Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witam slonecznie ! Do wyjazdu juz coraz blizej ! Yzuka biedactwo kuruj sie :-) BO CO to bedzie za urlop !!!!Niech Cie Slawek Mocno po przytula :-D Imilia ,ciesze sie ze wszystko dobrze z Mikolajkiem ,napisz co dzisiaj u niego ,czy wraca do domu i wogole jak tam Twoje samopoczucie! Yzulka fajny ten Twoj Blog ;Zabusia mozesz podac linka chetnie poczytam jak zanjde czas :-) Kala czekamy na wiesci :-) Pozdrawiam i uciekam przygotowywac obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka to jak sobie tak potrzaskasz, to wszelkie negatywne emocje znikną... bo to podobno super relaksuje :) Yza blog mi sie podoba pod względem kolorystycznym i w ogóle też, ale nie maiałm czasu czytać...co z pewnością nadrobię niebawem :) Kala kochanie a wiesz że sobie o tym pomyślałam jak w mape patrzałam... hm...może dlatego nie wpadłam, bo w grudziądzu byliśmy o 3 w nocy ... :o no i trzeba było zamontowac ten sztywny hol i gnać z powrotem do domu...a raczej prosto do pracy :o oj wierz mi, ze całą noc marzyłam o cieplutkim, miękkim łóżeczku :( nie wiem co mi za palma odbiła, ze z nim pojechałam .... :classic_cool: Rybnik Iza jutro daj znac jak było na gimnastyce?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Lekko podłamana jestem :( Byliśmy wczoraj z rana z małym u lekarza (wizyta + pierwsze szczepienia). Niestety szczepienia zostały odroczone, gdyż musimy udać się do neurologa :( Podobno nic wielkiego, ale pokazać się trzeba i zastosować jakieś ćwiczenia. Wikuś nie chciał podnieść główki jak go dr za rączki podnosiła i robił kołyskę leżąc na brzuszku, a nie powinien podobno. Z tą główką to o tyle dziwnie, że trzymając go w pionie trzyma głowę rewelacyjnie, podobnie jest z leżeniem na brzuchu, a z pozycji leżącej na plecach mu ciężko :( Mały ma poza tym tendencję patrzenia w prawo i to też trzeba "naprawić". Niby wiem, że parę ćwiczeń to wszystko naprawi, ale mimo wszystko smutno mi, że jednak coś jest nie tak :( Do neurologa idziemy 19 września. Zobaczymy co powie i mam nadzieję, że wyda pozwolenie na szczepienia. No wygadałam się. Dodam jeszcze, że mały w sobotę skończył 6 tygodni, a waga pokazała aż 6370g przy wzroście 62cm!! Nie dziwne, że ręce od noszenia mi odpadają :) Dodam, że karmię tylko cycem. -------------------------------------------- Rybnik-Iza a jakie lekarz przepisał ćwiczenia Fabiankowi? Możesz odpisać na gg, żeby dziewczyn nie zanudzać :) Yza już wchodzę na bloga. Zobaczymy co tam spłodziłaś :) cafka ja jeszcze okresu nie dostałam i zastanawiam się kiedy przyjdzie. Mógłby poczekać :) imili super, że z małym lepiej. Mam nadzieję, że dziś już wyjdzie ze szpitala i będzie znowu z Tobą. waikiki to nockę miałaś z przygodami :) kala daj znać jak po wizycie. Oby było po Twojej myśli wszystko Żabusia już piszę na gg z prośbą o adres :) No, zmykam do małego bo się budzi chyba. Aż dziwne, ale śpi już 2 godz i 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,,Miki jest juz w domku...wlasnie jade zaraz odebrac lekarstwa juz nawet spacer mamy za soba:).. teraz bedziemy czekAac na tel ze szpitala kiedy bedzie operacja bo jeszcze nie bylo konsultacji lekarzy z kardiochirurgiem..takze bedziemy czekac Kati my idziemy 13 pazdziernika dopiero do naurologa bo maly mial guza na glowce ktory od razu w szpitalu mowili ze sie wsiaknie ale pediatra w przychodni stwierdzila ze nie i nas wyslala hehe a po guzie dawno juz ani sladu..no ale niech bedzie nic mi sie nie stanie jak sie przejde.. no 14 wrzesnia ide na usg bioderek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili to pewnie teraz nie wypuszczasz małego z rąk :) Zdrówka mu życzę 🌼 My niestety kilka dni później mamy te wizyty niż Ty. Trzymam kciuki, żeby było wszystko ok. Ja się już denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od lekarza,dalej mam zapalenie gęsiej stopki.Dostałam leki,jak nie pomogą to za 2 tyg sterydy dostanę.Dalej na zwolnieniu-jutro się odezwę:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) a co to takiego?? imili :)❤️ ciesze się bardzo ja dalej chora 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 jutro nie ide do pracy bo chyba bym się zajechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Yzulka dobrze zrozumiałaś za pierwszym