Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hoho ale sie rozpisalyscie :-) ja mam dzisiaj koszmanrny dzien, poklocilam sie z Mama niy od glupstwa sie zaczelo a pozniej to juz wiory lecialy. teraz mi glupio bo nagadalam w zlosci roznych rzeczy przykrych :-( ech cholera okropny moj charakter . witaj feni :-) ja mam slub 4.10.08 i sukni bede szukac dopiero okolo kwietnia. ogolnie to sie chyba nie masz co tak stresowac, to raczej fajne wydarzenie :-) a przyszlemu mezowi na pewno sie spodobasz, przeciez to ty bedziesz najwaznjiesza a nie sama suknia :-) gosiaczek------ z praca super, gratulacje :-) widzisz wszystko idzie do przodu :-) fotograf fajny, podoba mi sie. ja sie ostatnio zaczelam zastanawiac ze pewnie okropnie wyjde na naszych slubnych zdjeciach a wtedy to sobie chyba strzele w glowe za te kase :-P ;-P a co do figury przed slubem, to postanowilam sobie ze od wrzesnia zapisuje sie na fitness ale juz dzis wiem ze z czasem bedzie kulalo. ale co tam, jakos musze cos ze soba zrobic :-) babitek ------------------- ja jestem po anglistyce wiec tlumacze na angielski :-) gosiaczek------------- ja tez bede na pewno miala jakies bolerko na sukienke, troche bym sie czula glupio taka "naga"w kosciele :-) poza tym pogoda tez moze byc rozna chociaz na pewno bedzie piekna jesien :-P ok, uciekam na jakis czas zajrze jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda to Feni, niewielka odleglosc w czasie miedzy nami. Ja, jak wiecie nie mam jeszcze koncepcji na sukienke :) Ale wiem, ze bede ja szyla i mam juz krawcowa - sprawdzona. Welon tez bede szyla i nie zmienia on ceny szycia sukienki - wartosc dodana :) milej pracy Gosiaczku. Summer, nie martw sie, kazdemu sie zdarza powiedziec w zlosci cos, czego pozniej zalujemy...pogadaj z Mama, Ona na pewno tez zrozumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer napewno zaraz pogodzisz sie z mama ,kazdemu zdarzaja sie takie dni glowka do gory Ja narazie uciekam ide obiadek przygotowca bo maz zaraz wstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik - no masz rację, że mój pomysł raczej średni z tym welonem ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma :) taki hazard :) summer - przeproś mamę i na pewno zapomnicie o całej sprawie :) babitku-właśnie sobie zakupiłam tę pastę (no mówiłąm, że szybka ze mnie dziewczynka) :) Siedzę w pracy i zarabiam na nasz ślub :) cóż za motywacja do spędzania tej nudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer uszy do góry,napewno szybko sie pogodzicie :) a u mnie małą zmiana planów za godzinke jade paznokietki robic i brwi henna :) a pozniej z Narzeczonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ja za mąż wychodze 16 sierpnia2008 date wybrał mój nażeczony i musze wam powiedziec że jestem zdziwiona jego zaangażowaniem do przygotowań ślubnych pomaga mi wszystko załatwiać i widać że sprawia mu to wiele radości nie możemy się doczekać tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć triksi !!Witamy na naszym topiku :) NO to pogratulować takiego facete - mój też pomagał jak załatwiałam najważniejsze rzeczy a do reszty drobiazgów jakoś się nie śpieszy :) Opowiadaj jak przygotowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale sie rozpisałyscie uuuu :) Ja jestem wykonczona po pracy i właśnie wstałam z małej drzemki :) Weekend u tesciów udał się super szkoda ze tak szybko przeleciał :0 za to za tydzień spedzimy go tylko we dwoje bo tescie jadą do szczyrku do rodziny i zostawiają nam dom do opieki :) Witaj Feni studiowałam 5 lat w Bielsku właśnie skonczyłam 2 lipca :) jesli potrzebujesz jakis namiarów to wal śmiało moja kolezanka wychodzi za mąż 11 sierpnia, druga 18 a rok temu kumpel sie żenił wiec jestem na bierząco z obsługą wesel w tym regionie :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :) Gosiaczku, Twoj pomysl z welonem wcale nie jest kiepski - po pierwsze - spore szanse, ze bedzie ok - w sumie, czemu by nie? po drugie - jesli bedzie nie taki, jak chcialas - to tylko 50pln, po trzecie - gdybys sie uparla - mozesz welon z allegro zwrocic - to sie nazywa oswiadczenie o odstapieniu od umowy ( na podstawie art. 2 ust. 1i3 w zwiazku z art. 4 ustawy z dn. 2 marca 2000r o ochronie niektorych praw konsumenta oraz o