Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Imili ja tez uwazam ze na pneumokoki, lekarka tez doradzila pneumo, ale tesciowa truje ze chce rota, moja mama mi mowi po co te biedne dziecko tyle szczepic, ja zas sama nie wiem, jak tesciowa da kase to zaszczepimy, my kase mamy na szczepionki + pneumo i to tyle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie to samo dzisiaj zaszczepiłam 5 w 1 bo akurat nie mieli na stanie 6 w 1 no i na zoltaczke biedaczek musial dostac osobno no ale zastanawiam sie nad tymi dodatkowymi ktore wybrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mały to cwaniaczek :P ja tu mysle ze zasnal, wiec ide robie swoje rzeczy, nagle patrze a on wyrabia w wozku :) wiec znowu usypianie i tak czasem kilka razy ;) co do witamin Imili moj wit D bez problemu przyjmie ale te cebionmulti masakra dusi mi sie ta witamina tak sie krzywi a przy tym placze ze ledwo udaje mi sie z lyzeczki wlac do buzki, jak tak robil kilka razy postanowilam skosztowac to witamine, moj malzon twierdzi ze super jak wibowit wiec kaplam sobie i wcale sie nie dziwie ze moj sie krzywi i jej nie chce ta witamina jest okropna!! kwasna jak cholera a przy tym ja wiem gorzka okrpna :o ja tez mam 5 w 1, pneumo mnie kosztuje 250zł jedna dawka :o a zostaly mi 3... chyba sobie walne spagetii z serem :P a Waikiki gdzie?? :) Yzulka pewnie w wyrku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza w lozku.. Waikiki pewnie dzidzie produkuje:) albo testuje:P no chyba ze juz wytestowala i potwierdza:) No witamine D jak mu wcisne tez bez problemu ale te lekarstwa na serduszko jak mu strzykawka podaje bo one sa w proszku i musze rozpuszczac w wodzie to tak sie krzywi ze masaka no i ten cebion to tak samo no i on ma jeszcze zelazo w kropelkach zeby przed operacja wszystkie wyniki podniesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zasypiania to juz nawet sie nie wypowiadam...bo moj maly to lubi udawac chyba ze spi hehe..tak samo wlasnie poloze go mysle ze spi ide cos robic albo chce sie wykapac odchodze a on oczy jak 5 zl i koniec spania...ale ja sie nie poddaje i dalej ehh albo wyplowa smoczka i tak wkladac trzeba z 10 razy zanim zasnie:P... W wózku poki jedzie niby spi a jak tylko stane na chwile to zaraz patrzy tym groznym spojrzeniem i miny strzela jakby chcial mnie zboksowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Waikiki czekamy na wynik testu!! :P Imili male dzieci maly problem duze duzy problem ;) ja dzisiaj kapie sama małego bo moj w pracy, a dzisiaj strzelilam malemu fotke jak wsadzil palec do nosa i wyglada jakby w nim dlubal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie testuje :P jutro zrobie testa i oczywiście4 dam znac :) ...a ja chyba mam najbliżej do Yzulki ;) jakies 110 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) a ja dzis zrobila sobie sałatke grecka tak mnie jakos naszla ochota :) waikiki podziel sie podziel :) yza nie dja sie chorobie :) Iza Rybnik miłego urlopiku w Polsce Imilii widzisz jak szybko bedzies zjuz po, oby wszystko było ok Milego wieczorku ja zmykam zlewac wisniówke a potem probować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po kapieli małego, zmeczylam go 3,5 godziny nie spal i po jedzonku padl jak mucha :) ja tez chyba padne bo rozmowa z takim berbeciem jest bardzo wyczerpujaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh moj juz tez po kapaniu i zasypia,,, nie wiem znow mial ten atak placzu i niespokojny jej niech jak najszybciej bedzie po wszystkim bo i on sie meczy i my...chyba w szpitalu dawali jeszcze jakies inne leki oprocz tych co ja mam bo tam byl spokojniejszy... a ja jestem wykonczona przez to wszystko.. ja zmeczona ale spac nie ide ogladam film na polsacie world trade centre .oki zmykam dalej ogladac.. cafka fakt rozmowa z takim maluchem jest meczaca:)..a u mnie jest tak zle ze rozmawiam wszystko jest dobrze a nagle wstepuje w niego niepokoj i placz eh :( tak mi go szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili tez ogladam ten film :) a my niestety