razem mam zapalenie gęsiej stopki:) to jest ścięgno przy kolanie patrz:http://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99sie%C5%84_p%C3%B3%C5%82%C5%9Bci%C4%99gnisty gęsia stopa - czyli wspólny przyczep polsciegnistego, smukłego i krawieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati nie denerwuj sie kochana, na pewno to nic groźnego i ćwiczenia szybko pomogą!!!! :) może już spróbuj go jakoś nakłaniac do patrzenia w drugą strone i do 19stego sie to poprawi! Imili to super, ze masz synka już w domku. Na pewno nadrabiasz ten czas kiedy byliście osobno i mu duuuuzo miłości okazujesz :D najwazniejsze,z e on sie już lepiej czuje i jest spokojniejszy :) yza kurde mleko z czosnkiem i miodem - gorące i pod kołdrę!!!!!!!!!!!! ohydne ale często pomaga! Kala...mam nadzieje,z e te leki co dostałaś juz pomogą! trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) i tak nic z tego nie kumam.... gardło mnie już delikatnie boli, a nos chyba też coraz mniejsze skutki choroby odczuwa....szkoda ze nie można nigdzie iść i zapłacić za zakończenie choroby :P jeszcze muszę kupić ibuprom zatoki-podobno pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziołszki kurujcie sie!! Imili super ze masz juz synusia w domku :) Kati nie martw sie :) Waikiki 🖐️ a gdzie Gagatka?? moj maly mial wczoraj albo bol brzuszka albo kolke sama nie wiem bo kolek nie ma chyba ze to byla jakas jednorazowa masakra tak sie darl przez godzine nic nie pomoglo, w koncu wyciaglam wanienke i go okapalam pieluszka na brzuszek to sie uspokoil zaczelam go ubierac znowu to samo, posmarowalam brzuszek olejkiem i znowu zaczelam go nosic w koncu zasnal mi na klatce piersiowej wlozylam go do lozeczka i spal... ale masakra tak mi go zal bylo jak patrzyl na mnie tymi zaplakanymi oczkami ze go boli :( a tak w ogole co oni z nk zrobili?????? :o takie durne funkcje ze nie moge, nawet tego nie rozumiem ze sledzeniem mnie czy kogos :o o co chodzi? grrr niech to wylacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza - ibuprom zatoki to pupa przy SINUPRECIE. Sprawdziłam na sobie - naprawdę warto go kupić! Imili - to teraz pewnie Mikołajka nie wypuszczasz z objęć :D. U mnie bez zmian, może jedynie poza moim coraz mocniej pogarszającym się samopoczuciem i nastrojem. Eh, czuję się taka... nieprzydatna - przez to, że nie pracuję. A najgorsze jest to, że szanse na zanlezienie pracy, choć symbolicznie związane z moim zawodem są znikome. Będę po 5 latach zakuwania na dziennych studiach sprzedawać w butiku :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Przedewszystkim Imili ciesze sie ze Mikolajek jest juz z Toba :-) Yzulka biedactwo Kuruj sie .... Zabusia dzieki za link jk znajde czas to poczytam . A co do dzisiejszej wizyty to Pani zauwazyla ze Fabian ma slabsza lewa strone i musimu mu to skorygowac nie jest to nci strasznego ,nawet powiedziala ze jeden lekarz by to zostawil bo wkrotce to sie samo unormuje ... Mamy 10 wizyt przepisanych nastepna wizyta po urlopie. Pokazala nam jak cwiczyc i to wszystko ... Sorki ze tak w skrocie ale brak czasu ..... Ale u nas dzisiaj zimno.... Pozdrawiam. Oczywiscie Fabian Plakal a ja razem z nim chociaz wiem ze zadna krzywda sie mu nie dzieje . Kati napisalam ci na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) to sie da wylaczyc w nk ja to jakos wylaczylam ktos wlasnie nma tym ich sledziu napisal jak sie wylacza ale teraz juz nie wiem jak bo niemam tej strony..juz znalazlam http://www.kowieski.net/ ja wylaczylam:) poza tym to nic ciekawego .. nie moge sie doczekac powrotu meza eh.. dzisiaj idziemy do pediatry na kontrolna wizyte no i z wypisem ze szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili dzieki za linka ;) mam pytanie do Ciebie odnosnie wit. D, naczytałam sie znowu w necie ze jak za duzo jest wit D to szybciej zarasta ciemiaczko, ile Ty dajesz wit.?? ja daje 2 kropelki + 4 krople Cebionmulti tam sa witaminy no i tez jest jakas ilosc tej wit D no i + w mleku wiec nie wiem czy nie za duzo tego?? ja jeszcze niedawno odciagalam mleko teraz jest na samej butelce wiec moze powinnam isc do lekarki i zapytac?? bo tak bylo wzystko w normie no ale tak to jest jak cafka sie w necie naczyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcięłam właśnie Wojtka...miało