Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

pracuje, ale czekam na 15 sierpnia (lece do swojego Ukochanego na parę dni do Anglii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feni a tak apropo ...chyba jeszcze nie rozsylas zdjecia ??? To ja bym po prosila :) MOJ email to izabela.wieczorek@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rybnik witaj feni nie znam tego komisu (ale Ty byś chciała tam suknie kupić czy ją później oddać?) Co do Agnes to moja przyszła bratowa tam była ale mówi, ze ceny ja przeraziły i w efekcie w Żywcu szyje taki sam model jak z Agnes i zapłaci za całość tyle co w Agnes za sam gorset :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja do Agnes nie dotarłam bo weszłam do classy i się zakochałam!!! :) wcześniej byłam w Modenie (tragedia była a potem się jeszcze okazało jakie tam Panie są \"rzetelne\" bo miałam welon pożyczony od kuzynki - złapałam na oczepinach - piękne dwa welony, jeden długi a drugi krótki dwuwarstwowy tylko ktoś jej ten długi w jednym miejscu rozerwał, wiec skoro kuzynka kupiła w Modenie to zaniosłam do naprawy bo wciskały jej kit, ze ręcznie haftowany a mnie później powiedziały, ze nie da się zrobić bo maszyny nie można tak ustawić :D to jeszcze go zepsuły ręcznie szyjąc i tylko taki brzydki pasek został i jeszcze mnie zwodziły i co chwile termin przekładały, a potem zaniosłam do Classy i naszyły mi Panie aplikacje z koronki takiej jak miałam w sukni na gorsecie i rękawie i wyszedł pięknie!!!!!!) z Modeny weszłam do jakiegoś salonu na Bystrzańskiej ale modele były tragiczne jak na Królową Bonę i potem trafiłam do Classy no i tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
podkreślę ze welonu nie haftowały tylko zszyły paskudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Gosiaczku :) to wiedza zdobyta przy niemilej okazji ;) Dawaj znac, jak Ci bedzie sluzyc ta pasta - moze ja zamiast czerwonej tez taka sama kupie. Do Irlandii, do Dublina - mieszka tam przyjaciolka z mezem. Ale jedziemy dopiero 3 pazdziernika, na tydzien. Moj pies zaczal chorowac :( wczoraj cos mu sie stalo - przyejchal w nocy weterynarz, albo ma padaczke, albo zwyrodnienie kregoslupa :( przewracal sie, mial strasznie dziwne oczy..bedziemy dzis robic przeswietlenie, zeby wykluczyc kregoslup :( Strasznie Go kocham, jest z nami od 11 lat - po smierci Taty wzielysmy Go do domu, bo bylo nam pusto i smutno. Martwie sie strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rybnik za chwile wyślę a ktoś jeszcze chce może??? to hurtem rzucę :) tylko sie prosze nie smiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku :) gloweczka do gory napewno z Twoim kochanym zwierzaczkiem nie jest tak zle jak myslisz ...wszystko bedzie dobrze.3mam kciuki. Agital --To ja czekam na zdjecia i obiecuje nie bede sie smiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rybnik, feni wysłałam Wam masę zdjęć (z lenistwa nie chciało mi się nic wybierać i wysłałam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rybnik dzięki i dziękuje tez za miłego maila :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie sie ubralam juz do pracy jeszcze chwilke z wami posiedze a potem uciekam pracowac dobrze ze dzisiaj tylko na pare godzin bo ja nie lubie chodzic na poludnie do pracy ale coz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wybacz feni :( będziesz mnie musiała wyrzucic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital dziekuje za koljne zdjecia po prostu widac na tych zdjeciach ze jestescie SZCZESLIWI ...jeszcze raz wam gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja jeszcze raz dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslijcie zdjecia i do mnie bata.b@wp.pl - odesle swoje Rybnik, niestety to, ze jest chory jest pewne - nie wiadomo tylko, czy ma chory kregoslup, czy padaczke :( padaczka jest zdecydowanie lzejsza dla psa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Babitek to przykre :( a zdjecia mam przesłac i tez taką mase jak do dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a propos dziewczyny czekam na zdjecia rewanżowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiem nie okresliłam precyzyjnie zdjecia nie musza być ślubne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×