Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

zareczona głowa i uszy do góry :) ja tez jestem bez pracy (bo tą swietlice traktuje jak rozrywkę zwłaszcza ze chodze miesiac juz a kase dostane po 10 listopada). Wiec kochana szukamy pracy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wy jedne szukacie pracy ja mimo ze jestem na stazu do konca grudnia to szukam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade :D glowy do góry jestesmy wspaniale i warte tego by nas zatrudnic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie też mimo że pracuję to rozgladam się za czymś innym. Tu gdzie jestem mam umowę do końca roku, a potem wielka niewiadoma:) Poza tym nie za bardzo chcę tu zostać:( Jakoś ta robota nie sprawia mi przyjemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek to widze ze masz taka sama sytuacje jak ja jestem na stazu jest nabor na wolne stanowisko w moim zawodzie a mimo to raczej nie bede sie o nie ubiegac bo atmosfera jest jakas dziwna i troche nie powaznie traktuja ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurem moze juz pisałas co robisz, moze ja przeoczyłam ale jak mozesz napisz jeszcze raz co robisz?? Ja zaraz wychodze!! Korzystajac z tego ze nie ma mrozów na polu biore moja dupe na spacer, co prawad tylko do pracy ale zawsze ta jakies 30 minut!! :) i juz bede miec jakis ruch :) a moze z dzieciakami w siatke zagram :) dzis bede sama!! Jak sie nie pozabijamy na wzajem ze soba bedzie ok!! Trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie u mnie też jest jakies dziwne podejście do pracownikow:( Nie podoba mi się to, poza tym za mało płacą, a tu trzeba na wesele odkladać i jeszcze wolałabym robić raczej co innego:( Czy my aż tak dużo wymagamy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włassnie zjadłam obiad (paranoja przed 12!!-ale wróce po 18) i teraz ide czyści kbuciki!! Co prawda robiłam to wczoraj ale byłam z dzieciakami w lesie,a wiadomo ze w lesie nie ma chodnika tylko błoto!! Duzoo błota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Babitku!!!Stęskniłam się za Tobą okrutnie :) ja jestem codziennie w szpitalu potem są jeszcze wykłady i jak wracam do domu to już nie mam siły na nic :( tak się tłumaczę dlaczego mnie tu trochę nie było :) Zaproszenia wszystkie są śliczne :) serio :) Idę do łóżeczka z książką :) bo zmarzłam!! Wszystkim co szukają pracy życzę powodzenia i mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) Ja sie tez za Wami stesknilam Nie moge sie odnalezc, mam okropnego lenia i nie chce mi sie nawet palcem ruszac. w pracy nie bylam 3 tygodnie (!!!!!) - 2 chorowalam, 1 sie wakacjowalam. zadzwonilam dzis ze juz jestem i jutro bede w pracy. aaaaaaaaaaaaaa, zabierzcie mnie gdzies i schowajcie :) Gagatka, ja tez nienawidze bziutajacych nad glowa komarow, jakis czas temu odkrylam sie, zeby mnie pogryzl ile sobie chce i odlecial, ale menda nie chciala - tzn gryzla ale wcale nie odleciala :) Zareczona, trzymam kciuki, nie martw sie, znajdziesz cos na pewno, tak samo, jak nasze pozostale poszukiwaczki pracowe. za Was wszystkie trzymam kciuki! Ja za kawe dziekuje :) ale jutro na bank sie skusze, wiec zamawiam ze dwie od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Babitek:( Już kiedyś gadałysmy o takim zwierzaku - Leniu:D ciężka sprawa i beznadziejny przypadek;) A co nam przywiozłaś z podróży?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej k0ochane :) co u mnie hmm nic poza tym ze sie rozchorowalam troszke z moim kochanym. musze sie pochwalic ze mamy juz kamerzyste fotografa i kosciol :) niestety msza na 15 bo 16 rozaniec a o 17 juz slub byl zarezerwowny:( jutro juz wracamy do mnie na do zabrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ja jestem juz po pracy ,dzisiaj nawet bylo Fajnie :) Wlasnie pijemy kawe a zaraz do wanny....bo jutro do fryzjera ... Zareczona Nie Martw sie :) napewno zanjdziesz ciekawsza prace !!!!! Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie siadłam z gorąca herbacią :) dzis w pracy było spoko bo nie przyszło ani jedno dziecko!!! Ja tak sobie chodze na swietlice a potem jak sie okaze ze to charytatywnie to nie bedzie smiesznie!! Ale zmarzłam :o No właśnie Babitek Ty tutaj nas nie zagaduj ze teskniłas tylko pisz co nam przywiozłas :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):)) Babitek siemanko:) co przywiozłaś:):)?? Zaręczona:) trzymy z Wojtusiem kciuki za nową prackę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałam sie pochwalic dzis dostałam laurkę z okazji Dnia nauczyciela od dziewczynki :D heheh :) moze głupie to ale cieszy mnie to jak cholera (zwłaszcza ze nie jestem nauczycielką) A poza tym to spoznia mi sie okres.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie dzis zaczoł więc zmykam spac do ciepłego lozeczka dobranoc wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou wieczornie :) zastyglam przed filmami na komp..i zaraz bede kontynuowac to wciagajace zajecie :) Imili, a ja juz prawie zdrowa, nie choruj kochana :) Gratuluje rezerwacji wszystkiego :) A do mnie sluchajcie dzis ksiadz dzwonil :) powiedziec ze z kurii przyszla juz zgoda na sakramenty dla mnie i mam sie zjawic i umowic na termin jakis - nie spodziewalam sie w zyciu, ze tak lekko pojdzie :) Co Wam przywiozlam? :) łel..zdjecia np Wam przywiozlam :) tylko jeszcze ich nigdzie nie wrzucilam, ale nadrobie to...przywiozlam Wam habiliard ton euro :) prosze wpadac i zabierac ile chcecie :D no i najwazniejsze - siebie Wam przywiozlam :P podobno tesknilyscie, wiec powinnam byc najlepszym prezentem :P Gagatku, gratulacje, ja nie dostaje cholera laurek...ktos mi narysuje? Gagatku, spodziewamy sie dzidziusia? :) Gosiaczek - szykuje sie robota dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Ja mimo ze nie wiem na ktora mam przyjsc do pracy , musialam wstac o tak wczesnej porze ... Dzis wieczorem napisze wam czy jestem zadowolona czy nie z obecnej fryzjerki 3majcie kciuki ...bo sie zdenerwuje . A tak wszystko dobrze a u was? Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chyba włączaja internet o 9!! Bo wstałam o 8 i prez godzine nie było neta :o wrrr Babitek ciesze sei z sakramentów :) I obysmy sie nie spodzieali dzidziusia :) jeszzce nie!! Tak za rok moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz bede musiała wyjsc!! najpierw do mojego pracodwacy zapytac co dalej, pozniej na swietlice (jezeli bedzie nadal funkcjonowac) a potem na 16 na zajecia ale chyna agatka tego drugiego dnia szkoły zrobi sobie wagary :D Choc nie powiem zajecia ciekawe ale tak sie steskiniłam za michałem, zwłaszcza ze nie wiem kiedy sie z nim zobacze nastepny raz chyba dopiero w sobote przyszłą :o Badzcie grzeczne :) Babitku mi mozesz wysłac euro przekazem :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona trzymam kciuki:) Powodzenia:D Babitek super że już się udało z tymi sakramentami - i kiedy robisz to 3in1?:D Mi już się udało dowiedzieć o dyspensę na wesele w piątek:) okazuje się że może ją wystawić mój proboszcz. Pójde może w poniedziałek dowiedzieć się kiedy moge go zastać, a potem muszę się psychicznie przygotować na rozmowę (mój proboszcz ma nierówno pod sufitem:() Wczoraj był u nas znajomy jubiler i wybieraliśmy obrączki, niestety nie moge wam ich na razie pokazać, bo będą dopiero robione - ręcznie. Nawet jeszcze nie do końca iem jaki będzie efekt, na szczęście najpierw zrobi nam ze srebra taki wzór i jak coś się nie będzie podobać to jeszcze będzie można jakiś element zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×