Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dziewczyny a właśnie jak często kąpiecie dzieci?? ja teraz codziennie-niestety przydałoby się 4 razy dziennie, ale nie przesadzajmy...ale jak był taki jak wasze to co 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati super że mały ładnie usnął nasza hmm położyłam ją do wyrka bo myslałam że śpi a ono buch otwarte i zaczyna sie smiać heheheh mała cwaniara ale już teraz tez śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Yzulka my kąpiemy codziennie. Między innymi dlatego, że młody w kąpieli się uspokaja, relaksuje i wie, że jest pora snu nocnego zaraz po. A jak wczoraj Wiktor ładnie zasnął tak nocka już nie była fajna. Zamiast wstać godzinę później (skoro położył się godzinę później) to wstał 1,5 godz wcześniej - przed północą. Okazało się, że ma masakryczny katar :( Spływał mu ten katar do gardła więc się krztusił biedak i spać nie mógł. Odciągnąć z noska nic się nie dało bo wszystko głęboko, ale aż charczało. Jakoś usnął, ale wstał po 2 i musiałam go tulić na rękach bo się rozkrzyczał. Później jeszcze kilka pobódek aż do 6:15. Wtedy wrzeszczał na całego. Był głodny, a nie chciał jeść. Tzn wziął dwa łyki i wrzask. Wg mnie doszedł ból gardła :( Uspokoiliśmy go jakoś po pół godz wrzaskach i nawet troszkę zjadł. Teraz śpi u Darka na klacie w prawie pionowej pozycji. A ja jem śniadanko, piję kawkę i zastanawiam się o której godz obudzić naszego pediatrę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie My tez kapiemy codziennie malego bo jak u Kati maly sie uspakaja ... bo wiecie jaki marudny jest no to jedynie kapiel go jakos uspokoi .. teraz sie szykujemy maz poszedl na garaz po samochod no i jedziemy malego do szpitala zawieźć jutro operacja.. ciesze sie ze juz po wszystkim jutro bedzie ;...stresuje sie troszke no ale wiem ze tak byc musi i musza mu to zrobic..... ciesze sie tez z tego powodu ze o tydzien wczesniej bo mnie jakies przeziebienie lapie kaszel katar u meza jeszcze bysmy go zarazili i bylo przelozone a tak wiem ze jest zdrowy i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati no troszke słonka złapałam :) i bardzo sie ciesze z tego powodu, bo to ostatnie promienie słonca a w tygodniu nie mam szans na ich łapanie...co prawda w pracy jest balkon, ale szef by chyba padł jakby mnie zobaczył opalającą sie na balkonie :D Yza co Ty masz za opis na gg?? sexu Ci sie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili od jutra już będzie coraz lepiej :) normalne,z e sie stresujesz...jaka matka by sie nie stresowała!!!!???!!!! ...jesteśmy wszystkie z Tobą i Mikusiem :) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili będę trzymała kciuki za Mikołajka. Dzielni jesteście i dacie radę, chociaż nie dziwię się, że się denerwujesz. A ja dzwoniłam do pediatry. Kazała małego obserwować i w razie co zaprasza na wizytę. Jeść nie chciał bo nie mógł oddychać więc się denerwował. Musimy mu złagodzić ten katarek i będzie git. Tylko marudzi strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili ;) my tez trzymamy kciuki za małego :)👄 mój smyk ogląda Tubisie-mam troszkę spokoju :) i się pochwalę, a co ;P sam już bardzo ładnie je-wszystko poza zupami-bo to wylewa jeszcze. Coraz więcej mówi :) ale mowę ma ciężką. może to i lepiej...jeszcze troszkę spokoju od :a co? a dlaczego? a po co?.... z nocnikem nie jest dobrze-nie woła nic, a nic, ale jak posadzę to zrobi. przynosi sam pieluszkę jak chce zmienić. ale żeby go tak nie przechwalać: nie słucha mnie nic a nic, wszystko sam, po swojemu..... bunt dwulatka jest-podobno trwa do 18-nastki :o :P za dwa miesiące kończy dwa latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati,będzie dobrze:)a zdjęcia śliczne,rośnie jak na drożdżach:) Imilii-my tez myślimy i modlimy się za Mikusia:) Waikiki-pyszności,to tylko drożdżówka,choć wyszła super(moja pierwsza to się chwalę,była piękna),była bo juz prawie