Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

agital - ja też ja też chcę zdjęcia :) jak możesz :) bucholc.ursus@wp.pl Babitku - bardzo współczuję pieska i mam nadzieję, że to będzie padaczka...z dwojga złego to jest lepsze :( feni i Twoje zdjęcie też poproszę :) oczywiście odeślę swwoje :) Przyślę brzydala i złośnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko odbiorę całą Twoją poczte poślę Ci zdjęcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny...jelsi to padaczka, to nie jest tak zle - podaje sie tylko lek w czasie ataku - a tak - zyje normalnie, kregoslup - beznadzieja - uszkodzenia sie posuwaja sie caly czas i nie da sie tego zatrzymac, az do momentu kiedy pies jest sparalizowany i trzeba go uspic - az sie boje o tym myslec :( Agital - dawaj dawaj - tyle samo, co do dziewczyn Feni, Ty tez wysylaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku 3mam kciuki zeby to jednak byla padaczka ...naprawde mi przykro ...jeszcze zostalo mi 20 min i uciekam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
posłalam zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital - dziękuję za zdjęcia i dużo dużo szczęścia życzę Wam!!! posłałam swoje fotki :) feni Twoje zdjęcia do mnie nie dotarły ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzięki gosiaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek poszły,no juz teraz wiemy jak wyglądamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital, Feni - dziekuje bardzo za zdjecia :) Agital - wcale sie dlugo nie sciagaly :) doszly szybciutko. Slicznie wygladaliscie, oboje promienieliscie szczesciem - gratuluje :) Piekna panna mloda. Najbardziej podobaly mi sie te z folderu Zimnik - piekne. Feni - Twoje zdjecia tez bardzo fajne - bardzo ladnie razem wygladacie :) Nie widac wprawdzie oczu, ale widac promienne usmiechy..swietna para :) Ja swoje tez poslalam - na jednym jestem sama, na drugim z cudzym narzeczonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuje wszystkim za zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Babitku ładnie to tak cudzych narzeczonych nagabywać? :D :P dziękuję za komplementy (bo sie zaczerwienię) a w Zimniku jest faktycznie pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ten Hotel Zimnik??Ja niedaleko niego kupiłam działkę w Lipowej kiedys bedziemy sąsiadkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gosiaczku twoje zdjecia dopiero teraz doszły :) wszystkie macie śliczne zdjecia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital - no taka rola swiadkowej, musialam sie dostosowac do roli ze swiadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
feni nie do konca sasiadkami, bo ja się będe budowac w Żywcu (na obrzezach) a pochodze z zupełnie przeciwnych okolic Żywca niż Zimnik ale własnie tam w lasku mieliśmy zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ha ha Babitku ja w zeszłym roku byłam świadkowa u kuzynki i świadek myślał, ze jestem sama i zaczynał startować do mnie (bo był sam na weselu) :D niezły był ubaw (a przyznam, ze gdybym nie była zajęta to bym go nie wypuściła tak łatwo ha ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
feni masz rację baaaaaardzo nawet (nie spotkałam jeszcze tu nikogo kto byłby tak blisko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz mamy szczęście,jestesmy na wyciągniecie ręki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze :) \'Moj\' swiadek byl z ukochana, ja z ukochanym i wszyscy sie dobrze znamy, wiec sprawy u nas byly jasne, bez niedomowien ;) Ja najblizej mam do Gosiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Gosiaczek wlasnie doszły ,ale nie rozumiem dlaczego brzydal i złosnica:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
feni :) daj znac jak poszukiwania sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wawe bardzo lubie - urodzilam sie tu i zyje 27 lat, przyzwyczailam sie do wszystkich warszawskich wad i zalet. Ale niestety slyszalam juz tooony zlych opinii o warszawie i warszawiakach. O warszawiakach zwlaszcza - zapatrzeni w siebie, przekonani o swojej wyzszosci, zadufani w sobie, cwaniacy, zlodzieje itd itp - dlugo moglabym wymieniac. Oczywiscie, ja tez znam wielu swietnych warszawiakow :) Bardzo wielu. No i wiem, ze na wiele z tych zlych opinii niektorzy sami sobie zapracowali i przez nich jestesmy wrzucani do jednego wora. Ale milo slyszec, ze lubisz warszawiakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×