Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

U mnie wszytsko po staremu. Reszte przygotowan zostawiamy na drugi rok jak pojedziemy do Polski. Zaniedlugo mamy gosci z Polski wiec w sumie to teraz tym tylko zyje. No i siwetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Izabela1982. Idziemy prawie leb w leb z planowaniem i goscmi z Polski tez. Do mnie przyjezdza rodzina na swieta no i na slub cywilny. Zaraz po swietach przyjezdzaja nasi przyjaciele. Tez juz sie nie moge doczekac. A do Polski nie wiem kiedy pojedziemy.To jest ten problem...A Wy kiedy sie wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nas niestety rodzinka nie przyjezdza na swieta... odwiedzaja nas koledzy mojego meza...wiec wsumie troche sie tego obawiam...ale z drugiej strony sie ciesze. Do POLSKI niestety wybieramy sie na drugi rok LATEM moze gdzies koniec lipca poczatek sierpnia....juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tu kto?:P jak tam dziewczyny przygotowania cos sie posunelo do przodu? bo ten topik zaczyna nam troche podupadac jesli chodzi o slubne rozmowy? chcecie kamerzyste na swoim weselu? My zdecydowalismy ze nie bedzie, ale tesciowa jest bardzo za tym zeby byl i probowala nas wczoraj przekonac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Witajcie zapracowane Kobietki! Leosia ma racje.Cos tu cicho sie robi. U mni na razie przygotowania do Slubu Cywilnego. Pozostalo tylko 3 tyg i 3 dni. Mamy juz prawie wszystko. Robimy malutka imprezke dla rodziny i paru znajomych. PS. A jak tam Wasze zegary biologiczne? Bja juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) U mnie na razie nic się nie dzieje... ja mam szkoły, on ma pracę i zespół... :o czasu brakuje dosłownie na wszystko! Bardziej się teraz mieszkaniem zajmujemu, bo lada dzień będziemy je oficjalnie odbierac :D no a potem to już każdą wolną chwilę bedziemy poświęcac na urządzanie... wiec myśle, że w sprawach ślubnych, to dopiero w styczniu cos zaczniemy załatwiac... W sumie może to i dobrze, bo akurat w styczniu we Wrocławiu na hali ludowej będą targi ślubne :) A wczoraj zjedliśmy pierwszy obiadek w nowym mieszkaniu! Co prawda był to kurczak z KFC, a za stół i krzesła służyły nam paczki z kafelkami... ale i tak było super :D heh... już sie nie mogę doczekac jak sie tam wprowadzimy :D Pozdrawiam was gorrrrąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona - mój zegar to chyba jeszcze nie jest nakręcony dobrze :P W sumie to nigdy się na widok dzieci nie rozczulałam... w zeszłym roku wielu naszym znajomym się dzieci \"posypały\". Więc jeździliśmy oglądać nowo narodzonych :) muszę przyznac, że jakoś mnie te dzieciaki nie ruszyły zupełnie... wręcz stwierziłam, że to chyba nie dla mnie :o Może za parę lat coś się we mnie ruszy... ale podejrzewam, że raczej będę jedną z tych mam, które na pierwsze dziecko się dopiero po 30-stce decydują :) A jak z tym jest u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Naszym znajomym sie wlasnie tez dzieciaki posypaly i obydwoje sie rozczulamy...uwielbiemy dzieci.No, ale na razie po cywilnym bedziemy starac sie o nowe mieszkanko, bo obecne jest wybitnie za male na dziecko. My planujemy przed 30-stka-pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Wspolczucia! Nie wytrzymalabym z moimi Tesciami ani tydzien. Zreszta z moimi rodzicami tez. Bardzo przyzwyczailam sie do samodzielnosci i do tego, ze robie jak mychcemy a nie jak inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszytskim wydaje mi sie ze ten topik ,troche marnieje dlatego ze co mamy pisac na 2 lata przed slubem,musimy czekac az przyjda jacys nowi na forum to wtedy powiedza nam o nowych salach itp.my narazie stoimy w miejscu...mysle ze topik nasz rozkreci sie w przyszlym roku. A kamerzyste napewno bedziemy miec na swoim weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałabym kamerzystę u siebie :) W ogóle uwielbiam oglądac zdjęcia i video, wiec nie wyobrażam sobie nie mieć takiej pamiątki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie... zauważyłyście, że zbliżamy się do 1000 posta? Ciekawe której uda się go wpisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skoro
juz gadacie o tym slubie;) to zcemu sobie nie założycie suwaczków skoro to tak juz nie dłuuugo?? jestescie głupie:( i chyba same juz dojrzewacie do tego ze to jest jakies 560 dni:( wiwec nie ma sensu:OPP wiecie co zacznijcie sobie gadac o ślubie gdzies w polowie przyszlego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proba
mój suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaaaaa :D Z tego co zauważyłam, to ludzie sobie w stopce linki wklejają Ja narazie nie mam daty, więc z suwaczka też nici ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co nas to obchodzi....
suwaczki sa dla dzieci ktore sie nie moga doczekac jak dostana prezent ale jak sie zaczna wakacje a nie dla dojrzalych kobiet ktore mysla o slubie, nie robcie wiochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ślub to naprawde najwaznie
jesze osiągnięcie dla kobiety że musi dwa lata przed odliczać dni? nic juz potem nie ma do zdobycia ? ciekawe dlaczego faceci tego nie robia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) szykuje juz prezenty mikolajkowe i wiekszosc czasu spedzam w sklepach:P widzialm nawet ladne buty takie ecru by sie do sukni nadaly ale nie kupilam:0 u Was tez taka mgła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×