nie ma z dużej blachy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w lesie grzybów nie byLo(jest za sucho(kilka brzozaków),mojej mamy nie udało się zostawić w lesie;P nazbierałam sobie trochę borówek czerwonych(niektórzy mówią brusznica) i dziś zrobię z gruszkami w słoiczek do mięska:)na zimę pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane Imili super że chrzcini sie udały teraz trzymam kciuki za Mikiego :) Ja tez mała kąpie codziennie bo sie uspokaja i wie że potem jedzonko i spanko a dziś pobiła samą siebie usnęła 0 21 i wstała dopiero o 3 :) dziś przyszła szatka na chrzst jest sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ostatnio poszedł spać o 22 i z wielkim ociąganiem wstał po 10 :D teraz słucha kołysanek. Błogosławie to ze on tyle w ciagu dnia jeszcze śpi...chwilo trwaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej no i nowe wiadomosci operacja jednak w przyszly wtorek bo pani z sekretariatu sie pomylila i zadzwonila o tydzien wczesniej i mamy malego w domku dzisiaj o dziwo byl grzeczny i teraz sobie smacznie spi :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dzis tak mało napłodziłyście....znowu sie pokłóciłam z małżem...wogule nie chce mi sie z nim gadać ....wszystko wie najlepiej, jest najmądrzejszy i mnie wkurwia....palant!!!nie ma sexu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Yzulka,a tak czekałaś cały dzień na ten sex:( ale nie martw się na pewno się pogodzicie:) my graliśmy dziś z moim mężem w gry,ale się naśmiałam. Kupiłam takie gry 7 gier,koszykówka,bilard,kręgle,piłkarzyki itd.Oczywiście na gwiazdkę,jako prezent do głównego prezentu,ale ja nie potrafię nigdy doczekać i tym sposobem mój mąż kilka razy przed świętami lub ur dostaje prezenty,zanim dostanie prezent właściwy ale przynajmniej spędziliśmy wieczór inaczej i wesoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu jestem chora, młody też...nic fajnego-miałam dziś isć do dentystki,a le nie chce jej zarazkami poczęstować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka co tu takie pustości nicości?? w sobotę do szkoły i jeszcze planu zajęci nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a włąśnie co do postu kali ;P jakie prezenty kupujecie małżom na gwiazdkę...ja myślałam o nawigacji,ale chyba jednak maszynkę do golenia mu kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza z planem zawsze na poczatku jest meksyk ;) jakbys cos potrzebowała to wal smiało :D a co do prezentu to hm.... nie mam pojęcia :o nawet jeszcze o tym nie mysle...ale może radio samochodowe z wejściem na USB :D bo swoje sprzedał z ostatnim autem, a w tym teraźniejszym jest oryginelne - od momentu produkcji auta i jest na kasety - masakra!!!!!!!!! ale nie wiem czy kasy tyle bedę miała...a w lutym mam jego 30stke :o i co wtedy :( na razie mam dla niego majty na dzien chłopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) oj o prezentach juz na gwiazdke widze rozmawiacie ja jeszcze nie mysle o tym sporo czasu :) w ogole to nudyyyyyyyyy szukam kurtki na zime i bieda nic niema a jak juz znalazlam to z reeboka za 460 zl troche za drogo eh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie. Oj ja też mam problem z prezentem. Zaraz dzień chłopa, potem ur. mojego, a potem gwiazdka. Jedynie na urodziny wiem co chcę "kupić" - ma być lot paralotnią czy tam motolotnią nad naszym miastem i okolicą. Mój strasznie lubi takie rzeczy (kiedyś dostał na ur. skok spadochronowy). Tylko nie wiem, co z tego wyjdzie bo narazie szukam osoby, która lata czasem nad naszym miastem. A na gwiazkę kompletnie nie wiem co kupić. Najwyżej jakieś ubrania dostanie :) A u nas dzionek lepszy niż wczoraj. Młodemu mniej dokucza katarek, spał sobie dzisiaj smacznie i było git - do wieczora. Jak się przed kąpielą rozdarł to go uspokoić nie mogliśmy. Wrzask niesamowity. Dopiero się uspokoił przy cycu, ale jeść nie chciał, tylko się przytulał. Potem