Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Babitek -witaj z powrotem ..Lubie upal ale jak jestem nad wode a dzis niestety musze siedziec w domu moze jak maz wstanie wybierzemy sie nad jezioro choc na chwilke bo trzeba korzystac z slonca poki mozna a tym bardziej ze mam dzisiaj wolne.Milej pracy. Juz poprasowalam 1 kosz teraz chwilke pauzy. Gosiaczek -Gratuluje przedluzenia umowy ...napewno jestes szczesliwa :) Zdjecia z fotografa ladne.Rowniez Tobie zycze milej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, Cafka - czyli do fotografa, tak? :) Dziekuje :) Milego dnia Cafko :) Feni, z przygotowaniami nie jest tak strasznie, kilka najwazniejszych rzeczy teraz, pozniej spokoj, pozniej znowu troche - rozklada sie wszystko na raty, a uslug ze slubem zwiazanych jest teraz tyle, ze tylko wybierac. Czy to na pewno Ten? :) Pewnie wiesz, ze to Ten, skoro zdecydowalas sie na slub :) Ile lat jestescie razem? Ile w ogole masz lat - jesli moge spytac :) Iza, nie zapomnij dzis kremu, bo jak usmazysz usmazone juz plecy to bedzie masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki BABITKU mam nadzieje ze nie zapomne choc mam go juz na widocznym miejscu.Ide dalej prasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek,ja mam 26 moj facet 31,znamy sie od 5 lat,jestesmy od 4 a zaręczeni od dwóch:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kolanko no odezwało się bo ...w sumie nie wiem.Dokładnie rok temu poszłam mamę odprowadzić na pielgrzymkę.Poszłam tylko pierwsze odcinek 30 Km no i miesiąć leczyłąm zapalenia stawu!!!Lekarz powiedział,że kolano mam słabe i że to z przeciążenia :( tak myślę , że teraz w pracy głównie stoję i może to dlatego znów boli n- trochę kuleję jak chodzę i ciężko mi ułożyć nogę jak zasypiam ale nie jest tak źle jak w ubiegłym roku!Raczej tak o sobie przypomina :( Wypłatę biorę 10 więc mam nadzieję, że wszytstko będzie ok!! rybnik - miłego byczenia się nad wodą!! feni - nic się nie martw - wszystko napewno się uda!!!mi dziś w suwaczku wskoczyło 10 miesięcy - boszeee jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja tez mam nadzieje, ze nie zapomnisz, bo nam sie z Ciebie skwarka zrobi ;) Feni, wyglada na to, ze dobrze wiesz, jaka podjelas decyzje :) Kupa lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek ale i tak są obawy, wątpliwości, Ty jak długo jestes ze swoim ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie czy wybieracie się na wybielanie zębów??Bo ja się właśnie zastanawiam :) JA mam 21 mój ma 26 jesteśmy razem ponad 4 lata a zaręczeni już 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobnie jak my,ale troche starsi jestesmy,ja na wbielanie zebow sie nie wybieram,sprobuj myc zeby pastę posypując trochę sodę oczyszczona to wybiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wybielania zebow ...moja dentystka powiedziala ze jest nam to nie potrzebne tylko dala nam recepte na paste do kupienia w aptece i mamy nia myc zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feni watpliowsci sa zawsze ...dlugi staz juz macie to doskonale sie poznaliscie. Ja mam obecnie 25 moj maz 24 . Przy slubie cywilnym mialam 22 moj maz 21 . Jestesmy juz 9 lat razem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodą??A to nie uszkadza szkliwa??NO ja nie stety potrzebuję wybielania - tyle lat palenia....a i mam martwą jedynkę i trochę ściemniała i wyglądam trochę śmiesznie :) a z drugiej strony to wydatek 800zł i trochę mi szkoda :( w pasty wybielające coś nie wierzę = próbowałam i nic to nie dało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek,pieknie młoda jesteś a jeszcze od tylu lat palisz wstyd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek a moze starczy ci tzw .usuniecie kamienia i twoje zeby bieda bielsze :) a to przeciez placi kasa chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj jak sie rozpisałyscie ;) co do wybielania zębów, ja genrealnie nie mam problemow, chodze raz na pół roku do kontroli, dentystka