Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Zaręczona:) ja niedługo pójdę do tej drukarni,no nie wiem czy spakowana czy jeszcze nie:):): kocurku:):):) i dam Ci znać jak to jest z tymi próbkami...bo wiem że robia po 25 szt najmniej na zamówienie ale czy wysyłają tyle to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza może dadzą chociaż jedną sztukę z jakimkolwiek tekstem, żeby można było obejżeć na żywo, pomacać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) dostałas mój nowy nr.gg? tylko że teraz cos z aplikacją jest nie tak bo sie rozłącza i mi i Sławkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomacać:):):)) ja pracowałam 3 lata w drukarni i naprawdę to co jest na stronce w internecie bardzo często odbiega od rzeczywistości... ale na szczęście nie ta jedna jest drukarnia w łodzi:) no a ja wolę zobaczyć bo jak juz pisałam u mnie w drukarni to robili takie wałki że szok!!!!!!!!! w życiu by tam nie zamówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jesteście ambitniejsze niż ja, bo my mamy zamiar kupić zaproszenia i zawiadomienia np. w papierniczym. Oglądaliśmy ostatnio po 1.90 z kopertą, niebrzydkie. Fakt, może nic nadzwyczajnego, ale chyba się nadadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurku:) ja to juz bym chciała jak najszybciej ale Sławek za późno sie do pracki wziął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys widziałam w papierniczym śliczne zaproszenia...naprawde byłam nimi zachwcona. ale były 3 ostatnie szt.i sprzedawca powiedział ze jak narazie dostawy nie będzie:( no ale przejdę sie tam jeszcze kiedyś...a nóż/widelec może będa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widziszIza ci nasi faceci to straszne lenie:D:D:D Ja chcę kupić na Allegro i teraz się zastanawiam jak to wyjdzie, bo nie zobaczę ich wcześniej:( A do tego sklepu w warszawie to miałam zamiar się przejść (właśnie sprawdziłam że to ten) - więc jak będę to się dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja na chwilke wpqadlam do was bo jestem w okolicach radomia w koncu u rodzsinki pozalatwiac reszte :) dzisiaj zajechalam w sobote sie na weselichu wybawilam nawet niemam czasu was poczytac:( odezwalam sie co byscie mnie nie zapomnialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili:) myśłałam dzisiaj o Tobie czemu sie nie odzywasz...a Ty balowałaś:) tak tak kocurku:) lenie niesamowite z nich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balowałam i to ostro heh no i wieszs troche trzeba bylo pomoc w organizacji ostaniej wesela:) w kon cu rodzina bede hehe no a zaraz chyba jedziemy w moim Karolem na nasza sale bo jeszcze nie widzial jej:) takze caluski dla was i nie zapomnialam o was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaw
Witam serdecznie, Odstąpię salę weselną MARIA (termin: 2.08.2008) położoną w Jastrzębiu – ok. Piaseczna, Konstancina. Jest to piękna, duża sala. Duży drewniany parkiet z kominkiem, oranżeria, duży ogród ze stawem (robi ogromne wrażenie), duży parking. Sala nowo wybudowana, zadbana, czysta, pięknie wykończona. Strona internetowa sali: www.artuszel.webpark.pl Para młoda witana jest fajerwerkami na czerwonym dywanie obsypanym płatkami róż. 5 dań gorących, szampan i tort w cenie. Pokój dla nowożeńców gratis. Niestety muszę zrezygnować z tej Sali, ponieważ mój termin ślubu uległ zmianie. Razem z narzeczonym możemy odstąpić także świetną orkiestrę – Jeziornie. W cenie oferują skrzypka grającego podczas ceremonii zaślubin w Kościele. Gorąco polecam. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 692 452 253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona przypadkiem przejeżdżałam koło tego sklepu z zaproszeniami:D:D:D no i oczywiście weszłam żeby pooglądać zaproszenia;) i równiez oczywiście:) zapytałam sie o ciebie!!!:) Więc sprawa wygląda tak że pogadałam z nimi powiedziałam że jesteś w tej chwili za granicą i chciałabyś zobaczyć w naturze jak wyglądają (pomacać;)) i okazało się że wystarczy że im napiszesz w mailu jakie byś chciała i ci wyślą po JEDNEJ SZTUCE:D:D:D chyba z przykładowym tekstem, ale to już musisz się dopytać Super prawda:) Babki powiedziały że nie ma żadnego problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek83 jestes kochana. Dobroc ludzka zaskakuje mnie coraz czesciej. Ale mila niespodzianka. Zaraz tam do nich napisze. Jeszcze raz sliczne dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wam mówię P.S.tą wodę co mi brat kupił(5 litrów):) to jeszcze męcze a prawie tydzień ją mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) ja się melduję :) dzis mieliśmy ogromną wymaine zdan na temat paneli i parkietu!! ehhh cieżko było, a dalej nie wiadomo co nadal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra idę już spac bo wszystkie juz pewnie smacznei chrapiecie i przewracie sie na drugi bok lub ..... :) Rybnkikowi mówie już dzien dobry bo pewnie bedzie tu pierwsza :) A ja moze druga :) Dobranoc wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja juz na nogach i zaraz lece na autobus bo dzis dzien praktyki :) miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Widze ze dobrze zauwazylyscie ...jestem ostatnio jakos zmeczona wszystkim moze ta pogoda a moze jakas choroba mnie lapie i nie chce rano mi sie oczkow otworzyc ale witam was wszystkie. Teraz troche was poczytam : Zareczona duzo zdrowka dla Ciebie.Zaproszenia super. Ja juz mam kilka wypisanych. Ja uwazam ze jezeli decydujuemy sie na dziecko ...powinno ono wiedziec ze ma rodzicow a nie babcie czy opiekujnke ...tak pieniadze sa wazne ...ale kiedys bedzie nam brakowac pierwszych slow dziecka ...My napewno zrobimy ze bede wdomu ...a moze jak dziecko pojdzie do przedszkola to pojde na ten okres do pracy czyli na 4-5 godzinek.Nie chcialabym inaczej. Gagatka ...Twoje rowniez fajne . U mnie zaproszenia juz od lipca leza w szafce -.... KAZDE ZAPROSZENIE JEST LADNE. Imili witaj kochaniutka napisz co tam u ciebie.? Ja dzisiaj chce zadzwonic do Polskiej fryzjerki w Aachen i zrobic sobie termin do niej bo nie moge patrzev juz na moje odrosty.,Zycze wam milego dnia .... GAGATKA DZISIAJ NAS ZARECZONA I czipsik WYPRZEDZILY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
was w zyciu nie da sie nadrobic w czytaniu poza tym jestem ostatnio zmeczona z pracy do Łukasza u niego gdzies do 23 łózko spanie i znow praca łukasz i troszke chodze nie wyspana a na dodatek w weekend zaczyna mi sie szkoła pozdrawiam was cieplo bo u mnie straszny ziąb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkurzyłam, pisze Wam pisze dłuuugie poematy a tu mi sie wzieło i wyłączyło 😭 Ledwo wstałam!! maskara musze przestac chodzic tak pozno spac bo rano nie moge wstac !! A znowu w nocy nie moge zasnac i tu błedne koło sie zamyka!! Miałąm byc druga, Rybnik pierwszy a tu czipsik, zareczona i zonqa!! U mnie tez ziąb!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×