Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a co tu dziś taka cisza? wstawiłam właśnie ciasto ze śliwkami do piekarnika-pierwszy raz wypróbowuję ten przepis,zobaczymy jak będzie dobre to wstawię go na stałe do swojego zeszytu przepisów,bo szybko się robi i w miarę tanio ale zobaczymy jak w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z poniedziałku :) na szczescie najgorsze chwile tego dnia mineły czyli wróciłam z pracy :) teraz zabieram sie za prasowanie :) kala daj placka :) Yza zazdroszcze Ci urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala i jak wyszło ciacho????? Yza miłego wypoczynku i uważajcie na siebie!!!!! Darianka 100 lat! 100 lat!!! Duuuuzio zdrówka, radości, miłości, szczęścia i żeby sie wszystko po twojej mysli układało :) wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin!!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.. Ja dzisiaj mialam troszke zaganiany dzien..rano do przychodni poszlam po skierowanie do szpitala bo musze miec...potem miasto zakupy tzn swieca i biala szatka do chrztu ..musialam dokupic czapeczke białą potem kancelaria i dopelnic formalnosci usg bioderek itd itp potem troszke meki z malym brzdacem ktory plakal i sie meczyl eh i musialam kapiel z godziny 20 przelozyc na 19 bo sie biedak troszke relaksuje po kapieli i jest lepiej... z bioderkami wszystko w najlepszym porzadku chociaz to jest ok tzn no oprocz serducha wszystko jest ok na szczescie:) pozdrawiamy...a i Darianko jeszcze raz wszystkiego naj naj.. no i Yza jeszcze raz udanego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ciasto prawie zjedzone,a jak na dwóch to musi być dobre;P no jeszcze kilka wysłałam kawałków na kafe,mam nadzieję ,że doszły:) dziś idę trochę popracować do szefowej papierkowo miłego dnia życzę Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :P nie pisalam nic bo bylismy na nowym mieszkanku, pierwsza noc z maluchem :) jeszcze czekamy na meble maja byc w czwartek w koncu... Yza udanego wyjazdu!!! Darianka hmm spoznione ale szczere zyczonka urodzinowe!! 🌻 Imili fajnie ze z bioderkami dobrze :) Waikiki, Kala, Gagatka 🖐️ :) Zabusia dzieki za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nigdy nie [pamietam co ma byc :) milego dnia :) ja w koncu musze zabrac sie za rprace bo siedze w niej od 7 a jeszcze nic nie zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala no rzeczywiscie pustooooooooo... meldowac sie! :P Imili Ty bidulko chyba rekord dzisiaj masz o 3 pobudka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyczailam waikiki i gagatke na ciazowym :P:P tez tam przesiaduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) my dzis odpoczywamy, wczoraj 5 czerwonych wierchów było, przedwczoraj dolina chochołowksa i koscielisko, a jutro świnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no i mamy już środe jupiii jutro chyba m już wraca :) wczorajsze zakupy udane kupiłam sobie rajtuzy na chrzciny małej świece i troche drobiazgów a M koszulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEhe no no o 3 ale taka chwilowa na jedzenie i kupe no ale zanim zasnal to minelo pol godziny pomarudzil i dopiero moglam i ja pojsc spaC:).. yza zazdroszcze:) bylam dzisiaj sobie zamowic tort na chrzciny iw ogole jakos koszmarnie mi sie dzien dluzy juz nie moge doczekac sie jutra bo jade po mazula :) z malym i bratem do krakowa oj jak zawsze dni mi szybko mijaly tak dzisiaj makabra ale o 17 sprzedam dziecko bratu na spacer do 19 to sobie dokncze sprzatac i myc okna i mi zleci potem kapiel malego jedzonko usypianie i chwila relaksu dla siebie:D no i noc upragniona dzisiaj jak nigdy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ciazowego tez bywam:) ...i nawet cie cafka wysledzilam hehe :P takie male sledztwo jak darianka summer :P..ale ja mialam trudniej heh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze znalazły nas waikiki :) hehhe ale wcale sie nie ukrywalysmy :D a ja dzis dostalam okres (a nie powinnam bo jestem w trakcie