..... a było tak cicho, spokojnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziewczyn z kafe zmiany-po ślubach,dzieci,ciąże,samochody,mieszkanka,domki,zmiany pracy...itd a na kafe zmiana szaty i czcionki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani z pary A do pani z pary B: -Jestem wkurwiona: na moja propozycje pójścia do restauracji on powiedział, ze jesteśmy ze sobą dostatecznie długo abyśmy poszli do niego. Tam musiałam coś przyrządzić do kolacji, potem zaciągnął mnie do łóżka, zero gry wstępnej, w niecałe dwie minuty skończył, odwrócił się i zasnął! Pani z pary B do pani z pary A: - U mnie zaś wszystko pięknie! Zabrał mnie do eleganckiej restauracji, opłacił pyszna kolacje z fantastycznym winem, odbyliśmy romantyczny spacer do niego, tam przy świetle świecy prawie godzinę mnie rozpalał wstępnie, a potem była prawie godzina wspaniałego seksu! I po tym wszystkim jeszcze godzinkę milo żeśmy gawędzili, aż usnęłam pierwsza! Pan z pary A do pana z pary B: -Było cudownie! Poszła ze mną, ugotowała kolacje, żeśmy się pokochali, dzisiaj jestem szczęśliwy i wyspany! Pan z pary B do pana z pary A: -Jestem skończony! Jak głupek zgodziłem się aby wybrała knajpę, to zaprowadziła mnie do jakiejś restauracji na starówce, z jakimś francuskim winem. Jak zobaczyłem rachunek, to omal nie zemdlałem, musiałem tam zostawić cala forsę i nie stać mnie było na taryfę! Czynsz i liczniki mam nieopłacone, wiec musiałem zapalić świece! Po tych nerwach godzinę mi nie chciał kutas wstać, a potem godzinę kończyć nie moglem! No i nie moglem w końcu zasnąć, gadałem z ta wariatka o głupotach rożnych aż mi zachrapała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka-przeczytałam Pani A i B,pana Ai B.I jednocześnie z J. stwierdziliśmy na tym polega różnica między kobietą i mężczyzną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki :) wg. mnie rozmieszczenie jest oki...ale.....małe. weź poprawkę na to ze kiedyś dzieci będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza no własnie kurde wiem... :o i to mnie troche hamuje...ale tak to ładne i za dobrą cenę :) ale te pokoje małe kurde... ehhhhhhhhh i znowu dylemat!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ;) moim zdaniem na "poczatek" może być...bo może kiedyś, kiedyś w przyszłość będziecie myśleli o domu własnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Waikiki rozmieszczenie ładne:), na poczatek mysle ze dobre my mamy na razie jeden pokoj:) i jest ok:D... 59 m niby male jak na 3 pokoje bo pewnie nie duze beda ale nie jest tez znowu kompletnie malutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam na męża, obgadamy i wspólnie podejmiemy decyzje ;) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ IMILIIIIIIIIIII duzo zdrówka, radości, szczęścia, marzeń spełnienia, niech Wam się układa po waszej mysli, a los sprzyja realizacji zamierzonych planów!!!!!!!! buziakiiiiiii z okazji urodzinek!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili :)sto latek i jeszcze raz tyle ;) 🌼 moje dzicko zjadł dziś prawie całe śniadanie-a to i tak dużo :) przyszedł z kuchni, usiadł na łóżeczku i zaczął oglądać bajki, pytam się go czy dużo zjadł...popatrzył na mnie, powiedział "hyh" i potaknął głowa...poszłam do kuchnie a na talerzyku tylko kawałki chleba-reszta "zniknęła"...oby zjadł ;P kumpela z która jedziemy na wakacje kupila wczoraj super kurtke i polar-Campusa-cena po prostu mnie powaliła pozytwnie...ale sklep w Gdyni jest... powiedział ze jak jej podam wymiary to mi kupi, ale ja się troszkę boje ze kase wydam, a bdzie zły rozmiar..... chyba jednak kupie w lodzi, trochę drożej, ale będę miała 100% pewności ze jest dobre. Imili kto pojechał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka -to idź do sklepu w Łodzi przymierzaj,a następnie nie kupuj tylko zobacz rozmiar i podaj koleżance,wtedy na pewno będzie dobre:) a propos jaki sklep i gdzie,bo ja mam rzut beretem do Gdyni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imiili-Wszystko co się szczęściem zwie, co najlepsze, wymarzone W dniu Twoich urodzin niech będzie spełnione! życzą K. i J.:)🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili - dużo zdrówka, szczęścia, pociechy z Mikołajka i z męża też :). U nas po staremu - chociaż.... kupujemy działkę ;). Dzięki sponsoringowi rodziców (niestety - 100 razy bardziej wolałabym sama, ale cóż). Nie wiem czy pamiętacie naszą sytuację (mamy działkę, ale nie wiadomo czy można się na niej budowac, ze względu na sąsiedztwo cmentarza). Sprawa z tą działką doszła do Naczelnego Sądu Administracyjnego... Na wyrok poczekamy z rok, a tak naprawdę nie musi on kończyć naszej sprawy może jedynie odesłać ją do 1-szej instancji. Dlatego, ze