jedynie polecila mi paste sensodyne wybielajaca, na zmiane z normlana pasta, a co do wybielanie słyszałam ze pozniej nalezy to robic co jakis czas regularnie, nie wiem ile w tym prawdy ale ponoc podobnie jest z oddawaniem krwi, jak sie raz odda to pozniej wiekszosc ludzi musi oddawac co jakis czas regularnie, ale nie wiem najlepiej zapytac specjaliste... a ja jestem z moim przyszłym męzem prawie 5 lat a zreczeni jestesmy w tym miesiacu bedzie 4 miesiac!! :D dziewczyny mam pytanie, moze macie jakis sposob na wybielenie plam na ciele, na ramieniu z jednej strony mam taka plame pigmentowa jest ona brazowa, generalnie nie jest brzydka ale zle sie z nia czuje :( juz probowałam peelingu nawet cytryna hmm nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27, ukochany 28, a razem jestesmy ok 5 lat. Wiecie, gwarancji nikt pisemnie nie daje :) I nikt nie wie, co stanie sie za kilka, kilkadziesiat lat... Gosiaczku, nie wybielaj zebow - ja tez chcialam, porozmawialam z dentystka i kategorycznie mi odradzila. Wybielanie dziala tylko na jakis okres - ok 2-3 miesiecy, pozniej zeby wracaja do naturalnego koloru, a niestety bardzo niszczy szkliwo, ktore raczej sie juz nie naprawia. Zdecydowanie zdrowiej jest sobie pouzywac paste wybielajaca - np. Email Diamant http://allegro.pl/search.php?string=email+diamant&buy=0&new=0&pay=0 - tego typu pasty duzo mniej niszcza szkliwo, a wybielaja swietnie - tej kiedys sama probowalam, pisala o niej tez Belleteyn jakis czas temu - u Niej tez sie sprawdzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze Babitek podziela moje zdanie co do wybielania ząbków ;) słyszałam ze w stanach kazda nastolatka wybiela zeby, i robi operacje plastyczne, hmm, bardzo ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzalam wlasnie czy u mnie w internecie jest taka pasta ale jej nie ma.Ja mam paste z apteki wybielajaca....a bezmalas slyszalam ze pasta BLENDAMED 3D dobrze czysci i wybiela zeby ...ale nie sprawdzilam moze ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie kamienia nie mam :) Tylko mam martwy ząb a z nim to już tylko koronka lub trochę pomogłoby wybielania. Może faktycznie spróbuję z tą pastą od Babitka :) palę no z przerwami 6 lat - wiem błędy gówniarstwa a teraz ciężko rzucić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja aktualnie uzywam blendamed 3 D white, jest ok w ogole dla mnie blendamed jest najlepsza pasta... nikt nie odpisze na moje pytanie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka, jesli chodzi o przebarwienia na ciele - nie mam pojecia :( Na pewno dermatolog by Ci podpowiedzial.. Iza - to ta sama pasta :) Ja tez ja kupowalam w aptece - tylko bez zadnej recepty :) Gosiaczku, w wiekszosci aptek taką dostaniesz za ok 20pln. Wydaje mi sie, ze nie ma prawa nie pomoc :) Nia nie mozna za dlugo i za czesto myc zebow, bo jest bardzo mocna, ale myjac do jakis czas na bank Ci sie wybiela Gosiaczku (i mowie Ci to ja, takze stary palacz ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku, ja kupowalam tą czerwona, do ktorej link pokazala Iza, ale najlepiej, jakbys poszla do apteki, tam Ci powiedza, jakie maja i doradza. Ja pasty zmieniam czesto :) wiec trudno powiedziec, jakiej uzywam - aktualnie elmex zielona. Cafka, wiem, ze masci na blizny wybielają znamiona - ale czy takie? Nie mam pojecia..Masci na blizny, jakie znam: Contratubex i Cepan - uzywalam po operacji, jak pokroili mi brzuch i byly skuteczne - ale nie wiem, czy na przebarwienia tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku ja mam ina paste z apteki bo ona tylko jest na recepte ...a te szukalam w internecie u nas bo myslalam ze ja rowniez zakupie i zobacze jaka ona jest chyba zle mnie zrozumialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Blendamed moja dentystka twierdzi ze nie powinno sie nimi myc dlatego ze te pasty maja w sobie cukier a ja i tak od czasu do czasu je kupuje widac co dentysta to inne obyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×