luteiny) i bylam wtakim szoku rano, ze michal sie do p[racy spoznil bo ja sie nie moglam wygramolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka ale masz nosa :P ale to raczej staraczkowy niz ciążowy :) he he gagatka no własnie my sie nie ukrywamy :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe, te na nk i te tutaj :) A ja też Was widziałam jakiś czas temu na tym staraczkowym topiku :D Bo ja tak poczytuję teraz te różne ciażowe tematy i stąd znalazłam summer i Was :) Ale sama się nie udzielam na lutówkach, bo jakoś tam pechowo - już kilka poroniło i jedna nawet w 18 tygodniu więc... jakoś mi tam nie spieszno :( A moja dzidzia zaczyna fikać :) Znaczy, pewno fika już od dawna, ale ja dopiero zaczynam czuć :) Pewno gdybym miałam mniejszy swój "naturalny' brzuch to czułabym wcześniej :D:D:D hehe Jeny... jaka jesień się robi... Nie lubię zimna, no ale teraz trochę lubię zimno, bo im zimniej się robi tym bliżej maluszka :D:D Taka jestem przewrotna :) Buziaczki dla Was laseczki :) PS. Tata mi dziś przywiózł miseczkę sałatki śledziowej :) pycha :) tzn. przywiózł ją nam, ale nie wiem czy doczeka zanim Tomulek z pracy wróci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko faktycznie pechowy topic,,ale nie martw sie ty dotrwasz do konca:).. Ja wczoraj dostalam @ bleeeeeeeeee cos szybko no ale ok ledwo skonzylam krwawic po porodzie a tu jzu :/ maly sobie spi rozrabiak ja chwila relaksu po calym dniu latania w ogole burza byla przed chwila grzmialo jak cholera :/ eh juz coraz blizej meza :D jeszcze tylko noc i pare godzinek z jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor ;) Gagatka hmm z tego co ja pamietam kiedys gin dal mi luteine na wywolanie okresu bo szlam na zabieg a ze mialam miec okres w dzien zabiegu gin przepisal przed, a druga sytuacja luteine bralam na poczatku ciazy luteina jest na podtrzymanie dzidzi:) ale zas z drugiej strony tak mysle czy nie ma kilka rodzai luteiny?? niby opakowanie takie same ale moze czyms sie jednak roznia hmm? Waikiki i Gagatka uda sie uda zobaczycie :P no i tak dyskretnie napisze ze usmialam z=sie z waszych propozycji seksualnych :D tez skorzystam :P:P Darianka aajjjj jak ja zazdroszcze Ci tego fikania :) tak bym chciala znowu to poczuc :) Imili super ze mezus wraca!! :) moj maly byl dzis zmiezly ze hoho nie ze plakal ale marudzil jeczal grrr nie lubie jak tak ma bo wtedy nie wiem co jest grane... dobranoc wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jakiegos doła wieczrnego załapałam m nie dzwonił cały dzien pogoda do kitu Imili fajnie że juz sie jutro zobaczycie Darianko super ze maluszek fika koziołki pamiętam jakby to było dziś hehehe ostatniego kopniaka dostałam 17 lipca o 23:25 potem nastąpiły chwile które tkwią mi w pamięci :) Ja @ pewnie długo miec nie bede bo karmie no i biore Azalie żeby za szybko drugiego skarbeńka nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabusia🌼❤️:D zrób sobie czekoladę na gorąco,albo zjedz kostkę czekolady niech Ci ten smutek minie ja dziś wekowałam,robiłam dżem śliwkowo-brzoskwiniowy odwiedziłam moją babcię ,i byłam na spacerze a tak po za tym to nic ciekawego teraz idę poczytać do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł no tak dziolszki na ciazowym siedza a u nas cisza :P Imili pewnie w drodze po meza :) Zabusia czekolada jak radzi Kala najlepsza na doly! :) moj dzidziolek super w nocy spal az dziwne :) mialam pobudke tylko o 1 i o 6 koniec spania :) do 7 pogadalismy i znowu spanko :) mimo zetak fajnie spal to ja i tak jakos nie wyspana taka pogoda senna :o Głupolku zagłosowałam na najwiekszego kibica :) Zabusia odnosnie tabletek ja mialam przepisane cerazette czy jakos tak ale nie wzielam bo naczytalam sie ze jak sie karmi chlopcow to moga byc bezplodni bo jednak to sa hormony, a pokolenie ktorych mamy to biora jeszcze "nie uroslo" wiec nie wiemy ile w tym prawdy, dlatego wyrzucilam tabsy i tak sie zlozylo ze dostalam normalny okres i mam normalne tabletki nie truje malego