Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Zonqa hej :) milo Cie "widziec" :) a na kiedy masz termin?? :) jeju jak ten czas szybko leci moj niedlugo skonczy 3 miesiace... Waikiki kochana uda sie zobaczysz tylko nie mysl o tym ciagle, bo to jest najgorsze, ja jak myslalam to lipa 2 cykle sie nie udalo, w koncu zaczelam sie bawic i udalo sie za 3 razem, moj tez pytal kiedy mam dni plodne, wtedy sie nie pytal tylko juz po powiedzial "Ty wiedzialas! :D" a potem zartowal ze go złapalam :D przesylam ciazowe fluidy!!!! i naprawde trzymam za was kcuiaksy 🌻 Zabusia ja wszystko wysledze :P mam pytanie kogo nie mam na nk? mam Waikiki, Gagatke, Yze, Ize, Darianke, Kale, Belleteyn to chyba wszystkie co mam :) ale jestem durna o tej godzinie robie sobie spagetii :o a jeszcze brzuszka calkiem nie zrzucilam grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka no juz mi przeszło...:) ale dziekuje za wsparcie ;) a co do spaghetti to ja sie wcale nie dziwie,z e robisz mimo brzuszka..tez bym chyba sie nie mogła oprzec ;) he he mój brzuszek jeszcze nigdy nie był tak wystający jak teraz...:o a tez jakos sie nie umiem katować i powstrzymywac od jedzenia.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymistyczne nastawienie to podstawa!! :) mam kolezanke starsza po 30-stce maja jedno dziecko ta mala nie wiem ile ma 13 lat? no juz nie taka mala ;) dluuuugo sie starali w koncu odpuscili, a tu bach rodzi teraz we wrzesniu :) wiec wszystko moze sie zdarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to tak czesto jest, ze jak sie tak mocno starają to nic, a jak odpuszcza to zachodzą...znam dwie takie pary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki a robil Twoj badanie nasienia? sorki ze pytam :) moj robil :P ale mi sie chce smiac z tym calym sledziem na nk, i tak tego nie usuna i tak i pewnie maja fajny ubaw :P tak mysle czy administratorzy wysylaliby łancuszki?? predzej napisaliby jakas wiadomosc na nk a nie bawili sie w takie wpisy ehhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 30 października ale dużo osób mi mówiło że mały będzie w połowie października zobaczymy wizytę u gin mam w pon to będę coś więcej wiedzieć. Ale za 2 tyg będę małego pospieszać by się pojawił na świecie bo już nie możemy się go doczekać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to prawda że jak bardzo się chce to nic ie wychodzi lepiej odpuścić i cieszyć się obecnością we dwoje :> a samo wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zonqa jak fajnie że jesteś :) trzymamy kciuki za ciebie i Filipka Cafka mnie znajdziesz przez Yze na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie wyczerpana po całym dniu zonqa witaj :) 30 październik już niedługo. I znów zostaniemy ciociami :D waikiki dziewczyny dobrze radzą. Trzeba mniej się starać, a bardziej się bawić tym wszystkim. Wiem, łatwo się mówi. Ja też schizowałam już po pierwszym cyklu tak bardzo chciałam zajść. Ale uda się, uda :) A ja właśnie odpoczywam po dniu pełnym noszenia na rękach synka. Ręce i kręgosłup mi wysiada więc już się położyłam. Mały spał dziś może łącznie ze 2 godzinki. Masakra. Przyszła z pracy mama i się dziwiła, że młody spać nie chce. Ponosiła go 20 min, usnął. Kolejne 10 min, żeby dobrze zasnął i odłożyła do łóżeczka. Pokonując ostatni schodek schodząc na dół została zawołana spowrotem na górę przez wnuka :) No za cholerę spać nie chciał. Potem całe pół godzinki pospał na podwórku i zaczął krzyczeć na pół osiedla. Teraz śpi. Oczywiście jak zawsze usypiał sam po kąpieli tak też i dziś, ale tyle czasu usypiał, że aż się głodny zrobił. Więc znów cyc i do spania. Mam nadzieję, że pośpi do ok 1 w nocy chociaż. Jutro z rana wybywam na targ wymienić młodemu spodnie, bo za małe kupiłam. Tzn są na styk, ale chcę troszkę większe. A w sobotę neurolog. Czekam ze strachem na tą wizytę, ale jednocześnie chcę żeby to już było za nami i żebyśmy poznali w końcu te ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie :P Kati odnalazlas :) przyjelam ;) tak jak wczoraj pochwalilam malego ze super spal tak dzis masakra, pobudka o 24 potem o 3 usypialam go do 4 w koncu zasnal mi na klacie klade do lozeczka oczy jak 5 zloty :D wiec nie wytrzymalam i do wozka o 4, bylam tak padnieta ze nawet nie wiem ile go wozilam, wstal przed 6 i dopiero teraz zasnal szok :o ja pije kawe jem rogala i ogladam zdjecia Kati :P od Zabusi nie moge bo ma zablokowane ;) a Imili teraz mezula ma przy sobie i o nas zapomniala nie ladnie :P:P pewnie nadrabiaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj :) Hehe nie zaPOMnialam o was nie nie:) wczoraj bylam zajeta wrocilismy do domu o 17 no i szlismy na spowiedz..potem maly plakal i potem kapiel itd itp.. Dzisiaj wpadlam na chwilke nie przeczytalam wszystkiego bo duzo naskrobalyscie a ja zaraz uciekam na zakupy maz musi