względu na spadek cen nieruchomości chcemy kupić działkę - jak się okaże, że na tej "naszej" można się budować, to którąś się sprzeda :D. Ja uczę się do egzaminu na aplikację adwokacką - uprzedzam już za wczasu - 19 września od 11 proszę o kciuki i dobre fluidy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belleteyn_ date zapisałam w kalendarzu :D kciuki będe trzymac :) a może to i lepiej że kupicie druga działkę i tam może bedą widoki fajniejsze ;) możecie sie od razu zacząć budowac a wiesz, działka to zawsze dobra inwestycja! tamtą możecie sprzedać jak juz sie sprawa zamknie :) Yza no chyba nie podejrzewasz, ze Wojtek tego nie zjadł tylko gdzies schował :o kurdeeeee Kala ma dobry pomysł Yza! przymierz w Łodzi i wyslij jej rozmiar! wtedy powinno byc wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) znalazłam kurtki-cena oki :) z membrana i widnstopperem ...w łodzi-fact nie ma sklepu jako takiego-ale umawia sie z klientem i dowozi towar. belleteyn ;) trzymam kciuki już dziś, z działką rozumiem-ale cóż jak pomagają to szkoda by było nie skorzystać,,,,żeby potem tylko za dużo praw do niej nie egzekwowali.... rok temu o tej porze....ech fajnie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie ze rozmiar rozmiarowi nie jest równy..... na szczescie znalazłam kurtałkę -będzie też dobra na potem więc mogę troszkę kaski na nia wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili kochana dużo szczęścia, radosci wszelkiej miłości pociechy z synusia, pomocnej ręki mężusia Buziaki slą Marta z Zuzieńką 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u nas za r owny miesiąc bedą chrzciny :) mam nadzieje ze załatwie dziś wszystko u księdza :) no i zaczynamy poszukiwania sukieneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziekuje za zyczenia:D kurcze zestarzalam sie :) Zaczelam pisac i musialam przerwac bo Mikolaj sie jedzenia domagŁ:) Eh kupilam sobie tel Nokie no i brat teraz pojechal bo cos jest zje*** a ni sie ladowac nie chciala ani wlacZycv nic wyslalam go zeby mi wymienil sie zdenerwowalam eh Yza no wiesz co zamiast sie cieszyc ze Wojtus zjadl to Ty biedaczka jeszcze podejrzewasz nie wiadomo o co hehe:) przeciez on taki grzeczny aniolek jest:) Belletyn moze i dobrze ze druga dzialka wiadomo ile byscie musieli czekac z tymi formalnosciami wszystkimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza a pojechal maz do Norwegii bo domyslam sie ze chodzi o opis na naszej klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam wcale nie trudniej chlopczyka ubrac :) tez tak myslalam zanim sie maly urodzil a teraz widze mnostwo slicznych ubranek na chlopcow a na chrzciny maly bedzie ubrany cos na ten styl http://www.allegro.pl/item715178936_ubranko_do_chrztu_firmy_krasnal_68_a015_chrzest.html http://www.allegro.pl/item715178941_ubranko_do_chrztu_firmy_krasnal_68_a015_chrzest.html http://www.allegro.pl/item715178960_ubranko_do_chrztu_firmy_krasnal_74_a018_chrzest.html Naprawde jest wiele ladnych ubranek chlopiecych:) nie chce mi sie szukac bo mialam taki zabojczy komplet na niego upatrzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziołszki :P czasu ciagle brak:( ale mysle o was non toper :D Waikiki jeszcze raz przepraszam za spoznione zyczonka 🌻 ;) Imili jeszcze raz wszystkiego dobrego 🌻 ;) u mnie ok, ale maly zajmuje mi tyle czasu ze prawie nie wyrabiam, znaczy jest grzeczny ale potrzebuje uwagi, "pogada" z mama posmiejemy sie i tak w kolko ;) czasem zaboli go brzuszke, albo wieczorem sie zdarzy ze ma kolke, ale cale szczescie nie jest to codziennie ostatnio mial bo cholerka zachcialo mi smazonego kurczaka i juz nie moglam wytrzymac i zjadlam no i efekt byl wieczorem :( Imili czy ja dobrze looknelam ze Ty nie karmisz piersia? dlaczego? jesli mozna wiedziec of kors :) jestesmy po pierwszym szczepieniu, maly dobrze je zniosl no i tak ciagniemy :) pozdrowionka dla was wszystkich babek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i trzymam kciuki za babeczki co sie staraja o dzidziolka :D niech nasz topic sie rozrasta!! :) czasami mam naprawde dosc, ale ogolnie macierzynstwo to super sprawa :) Imili podziwiam Cie ze Ty bez meza, naprawde dzielna kobita z Ciebie!! ja to bym nie dala rady, maz praktycznie caly czas w kuchni siedzi, ehh, najgorsze te pierwsze miesiace, potem jakos bedzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka nie ma sprawy, dziękówka za życzonka!!!! Twój synus jest cudny...tak sobie popatrzałam na zdjęcia na nk i juz mi przeszło że chce bardziej córkę... ;) wszystko mi jedno czy chłopak, czy dziewucha :D a no...za przyjemności trzeba płacic...chciałaś kurczaka i była draka ;) :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×