musimy patrzec jak nasze dzidziolki cierpia :( w ogole jakies 1,5 miesiaca zajelo mi poznanie malego czyli kiedy go boli brzuszek, kiedy jesc, kiedy spac itp... gdybym juz nie zajrzala to wszsytkim dobrej nocy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tylko pomacham dzisiaj 🖐️ Padam ze zmęczenia. Mały jakiś marudny był od rana. Jak wstał o 7 tak nie spał do 15. Marudził i marudził. Mam nadzieję, że jutro pośpi więcej bo przyjeżdżają wieczorem znajomi i chcę zrobić ze dwie sałatki no i sprzątnąć mieszkanie. Poczytam trochę i idę spać. Trzymajcie się wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do szczepien pediatra mi powiedzial ze lepiej rota a potem pneumo bo jest mniej dawek jak dzecko starsze ja bzlam dzis u gina na kontroli poporodowej i wszystko ok czzsto brak nadzerek i mozemz z m pobrobowac bzykanka dostalam tabsz azalia dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja umieram Yza mnie zaraziłaś:P wczoraj się źle poczułam jak wracaliśmy z zakupów,od kilku dni już kichałam i bolało mnie gardło,ale było normalnie a dziś głowy nie mogłam obrócić tak mnie bolała,z nosa leci,oczy łzawią i gardło boli.Jakieś grypsko mnie złapało,cały dzień w łóżku leżałam i nawet mnie do kompa nie ciągnęło.Dopiero wstałam idę pod prysznic i dalej do łóżka. umieram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) słuchajcie=czytajcie :P poszłam do pracy i mi sie polepszyło, a bylam pewna ze umre tam 3 razy.....aaa i miałam takiego powera ze skonczyła...2 godzinywczesniej :P co do witaminy D...dawaliśmy małemu przez jakis czas, potem lekarka zakazał bo mu ciemiaczko zarosło, a pozatym słonce swoje robiło. ale ma za to uczulenie paskudne=takie wielkie bąble-wapno dzis dostał i zbladło... cafka :) ja na spotkanie sie chetnie pisze :) z łodzi wszedzie ta sama droga :) prawie ;) Izus ;) szczęśliwej drogi ;) udanego pobytu :) summer..... foch...widac juz jej nie jestesmy potrzebne, a szkoda bo tutaj jest fajnie i piszemy mmimio ze juz rok po slubie i wiecej...i mneij niektóre :P Draianka zdaje Ci się...no fakt gagatka zagineła=ale jak bede jechała to wpadne do niej=bo po drodze mam i rusze ją troszke :) imili my szczepilismy rota wysyłasz małego do złobka? bo jesli nie to mi sie wydaje ze rota sa lepsze. o gagatka jednak pisze :) wiecie ja tak po kolei odpisuje :) a w lozku lezałam do 15 :) waikiki :) nio masz najblizej do mnei chyba :) kala :) od razu ja :P teraz Tobie zdrówka zyczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala zdrowiej zdrowiej.. Yzula a widzisz mowilam ze do poniedzialku przejdzie:) moj synek pomylil noc z dniem i teraz go uspic nie moge masakra jakas.. :(.. jakos mu sie tak po tym szpitalu poprzewracało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski usnęłam dopiero o 3....obudziłam się o 8:30, młody jeszcze spał.... tak się spojrzałam na wpis Imili i mi sie przypomniało jak sama o tej godzine buszowałam na forum-nie tutaj, ale na ciażowym :) chociaż teraz z laskami też tak piszemy czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi smaku narobiłaś :) wiecie jak wczoraj nie mogłam zasnąć to mi się marzyły pierogi z kapustą i grzybami-mam tak przed @ że jej i jem i jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.. ponownie witam mmm zjadło by sie cos takiego dobrego.. Tak tak chorujcie byle moj maly sie od was nie zarazil eh..musze sie teraz wystrzegac osob przeziebionych eh co by mi operacji nie przelozyli.. Yza pierogi wczoraj jadlam z kapusta i grzybami:P..ja przed okresem mam wieksze smaki na roznosci niz jak bylam w ciazy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :P wygonilam mojego z dzidziolkiem na dwor w taka pogoda co ze mnie za matka i zona :P a co tam niech sie maly hartuje! tylko strasznie sie ubierac nie lubi a zalozylam mu tylko bluze na body i gatki i ryk ze hoho ;) zdrowka zdrowka!! Imili nie martw sie mojemu tez sie czasem myli ;) teraz wstaje kolo 4 na jedzonko i potem jakos do 5:30 nyna ;) zawsze 5:30 wyglada lepiej od 4 :D a ja mam dzisiaj skromny obiad makaron z