być na "2" poszło na gładko-bo mi się maszynka zesmykła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CafkA ja daje jedna kapsulke Vita D plus 1x5kropelek CebionMulti tak mam zalecone przez lekarza i pediatre i tak samo kardiolog kazala ...no ale moze faktycznie lepiej skonsultowac z pediatra bo wiadomo kazde dziecko jest jednak inne No no Yzula to Wojtus terAz jak żołnierz hehe :) musi slodko wygladac ten urwisek>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku😭 czuje się strasznie . wstałam rano z bólem brzucha-przed @-wzięłam nospe, popiłam ja truskawkową wodą i zwymiotowałam, do tego ledwo mówię.....a do pracy dopiero na 16-chociaż się nie zdziwię jak mnie wygonią do domu bo wyglądam jak z krzyża zdjęta.... extra w poniedziałek góry :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Yzula do poniedzialku przejdzie na pewno...lepiej jak teraz niz w górach jakby Cie zlapalo zobaczyc do wyjazdu bedziesz zdrowa jak ryba:) Ale wspolczuje ci chorobska.. Moj malutki wlasnie zasypia eh ale cwaniak o 4 mnie dzis obudzil i nie chcial spac..maly niedobrzelec... Teraz zmykam zjesc cos bo glodna i trzeba isc na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też daje jedną kapsułke VitaD i vitaK ale tą K to tylko do skonczenia 3 miesiecy no 5 kropelek Cebuinmulti raz dziennie to wszystko Yza kuruj się może spróbuj kupić sobie citrosept mnie pomaga na przeziębienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Yzulka kuruj sie!!! 🌻 wy dajecie w kapsulkach? ja daje w kropelkach :) wit, K nie daje od momentu jak zaczelam dokarmiac, czyli mial moje mleko i butelkowe :) w ogole tak sobie mysle szkoda ze tak daleko od siebie mieszkamy szło by sie spotkac :P chociaz ja i Imili aa i Iza z rybnika mamy w miare blisko do siebie Imili zabrze Iza rybnik a ja Katowice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Yzulka biedactwo kuruj sie ! Moze do poniedzialku ci przejdzie ale napewno w poniedzialek bedzie lepiej :-D Co do witamy D to ja daje jedna tabletke codziennie -wyglada to tak : http://images.apozon.de/images/ebay/artikel/1610120.jpg to jest tabletka ktora sama sie rozpuszcza :-) U nas wszystko dobrze ,chcialam sie z wami pozegnac bo jednak jedziemy jutro ale rano gdzies ok 10 wiec nie wiem czy jeszcze zajrze :-) wiec 3majcie sie odezwe sie po urlopie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie Iza udanego urlopu!! u nas sie cos pogoda papra wiec zabierzcie cieple ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka ja tez wyciskam e kapsułki na łyzeczke a i tez mam wmiare blisko mieszkam w sosnowcu wiec z imili mamy nidaleko do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Imili - super, że Mikuś jest już w domku :) Yzulka - jak się czujesz? Mam nadziej już lepiej. Rybnik-Iza - życzę udanego wypoczynku, odpoczywaj pełną parą :) A czy Wy wiecie, że nasza summer będzie mamą? :) Bo ja nie wiedziałam, ale doczytałam na marcówkach 2010, ze się tam udziela i jest mega szczęśliwa :) Super. Szkoda, że tu u nas nie bywa :( A w ogole to gdzie się wszystkie podziały? Jakoś pusto... albo mi się zdaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No szkoda ze summer sie juz u nas nie udziela..zapomniala szybciutko o nas...eh no i tez byla blisko nas bo ze slaska z katowic.. Cafka fakt ja Ty Zabusia i Iza (wtedy gdy w POlsce jest) mamy blisko do siebie:) Ja kapsulke prosto do buzi wyciskam:) jedynie kropelki na lyzeczke bo nie widze ile kropelek polecialo..no ale maly nie chce z lyzeczki zlizywac i musze pozniej palcem mu to wciskac do buzi uparciuch maly..w ogole nie za chetny do lekarstw krzywi sie jak nie wiem ..nie smakuja mu heh:) Dzisiaj dzwonili do mnie ze szpitala jest juz ustalona orientacyjna data operacji na 1 pazdziernika takze szybko bardzo mnie to cieszy bo mniej nerwow szybciej bedzie zdrowyale jesli bedzie szybciej miejsce to mozliwe ze juz po 23 wrzesnia bedzie mial zrobiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i do mamusiek..powiedzcie mi na co lepiej zaszczepic na rotawirusy czy pneumokoki ..chcialoby sie na obydwa no ale wiadomo kosztuja sporo a nam teraz wpadły wydatki na lekarstwa dla MIkolajka.. Jedni uwazaja ze rota drudzy ze pneumokoki na co wy szczepicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×