Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

A no to zle zrozumialam Iza :) Tak, czy siak - ta pasta na pewno jest skuteczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie stalo :) moze ja rowniez kiedys zakupie i sprawdze ...ciekawe czy jest u mnie w Aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi kiedy powinnam za suknia slubna zaczac sie rozgladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny ;) nie wiem wybiore sie do apteki i moze tam mi cos doradza, tak zapytałam skoro mowa o zdrowiu :) a co do past, to ja zmieniam czesto, ponoc powinno sie zmieniac pasty a nie uzywac całe zycie jednego rodzaju, nie wiem ja to sobie tłumacze ze nie powinno sie zebów uzalezniac od jednej pasty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli masz czas i mieszkasz na miejscu masz czas tak mysle 5 miesiecy przed ...ja juz mam zakupiona ale dlatgeo ze nie jestem na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na miesjcu,to jeszcze mam troche czasu,dla mnie to chyba bedzie najbardziej stresujący moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak do czasu slubu sie roztyję albo za bardzo schudnę,pozatym moj facet jest wybredny co do sukien a jak mu sie nie spodobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm co do tycia to chyba ja bym musiala sie marwtic ale sie tym nie martwie a mezowi napewno sie spodobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też suknię mam już zakupioną w czwartek jadę ją odbierać!!!!!Już się nie mogę doczekać!!!welon stwierdziłam, że kupię na allegro bo w salonie strasznie są drogie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek a nie boisz sie ze jezeli zakupisz welon na allegro nie bedzie taki bialy jak suknie :) A ile sobie zycza w salonie bo nawet nie zapytalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz Cafka - to robimy to samo z pastami :) Ja raz kupuje na dziasła, raz na wybielanie, raz przeciw pruchnicy, itd :) Feni, ja o sukience bede myslec ok grudnia - a slub w kwietniu. Ostatnie poprawki na sukience chcialabym juz w kwietniu - wlasnie dlatego, zeby rozmiar byl aktualny. Spodobasz Mu sie na pewno :) I nie powinien widziec sukienki wczesniej ;) Jak staniesz przed nim w dniu slubu ubrana, umalowana, uczesana, z blyskiem w oczach i pieknym (bialym :D ) usmiechem, to padnie z wrazenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek,my to w podobnym czasie bedziemy załatwiac ja mam 19 dni wczesniej slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub mam 5 lipca 2008!! Welon w karinie 169zł!!!!!!No nie wiem co z tym allegro tam są po 50 zł!!Albo pochodzę jeszcze po innych salonach może będą tańsze?Bo do tej sukni muszę jeszcze dokupić bolerko (160zl)więc kolejny wydatek więc chciałabym zaoszczędzić trochę na welonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Gosiaczek ....ja tez bede musiala kupic w Karinie bo nie bedzie mi sie chcialo nigdzie lata no coz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ja taka szybka jestem :) no nie żart :) kupiłam suknię bo się w niej zakochałam i teraz była o 30% tańsza a mnie pieniążki się nie trzymają więc postanowiłam ją kupić!!Od 6 lat nie tyję nie chudnę no i jestem stała w uczuciach :) także do rzeczy więc wyboru ani zakupu nigdy żałować nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie rybnik trochę jednak drogo jak za kawałek firanki myślę, że zaryzykuję i z miesiąc przed ślubem kupię welon na allegro jakby było z nim coś nie tak to trudno będę miała czas na kupienie welonu w salonie - ale czuję, że wszystko będzie ok, przeglądałam wczoraj i naprawdę jest w czym wybierać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Babitku ile wspolnego mamy :) ojej ja nie wiedziałam ze welony sa takie drogie, no ale co zrobic chce sie pieknie wygladac to trzeba zainwestowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet weny co do sukienki nie mam:(jestem osobą nietypową i najlepiej chyba bedzie jak bede szyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no dzięki mojej mamie - \"z gołymi ramionami do Kościoła?\"no i do Kościoła będzie bolerko bo to by było zgorszenie strzaszne w mojej rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba niezdecyduje sie na welon,wole koka z kwiatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wlasnie ostatnio ogladalam welony na allegro i wiem ze sa tanie :) ale masz swietna propozycje kupisz na allegro miesiac przed ajak nie to bedziezs musiala zakupic w salonie i wtedy stracisz 50 zl _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie balam ze moja mama mi cos powie ....ale jak narazie nic nie mowila ja do swojej sukienki chce jeszcze zakupic rekawiczki ...i dlatego moze nie chcialabym bolerka ...bo tego bylo by juz za duzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×