Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

waikiki a sio do lekarza!! :D najlepszym potwierdzeniem bedzie wizyta!! ja bym nie robila kolejnego testu po co? skoro znowu moze wyjsc blada kreska, ja od razu po tescie szlam do gina... wiec nie czekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka jutro pójde, bo dziś on krótko przyjmuje, a nie mam jak sie z pracy urwac :o wiec jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta dziewczyn sie podziewa?????????? Imili co tam u Ciebie i synusia?? Yza Ty zapracowana mam nadzieje ze znajdziesz troche czasu zajrzec do nas... kurde lasencje wracajcie bo na topicu pusto!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam:) Waikiki jeeeeeeee super na pewno w ciazy jestes:).. ja jak robilam test to wyszedl negatywny potem zrobilam drugi tydzien pozniej i normalnie nie zdarzylam spodni do gory podciagnac i juz byly dwie krechy...takie mocno rozowe..:) A cafka u nas w sumie dobrze katarek mija,..czekamy na ten listopad z niecierpliwoscia ... Od kiedy podawalyscie dziewczyny jabluszko bo juz wiele mamusiek jakie znam ktore maja prawie jednakowym wieku co moj synus dzieci to po 3 miesiacu zaczely podawac jabluszko juz? jak bylo u waS? czekalyscie do tego czwartego miesiaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imilka hej :) no chciąłabym, ale wiesz ja już mam 39 dznien cyklu i zrobiłam test od rana, więc tez mi sie wydaje,z ę ta krecha powinna byc mocna, a nie jest :o jutro pójde do lekarza to sie dowiem co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili ja nie podaje nic, bylam w pon. na kontroli u pani doktor prywatnie bo w osrodku mnie denerwuja i powiedziala ze nawet do 5 msca nic nie dawac ze mleko styknie :) no ale powiedziala ze jak chce to moge podac od 4 msca gluten dopiero pozniej jakies warzywa owoce, a z tego co wiem zaczyna sie od warzyw a nie owocow ale moge sie mylic :) a jakie Ty w ogole dajesz mleko małemu? ja daje Bebilon 1. od 4 msca przechodze na 2. Waikiki lekarz napewno bedzie wiedzial co i jak :) heh przyopmnialo mi sie jak ten moj test robilam w wc u tesciow :D i tez jeszcze spodni nie zalozylam a juz druga krecha mnie oslepila :D staralam sie nie patrzec jak sie ta kreska robi ale to bylo silniejsze ode mnie :P no i nie wytrzymalam i w ten sam dzien powiedzuialam mojemu :) a wszystkim innym dopiero jak lekarz potwierdzil ciaze :) w ogole smiac mi sie chce bo ostatnio mojej mamie sie chwalila kolezanka ze jej corka jest w 2 tc :D no coz moze byc i tak :o tylko nie wiem jaki lekarz potwierdzi taka ciaze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też nie wiem...dlatego nie wiem co mi moze jutro powiedziec mój lekarz :o przeciez tam jeszcze nic nie bedzie widać chyba, nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz nie zaszkodzi
jak nie potwierdzi ciazy to da ci leki na wywolanie okresu, bo taki cykl troche nienormalny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ale nie rozumiem po co Ci lekarz ma robic usg, on zwyklym badaniem bedzie wiedzial co i jak usg nie warto robix tak wczesnie bo nic nie zobaczysz ja jak powiedzialam mojemu to mnie wysmial :) a mam bardzo lajtowego lekarza dopiero w 10 tyg przyjechalam do szpitala na pierwsze usg, pozniej mialam 2 usg w 22 chyba i 3 usg w szpitalu przed porodem i te usg mi w zupelnosci wystarczyly :):) serduszko bylo badane na kazdej wizycie usg 4d nie mialam bo lekarz mnie wyleczyl ze szkoda na to kasy, ze jak bedzie cos nie tak to na zwyklym usg dobry lekarz wykryje wszystko, no i nie chcial mi zreszta robic usg bo wychodzi z zalozenia ze to jest szkodliwe dla plodu, i w sumie jestem tego samego zdania, nie ma co szalec z usg bo te promieniowanie naprawde nie jest takie zdrowe dla dzidziusia, mam kolezanke co robila co tydzien :o no coz lekarz niezle na niej zarobil... i samym badaniem lekarz oceni jak dziecko jest ulozone, ja co wizyte szlam do mojego mowiac mu ze maly sie chyba obrocil :P a on za kazdym razem ze jest dobrze ulozony i zawsze mowil gdzie co ma :) wiec jesli masz lekarza super to nic tylko teraz dbac o siebie jesc witaminki polecam feminatal do 13 tyg. troche drogie ale fajne witaminki :) nie faszeruj sie roznymi tabletkami typu na bol glowy, czy jakies tam inne, znaczy zrobisz jak uwazasz ja Ci tylko pisze moje rady a Ty zrobisz jak chcesz :):) ja przez cala ciaze oprocz luteiny ktora bralam na poczatku i feminatal nie wzielam nic i jestem z tego dumna ze maly nie byl faszerowany tabletakmi w brzuchu :) sorki ze Ci tak filozofuje ;) ale strasznie bym sie ucieszyla z Twoich 2 kresek no a rady to tylko tak Ci pisze :)kazdy ma swoje zdanie i zrobi jak uwaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aahaa i jak stało sie to w tym miesicau to termin masz na lipiec tak jak my z Imili :D tak teoretycznie moj maluch ma rok :D dokładnie od 12-go paź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do lekrza tez chodze prywatnie bo w przychodni maja w dupie i nigdy nic dziecku nie jest wg nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka dziekuje za rady :) mój lekarz ma najlepsze usg w miescie, ma 4d w gabinecie...ale kit z tym, bo mi nie o usg chodzi tylko o to, żeby mi po prostu powiedział czy to ciąża czy nie :o mam nadzieje, że on to tak może potwierdzic jakimkolwiek badaniem na tym etapie ;) cafka nie mam zamiaru sie żadnymi tabletkami faszerowac...no chyba zeby zaszla taka potrzeba ... no wasze już roczne żabki są!