odpowiedzialnosci za szkode wyrzadzona przez srodki niebezpieczne (Dz.U, U nr 22, poz.271 ze zm.) mozesz odstapic od umowy kupna (zakup na allegro tez jest umowa kupna) bez podawania przyczyn - tylko jest na to okreslona liczba dni - ale to nie powinno byc dla Ciebie problemem :) No z pasta to mega szybka jestes :) ktora kupilas? ta czerwona? w aptece? Zabusia - zwykle to co fajne, szybko sie konczy :) A ja wlasnie wrocilam z pracy i szukam tanich biletow lotniczych do irlandii na urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku - no no jak zawodowego prawnika teraz się ciebie czytało :) Co do pasty no to szłam do pracy na dole jest apteka, wstąpiłam :) i kupiłam.Ale nie czerwoną pani wyciągnęła mi taką w srebrnym pudełku \"Magic White\" i powiedziała, że ta będzie ciut lepsza ale też Email Diamant :) no i jestem zadowolona bo dzięki Wam oszczędziłam 8 stówek :) taaaak to był dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feni------------ a gdzie robisz w bielsku slub? ja czesto bywam w bielsku w za bielskiem na wsi, rodzice maja tam dom. fajne bielsko jest :-) dziewczyny, chyba zaraz zeswiruje.... po powrocie od Mamy poklocilam sie z Marcinem. boze zeby sie juz ten dzien dzis sie skonczyl 😢:-( pozdrawiam was i ide spac bo juz nie chce nikogo dzis poobrazac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka .🖐️ Triksi :classic_cool: witaj posrod nas-Skad dokladnie jestes .Opowiedz cos wiecej o sobie? Zabusia -To tydzien zapowiada sie wspaniale tylko we dwoje :) Summer Glowka do gory widocznie nie byl to Twoj dzien,napewno wszystko sie ulozy :) Witajcie.Ja mam dopiero na 13 do pracy ale przed chwilka wstalam.Wczoraj nie bylismy sie opalac bo zapomnialam ze szwagierka wczoraj miala 2 lata po slubie koscielnym i poszlismy do nich na kawe ...a nawet dobrze ze nie pojechalismy na jezioro bo od wczoraj wieczorem pada :( KONIEC CIEPLEJ POGODY. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zabusia dzieki za propozycje:Dja mam sale na dworkowej we Fundacji Banku Śląskiego,ale jesli mozesz powiedziec gdzie warto za sukniami i makojazystkami rozejrzec byłabym wdzieczna. Dziewczyny jestem o jeden dzien blizej do mojego slubu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie :) Ja już po ślubie feni czy dobrze doczytałam z Bielska - Białej jesteś??? Ja mieszkam w Żywcu ale suknie kupowałam w Bielsku właśnie :) Jakbyś chciała jakichś porad w tej materii to się polecam :) pozdrawiam wszystkie przyszłe żony!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
feni sala na dworkowej??? To gdzieś tam gdzie jest \"Dom Żołnierza\"???? Ja tam miałam studniówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital,tak to niedaleko domu zołnierza,a udało nam sie zadarmo salę załatwic, powiedz mi jaką makijazystkę polecasz i jaki salon sukien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
makijaż robiłam w Żywcu bo tu było wesele a suknie kupiłam w Classie na Piastowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest mozliwość ze pozniej odkupią od Ciebie suknię,nie chcę jej pozniej zachowywać,ja się zastanawiam nad Agnes na 1-Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agital ..fajnie ze jestes juz po to wszystkiego najlepszego. Ja wlasnie jem sniadanie ....potem chwilke odpoczne i do pracy... Juz mam dosc tej pogody pada i pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
feni Classa nie odkupuje a co do Agnes nie wiem ale zdecydowanie nie polecam Modeny na 11 listopada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik wpadaj;) Agital podobno tez nie polecaja komisu naprzeciwko Hotelu Prezydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilam sobie ile jestesmy dzisiaj malzenstwem i okazalo sie ze 1146 dni ale ten czas leci A do slubu koscielnego zostalo 11 miesiecy 1 tydzien i 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam u nas ma byc cały tydzien ładna pogoda wiec czekam na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kus nie kus ja mam nadzieje ze chociaz tutaj na weekend bedzie fajna pogoda ...teraz moze padac bo i tak bede chodzic do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest przewaznie na odwrot w tygodniu piekna pogoda a w weekend pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×