poleżał w łóżeczku jak zwykle, ale tym razem nie usnął tylko znów zaczął płakać. Ale zjadł i usnął. Ciekawe na jak długo i czy nie będzie jazd w nocy. Niech no już się skończy ten katar. U nas w domu wszyscy pociągający są więc pewnie szybko nie minie. ehh... Kładę się zaraz spać bo padam po wczorajszej nocce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka 30 września jest :) A ja tylko na chwilkę powiedzieć, że moja bratowa jest od godziny w szpitalu :) Nie wiem, czy już na porodówce czy nie, ale pojechała z regularnymi skurczami, jest 3 dni po terminie więc raczej bez Malwinki nie wyjdzie. Ach... chrześnica mi się rodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuleńka usnęła więc ja mam chwilke nastawiłąm obiadek dla siebie, wyparzyłąm sobie laktator i butelki wybieram sie dziś zaniedługo na spacerek i do prababci buziaki a co do prezentu sama nie wiem co mu dac na dzień chłopa hehehe a na święta to już wogóle nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej laseczki :) A Wy juz o prezentach gwiazdkowych :D Fajnie, bo ja już się nie moge BN doczekać :) Oczywiście wiadomo z jakich względów, im dalej w zimę tym lepiej :P A ja dziś mam wizytę u ginekologa, mam nadzieję, że wszystko ok. Tzn. ze z dzidziolkiem ok to wiem, bo fika, kopie już mocno, ale znowu mam stracha czy ze mną ok, z szyjką itp. Zawsze mam takie schizy :) Dzis w nocy miałam straszny ból brzucha, wzdęta jakaś byłam i mnie jelita napierdzielały :) Yzulka - ja też chcę Tomkowi maszynkę kupić, bo on ma strasznie gęsty zarost i jak się np goli jednorazówką to zużywa dwie na jeden raz :) A elektryczna byłaby fajnym prezentem i już postanowiłam że mu ją kupię :) Wiem, że by chciał :) Ale wiem, że nawigację tez by chciał, bo nie ma a truje od jakiegoś czasu :P Waikiki - no to kolejny mąż "staruszek" :D:D:D Mój będzie miał w styczniu - 31 na karku :) Imili - szalej, kupuj tę kurtałkę :) Mężowi pomarudź to kupi :P Ja szukam poncza, żeby móc się w coś upchnąć w zimę :D Miałam ponczo kiedyś, ale mi się znudziło. Mama je wzięła, że niby pochodzi w nim, bo było jeszcze w dobrym stanie. Ale wyrzyciła, jak remont robili, równo rok temu. I załujemy teraz, bo bym miała :) kati-kati - biedni Wy z tymi katarami. A najbardziej rzecz jasna malutki :( Oby szybko to paskudztwo Was opuściło. No to będzie kolejny członek rodzinki :) Fajnie :) U nas nasza dzidzia przełamie mam nadzieję, jakieś fatum rodziny starzejącej się. Bo tak to jedynie się na pogrzebach spotykamy. Piszę tu o mojej rodzinie. Bo u Tomka to chociaż siostra ma synka, kilkulatka. A jego kuzyna żona ma termin tuż przed naszym wiec tam więcej dzieci jest :) Zabusia - zawsze może być dobry seks zamiast prezentu :) I taniej i przyjemniej ;) Milego spaceru :D 3majcie się cieplutko, bo od dzisiaj jesień :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URODZIŁA!!! Jednak udało się sn :) Dziewczyny czują się ok. Więcej nic nie piszę, bo brat wysyła sprzeczne informacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka :) pomyslnej wizyty u lekarza kati suuuuper!!!!! jestes ciocią :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati gratuluję chrześniaczki :) super :) A ja za niedługo wychodzę :) Pogoda brzydka jest i w sumie nie wiem czy zimno czy nie i nie mam pojęcia jak się ubrać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko najlepsze jest to ze to maz mnie namawia na kupono tej kurtki a ja mowie ze nie bo za droga .. :/ Kati gratulujeeeeeeee:) ja ide robic spagetti:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po wizycie :) Wszystko jest ok i z macicą i z szyjką i dzidzią bo podejrzeliśmy z lekarzem na usg :) Tak więc dziś spojrzałam na świat w jaśniejszych barwach :) Imili - dzisiaj Ty masz spagetti :D:D:D Daj trochę :D A kurtkę kupuj, Karol ma rację, skoro się podoba to czemu nie??? :) Idź za namową męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×