Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość Zareczona
My zalatwiamy wszystko sami.Potem pokazuje rodzicom tylko zdjecia.Zawsze im sie podoba to co wybralismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było pytanie do mnie tak? ;) My chodziliśmy wszędzie sami, jeździlismy po wszystkich slach gdzie się tylko dało, kiedy juz znaleźlismy salę powiedzieliśmy rodzicom, oni pojechali zobaczyli i powiedzieli że jest śliczna. Radze jednak pozbierać info samemu, wybrać co możliwsze i dopiero ew. pokazywać rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie :) To jest w końcu Wasze wesele, a nie rodziców! Nawet jeśli za nie płacą;) Sale i zespół, a przeede wszystkim date powinniście wybrać sami :) Ale np. jeśli chodzi o menu, to wydaje mi się, że mama może pomóc :P Ja też wiem na pewno, że przy wybieraniu sukienki, kwiatków i innych dodatków nie obejdę się bez mojej mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie ola
dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama w tym przypadku jest niezbędna ;) zna się na tym jak nikt inny, całe zycie pracowała w kasynie wojskowym jako główna księgowa i miałą styczność z ogranizowaniem menu. Na weselu mojego brata było takie jedzonko ze każdy wyszedł o 10 kg cięższy conajmniej, pyyszności same ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Jakos ostatnio nie mam czasu przesadywac w komputerze.... Za tydzien juz mamy gosci z Polski ....wiec znow m,nie nie bedzie... a teraz wtym tygodniu robie przedswiatezne porzadki A co u was??? Jak tam wasze sprawy slubne??? pozmienialo sie cos?? bo u mnie w sumie nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Malutka_81! Witaj. Mam nadzieje, ze cosik nam wiecej poopowiadasz, bo temat slubu troche przycicha... Ktora z Was dziewczyny robi sama w tym roku swieta? Ja to sie stresuje troche. Czy dam rade i czy nie zepsuje jakiejs potrawy wigilijnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey co tu tak cichutko!!!! Gdzie sie podziewacie??? Jutro MIKOLAJA ....co kupiliscie swoim DRUGIM POLOWKA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Mikołaj dostanie buzi hehe i kartke bo za duzo mamy teraz wydatków, swięta, jego urodziny i nasza rocznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Moj tez dostanie Buziaczka, Tez z powodu wydatkow tylko do buzki sie ograniczamy.Swieta,Slub, Rocznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"menu wybierać\" już??? takie rzeczy (WSZĘDZIE!!!!!-bez jaj ze to trzeba wczesniej) dopina sie na 1-3miechów przed!!!!!!!!!!!!!!!!) są tu dziewczyny NORMALNIE myslące-ale jest ich tu garska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji Mikołajek, megaśnych prezentów, uśmieszku na buźce, miłych chwil z przyjaciółmi lub z Tymi których kochamy, aby mimo,że na dworze zimniutko, w serduszku zawsze było gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też Wam zycze mnooooooostwa pieknych prezentów, szkoda tylko ze nie ma śniegu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
A ja Wam zycze, zeby Sw.Mikolaj przyszedl na prawde... Ciekawe czy bym go sie bala, tak jak male dzieci. Buziak Mikolajkowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
U mnie super.Nawet prezencik dostalam od mojego Mikolaja. Zrobilam dzisiaj rowniez juz ciasto na pierniki...Ogolnie! Pozytywnie! A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Wszystkiego naj naj z okazji Mikołajek :) Do mnie przyszedł dzisiaj mikołaj i przyniósł mi piękną wielką i grubaśną księge o psach, mam hopla na ich punkcie ;) no i rafaello, ahh ten mój mikołaj rozpieszcza mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u Was w domach jest raczej zwyczaj robienia prezentów na mikolaja czy dawania ich dopiero w wigilie pod choinke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zawsze czy jako narzeczeni czy juz jako rodzina robilismy sobie prezenty na MIKOLAJA a pozniej na WIGILIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też od początku robimy sobie prezenty, a im lepiej sie poznawaliśmy tym prezenty były ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my sobie w tym roku sprawiliśmy na mikołajki po czekoladce :D I w sumie więcej już nie potrzeba... na święta mamy jeden wielki, wspólny prezent! Bo akurat (jak się wszystko uda zgrac) to wprowadzimy się na same świeta do siebie :D zamówiłam już blondasowi kufel ze specjalnym nadrukiem :) Jakbyście chciały to dam Wam namiary na allegro, kosztuje to tylko 30zł, ale myślę, że dla faceta taki drobiazg jest akurat pod choinkę ;) A na gust mojego skarba, jeśli chodzi o prezenty, to nie mogę narzekać :) tzn. zwykle robi rozeznanie co byłoby najlepsze... ale i tak zawsze doda coś od siebie i trafia w 10! :) Booziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Loonia! Prosze o namiary na napis na kufel. Fajna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm dawno mnie nie bylo:) bylam na wyjezdzie w warszawie i tam razem z kolezanka sobie zwiedzilysmy kilka salonow:) teraz jest bardzo duzo przecen i mozna cos poszukac w super cenie, ja chyba tak zrobie ze w przyszlym roku tak od wrzesnia bede szukac sukienki na tych przecenach. Pani ktora sprzedawala mowila nam ze wlasnie od wrzesnia sa obnizki i ze sie to bardzo oplaca:) tylko zebym zdazyla do grudia ze wszystkim:D a jak u Was slubne plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie przygladam sukniom w salonach teraz i wszedzie sa wyprzedaze ale konkretnie jeszcze nie szukam bo mam do slubu tylko albo aż 16,5 miesiąca :D a Wy ile dziewczynki? wiem ze leosia ma najmniej z nas wiec juz cos szykuj Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×