Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

kazda z nas tu cos od czasu do czasu pomarudzi ;) pogada i jej przejdzie, wiec nie ma źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze na Was trafilam:D ..fajne dziewczyny z was:) ... przynajmniej jest z kim porozmawiac itd:) powymieniac sie na jakim etapie sa pryzgotowania itd :) Zawsze myslalam ze na forum to sa tylko osoby ktore potrafia najezdzac na kogos :) a wy jestes "inne" ale w pozytywnym tego slowa znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie tylko o przygotowaniach tutaj piszemy, poruszamy duzo tematów i to jest fajne :) doradzamy, pytamy, cieszymy sie, smutniejemy ;) ja na innych topicach tez zauwazyłam ze duzo dziewczyn sie wirtualnie zaprzyjaźnia wiec jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac jeszcze do fryzjera kupiłam sobie w salonie jedwab nakłada sie go na koncówki np. przed prostowaniem zeby sie bardziej nie wysuszały koncówki, jak bede prostowac to zobacze jak działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nakłada sie go na konce a nie całe włosy, wiec podejrzewałam ze tylko koncowki bede tak fajnie wygladac tzn nie sucho. no i szkoda ze taka mała fiolka to jest 5ml :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no malutkie ..no mi tez siostra narzeczonego ktor jest fryzjerka polecila jedwab mowila zebym na koncowki nakladala hehe a ja na cale sobie nakladam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak go zastosuje to napisze jak u mnie sie spisał ;) ja w lato czesto prostuje włoski, albo krece i pozniej sa troszke wysuszone :( a w zimie pod czapką nie widac jakie mam wiec nie szaleje tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie w zimie idzie zakryc a jednak latem to nie bardzo jeszcze teraz takie upaly..ja jak mi sie nie chce prostowac to związuje..albo biore na wilgotne pianke do wlosow i same sie kreca..niestety mam takie nijakie ani proste ani krecone:/ po mamie..eh..a do prostowania sa strasznie ciezkie dlatego czasami sie nie chce wiec ide na latwizne nakladajac pianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje tez nie maja okreslonego stanu ;) jak nie poczesze po umyciu to mam krecone takie roztrzepane i nie potzrebna mi wtedy suszarka z dyfuzorem :D a jak poczesze to trudno okreslic hehe ;) a prostowanie zajmuje mi 20 no gora 30 minut wiec jak wiem ze chce miec proste zawsze znajde te pół godzinki :) Imili wyglada na to ze samotnie spedzamy wieczór ;) rano jak bede spac bedzie najwieksza dyskusja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja zaraz zmykam do pracy.Ciekawe jak bedzie mi sie pracowac he :) U nas jest taka mgla ze nie widac kto chodnikiem idzie. Zabusia ---nie mila ta Twoja sytuacja z tym weselem Jezeli naprawde nie wyrobicie sie to lepiej odmow jedne wesele .Ale decyzje musisz podejmna Ty sama. Cafka ---Napewno slicznie wygladasz ja tez lubie chodzic do fryzjera i troche sie odrelaksowac .Tez uzywalam jedwabiu do prostowania teraz ostatnio zakupilam gume do wlowo tez jest ok. Imili---Przykro mi ze trafilas na takiego pracodawce ,mam nadzieje ze szybko znajdziesz inna ciekawa prace.3mam kciuki.jezeli macie okazje wyjehcac nie zastanawiajcie sie A ja juz chyba mialam wszystko na glowie,bajaleyage ,pasemka caly kolor ale chyba najlepiej sie czuje w baleyage ,teraz jak fryzjerka mi wlosy zrobila ...bardzo mi sie podobaja i jestem zadowolona w sumie mam 3 kolory tzn dol mam czarny gore mam fiolet ktory tylko mieni sie w swietle i miedziany blond :) Dobra dziewczyny ja zmykam .Bede dzis wieczorem bo moj maz idzie do pracy.pozdrawiam i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Trudno mi bylo nadrobic