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imilia ....Moim zdaniem kazda matka wie ,kiedy rozszerzyc diete niemowlakowi. Ja zaczelam od jabluszka ,maly mial wtedy 3 ,5 miesiaca ... Pozniej byla marchewka ....a potem juz normalnie obiadki i owoce .... Aha wiem ze pediatrzy twierdza ze mamuski ktore karmia piersia ,diete moga rozszerzyc dopiero po 6 miesiacu ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki no nie ale wiadomość kochana ja miałam tak bladą kreche ze myslałam ze mam zwidy heheh dopiero po 6tyg wyszły dwie wyrazne hihih na pamiątke :) trzymam kcikasy na bank bedziemy znowu ciotkami jupiiiiiiiii co do rozszerzania diety ja narazie sobie daruje poczekam az mała skonczy 5 miesięcy narazie dorzuciłam tylko oprócz cycka flache mleka modyfikowanego wieczorem wyija juz ok 110ml :) buziaki cafka, kala, kati, yza, imili, iza , bell... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia no własnie mi gagatka przypominała, ze Ty tez miałaś blade :) :) jesuuuuuuuuuuuuuuuu dziewczyny dzis rano wstałam i sobie pomyślałam, ze jak mam iść do lekarza to zrobie sobie ten drugi test co mam w domu...a co mi tam ! zrobiłam...i od razu dwie czerwone krechy!!!!!!!!!!!!!!! jestem w szoku!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki gratulejszyn!!!!!! :D:D:D:D test to pikuś w porównaniu z tym jak dzidzia już wyjdzie na świat, ja przez 2 tyg. nie mogłam uwierzyć że maluch był w brzuchu a teraz jest ze mną, przez co płakałam ze szczescia pokryjomu jak mąż nie widział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he cafka :) no dobreee...ja tez musze pokryjomu jakby co, bo mój sie denerwuje bardzo jak płacze :o Imili dziekuje kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no reraz waikiki nie mozesz sie denerwowac... kurde jedna reka pisze NA DRUGIEJ SYNUS :) jeju , dpbra oparlam go sobie o siebie memla palce, przy tym ma czkawke wiec jest wesolo, a ja moge pisac :) Imili a Mikolaj je juz cos wiecej? czy dalej tak slabiutko? Wakiki co mi zostaje Tobie zyczyc zebys dobrze ciaze znosila, ja nie wiem co to są mdlosci na palcach zlicze do 10-sciu :) zeby dzidziolek sobie zdrowy mieszkal w Twoim brzuszku :) i daj koniecznie znac jak bedziesz po wizycie, co Ci lekarz powiedzial, ktory to tydz. i takie tam :):) OŁ JEEEE kafe nam sie rozrasta!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co sniadania moge jesc normalnie...niby troche mdli, ale malutko :) na pewno dam znac co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej laski :) Waikiki - gratuluję :) Super. No i się "zaraziłaś" i nie będę sama czekała na maluszka :) Moment, idę szukać naszej tabelki dzieciowej :) Dobra, mam :D kala321 (kala321@wp.pl) NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka........22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek .... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009......Fabianek Zabusia26....18.07.2009......Zuzanna Kati............25.07.2009.....Wiktorek Imili86.........28.07.2009.....Mikołaj Cafka..........08.07.2009.....Dominik OCZEKIWANIA: Zonqa ..................30.10.2009.............................Filip Darianka...............04.02.2010........................... Ania Waikiki - życzę Ci szczęścia na najbliższe miesiące :) Co do mdłości to mnie wzięło tak około 8 tygodnia i trzymało do 18 :O Bleeeee.... :P Normalnie jak fontanna :D Za to teraz mam zgagę :D Wczoraj miałam wizytę u gina. Póki co jest wszystko ok :) Jeszcze luknąl lekarz na USG tak żeby zobaczyć co tam u niuni, ale ona szalała i się pojawiały na monitorze a to nogi, a to głowa, a to rączki i tak w wirowała :D Nasza mała kochana kluseczka :) W każdym razie zaczęłam dziś 26 tydzień, ale ten czas leci, jeeeeeeeny :) Cafka pytałaś czy się poodu zaczynam bać. Szczerze - wraz z uplywem czasu przestaję się bać. Brzuch mi urósł w ostatnim czasie bardzo i coraz ciężej mi sie robi i tak jakoś nie boję się. Bałam sie tak gdzieś w 4-5 miesiacu ale przeszło :) Dobra laseczki, bo ja tak wpadłam na moment sprawdzić co i czy piszecie a tu taka wiadomość fajna :) Nawet nie doczytałam Waszych poprzednich wypowiedzi. To tak w ramach rekompensaty i żeby żadnej smutno nie było to każdej daję 🌻 :D Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×