Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dziewczyny! - podsyłajcie linki jak Wam się coś spodoba :) jejku dziewczyny... ledwo żyję po weekendzie! Całe dwa dni od rana do nocy jeździłam wałkiem po sufitach i ścianach :o a dzisiaj ni emoge ręki podnieść wyżej niż do ucha :P W tej chwili właśnie instalują nam meble w kuchni :D heh... już sie nie moge doczekać jak to wszystko będzie zrobione! A jeśli chodzi o datę ślubu.. to znowu muszę napisać, że wciąż nic nie jest załatwione :o trochę mnie to martwi, bo wiem, że zaraz po świętach też będzie ciężko... koniec semestru i sesję zawsze mam zawaloną niesamowicie. Wynika z tego, że dopiero w lutym będe miała czas coś poszukać! Mam nadzieję, że jeszcze coś sensownego się znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja mam 19 miesięcy do ślubu, ale też rozglądam sie za kieckami bo pewnie też cos w promocjach bede szukać w przyszłym roku, w styczniu zaklepiemy sale i bedzie ik pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery christmas everybody
moge sie dolaczyc???? ja planuje slub tak wrzesien pazdziernik 2008 ale nie mam nic konkretnego jeszcze musze faceta przekonac ale co tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozesz P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy mery christmas ;) Nie wiem co mamie pod choinkę kupić :o Macie może jakieś pomysły?? Bo już od dwóch dni główkuję... i bez skutku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakis zestaw kosmetykow w zaleznosci od tego czego mama uzywa, teraz jest mnostwo zestawów niekotre sa calkiem udane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ta co wyglada na
40 lat, super blog!! wieje inteligencja!! gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Malutka81 - do czego odliczasz? Zostalo Ci 10 dni do...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te dzieci to Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Slepa Kura ze mnie. Zamiast nastawic budzik na 6:10, nastawilam na 16:10.I kto by sie tam dziwil, ze budzik rano nie dzwonil. Oj.Mam nadzieje, ze przeze mnie mojego Lobuza nie wywala z pracy. Milego dnia Kobietki! Swieta tuz, tuz. Chociaz o sniegu moge pomarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten temat jest o slubie a nie
o stopkach, a Ty Malutka w ogole masz ustalona jakas dates slubu chociaz tak mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam szukam tego naszego topicu i nie moglam sie doszukac juz myslalam ze cos sie stalo:P jade na sylwestra do krynicy z moim ukochanym, powiedzial ze to bedzie taka podroz przedslubna bo juz za rok o tej porze(święta) bedziemy małzenstwem:)) a jak u Was plany weselne i sylwestrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie co do sylwestra to biała sala hehe a jśli chodzi o wesele to w styczniu zaklepiemy fotografa, no a reszta po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
My tez planujemy podroz poslubna polaczona z Sylwestrem.Tyle, ze u nas to bedzie prawdziwa podroz poslubna.Hihi Za 5 dni bede zoba mojego Pana B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do krynicy górskiej:) my jedziemy na 100% wyjezdzamy chyba w sobote a kiedy wracamy to jeszcze nie wiem:P Zareczona powodzenia i masz nam wszystko opowiedziec:) i zdjeciami sie pochwalic jakimis ok? to bedzie slub cywilny tak? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie bylo, pewno przez najblizsze dni tez mnie nie bedzie bo jade do warszawy sluzbowo i wroce w piatek wieczorem... w sam raz zeby cos przygotowac na wigileie:P a jak u Was temat slubu?? nic sie nie chwalicie:/ u mnie sala zarezerwowana i fotograf a od stycznia szukamy orkiestry... na nauki tez musze sie zapisac bo moj narzeczony ma kurs zrobiony w lo a ja nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek89
Malutka czy to poważna operacja? :( zdrowia życzę:) jakiś zastój ostatnio na topicu:P no ale cóż... święta idą :) mnie też dawno nie było :( szkoła :/ wczoraj skończyliśmy I stopień kursu tańca towarzyskiego :) hehe nieźle nam idzie :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek89
Malutka_81 widziałam dzieciaczki :) hehe fajnie być ciocią :D mam chrześniaka, któy ma roczek :) jest słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie niech Was aniołek ode mnie uściśnie i przekaże serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xerra
A czy 8.8.2008 to nie jest CZWARTEK ?? Bo najczęściej śluby są w sobotę..... :-o Ktoś tutaj cos ściemnia, czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba piątek
juz chyba tez pisalam o tym wczensiej, wiec jak to z Wami jest? wymyslacie date nie patrzac w kalendarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xerra
no i co tak cicho ? rozgryzło was ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołych świąt mamo
cicho ot po prostu... bo niektorzy maja obowiazki swiateczne a nie tylko forum ogladac i robic glupie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xerra
to ja się ciesze - wolę głupie wpisy, niż obowiązki świąteczne :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nikogo nie ma? i nikt nie przesyla zyczen? ja wlasnie wracam do domku pozyczylam laptopa od kolegi i piesze do Was:) zdrowych, spokojnych świąt Bozego Narodzenia spędzonych wśród najbliższych :* dużo uśmiechu i spelnienia marzen w 2007 i oczywiscie 2008;) roku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-mona- masz racje nikt tu nie pisze ja tez składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim zareczonym i nie tylko, a w szczególnosci pannom młodym 2008 r zdrowych spokojnych bświąt i szmpańskiego sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia89
Kochani wszystkiego najlepszego:) dla Was i Waszych połówek :) dużo radości i miłości :) spełniena wszystkich marzeń:) tych malutkich i tych dużych:) zdrowia i Bozego błogosławieństwa :) pomyślności w Nowym 2007 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×