kurczakiem :) potem zajrze bo moi chyba wracaja buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, a wiec od czasu kiedy (jak to wysledzila mnie Darianka :-) ) zaczelam sie troche udzielac na forum marcowek 2010 zagladam sobie do Was czasem, gdzies tam dawno temu obil mi sie o oczy wpis gagatki ze miala mi napisac maila :-P a teraz wpis Darianki i Yzuli wiec postanowilam sie odezwac. faktycznie, mam nadzieje ze Bozia pozwoli nam szczesliwie dotrwac do konca i w marcu zostane Mama.... na naszym forum przestalam sie w jakims momencie udzielac, bo niestety zycie mi sie troche pokomplikowalo i nawet juz nie bardzo pasuje do tematu tego topiku.. wiecej nie pisze, ktora sie domysli to ok, a ktora nie to tez nic strasznego, bo wszystko to juz przeszlosc. takze Dziewczynki nie obgadujcie mnie tutaj za bardzo, chetnie Was podczytuje i moze od czasu do czasu cos skrobne :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer zostalas wysledzona :P No i zawsze pasujesz do nas co by sie nie dzialo bo brakuje nam tych dziewczyn co sie udzielaly a teraz nic eh .. no a tyle tu mamusiek i starajacych sie ze wpadaj do nas jak najczesciej.. My wlasnie wrocilismy sobie z malym z zakupow trzeba bylo skoczyc po mleko i pampersy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam wiecej czasu maly zasypia, maz do pracy pojechal a ja kawka i odpoczywanko :) Summer zagladaj do nas, przeciez my tu swieze mamy, nowe do nas dolacza niedlugo wiec i tu mozemy sie wymieniac roznymi myslami :) Imili ja tez musze pampersiaki kupic bo sie koncza, w ogole zauwazylam ze moj maly jak sam zasypia to tak jakby sie bronil przed spaniem chce mu sie ledwo patrzy ale oczy otwarte, przy tym pomarudzi i tak czesto ma jak zasypia sam w lozeczku teraz tez mi cosik jeczal no ale widze ze zasnal w koncu... Waikiki testujesz?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie mi sie przypomnialo bo Zabusia pisala o nadzerce, ja mam mala plamke ale narazie nic wielkiego, lekarz mi juz dawno dawno powiedzial ze po dziecku mi sie zrobi, no ale wazne cytologia super wyszla no i ze mozna ten teges nie? :D i powiem wam ze tak jak w ciazy przytalnce byly do d***** tak teraz jest lepiej niz nawet przed ciaza :P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spakowałam małża w 60 l plecak, a siebie w taki sam i Jeszce 2 mniejsze :P i i tak mi się wszystko nie zmiesciło...uwierzycie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzula jak sobie przypomne jak ja sie pakuje jak gdzies jedziemy to sie Karol smieje jakbym na rok jechala hehe ja siebie pakuje w ogromna walizke i jeszcze jedna mala a jemu plecak wystarcxzy buahaha... Cafka no u mnie tak samo maly zanim zasnie to musi pomarudzic w lozeczku kreci sie a na rekach jak go mam to sie wydaje ze spi eh...uparciuchy te maluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktos?? bo mi sie nudzi :P jak nie bylo jeszcze Domisia to ja jak jechalam gdzies to nawet na 2 dni pakowalam sie w torbe :D teraz jak gdzies jedziemy to zabieram pol szafy małego a dla siebie tylko rzeczy na przebranie no i kosmetyki ;) i wszyscy sie ze mnie smieja ;) maly znowu zasypia w lozeczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisałayście... hm... belleteyn ja tez bym chetnie sie wybrała na takie żarełko :P mniam mniem... cafka nie testuje jeszcze, bo wczoraj nie zdązyłam do apteki, a wieczorem jak jechałam z mężem do domu, to nie chciałam go prosić o to by wjechał do apteki, bo by była skapa...a on nic nie wie...i jest ostatnio taki zakręcony, ze sie nawet nie domysla ;) i chce mu jakby co niespodzianke zrobić... a rano musielismy jechac do Łodzi ;) przepraszam Yza, ze Cie nie odwiedziąłm, ale my jechalismy "na szybko" zawieź leki siostrzeńcowi męza, bo chłopak jest w szkole sportowej w Pile i teraz grał mecz w Łodzi a sie przeziębił i trzeba było gnac mu zawieź ciepłe ciuchy i leki i z powrotem do domu8 ;) test w końcu będzie...nie ucieknie, tylko kupic musze...a oczywiście jak zrobie to dam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×