wszystkie stronki. Ines.ka - wielkie gratulacje za odwage i powodzenia. Ja mysle nad otworzeniem interesiku - robienie pazurkow. Tutaj w Niemczech to idzie jak woda. A certyfikaty juz mam.W Polsce przez dwa lata robilam pazurki i fajna kasa tez z tego byla. Teraz tylko odwagi mi brakuje. :-) Buziaczki dla wszystkich dziewczyn. Ja na razie o przygotowaniach nie mysle. Remont domku pochlania mnie calkowicie. Poza tym zmienily sie u nas plany w zwiazku z dzidziusiem (juz w marcu planujemy dzialac) wiec nie wiem teraz co z sukienka. Bo jak zadzialamy w marcu to w sierpniu juz bede w 5 misiacu ciazy. No, ale tak chcemy. Zalujemy troche ze wesela w 2007 nie zrobilismy, bo z dzidzia by nie bylo problemu. A teraz juz jest za pozno, bo wszystkie zaliczki sa powplacane i terminy porobione. No trudno.Trzeba to bedzie jakos pogodzic. Na razie nasze zycie jest na full obrotach. Nawet sie nie obrocilismy i juz jestesmy 8 miesiecy po slubie cywilnym, wiec jeszcze tylko do rok do koscielnego. Lece do pracy zarobic na te nasze widzimisia weselne i remontowe. Wczoraj mi moja siostra oznajmila, ze za dwa lata ona ma zamiar brac slub, ale nie w Polsce tylko na Sycylii, bo stamtad pochodzi jej chlopak. To bedzie cos nowego. Juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja już niestety w pracy :( Wczoraj pojechcłam z przyjaciółką odebrać suknię :) I JUŻ MAM JĄ W DOMU :)ale jestem szczęśliwa!!Jest poprostu cudna :) a dzisiaj robimy grila dla znajomych - Marcin będzie dziś prosił przyjaciela na świadka :) no i wczoraj skończyliśmy się bawić z mięsem z sałatkami itp o dobrze po północy a dziś już przed 6 wstałam, żeby posprzątać dom (a ma co sprzątać 140m2) i po prostu zasypiam nad klawiaturą :( a i właśnie dzwonił misiek, że najprawdopodobniej od września awansuje bo już szukają kogoś na jego miejsce :) będę miała za męża sekretarza sądowego :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem gralam z Adr i przyjaciolmi, mamy taka fajna gre planszowa - osadnicy, co jakis czas sie spotykamy w 4ke i gramy caly wieczor :) Nawet nie wrocilam z pracy do domu, pojechalam prosto do przyjaciolki i wrocilam ok 24. I pewnie teraz, jak ja jestem, zadnej z Was nie bedzie ;) Zgadzam sie z przedmowczyniami - jesli masz Imili okazje do wyjazdu, nie ma sie co zastanawiac. Szkoda, ze na takiego srajeckiego pracodawce trafilas, ale moze suma sumarum wyjdziesz na tym calkiem niezle :) Gosiaczku, fajnie, ze masz juz sukienke :) Moze ktoregos dnia zrobisz sobie zdjecie i sie nam pokazesz? :) No i gratuluje awansowanego przyszlego meza :) No wlasnie, dziewczyny - co robia Wasi przyszli/obecni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku ja jestem i na pewno do 15 będę na kafe :) no cóż nie mam cyfrówki niestety ale planujemy kupić więc może fotkę sobie strzelę a co ;) tyle, że ja strasznie niefotogeniczna jestem :( A propo wyjazdu za granicę to naprawdę gratuluję odwagi tym, które są i tym, które planują - ja bym w życiu się nie zdecydowała ;) taki ze mnie boi dudek :) Planowałam wczoraj kupić biżuterię do tej mojej kiecy ale już ją sprzedały :( no ale za jakiś czas ma być dostawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede pewnie mniej wiecej do 18, potem jade grac w magie i miecz :) i pewnie zejdzie sie pol nocy. A tam niefotogeniczna ;) rob zdjecia i wklejaj! Jaaaa, Ty juz masz sukienke, myslisz o bizuterii, a mi brak nawet koncepcji na sukienke, w kosciele nie zarezerwowany termin :) Musze sie chyba sprezyc, zostalo 8 miesiecy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Babitku jak ja bym chciała żeby do mojego ślubu zostało 8 miesęcy :) każdy dzień tak strasznie mi się dłuży... no Kościół to już byś