kupic sobie cos do ubrania no i reszte rzeczy na chrzciny ale ja pamietam o was caly czaS:) milego dnia kochane :*no i dzisiaj synek dal pospac do 6 jak na niego to sukces oczywiscie z dwoma przerwami malymi na jedzenie:) ale ladnie spal bo caly dzien wczoraj byl marudny nie chcial spac 5 minutowe drzemki tylko mial chyba pogoda na niego zle dzialala bo byl nie do wytrzymania cala droge do krakowa przeplakal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka nie robilismy na razie żadnych badan nasienia...wiesz to w sumie był pierwszy cykl, w którym sie tak nastawilismy na dzidzie...więc nie ma co sie schizować na razie... ale ja mu na wszelki wypadek już ze 2 m-ce podaje witaminki do łykania - salfazin...a może ruszy to jego plemniczki :D he he zonqa no to czekamy na dzidziusia :) ciekawe czy zrobi niespodzianke i sie pojawi szybciej :D imili kurde jak Mikus ma warunki jak himalaista to aj sie nie dziwie, zę on marudzi...ja tez bym marudziła!!!!!! ale spokojnie...już nie długo i bedzie wszystko dobrze!!!! :) ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki my zrobilismy duzo duzo przed takie badanie, tak z ciekawosic ile plemniczkow jest "zywych" :P i to tez duzo daje psychicznie ze jest ok :) Imili no zagladaj tu do nas :) ja mam zamiar sie wybrac na spacerek zobaczymy co z tego wyjdzie, wczoraj pogoda do bani wiec nigdzie nie wychodzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja się wyśpię?? Cześć tak w ogóle :) Marudzenia ciąg dalszy. Młody po kąpieli pospał 5 godzin a potem budził się równo co godzinkę. No i od rana marudzi, znów nie chce spać. Tzn śpi - po 10 min. Ja już nie wiem o co chodzi. No, ale przetrwamy. Damy radę, chociaż wczoraj wieczorem już doła złapałam. Nawet do sklepu z małym wyjść nie mogę bo płacze w wózku, a jak już uśnie jakimś cudem to na max godzinkę. Nie zdążę dojść do sklepu, kupić i wrócić. Mogę jechać na zakupy samochodem, ale chciałabym, żeby mały przy okazji miał spacer. Ehh teraz ja zaczynam marudzić. Idę, bo znów dziecko wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzielne kobietki :) dacie rade :) pamietajcie male dzieci maly kłopot - a duze :) hehe ja dzis mam wolne, nastawilam pranie no i zajmuje sie tym malym brzdacem ktory na szczescie spi juz 40 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati bidulko Ty:) moj maly byl taki niespokojny jak go brzuszek meczyl, a sprobuj go rozebrac zeby sobie fikal nozkami i zeby wietrzyl tyleczek :P na mojego to dziala , jak marudzi zaraz na przewijak i wietrze mu tylek z 30 minut :P wczoraj tak mu wietrzylam ze mi reke obsikal :P no popatrz popatrz a na zdjeciach nie widac zeby takim rozrabiaka byl ;) ha! zamowilam sobie wizyte u fryzjera w przyszlym tygodniu a co ;) cza kolor poprawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka mój też uwielbia nagie fikołki. Wystarczy rozebrać i cisza. No, chyba że jest głodny to oczywiście nie pomaga. Mam nadzieję, że dziś troszkę odeśpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati i cafaka te wasze maluchy to zboczuchy...skoro lubia nagie fikołki :P :D he he he he cafka już mi nic nie mów...bo ja na razie chce spróbowac bez żadnych badań..nie chce sie tym stresowac tylko na razie wziąc na luzie sprawe ;) kurdeeeeeeeeeeee a jak sie nie uda ze 2-3 cykle jeszcze to sie zaczne martwić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagagtka no nieeeeee Ty tez z małym brzdacem :o a jaaaaaaaaa a wogóle to ja tez chce wolne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki no moze Ci glupio doradzilam , chcialam dobrze :) zapraszam na tosty ;) a potem mam placki ziemniaczane hmmm same tuczace rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam cafka tosty :D a brzdac sam sie przyplatal do mojego łóżka o 7:33 :( i tak juz został :) ale wlasnie wlaciciele przyjechali jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pranie wstawiłam,potem wieszanie,teraz smażę naleśniki.Potem bieg do mamy,bo chce kilka naleśników i do mojego siostrzeńca,potem próba i śpiew na odpuście.W między czasie odebrałam pocztę i wyskoczyłam do USC na ślub kumpeli i kumpla:) a teraz siedzę trochę na allegro i oglądam drobiazgi,bo biorę się na serio za biżuterię:)trochę na prezenty ,troche na zarobek,a trochę dla siebie,w końcu będę miała takie jakie chcę lub potrzebuję i nie będę musiała latać po sklepach,aby znaleźć coś odpowiedniego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka, gagatka ja chce placków !!!!!!!! ja kocham plackki ziemniaczane ze smietaną i cukrem mniam!!!!!!!!!!! kala a pamietasz o mnie jakby co :D ja chce dłuuugie kloczyki :) długaśneeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki pamiętam:) jak przyjdą paczki i porobię to wyslę Ci na meila zdjęcia wybierzesz sobie w pierwszej kolejności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×