tylko siebie :P niby sie do mleka nie dostaja hormony tak pisza na necie ale na ulotce pisze ze znikoma ilosc tak wiec wolalam nie ryzykowac... milego dnia wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Coś mi mały dzisiaj zasnąć nie chce. W nocy spał ładnie (na szczęście, bo masakrycznie bolała mnie głowa), a teraz marudzi i marudzi, albo przysypia na 10 min i się budzi. Pogoda u nas marna więc może dlatego. Byliśmy we wtorek na USG bioderek. Wszystko ok :) Martwiłam się, bo zarówno ja, jak i mój brat mieliśmy pewne problemy z bioderkami w wieku niemowlęcym. Pani dr stwierdziła, że skoro występowały w rodzinie takie problemy to za jakiś czas warto powtórzyć USG Wiktorkowi. Na chwilę obecną jest jednak wszysto super. Ja też udzielam się na forum ciążowym :D Kiedyś na jednym topiku z imili, ale potem straciłam go z oczu i niestety nie wiem gdzie kto jest. Wszystkie o chrzcinach rozmawiacie - ja też chciałabym mieć to za sobą, ale z racji takiej, że moja bratowa rodzi na dniach, postanowiliśmy zrobić wspólnie chrzciny dopiero na Boże Narodzenie. Ich dzieciątko będzie miało 3 mies, a Wiktor 5. Trochę późno, ale jedna impreza będzie przynajmniej. Wiktor też woli jedną stronę bardziej od drugiej. Wygodniej mu leżeć na plecach z głową odwróconą w prawo. Zabawiamy go z lewej strony, tak żeby ją ćwiczył i już widzę efekty. Naprostował się nam chłopak :) Teraz czekam z ustęknieniem na sobotę - idziemy do neurologa. Pokaże nam ćwiczenia i będziemy ostro ćwiczyć :) Ooo znów się obudził. ehh... zmęczony, a dłużej jak 10 min nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co do czekolady hmm chetnie ale nie moge ponieważ karmie cycuchem małą a czekolada jest silnie uczulająca :) a co do tabsów to mam troszke wyrzuty sumienia ale zobaczymy jak bede dalej taka płaczliwa to odstawie małą chce karmic jak najdłużej zobaczymy jak wyjdzie Kati fajnie takie wspólne chrzcinki no to trzymam kciuki za poród kolejnej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Żabusia. Niestety bratowa będzie miała cesarkę, ale mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie. Czekamy na małą Malwinkę :) Wiktor ciągle nie chce spać. Od 8 rano może pół godzinki spał. Na rękach śpi, odkładam go i się wybudza. A ciężki już klocek z niego, żeby go nosić ciągle. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati fajnie ze bioderka ok, my mamy jeszcze jedna wizyte 6.10 :) ja juz po chrzcinach cale szczescie :) dzisiaj w koncu przywoza meble!! i za to ze czekalismy 4 tygodnie a nie 2 tak jak mowili dostaniemy 100zl upustu :P haha no i Zabusie tez wysledzilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dawno mnie nie było tutaj ale cóż zrobić na początku praca ciąża uczelnia kurs i brak czasu na cokolwiek. I tak zaniedbałam to forum:( Teraz siedzę w domku i czekam z niecierpliwością na Filipka. Obiecuje teraz częściej do Was zaglądać i się udzielać. Trzymam za Was kciuki a przede wszystkim za Imili i Mikiego by było wszystko ok. A reszcie życzę owocnych starań, pociechy z maleństw i udanego pożycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zonqa ;) miło Cię widziec :D ...wiecie co...mój mąz sie chyba sam zaczyna wkręcać :o ja z nim nie gadam...on nie wie jak ja sie wkręciłam i jak bardzo chce zajśc...staram sie nie mówić o tym, zeby nie czuł żadnej presji z mojej strony czy cokolwiek...ale od dwóch dni odczówam, ze on coraz bardziej tez chce... jest teraz w trasie, dzis wraca. Wczoraj przez tel pytał kiedy mi sie @ skonczy, a ja na to "a czemu?", a on: bo ja już chce coś zmajstrowac!!! chodziło mu oczywiście o wycelowanie ;) kurde a ja tym czasem sie boje, bo zaczał mi sie cykl, w którym owulacja bedzie z lewego jajnika znowu i mam stracha, ze tak jakna koniec lipca, tak teraz znowu mi sie zrobi torbiel i przez to nie bedzie nawet nadziej na coś sensownego z tego cyklu... buuuuuu dół mnie złapał :( ryczeć mi sie chce :o ja chce czekoladeeeeeeee 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×