mogła zaklepać ;) A z tymi dodatami to chciałam kupić bo byłam w sukni to bym pożądnie coś dobrała a tak bez sukni chodzić to się kupi i potem może się okazać, że wcale nie pasuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ta piekną pogodę :) Babitek nie martw sie, ja tez nie mam terminu w kościele a suknia? hmm, nawet w necie juz mi sie nie chce przeglądać, moim zdaniem spokojnie nawet 3 miesiace przed slubem mozna kiecke szyć, wiec mi sie na razie do tego nie pali :) no a reszte dziewczynek podziwiam, te ich zdecydowanie, tez bym tak chciała, no ale kazda z nas jest inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie z jednej strony ciesze, ale z drugiej troche martwie, ze nie zdarze - sporo zostalo, hotelu nie znalezlismy zadnego, a czas leci..termin - taaa, wiem, powinnam. Ale zeby zaklepac termin, musze pojsc na te nauki, a zeby isc gadac z ksiedzem, musze przeczytac troche z biblii i katechizmu, a ciagle brak mi czasu...i kolko sie zamyka :) ale cos czuje, ze poswiece na to ktorys weekend i zalatwie wszystko w dwa dni - tzn przeczytam, pojade do ksiedza, porozmawiam z Nim i zaklepei termin. Witaj Cafka :) Kafke? :) Ja bede Cafko szyc od stycznia-lutego (na kwiecien), wiec szukac modelu - wzoru bede pewnie ok grudnia. Wiec na razie tez na tym sie nie skupiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poproszę :) bo ja dzisiaj nie piłam jeszcze! ehh dziewczyny mam takiego lenia ze hej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, że ludzie się dziwią i czasem krzywią jak się dowiedzą, że już suknię kupiłam :( nie wiem o co chodzi :( czasem zachowują się tak jakby myśleli, że kupiłam po to żeby mi pan młody nie uciekł :( ech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce cafkę!!!Bo usnę zaraz autentycznie... Z drugiej strony podziwiam Was, że Wy takie opanowane i spokojne bo ja to siedzę jak na szpilkach!! Babitku no wybierz się do tego księdza ;) pogadacie sobie od serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa dla Cafki :) (z mlekiem) :) Gosiaczku, ja absolutnie Cie nie krytykuje, nie krzywie, nie dziwie i nie dopatruje sie asekuracji :) Znalazlas suknie, ktora Ci sie podoba, w swietnej cenie - duza okazja, wiec doskonale rozumiem, czemu ja kupilas :) naprawde. Tylko czasem, jak zastanawiam sie nad tym, jak u mnie sprawy stoja, to sie zastanawiam, czy np sie nie okaze, ze nie ma kosciola z wolnym terminem :) i wtedy co? wtedy zrobie sakramenty np w religii prawoslawnej i wezme slub w cerkwi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym samym czasie :) dzieki Babitku, tego mi było trzeba :D ja jesli chcesz podziele sie brzoskwinia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa dla Gosiaczka :) (tez z mlekiem) :) nie wiem, jak Wy, ale ja bez cukru :) Mi Gosiaczku w zyciu strasznie czas pedzi, wracam codziennie z pracy wieczorem, mija dzien za dniem, miesiac za miesiacem. Pamietam jak sie w lutym zareczylismy, wydawalo mi sie, ze tyyyyyyyle czasu mamy, dobrze ponad rok, a teraz, juz tylko 8 miesiecy...i na codzien jakos specjalnie sie na przygotowaniach nie skupiam - moze dlatego jakos spokojniej i moge sie doczekac :) czasem sobie mysle, ze moglabym miec na to troszke wiecej czasu ;) A ksiadz jest swietny, naprawde, mozna z Nim absolutnie szczerze i otwarcie rozmawiac - juz 2 razy u Niego bylam. No i tylko z tej \'pracy domowej\' musze sie wywiazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku - to nie tyczyło się Ciebie ;) A z Kościołem to się nieprzejmuj termin zawsze się znajdzie w Kościele jak nie na 18 to na 12 ;) ale zawsze będzie i rzaden ksiądz Ci ślubu nie odmówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×